Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Καλημέρα, καλό μήνα !!!

Κορίτσια μου, καλές μας επιτυχίες!!!

@Γιάννα 36 @Mellenaki @Starrr @lactaki @Χρυσάφω @paradisebird @Σταυρι @thalaki @Χαρα123 @Χρηστιαννα @Hope!!!κάποιες ξεχνάω σίγουρα...

Ελάτε στην παρέα μας και φέρτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου. Καλό μήνα και καλές επιτυχίες!!! Όπως βλέπετε το προφίλ μου έγινε ανοιξιάτικο. Απέχουμε βέβαια ακόμη από την άνοιξη. Εγώ προσωπικά περιμένω την άνοιξη κυριολεκτικά και μεταφορικά. Ας μπει η άνοιξη μέσα στις καρδιές και τις κοιλίτσες μας. Τι έμπνευση είναι αυτή πρωί πρωί... Με έπιασαν τα ποιητικά μου πάλι. Καλή σας μέρα και καλό σαββατοκύριακο καλές μου!!!

@LOULOUdaki! μου, μακάρι το θεματάκι σου να μας φέρει γούρι.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα κορίτσια καιιι καλό μήνα με πολύ πάθος κ έρωτα.. Ερωτευθειτεεεε ώστε να έρθουν τα βαλεντινακιααα μας! ?♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα...... εύχομαι σε όλες μας έναν όμορφο κ αγαπησιαρικο μήνα....πώς είστε? εγω είμαι στην 8η μέρα τ κύκλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμερα κορίτσια και καλο μηνα να σας φέρει πολλά θετικά τεστ τι ωραίος τίτλος ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!! Καλο μήνα να έχουμε με φουσκωμένες κοιλιτσες!!? 10ηερα σήμερα και έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο για υπέρηχο για να δούμε την ωορρηξία..!! Ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Βάλτε και εμένα στη λίστα Σας!! Περιμένω περίοδο στις 5/2. Έκανα εχτες ενα τεστακι, ξερω πολύ νωρίς, αλλά με είχε φάει η αγωνία.. αρνητικό βέβαια..  Αλλά δεν πτοουμαστε!! Μακάρι να είναι τυχερός για όλες μας ο Φεβρουάριος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είναι στην 2 μέρα περιόδου και προχθές κάναμε δεύτερο σπερμοδιαγραμα δυστυχώς κάναμε την βλακεία και για το πρώτο πήγαμε σε απλό μικροβιολογικό που τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο σωστά!!τώρα έκανε σε ανδρολογία κέντρο και περιμένω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!έχω πολύ αγωνία γιατί μπορεί τόσο καιρό να είχε ο άντρας μου πρόβλημα και εμείς  να μην το ξέραμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ κορίτσια είναι στην 2 μέρα περιόδου και προχθές κάναμε δεύτερο σπερμοδιαγραμα δυστυχώς κάναμε την βλακεία και για το πρώτο πήγαμε σε απλό μικροβιολογικό που τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο σωστά!!τώρα έκανε σε ανδρολογία κέντρο και περιμένω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!έχω πολύ αγωνία γιατί μπορεί τόσο καιρό να είχε ο άντρας μου πρόβλημα και εμείς  να μην το ξέραμε!!!

αχ εμενα σημερα θα παει να κανει..!! το 1ο που έκανε όλο λάθος ήταν..!! καλά αποτελέσματα να έχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ κορίτσια είναι στην 2 μέρα περιόδου και προχθές κάναμε δεύτερο σπερμοδιαγραμα δυστυχώς κάναμε την βλακεία και για το πρώτο πήγαμε σε απλό μικροβιολογικό που τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο σωστά!!τώρα έκανε σε ανδρολογία κέντρο και περιμένω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!έχω πολύ αγωνία γιατί μπορεί τόσο καιρό να είχε ο άντρας μου πρόβλημα και εμείς  να μην το ξέραμε!!!

καλα αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου!! Όλα καλά να σας πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα! ❤️❤️❤️

Καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουμε, καλές αγκαλίτσες και πολλή πολλή αισιοδοξία! Όλες θα τα καταφέρουμε, κάποιες τώρα κάποιες αργότερα. Σημασία έχει το αποτέλεσμα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια σε ολες, καλό και ευλογημενο μήνα να έχουμε ! σε ολες ευχομαι καλα αποτελεσματα , για να δουμε ποιες θα ειναι οι τυχερες αυτον τον μηνα ! Αισιοδοξια κ θετικη σκεψη κορίτσια καποια στιγμη θα ερθει για ολες μας ! Μπραβο @LOULOUdaki! για το νεο ομορφο θεματακι μας ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα...... εύχομαι σε όλες μας έναν όμορφο κ αγαπησιαρικο μήνα....πώς είστε? εγω είμαι στην 8η μέρα τ κύκλου...

καλημερα κορίτσι κ εγω στην 8η ειπαμε παμε μαζι εμεις! εγω λεω να ξεκινησω τεστακι οωρρηξιας την 12η μερα εσυ τι λες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Ποιες περιμένουν το 1ο 10ημερο???

Καλημερα!!! Καλο μηνα με πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες!!

2/2 περιμενω εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

αχ εμενα σημερα θα παει να κανει..!! το 1ο που έκανε όλο λάθος ήταν..!! καλά αποτελέσματα να έχει

Τι εννοείτε βρε κορίτσια ότι ήταν λάθος; Θέλω να πω, ποιος σας είπε ότι είναι λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ κορίτσια είναι στην 2 μέρα περιόδου και προχθές κάναμε δεύτερο σπερμοδιαγραμα δυστυχώς κάναμε την βλακεία και για το πρώτο πήγαμε σε απλό μικροβιολογικό που τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο σωστά!!τώρα έκανε σε ανδρολογία κέντρο και περιμένω το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!έχω πολύ αγωνία γιατί μπορεί τόσο καιρό να είχε ο άντρας μου πρόβλημα και εμείς  να μην το ξέραμε!!!

Περιμένω κι εγώ με αγωνία τα αποτελέσματα και τη σύγκριση, γιατί έκανε και μένα ο σύζυγος σε απλό μικροβιολογικό και θα ήθελα να δω αν διαφέρουν τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Τι εννοείτε βρε κορίτσια ότι ήταν λάθος; Θέλω να πω, ποιος σας είπε ότι είναι λάθος;

Είχαμε ένα σπερμματοδιαγραμμα μόνο μηδενικά και λείπουν τα βασικά κιόλας οπότε πετάξαμε 90€ τσάμπα και το κάναμε και σε μαιευτήριο για να μην γίνει λάθος έδωσε 2 φορές ο σύζυγός μιας και την 1η φορά δεν μπόρεσε να δώσει σωστα οπότε αυτή παρά να το κάνουν με το δείγμα το 2ο που ήταν σωστα το έκαναν με το 1ο που καν δεν υπήρχε σωστό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

αχ εμενα σημερα θα παει να κανει..!! το 1ο που έκανε όλο λάθος ήταν..!! καλά αποτελέσματα να έχει

Αχ σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι και εσάς τα καλύτερα αποτελέσματα ευτυχώς βγαίνουν γρήγορα!! Ελπίζω να κλείσετε σε ανδρολογικο κέντρο γιατί τα απλά τα εργαστήρια δεν δίνουν σωστά αποτελέσματα.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...