Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια..εγώ εξέτασεις εξετασεις κ πάλι εξετασεις .. ένα σωρό... Τρυπιεμαι όλη την ώρα. Μ στείλανε από το νοσοκομείο τη Λίστα με τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω.. σήμερα πιστευω τις τελειώνω κ την Δευτέρα πάω Αθήνα..ελπίζω να μου κλείσουν ραντεβού όσο πιο γρήγορα γίνεται δε θέλω να περιμενω.. θα προσπαθήσω να "πιέσω".. 

Εύχομαι να έχουμε εγγυουλες καλά αποτελέσματα κοριτσια μου..σας παρακολουθώ διαβάζω νέα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια..εγώ εξέτασεις εξετασεις κ πάλι εξετασεις .. ένα σωρό... Τρυπιεμαι όλη την ώρα. Μ στείλανε από το νοσοκομείο τη Λίστα με τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω.. σήμερα πιστευω τις τελειώνω κ την Δευτέρα πάω Αθήνα..ελπίζω να μου κλείσουν ραντεβού όσο πιο γρήγορα γίνεται δε θέλω να περιμενω.. θα προσπαθήσω να "πιέσω".. 

Εύχομαι να έχουμε εγγυουλες καλά αποτελέσματα κοριτσια μου..σας παρακολουθώ διαβάζω νέα σας..

Καλη σου μερα κορίτσι μου!Να πανε ολα καλα και να ξεμπερδεψεις οσο πιο σύντομα γίνεται απο όλο αυτό!Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιααααα τι κάνετε;;; @lactaki Καντές όλες τις εξετάσεις κορίτσι μου να τελειωνεις και εσύ να πάρεις σειρα σε καταλαβαίνω δεν τελειώνουν ποτε @Χρυσάφω απο οτι ψιλοκαταλαβα γιατί με έχουν ζαβλακωσει και τα χάπια η χοριακη σου είναι θετική;; έχεις καθυστέρηση όταν την εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Stafilenia είπε:

LOULOUDAKI  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ...ΑΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΏΤΗΣΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΒΛΕΝΑ  Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΦΟΥΝΤΟΎΚΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΌ .Κ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΩΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗ ΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΌ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΝΑ ΜΕΊΝΕΙ 

ΚΑΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΝΩΙΤΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ  ΣΟΥ.

ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ  ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ.....ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ...

Δεν έχω ιδέα τι θα μπορούσε να είναι αυτό αγάπη μου. Αν ήταν καφέ ή κόκκινο μπορεί να ήταν κομμάτι του ενδομητρίου. Καμιά φορά πέφτουν και κομμάτια εκτός από το αίμα. Κι εγώ αδιαθέτησα δυστυχώς. Πάμε για τον επόμενο μήνα. (Να δω πόσες φορές ακόμη θα το πω αυτό ?)

@lactaki υπομονή κοριτσάκι μου, θα περάσει γρήγορα ο καιρός και θα μας λες τα +++ νέα σου! Καλή επιτυχία και σε σένα!

@Χρυσάφω πότε περιμένεις να (μην) αδιαθετήσεις; Σε ποια μέρα έκανες τη χοριακή από την ωορρηξία;

Έρχεται η σειρά της @Starrr εύχομαι να μας πει καλά νέα σε μερικές μέρες!

Καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααα τι κάνετε;;; @lactaki Καντές όλες τις εξετάσεις κορίτσι μου να τελειωνεις και εσύ να πάρεις σειρα σε καταλαβαίνω δεν τελειώνουν ποτε @Χρυσάφω απο οτι ψιλοκαταλαβα γιατί με έχουν ζαβλακωσει και τα χάπια η χοριακη σου είναι θετική;; έχεις καθυστέρηση όταν την εκανες;

Ax!Ευχαριστω πολυ πολυ για το ενδιαφερον!Η χοριακη μου ειναι 2,75 και θεωρείται αρνητικη τιμη.Το καλο της υπόθεσης είναι οτι παντα είχα κάτω του 0,50 0,75...τέτοιες τιμες.Τώρα γιατι έδειξε ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ αυτην την τιμή δεν ξέρω.Την έκανα 7 μέρες πριν την καθυστέρηση και ΑΝ η ωορρηξια μου έγινε 19η -20η μερα του κύκλου τότε έιναι 6 μερες μετα.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ οπως καταλαβαινεις. Πολυ φοβαμαι οτι κατι παίζει με τις ορμόνες μου.Και δεν εχω και σταθερο γυναικολογο να απευθυνθω...Το τελευταιο διαστημα τον ψάχνω...Θα σκασω μεχρι να περασουν οι μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν έχω ιδέα τι θα μπορούσε να είναι αυτό αγάπη μου. Αν ήταν καφέ ή κόκκινο μπορεί να ήταν κομμάτι του ενδομητρίου. Καμιά φορά πέφτουν και κομμάτια εκτός από το αίμα. Κι εγώ αδιαθέτησα δυστυχώς. Πάμε για τον επόμενο μήνα. (Να δω πόσες φορές ακόμη θα το πω αυτό ?)

@lactaki υπομονή κοριτσάκι μου, θα περάσει γρήγορα ο καιρός και θα μας λες τα +++ νέα σου! Καλή επιτυχία και σε σένα!

@Χρυσάφω πότε περιμένεις να (μην) αδιαθετήσεις; Σε ποια μέρα έκανες τη χοριακή από την ωορρηξία;

Έρχεται η σειρά της @Starrr εύχομαι να μας πει καλά νέα σε μερικές μέρες!

Καλημέρα σε όλες!

Καλημερα κοριτσακι! Περιμένω 17 -18 αναλόγως ποτε θα της κατέβει...Αν η ωορρηξια ηταν σωστη ,έκανα την χοριακη ,6 μέρες μετα.Μ....κια εεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσακι! Περιμένω 17 -18 αναλόγως ποτε θα της κατέβει...Αν η ωορρηξια ηταν σωστη ,έκανα την χοριακη ,6 μέρες μετα.Μ....κια εεε;;;

Αχ αχ αχ!!! 6 ημέρες μετά δεν έχει γίνει καν εμφύτευση κορίτσι μου. Την έκανες πολύ νωρίς, όχι τίποτε άλλο, αλλά τσάμπα πήρες την κρυάδα. Η χοριακή αυτή δεν μας λέει τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αχ αχ αχ!!! 6 ημέρες μετά δεν έχει γίνει καν εμφύτευση κορίτσι μου. Την έκανες πολύ νωρίς, όχι τίποτε άλλο, αλλά τσάμπα πήρες την κρυάδα. Η χοριακή αυτή δεν μας λέει τίποτα. 

Τι να πεις..Σε λιγες μερες θα ξερουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να πεις...Η ελπιδα πεθαινει πάντα τελευταια...Παρολα αυτα εχω ενα καλο προαισθημα.Σε λιγες μερες θα ξερουμε...

@Χρυσάφω αν ήθελες θα μπορουσα να σου προτείνω καλό γυναικολόγο οπου και αν είσαι μπορω να ρώτησω καλό είναι να εχεις εναν σταθερό γυναικολόγο κορίτσι μου ναι πρώτον εκανες υπερβολικά νωρίς την χοριακη αγάπη θα σε μαλωσω εδώ με τρεις μέρες καθυστέρηση πρεπει να κάνουμε χοριακη και το νουμερο είναι σίγουρο το οποίο θα βγει τις ορμόνες αστες δεν ξέρεις αν ειναι ορμονικό το θέμα αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

@Χρυσάφω αν ήθελες θα μπορουσα να σου προτείνω καλό γυναικολόγο οπου και αν είσαι μπορω να ρώτησω καλό είναι να εχεις εναν σταθερό γυναικολόγο κορίτσι μου ναι πρώτον εκανες υπερβολικά νωρίς την χοριακη αγάπη θα σε μαλωσω εδώ με τρεις μέρες καθυστέρηση πρεπει να κάνουμε χοριακη και το νουμερο είναι σίγουρο το οποίο θα βγει τις ορμόνες αστες δεν ξέρεις αν ειναι ορμονικό το θέμα αγάπη

??,,Εχω αλλάξει 7-8 ως τωρα...Ο ενας δεν βρισκει το ένα ,ο αλλος δεν μου λεει το αλλο...ο αλλος δεν βρισκει ωορρηξια και ο αλλος βρισκει...Μπαχαλο!Εχω απογοητευθεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Σας διαβάσω καιρό και βρίσκω παρηγοριά!!! Δυο λόγια για εμας: δυο χρόνια προσπαθειών, στον ένα χρόνο ξεκινήσαμε εξετάσεις από τις οποίες όλα φαίνονται φυσιολογικά (υπερηχο, καλλιέργεια, σαλπιγγογραφία, ορμονικές και σπερμοδιάγραμμα ο σύζυγος). Καθώς χρησιμοποιούσαμε λιπαντικό, ο γιατρός μας είπε να το σταματήσουμε άμεσα. Το αναφέρω γιατί την κοπέλα που προανεφερε ότι ξεκίνησε χρήση ειδικού λιπαντικου το οποίο βοηθά το σπερμα. Ίσως υπάρχουν κάποια κατάλληλα αλλά εγώ προτιμω να μη χρησιμοποιώ τίποτα καλού κακού!! Ανεξήγητη υπογονιμότητα λοιπόν... πλέον παρακολουθώ με υπερηχο τις ωορρηξίες και αν αδιαθετησω και αυτή τη φορά, στον επόμενο κύκλο θα ξεκινήσω κάποια χάπια για πρόκληση ωορρηξιας ώστε να παράγω περισσότερα ωάρια και άρα να έχω περισσότερες πιθανότητες να συλλάβω. (Δεν) περιμένω να αδιαθετησω στις 22 του μήνα!! ?

καλως μας ήρθες κορίτσι!!! εύχομαι σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις.. οπότε αφού όλα είναι καλά..  απέβαλε άγχος..  κανονίστε και κανένα ταξιδάκι αν μπορείτε.. και θα ρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

??,,Εχω αλλάξει 7-8 ως τωρα...Ο ενας δεν βρισκει το ένα ,ο αλλος δεν μου λεει το αλλο...ο αλλος δεν βρισκει ωορρηξια και ο αλλος βρισκει...Μπαχαλο!Εχω απογοητευθεί..

νομίζω πως πρέπει να βρεις ένα γιατρό και να πορευτείς με αυτόν.. καλό να περνούμε διπλή και τριπλή γνώμη για ένα θέμα αλλά μετά από εκεί και πέρα  μπερδεύεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

νομίζω πως πρέπει να βρεις ένα γιατρό και να πορευτείς με αυτόν.. καλό να περνούμε διπλή και τριπλή γνώμη για ένα θέμα αλλά μετά από εκεί και πέρα  μπερδεύεσαι...

Ειμαι πολυ στενοχωρημενη με το θεμα αυτο.Ηδη εψαξα και κατι εχω στο μυαλο μου.Δεν μπορεις ομως να μενεις και σε εναν ο οποιος κανει μισά τα πραγματα...Καπου λες τι γινεται εδω...;;Ειχα 3 χρονια εναν και δεν ηξερε να μου κανει μια ενεση ovitrelle.Καλος ανθρωπος αλλα απειρος γιατρος...Τι να κανεις;;Δεν θα φυγεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια , στην αναμονη όλες απο οτι διάβασα! εγω περιμενω σχεδον μια εβομαδα μετα απο εσας γυρω στις 22 -23 του μηνα, για να δουμε....αν κ δεν νιωθω τιποτα συνταρακτικο...στηθος πρησμενο κ πονο απο τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

??,,Εχω αλλάξει 7-8 ως τωρα...Ο ενας δεν βρισκει το ένα ,ο αλλος δεν μου λεει το αλλο...ο αλλος δεν βρισκει ωορρηξια και ο αλλος βρισκει...Μπαχαλο!Εχω απογοητευθεί..

Κι εγώ έχω πάει συνολικά σε 5 γυναικολόγους και είμαι σε αναζήτηση νέου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Σας διαβάσω καιρό και βρίσκω παρηγοριά!!! Δυο λόγια για εμας: δυο χρόνια προσπαθειών, στον ένα χρόνο ξεκινήσαμε εξετάσεις από τις οποίες όλα φαίνονται φυσιολογικά (υπερηχο, καλλιέργεια, σαλπιγγογραφία, ορμονικές και σπερμοδιάγραμμα ο σύζυγος). Καθώς χρησιμοποιούσαμε λιπαντικό, ο γιατρός μας είπε να το σταματήσουμε άμεσα. Το αναφέρω γιατί την κοπέλα που προανεφερε ότι ξεκίνησε χρήση ειδικού λιπαντικου το οποίο βοηθά το σπερμα. Ίσως υπάρχουν κάποια κατάλληλα αλλά εγώ προτιμω να μη χρησιμοποιώ τίποτα καλού κακού!! Ανεξήγητη υπογονιμότητα λοιπόν... πλέον παρακολουθώ με υπερηχο τις ωορρηξίες και αν αδιαθετησω και αυτή τη φορά, στον επόμενο κύκλο θα ξεκινήσω κάποια χάπια για πρόκληση ωορρηξιας ώστε να παράγω περισσότερα ωάρια και άρα να έχω περισσότερες πιθανότητες να συλλάβω. (Δεν) περιμένω να αδιαθετησω στις 22 του μήνα!! ?

Με το καλό να μην έρθει!!! Από τη μια είναι εκνευριστικό να λες δεν έχω τίποτα γιατί δεν συλλαμβάνω, από την άλλη έχετε αποκλείσει πολλές περιπτώσεις οπότε είναι απλά θέμα χρόνου! Τι ηλικίες έχετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειμαι πολυ στενοχωρημενη με το θεμα αυτο.Ηδη εψαξα και κατι εχω στο μυαλο μου.Δεν μπορεις ομως να μενεις και σε εναν ο οποιος κανει μισά τα πραγματα...Καπου λες τι γινεται εδω...;;Ειχα 3 χρονια εναν και δεν ηξερε να μου κανει μια ενεση ovitrelle.Καλος ανθρωπος αλλα απειρος γιατρος...Τι να κανεις;;Δεν θα φυγεις;;

εννοείται και θα φύγεις αν κάτι δεν σου αρέσει ή δεν κολλάει...  Κάνε μια έρευνα από φίλες γνωστές πιθανόν και εδώ μέσα.. Κάποιος θα βρεθεί.. σε ποια περιοχή εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια , στην αναμονη όλες απο οτι διάβασα! εγω περιμενω σχεδον μια εβομαδα μετα απο εσας γυρω στις 22 -23 του μηνα, για να δουμε....αν κ δεν νιωθω τιποτα συνταρακτικο...στηθος πρησμενο κ πονο απο τωρα.

@Mellenaki μου υπομονή είναι πολύ νωρίς ακόμα..  εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω κοπελα μου η χορειακή σου είναι αρνητική να ξέρεις μετά από την ωορρηξία ανεβενει λίγο η χορειακή μεχρι να παίσει το ενδομήτριο για αυτο το λογο ανεβαίνει για να υποδεχτεί το αυγο αλλιώς αν δεν ύπαρξη γονιμοποίηση τότε αρχίζει μαζί με το ενδομήτριο την περίοδο να έπεφτε και η χορειακή και την εκανες παρα πολυ νωρίς κοπέλα μου έδωσες τσάμπα λευτα καλο ειναι να περιμενεις καθιστεριση και να κάνεις.. στο λεω φιλικα... όπως είναι κάλο να βρεις εναν σταθερο γυναικολόγο και να μην  περνεις απο 7 με 8 γιατρούς γνώμες γιατί θα ακούσεις πολλα και θα χασεις την μπαλα σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος και να τριπλασιαστεί η χορειακή...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

καλημερα κοριτσια

Καλημέρα... Καλώς Την!!  καφεδάκι;; κάνω εγώ την καφετζου σήμερα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια..εγώ εξέτασεις εξετασεις κ πάλι εξετασεις .. ένα σωρό... Τρυπιεμαι όλη την ώρα. Μ στείλανε από το νοσοκομείο τη Λίστα με τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω.. σήμερα πιστευω τις τελειώνω κ την Δευτέρα πάω Αθήνα..ελπίζω να μου κλείσουν ραντεβού όσο πιο γρήγορα γίνεται δε θέλω να περιμενω.. θα προσπαθήσω να "πιέσω".. 

Εύχομαι να έχουμε εγγυουλες καλά αποτελέσματα κοριτσια μου..σας παρακολουθώ διαβάζω νέα σας..

@lactaki κοριτσι μου να πανε ολα καλα κανε υπομονη εμπλεξες για λιγο αλλα οταν τελειωσεις θα πανε ολα καλα κ θα αποκτησεις μωρακι !

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να πεις...Η ελπιδα πεθαινει πάντα τελευταια...Παρολα αυτα εχω ενα καλο προαισθημα.Σε λιγες μερες θα ξερουμε...

@Χρυσάφω κοριτσι μου ειναι καλο που εχεις θετικη σκεψη κ καλο προαισθημα, μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα !

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Mellenaki μου υπομονή είναι πολύ νωρίς ακόμα..  εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα!!!

@Mantarini μανταρινακι γλυκο ναι ειναι νωρις για το οτιδηποτε σε καμια δεκαρια μερες θα δειξει! σευχαριστω πολυ , εισπρατω θετικη ενεργεια απο εσενα πρεπει να εισαι θετικος κ χαμογελαστος ανθρωπος ! ?

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

καλημερα κοριτσια

@Niki94 καλημερααααα κοριτσιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

@lactaki κοριτσι μου να πανε ολα καλα κανε υπομονη εμπλεξες για λιγο αλλα οταν τελειωσεις θα πανε ολα καλα κ θα αποκτησεις μωρακι !

@Χρυσάφω κοριτσι μου ειναι καλο που εχεις θετικη σκεψη κ καλο προαισθημα, μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα !

@Mantarini μανταρινακι γλυκο ναι ειναι νωρις για το οτιδηποτε σε καμια δεκαρια μερες θα δειξει! σευχαριστω πολυ , εισπρατω θετικη ενεργεια απο εσενα πρεπει να εισαι θετικος κ χαμογελαστος ανθρωπος ! ?

@Niki94 καλημερααααα κοριτσιιιιι

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τα καλά σου λόγια!! Είμαστε εδώ μέσα για ένα σκοπό όλες!! Δεν γίνεται να μην είμαστε θετικές και Χαμογελαστές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα... Καλώς Την!!  καφεδάκι;; κάνω εγώ την καφετζου σήμερα...?

ναι ναι

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

@lactaki κοριτσι μου να πανε ολα καλα κανε υπομονη εμπλεξες για λιγο αλλα οταν τελειωσεις θα πανε ολα καλα κ θα αποκτησεις μωρακι !

@Χρυσάφω κοριτσι μου ειναι καλο που εχεις θετικη σκεψη κ καλο προαισθημα, μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα !

@Mantarini μανταρινακι γλυκο ναι ειναι νωρις για το οτιδηποτε σε καμια δεκαρια μερες θα δειξει! σευχαριστω πολυ , εισπρατω θετικη ενεργεια απο εσενα πρεπει να εισαι θετικος κ χαμογελαστος ανθρωπος ! ?

@Niki94 καλημερααααα κοριτσιιιιι

καλημερα κι σε εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...