Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εντάξει αν βγήκε καλό δεν υπάρχει θέμα εξάλλου αυτό το μικρόβιο είναι πολύ συνηθισμένο  και μπορεί να επηρεάσει λίγο!!απλά όταν έχεις ελεύθερες επαφές ο ένας το ξαναδινει στον άλλον όταν κάνεις τεστ Παπ η πας στον γυναικολόγο σου πες να δεί στο έχεις εσύ αν ναι πολύ πιθανόν θα το έχεις και ο άντρα σου θα πάρετε αντιβίωση και θα φύγει δεν είναι κάτι σοβαρό!απλά λίγο επηρεάζει την γονιμότητα 

Εγώ έμεινα έγκυος με το ουρεόλπασμα!!Αλλά όπως λες επηρεάζει κ πιο πολύ το σπέρμα!!Κ συμφωνώ που λες μαζί με το τεστ Παπ!!Γιατί έτσι το είχα ζητήσει απ τον παλιό μου γυναικολόγο κ μου λεγε σιγά μην το έχεις!!Με το ζόρι μου το έκανε κ τελικά το είχα!!Κ μου δώσε κ λάθος αντιβ΄'ιωση κ τον άλλαξα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOULOUDAki ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Δεν σε ρώτησα χθες Μήπως ενοχληθεις, προσπαθείς καιρό να μείνεις εγκυος?Έτσι για να παρηγορηθω Εμείς προσπαθούμε 8 χρόνια κ φέτος μου βρήκαν ότι έχω ενδομητρίωση....τι να πεις(Μην μπλέξεις με γιατρους?)!!!!

Επεξεργάστηκε από Stafilenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ έμεινα έγκυος με το ουρεόλπασμα!!Αλλά όπως λες επηρεάζει κ πιο πολύ το σπέρμα!!Κ συμφωνώ που λες μαζί με το τεστ Παπ!!Γιατί έτσι το είχα ζητήσει απ τον παλιό μου γυναικολόγο κ μου λεγε σιγά μην το έχεις!!Με το ζόρι μου το έκανε κ τελικά το είχα!!Κ μου δώσε κ λάθος αντιβ΄'ιωση κ τον άλλαξα!!

Καλά έκανες!!!ναι παίζει ένα ρόλο όχι. Όμως καθοριστικό στο σπέρμα πιο πολύ και μου είπαν ότι στην γυναίκα μπορεί να προκαλέσει και αποβολή.Τωρα είμαι λίγο πιο ήρεμη!!!!Τόσα ζευγάρια τα έχουν καταφέρει!!!Γιατί όχι και εμείς; Μακάρι όλα να πάνε καλά!!!!!! Για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Καλά έκανες!!!ναι παίζει ένα ρόλο όχι. Όμως καθοριστικό στο σπέρμα πιο πολύ και μου είπαν ότι στην γυναίκα μπορεί να προκαλέσει και αποβολή.Τωρα είμαι λίγο πιο ήρεμη!!!!Τόσα ζευγάρια τα έχουν καταφέρει!!!Γιατί όχι και εμείς; Μακάρι όλα να πάνε καλά!!!!!! Για όλες μας!!!!

Αποβολή δν προκαλεί!!Αλλά πρόωρο τοκετό!!Κ ακόμα μια εγκυούλα να το ανακαλύψει πίνει αντιβίωση που επιτρέπεται κ φεύγει!!Αλλά καμιά φορά λέμε να να το βρίσκουμε  πριν να πίουμε αντιβίωση κ να φεύγει!!Θα τα καταφέρουμε όλες!!Κ με ενδομητρίωση σε ήπια μορφή μπορεί να τα καταφέρει κάποπια κ θεματάκια στο σπέρμα!!!Μπορεί μερικές φορές να είναι όλα καλά κ να αργεί κάπως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι και καλώς ήρθες ??καλή επιτυχία σου εύχομαι να είσαι ήδη εγκυουλα. Μου θυμίζεις εμένα τον Σεπτέμβρη... Ίδιες μερες επαφών στο ταξίδι του μέλιτος με κύκλο 28 ημερών. Αν κ μεγάλωσε ο κύκλος εκείνο το μήνα κ είχα καθυστέρηση τελικά δεν ήμουν δυστυχώς έγκυος. Τώρα μπαίνουμε στο 5ο κύκλο προσπαθειών. Καλή επιτυχία σε όλες μας ♥️♥️

και εμείς στο ταξίδι του μέλιτος ήμασταν..  χαχαχχα καλή επιτυχία και σε εσάς!!! Γρήγορα με σπορακι στη κοιλίτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου. Κρίμα. Ποτέ δεν ξέρεις όμως, γίνονται και θαύματα! 

@Γιάννα 36 κι όμως μπορεί να μην δείξει κορίτσι μου. Να είσαι αισιόδοξη!

@Starrr δεν κατάλαβα. Δεν έγινε η ωορρηξία ακόμη;

@Stafilenia είναι ο 10ος κύκλος ελεύθερων επαφών. Έχω μια κόρη 4 ετών και μια παλίνδρομη πριν ένα χρόνο. Ίσως έχουμε θεματάκι με το σπέρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@ViKcy λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου. Κρίμα. Ποτέ δεν ξέρεις όμως, γίνονται και θαύματα! 

@Γιάννα 36 κι όμως μπορεί να μην δείξει κορίτσι μου. Να είσαξ αισιόδοξη!

@Starrr δεν κατάλαβα. Δεν έγινε η ωορρηξία ακόμη;

@Stafilenia είναι ο 10ος κύκλος ελεύθερων επαφών. Έχω μια κόρη 4 ετών και μια παλίνδρομη πριν ένα χρόνο. Ίσως έχουμε θεματάκι με το σπέρμα.

@LOULOUdaki!Καλημέρα κορίτσι μου! ♥️♥️Τι θεματάκι θεωρείς ότι έχετε αν επιτρέπεται. Κ εγώ αυτό φοβάμαι. Στη μορφολογία.. Οριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είμαι εντελώς νέα στο φόρουμ αν κ σας διαβάζω εδώ κ κάποιο καιρό. Είμαι κ γω στην προσπάθεια ? περίπου εδω κ 6 μήνες αλλά τζίφος! Μέχρι τώρα το είχα πάρει χαλαρά όμως πλέον ομολογώ ότι άρχισα να αγχώνομαι! Κυρίως γιατί είμαι πλεον 37 κ σε λιγο καιρό, αν δεν υπαρξει αποτέλεσμα στο μεταξύ, θα παω για σαλπιγγογραφια... Εχω ακούσει πολλά κ νομιζω η εξέταση με αγχώνει περισσότερο από το αποτέλεσμα το ίδιο! Ως τώρα δεν είχα ποτέ κάποιο γυναικολογικο θεμα (εντελώς σταθερό κύκλο, κανενα πόνο ή κάτι τελοσπαντων) οπότε ειναι η πρώτη φορά που κάνω κάτι σχετικό κ τα εχω βρει σκούρα...

Να είστε όλες καλά κ εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Θα τα λέμε! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

@LOULOUdaki!Καλημέρα κορίτσι μου! ♥️♥️Τι θεματάκι θεωρείς ότι έχετε αν επιτρέπεται. Κ εγώ αυτό φοβάμαι. Στη μορφολογία.. Οριακή 

Νομίζω ότι κι εμείς έχουμε θέμα με την μορφολογία. 14% φυσιολογικές μορφές σύμφωνα με τα αποτελέσματα του μικροβιολογικού. Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι μπορεί να έφταιγε η μορφολογία για την παλίνδρομη. Πόσο είχατε εσείς; Αριθμό, κινητικότητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

@LOULOUdaki!Καλημέρα κορίτσι μου! ♥️♥️Τι θεματάκι θεωρείς ότι έχετε αν επιτρέπεται. Κ εγώ αυτό φοβάμαι. Στη μορφολογία.. Οριακή 

Νομίζω ότι κι εμείς έχουμε θέμα με την μορφολογία. 14% φυσιολογικές μορφές σύμφωνα με τα αποτελέσματα του μικροβιολογικού. Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι μπορεί να έφταιγε η μορφολογία για την παλίνδρομη. Πόσο είχατε εσείς; Αριθμό, κινητικότητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Νομίζω ότι κι εμείς έχουμε θέμα με την μορφολογία. 14% φυσιολογικές μορφές σύμφωνα με τα αποτελέσματα του μικροβιολογικού. Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι μπορεί να έφταιγε η μορφολογία για την παλίνδρομη. Πόσο είχατε εσείς; Αριθμό, κινητικότητα;

Νομίζεις καταλαβαίνω τι βλέπω; ο γιατρός μας είπε είναι καλά. Να μην το σκέφτομαι. Αλλά δεν είπε ότι είναι κ τέλεια. 50εκατομ/ml με το 37% αυτών να έχει καλή προωθητική κινητικότητα και το 7% φυσιολογικές μορφές ?τι καταλαβαίνεις; βέβαια είπε στην επανάληψη μπορεί να είναι εντελώς άλλα αποτέλεσματα.. Κ όχι απαραίτητα καλύτερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Νομίζεις καταλαβαίνω τι βλέπω; ο γιατρός μας είπε είναι καλά. Να μην το σκέφτομαι. Αλλά δεν είπε ότι είναι κ τέλεια. 50εκατομ/ml με το 37% αυτών να έχει καλή προωθητική κινητικότητα και το 7% φυσιολογικές μορφές ?τι καταλαβαίνεις; βέβαια είπε στην επανάληψη μπορεί να είναι εντελώς άλλα αποτέλεσματα.. Κ όχι απαραίτητα καλύτερα ?

Πότε θα κάνετε επανάληψη; Εμείς παίρνουμε βιταμίνες και λέω να επαναλάβουμε σε τρεις μήνες. Κοίτα από τη στιγμή που είναι εντός φυσιολογικών ορίων, το σπέρμα είναι ικανό να γονιμοποιήσει. Θα έρθει κορίτσι μου, ακόμη κι αν αργήσει λίγο, θα έρθει σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Βασιλιτσα είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...ευχομαι να ειστε ολες πολυ καλα με ανεβασμενη διαθεση ωστε να φυτευθει πιο γρηγορα το σπορακι....εγω περιμενω σημερα ...μεχρι τωρα τιποτα...πηρα κι ενα τεστακι σημερα ...λεω να το κανω αυριο πρωι πρωι με την δροσουλα....αν δεν εχουμε καμια δυσαρεστη εκπληξη....το περιεργο ειναι πως αυτη την φορα σε αντιθεση με τους προηγουμενους μηνες δεν εχω καθολου εντονους πονους και πρηξηματα σε στηθος και κοιλια....μονο κατι ελαφρια τσιμπιματακια....θα φανει θα σας κρατω ενημερες..καλη επιτυχια σε ολες μας μακαριβνα ναι ο μηνας μας

@Βασιλιτσα τα νέα σου.. τί έγινε έκανες τεστάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Με στεναχωρεί να σε βλέπω απαισιοδοξη. Δεν πιστεύω ότι δεν αξίζεις να γίνεις μαμά. Ούτε μπορώ να σκεφτώ ένα καλό λόγο που να μην έχει έρθει. Σε βλέπω σαν την αδελφή μου η οποία προσπαθεί από το 2009, ειχε μια παλινδρομη το 2011 και μετά τίποτα. Το πάλεψε με διέγερση για αρκετό διάστημα, έκανε και μια σπερματεγχηση ανεπιτυχή και οι γιατροί της διέγνωσαν ανεξήγητη υπογονημοτητα. Μόνο με εξωσωματική μπορεί να μείνεις έγκυος της ειπαν. Το 2016 λοιπόν εκεί που δεν το περίμενε μένει έγκυος! Όμως... Το έμβρυο είχε σοβαρό σύνδρομο και πρόβλημα στην καρδιά και οι γιατροί συνέστησαν διακοπή κύησης.. Από τότε δεν έχει προκύψει πάλι κάτι. Είναι 44. Την αγαπάω πολύ και επειδή ξέρω πόσο καλό παιδί είναι, δεν βρίσκω γαμωτο κανένα καλό λόγο για όσα περνάει... Μην το βάζετε κάτω... Και εννοείται πως πρέπει και εσύ εφόσον το θες τόσο πολύ να το δεις με έναν γιατρό, αν έχεις φυσικά τα σωματικά, ψυχικά και οικονομικά αποθέματα. Σου εύχομαι όμως να έρθει έτσι απλά όπως κ σε δισεκατομμύρια γυναίκες σε όλη την Γη. Να έρθει και να μείνει. 

Γλυκό μου κορίτσι. Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Εύχομαι τόσο σε σένα όσο και στην αδελφή σου να αποκτήσετε σύντομα από ένα γερό παιδάκι. Ειλικρινά, μπορεί αυτό που έγραψα να μοιάζει στενάχωρο και απαισιόδοξο. Αρχίζω όμως να το συνηθίζω. Όχι ότι δεν με πειράζει καθόλου, αλλά δεν κάθομαι πια να κλαίω με την σκέψη πως δεν θα κάνω ποτέ παιδί. Δεν έχω ούτε ψυχικά ούτε σωματικά αποθέματα. Επιπλέον είμαι και δειλή και φοβιτσιάρα. Και δεν υπάρχουν ούτε και τα χρονικά περιθώρια πια. Νιώθω εξουθενωμένη και γερασμένη. Αλλά και πάλι θα πω πως αρχίζω να το ξεπερνάω. Έτσι έχουν τα πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Βλέπω είμαστε πολλές εδώ μέσα παθουσες αδύναμου σπέρματος..☹️Σύμφωνα με τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας,η μορφολογία πρέπει να είναι πανω από 4%.Εμενα ο άντρας μου πήρε κοντά στον ένα μήνα αντιβίωση για ουρεοπλασμα.Στην επανάληψη έφυγε  αλλά εντοπίστηκε αλλο μικρόβιο,ecoli.Αλλες 20κατι μέρες αντιβίωση.Τωρα στο τρίτο σπερμοδιάγραμμα που θα κάνει αυτό το μήνα δεν ξέρω τι άλλο θα μας βρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@ViKcy λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου. Κρίμα. Ποτέ δεν ξέρεις όμως, γίνονται και θαύματα! 

@Γιάννα 36 κι όμως μπορεί να μην δείξει κορίτσι μου. Να είσαι αισιόδοξη!

@Starrr δεν κατάλαβα. Δεν έγινε η ωορρηξία ακόμη;

@Stafilenia είναι ο 10ος κύκλος ελεύθερων επαφών. Έχω μια κόρη 4 ετών και μια παλίνδρομη πριν ένα χρόνο. Ίσως έχουμε θεματάκι με το σπέρμα.

Έγινε τη Πέμπτη ωορρηξία. Αλλά όμως όταν γίνει η ωορρηξία κ σπάσει μετά φεύγει το κύτταρα κι... Οπότε μέχρι Σάββατο είμαι γόνιμη. Ελπίζω για το βράδυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είμαι εντελώς νέα στο φόρουμ αν κ σας διαβάζω εδώ κ κάποιο καιρό. Είμαι κ γω στην προσπάθεια ? περίπου εδω κ 6 μήνες αλλά τζίφος! Μέχρι τώρα το είχα πάρει χαλαρά όμως πλέον ομολογώ ότι άρχισα να αγχώνομαι! Κυρίως γιατί είμαι πλεον 37 κ σε λιγο καιρό, αν δεν υπαρξει αποτέλεσμα στο μεταξύ, θα παω για σαλπιγγογραφια... Εχω ακούσει πολλά κ νομιζω η εξέταση με αγχώνει περισσότερο από το αποτέλεσμα το ίδιο! Ως τώρα δεν είχα ποτέ κάποιο γυναικολογικο θεμα (εντελώς σταθερό κύκλο, κανενα πόνο ή κάτι τελοσπαντων) οπότε ειναι η πρώτη φορά που κάνω κάτι σχετικό κ τα εχω βρει σκούρα...

Να είστε όλες καλά κ εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Θα τα λέμε! :-)

Καλός ήρθες στην παρέα μας Α δεν χρειάζεται να αγχονεσε καθόλου όμως την έκανα την Δευτέρα που μας πέρασε σαν ο ποιο αγχώδης άνθρωπος εδώ μέσα ιδικά με εξετάσεις πιστεύω δεν υπάρχει και όμως δεν είναι τίποτα κράτησε μόνο 5 λεπτά με το ρολόι από πόνο δεν έχει είναι σαν μα είναι μια μεγάλη κράμπα περιόδου και μόλις τελειώσει σταματάνε όλα εμείς σκέψου μετά πήγαμε βόλτα για ψωνια κι εμένα με είχαμε φοβίσει ότι κρατάει 15 λεπτά και θα πονάς παρά πολύ και Αλλά τέτοια δεν ισχύει τίποτα....!!!!! Εμείς κάναμε και χαβαλέ σκέψου και ας είχα Αυτό τον πόνο που λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έγινε τη Πέμπτη ωορρηξία. Αλλά όμως όταν γίνει η ωορρηξία κ σπάσει μετά φεύγει το κύτταρα κι... Οπότε μέχρι Σάββατο είμαι γόνιμη. Ελπίζω για το βράδυ... 

Άντε κοπέλα μου ωραία είδα έχεις και καλό ενδομήτριο οπότε είσαι φουλ γόνιμη τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Άντε κοπέλα μου ωραία είδα έχεις και καλό ενδομήτριο οπότε είσαι φουλ γόνιμη τώρα..

Ναι μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο. Παλακ είχε. Δεν ήξερα πως θα μπορούσαμε να δούμε κάτι τέτοιο... Εκείνος υπολογίζει Πέμπτη βράδυ ωορρηξία... Είχαμε επαφή μπέμπη βράδυ κ ελπίζω κ σήμερα.... Οπότε περίοδο δενννν περιμένω 14 Φεβρουαρίου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο. Παλακ είχε. Δεν ήξερα πως θα μπορούσαμε να δούμε κάτι τέτοιο... Εκείνος υπολογίζει Πέμπτη βράδυ ωορρηξία... Είχαμε επαφή μπέμπη βράδυ κ ελπίζω κ σήμερα.... Οπότε περίοδο δενννν περιμένω 14 Φεβρουαρίου!! 

Πολύ ωραία!Έχεις ολες τις κατάλληλες προϋποθέσεις να πετύχει αυτό τον μήνα!Σου στέλνουμε όλες την θετική μας ενέργεια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο. Παλακ είχε. Δεν ήξερα πως θα μπορούσαμε να δούμε κάτι τέτοιο... Εκείνος υπολογίζει Πέμπτη βράδυ ωορρηξία... Είχαμε επαφή μπέμπη βράδυ κ ελπίζω κ σήμερα.... Οπότε περίοδο δενννν περιμένω 14 Φεβρουαρίου!! 

Ωω μακάρι να μην ερθε7 η περίοδος κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο. Παλακ είχε. Δεν ήξερα πως θα μπορούσαμε να δούμε κάτι τέτοιο... Εκείνος υπολογίζει Πέμπτη βράδυ ωορρηξία... Είχαμε επαφή μπέμπη βράδυ κ ελπίζω κ σήμερα.... Οπότε περίοδο δενννν περιμένω 14 Φεβρουαρίου!! 

Τι σου είχα πει χθες ή προχθές, δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς πότε; Έχω ένα καλό προαίσθημα για σένα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Τι σου είχα πει χθες ή προχθές, δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς πότε; Έχω ένα καλό προαίσθημα για σένα. ?

Σε ευχαριστώ θα δούμε.. Μακάρι.... Αν κ με αυτά που βλέπω κ έμαθα. Τους άλλους μήνες έκανα ότι να ναι.... Δεν ήξερα μετά που θα σκάσει ότι έχω κ άλλες 2 μέρες μετά για επαφές....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου ειμαι στη δευτερη μέρα της περιόδου μου, ελπιζω αυτο το μήνα να σταθώ τυχερή και να μου ρθει και μένα το μωρακι μου το ιδιο εύχομαι σε όλες!!!καλό μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...