Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κ γω ειμαι ακριβώς στη μέση κ απο τις 2 σας, Οκτώβρη του 81... ωραίος συντονισμός! Ελπίζω να ισχύσει κ για όλα τα άλλα! 

Εγώ Μάη του 81 :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θυμήθηκα και την περίπτωση της @*Louloudenia*που είχε κάνει τεστ κι ήταν αρνητικά και τελικά έδειξαν με την καθυστέρηση όταν έκανε και χοριακη! Τι χαζές που είμαστε και κάνουμε μέρες πριν?? Και κάθε φορά λέω το ίδιο και το ξανά κάνω ???

Μια απο τα ιδια!Δεν παλευομαι πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια. Καλή Κυριακή, ό,τι κι αν κάνετε!

21η μέρα σήμερα (μετράω σαν τους φαντάρους!). Θεωρητικά, ΑΝ υπάρχει γονιμοποίηση, 20η - 24η ημέρα είναι το "παράθυρο εμφύτευσης". Αχ κορίτσια μου, μακάρι να μου συνέβαινε αυτό! Νομίζω ότι αν δω θετικό τεστ, θα ουρλιάξω από χαρά! (Ούτε πρωτάρα να ήμουν ?).

Μακάρι! Αν ουρλιάξεις εσύ που δεν είσαι πρωτάρα τι πρέπει να κάνουν οι κοπέλες που θα το ζήσουν για πρώτη φορά.... ? Φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μακάρι! Αν ουρλιάξεις εσύ που δεν είσαι πρωτάρα τι πρέπει να κάνουν οι κοπέλες που θα το ζήσουν για πρώτη φορά.... ? Φιλάκια....

Κάθε φορά είναι σαν την πρώτη φορά καλή μου. Ο ίδιος ενθουσιασμός! Ιδίως, όταν έχεις μια απώλεια, η επόμενη φορά θα είναι σαν την πρώτη, μη σου πω και παραπάνω! ? Αν δείτε πυροτεχνήματα στον ουρανό, εγώ θα είμαι! ? Μαζί θα τα ανάψουμε, με τα κορίτσια που θα μείνουν για πρώτη φορά!

@Γιάννα 36 και τα παιδιά του '84 είμαστε καλά παιδιά! Χεχεχε! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 

@Γιάννα 36 και τα παιδιά του '84 είμαστε καλά παιδιά! Χεχεχε! ?

 

Εγώ χωράω στην παρέα σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Άντε φέτος να τα καταφέρουμε! ❤️Το καλοκαίρι με κοιλίτσες ?

Μακαρι κοριτσι μου!! Κ εγώ αυτό σκεφτόμουν πως αν τα καταφέρουμε αυτούς τους μήνες που έρχονται το καλοκαίρι θα είμαστε τούρλα ?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κ γω ειμαι ακριβώς στη μέση κ απο τις 2 σας, Οκτώβρη του 81... ωραίος συντονισμός! Ελπίζω να ισχύσει κ για όλα τα άλλα! 

Αχ ωραία είμαστε κοντά στην ηλικία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ Μάη του 81 :)

 

Α τέλεια κ εσύ 81? Μια χαρά! Είχα αρχίσει να νιώθω "μεγάλη" εδώ μέσα, γιατί εχω την εντύπωση ότι οι πιο πολλές είναι κάτω των 35...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ χωράω στην παρέα σας; 

Εννοείται κορίτσι μου, ειμαστε όλες γυναίκες κ όλες θέλουμε να γίνουμε μανούλες, για όλες έχει ο θεός, χρειάζεται θετική σκέψη κ από κάποιες μας λίγο παραπάνω προσπάθεια! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια την τρίτη περιμένω κανονικά να αδιαθετισω.. εύχομαι να μην έρθει!!! 

Αντε κορίτσι μακάρι! Να μας κάνεις καλό ποδαρικό για το μήνα να πάρουμε κ εμείς τα πάνω μας! Που βρίσκεσαι εσύ Αθήνα ή επαρχία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Αντε κορίτσι μακάρι! Να μας κάνεις καλό ποδαρικό για το μήνα να πάρουμε κ εμείς τα πάνω μας! Που βρίσκεσαι εσύ Αθήνα ή επαρχία? 

επαρχία.. σε νησί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια! ❤️❤️❤️

Έκανα τα αρνητικά μου τεστ το σκ, ηρέμησα, και περιμένω την χαμένη την Τετάρτη να ξεκινήσω μετά ξανά. 

Να έχετε μια υπέροχη ημέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσια! ❤️❤️❤️

Έκανα τα αρνητικά μου τεστ το σκ, ηρέμησα, και περιμένω την χαμένη την Τετάρτη να ξεκινήσω μετά ξανά. 

Να έχετε μια υπέροχη ημέρα ?

Γιάννα, έκανες νωρίς τα τεστ. Εύχομαι να διαψευστείς ευχάριστα! ?

Καλημέρα κι από μένα! Είμαι στην 22η μέρα. Δεν θέλω να αδιαθετήσω!!! (Το ξέρετε αλλά τα λέω σε σας αφού δεν μπορώ να τα πω αλλού!). 

Ποια άλλη κοπέλα περιμένει αυτή την βδομάδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ? Κ εγώ περιμένω 10 μέρες. Πως θα περάσουν δεν  ξέρω... Πάντως κάθε μέρα έχω σαν πόνους περιόδου... 

Έλα ντε, δεν περνούν με τίποτα!!! Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα, ούτε το παραμικρό πονάκι. Καλύτερα!!! Δεν θέλω να αισθάνομαι τίποτα, θέλω απλώς να έχω καθυστέρηση και θετικό τεστάκι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr  @LOULOUdaki!μακάρι κορίτσια να έχετε θετικά αποτελέσματα! Η μικρούλα της παρέας περιμένει αύριο @Mantariniσωστά?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γιάννα, έκανες νωρίς τα τεστ. Εύχομαι να διαψευστείς ευχάριστα! ?

Καλημέρα κι από μένα! Είμαι στην 22η μέρα. Δεν θέλω να αδιαθετήσω!!! (Το ξέρετε αλλά τα λέω σε σας αφού δεν μπορώ να τα πω αλλού!). 

Ποια άλλη κοπέλα περιμένει αυτή την βδομάδα; 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Μακάρι Λουλουδάκι να μην ξαναδείς περίοδο για 9 μήνες!!Εγώ περιμένω μέχρι Πέμπτη!!Εκανα χοριακή την προηγούμενη Δευτέρα(για την επιτροπή)  κ ήταν αρνητική!!Λογικό κι όλας!!Εγώ έχω κάθε μέρα 37,4(ούτε βήχα ούτε συνάχι έχω) κ επειδή έτσι είχαν στην πρώτη κύηση  ψιλοαγχώνομαι!!!Κ ποναώ απ την Πέμπτη κ δν κατεβαίνει περίοδος!!Θα δείξειιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Μακάρι Λουλουδάκι να μην ξαναδείς περίοδο για 9 μήνες!!Εγώ περιμένω μέχρι Πέμπτη!!Εκανα χοριακή την προηγούμενη Δευτέρα(για την επιτροπή)  κ ήταν αρνητική!!Λογικό κι όλας!!Εγώ έχω κάθε μέρα 37,4(ούτε βήχα ούτε συνάχι έχω) κ επειδή έτσι είχαν στην πρώτη κύηση  ψιλοαγχώνομαι!!!Κ ποναώ απ την Πέμπτη κ δν κατεβαίνει περίοδος!!Θα δείξειιιιι!!!!

Α πολύ καλό αυτό με εκ θερμοκρασία, μακάρι να μην κατέβει!! Να μην τη δεις στα μάτια σου ?

Κι εγώ κράτησα θερμοδιαγραμμα αυτό το μήνα, κατάλαβα πως βασική θερμοκρασία έχω 36,5 και μετά την ωορρηξία όντως ανέβηκε, θετικό αυτό. Σήμερα 36,9, με τα αρνητικά που έκανα πιστεύω Τρίτη θα πέσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Α πολύ καλό αυτό με εκ θερμοκρασία, μακάρι να μην κατέβει!! Να μην τη δεις στα μάτια σου ?

Κι εγώ κράτησα θερμοδιαγραμμα αυτό το μήνα, κατάλαβα πως βασική θερμοκρασία έχω 36,5 και μετά την ωορρηξία όντως ανέβηκε, θετικό αυτό. Σήμερα 36,9, με τα αρνητικά που έκανα πιστεύω Τρίτη θα πέσει.. 

Να σου πω την αλήθεια τα τεστ δν τα εμπιστεύομαι!!Μακάρι να μην σου έρθειιιιι!!Η χοριακή έχει περίεργο δυναμισμό κ διπλασιασμό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Μακάρι Λουλουδάκι να μην ξαναδείς περίοδο για 9 μήνες!!Εγώ περιμένω μέχρι Πέμπτη!!Εκανα χοριακή την προηγούμενη Δευτέρα(για την επιτροπή)  κ ήταν αρνητική!!Λογικό κι όλας!!Εγώ έχω κάθε μέρα 37,4(ούτε βήχα ούτε συνάχι έχω) κ επειδή έτσι είχαν στην πρώτη κύηση  ψιλοαγχώνομαι!!!Κ ποναώ απ την Πέμπτη κ δν κατεβαίνει περίοδος!!Θα δείξειιιιι!!!!

Και γιατί αγχώνεσαι; Καλύτερα να έρθει τώρα!!! Άρα, Τρίτη περιμένει η @Mantarini, Τετάρτη η @Γιάννα 36 και Πέμπτη η @marillia. Άλλη με τη βάρκα μας;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...