Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δεν ρωτάς το γιατρό σου για αντιβίωση; δεν ξέρω τι να σου πω... γενικά δεν παίρνω ποτέ φάρμακα χωρίς να μου τα έχουν δώσει... τα ψιλοφοβάμαι αυτά

Όχι βρε το medrol θα έχω μαζί μου. Αντιβίωση θα πάρω αυτή που θα μου πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλως την!Καλη εβδομάδα!Καφεδάκι;;

@Χρυσάφω κοριτσακι μου για να καταλαβεις δεν εχω προλαβει ακομα να πιω καφε ! ειμαι στη δουλεια κ με πρηζουν! θα παραγγειλω ομως ενα σε λιγο να στανιαρω ??

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Πώς πήγε? έβγαλες άκρη με τα τεστακια ωορρηξίας?εγώ αυτό το μήνα δε προσπάθησα σου στέλνω όλη την θετική μου σκέψη κ αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός ?

@ΜαριαΧ καλημερα, πηρα ως θετικο το πιο εντονο που ειχα σαν τεστακι κ συμφωνα με αυτο κινηθηκα! δεν ειχα οσες επαφες θα ηθελα , αλλα ως που να ερθει η περιοδος ελπιζω ..!! ευχομαι να εχουμε αρκετες τυχερες μεχρι το τελος του μηνα ! σιγουρα καποιες θα ειναι ,για να δουμε !

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ααα μαζί θα πάμε!!! 

@Γιάννα 36 τι γινεται ολες σαλπιγγογραφία θα κανετε ...? μηπως να το δρομολογησω κ εγω?? με αγχωνεται !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έμενα στην σαλπιγγογραφιών μου είπαν να πάρω 1 μπουσκοπαν πλασ άλλα το ξέχασα όποτε μου έδωσαν εκει 15 λεπτα πριν ενα πονσταν τίποτα δεν ειναι κορίτσια μην αγχώνεστε και καλά αποτελέσματα να έχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenaki Μην σε αγχώνουμε... άλλωστε εσύ δεν έχεις κλείσει και το 6μηνο από ότι θυμάμαι. Άσε μας εμάς αποτρελλαθήκαμε που λέει κ το Λουλουδάκι... Θεωρώ ότι αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα ως τότε (που σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις) θα σου πει ο γιατρός σου να κάνεις :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki Μην σε αγχώνουμε... άλλωστε εσύ δεν έχεις κλείσει και το 6μηνο από ότι θυμάμαι. Άσε μας εμάς αποτρελλαθήκαμε που λέει κ το Λουλουδάκι... Θεωρώ ότι αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα ως τότε (που σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις) θα σου πει ο γιατρός σου να κάνεις :-) 

Ναι κ εμένα μου είπε μετά το 6μηνο έως 12μηνο με στοχευμενες προσπάθειες. Οπότε μην αγχωνομαστε γενικότερα. Ούτε κ εσείς φυσικά... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenaki μην αγχώνεσαι. Εμείς κοντεύουμε ένα χρόνο ελεύθερων επαφών χωρίς αποτέλεσμα. Εγώ είχα παλίνδρομη, για κάποιους μήνες χάλασε ο κύκλος, έχω τα καφετιά. Δεν το κάνω δηλαδή μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά για να βεβαιωθώ ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά και να μου φύγει το άγχος. Να πάω το ταξιδάκι μου με ηρεμία βρε αδερφέ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki Μην σε αγχώνουμε... άλλωστε εσύ δεν έχεις κλείσει και το 6μηνο από ότι θυμάμαι. Άσε μας εμάς αποτρελλαθήκαμε που λέει κ το Λουλουδάκι... Θεωρώ ότι αν δεν υπάρχει αποτέλεσμα ως τότε (που σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις) θα σου πει ο γιατρός σου να κάνεις :-) 

ναι ακομα δεν εχω 6μηνο, αν περασει θα επισκεφθω γιατρο κ οτι μου πει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλως το!Εδω εχει πολυ κρυο  με ενα ωραίο ήλιο!Με δόντια που λέμε!Πως παει;;Ολα καλα;;;

Παράγγειλα χτες τεστ εγκυμοσύνης και τωρα ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες...Ενας Θεος ξέρει ποσα θα κάνω πάλι...Να τα έχω καβάτζα...

Καλά είμαι κοριτσάκι μου είχα πάει για κάτι εξετάσεις προγενετικου ελέγχου και γυρισα αχ μωρέ κορίτσι μου μακάρι να είναι θετικά τα νεακια σου μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Αν δεν δεις εμετακι δεν εχει τελειωσει τπτ.

Πονους περιοδου εχεις?

Ναι συνέχεια από την ωορρηξία κ μετά.... Όχι καθορισμένη ώρα... Ότι ώρα να ναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι ας βαλω εγω εδω μεσα το πρωτο μου τικερακι ελατε κοριτσια βαλτε τικερακια δεν χρειαζεται να ειναι εγκυμοσυνης βαλτε γαμου εχει πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOULOUDAKI  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ...ΑΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΏΤΗΣΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΒΛΕΝΑ  Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΦΟΥΝΤΟΎΚΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΌ .Κ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΓΩΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗ ΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΌ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΝΑ ΜΕΊΝΕΙ 

ΚΑΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΝΩΙΤΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ  ΣΟΥ.

ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ  ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ.....ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εμείς 5 μήνες περίπου .. από μόνη μου ξεκίνησα να κάνω κάποιες εξετάσεις.. κ πάλι καλά δλδ γιατί στον υπέρυχο βρήκα κύστη κ εν τέλει είναι ενδομητριωση..οπότε έχω σταματήσει τις προσπάθειες κ πάω για επέμβαση.  Όταν τελειώσω με την επέμβαση κ ξανά άρχισω προσπαθειες θα ξανά κάνω..

Λακτάκι μου ευχομαι να σου πάνε ολα καλά με την επέμβαση και μολις ξεκινησεις προσπάθειες να πιάσεις με τη μια μπεμπέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εμείς 5 μήνες περίπου .. από μόνη μου ξεκίνησα να κάνω κάποιες εξετάσεις.. κ πάλι καλά δλδ γιατί στον υπέρυχο βρήκα κύστη κ εν τέλει είναι ενδομητριωση..οπότε έχω σταματήσει τις προσπάθειες κ πάω για επέμβαση.  Όταν τελειώσω με την επέμβαση κ ξανά άρχισω προσπαθειες θα ξανά κάνω..

Ολα καλα να πανε κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι συνέχεια από την ωορρηξία κ μετά.... Όχι καθορισμένη ώρα... Ότι ώρα να ναι.. 

Να σε ρωτήσω...Γιατι δεν κανεις μια χοριακη;;

Να σας πω την αμαρτια μου;;Εκανα χοριακη!Εδω γελαμε!οκ...Αν εγινε την Πέμπτη κατι θα φαινόταν λέω...Για να μην σκασω μεχρι να περασουν οι ημερες εκανα μια το μεσημερι και βγηκε 2,75...Τι να σχολιασουμε τωρα;;;Πάντως στο συγκεκριμενο κέντρο ποτέ η χοριακη μου δεν ήταν πάνω από 2.00 ...Και εχω κανει πολλες..Ειδομεν...Η ανυπόμονη της παρέας μακράν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σε ρωτήσω...Γιατι δεν κανεις μια χοριακη;;

Να σας πω την αμαρτια μου;;Εκανα χοριακη!Εδω γελαμε!οκ...Αν εγινε την Πέμπτη κατι θα φαινόταν λέω...Για να μην σκασω μεχρι να περασουν οι ημερες εκανα μια το μεσημερι και βγηκε 2,75...Τι να σχολιασουμε τωρα;;;Πάντως στο συγκεκριμενο κέντρο ποτέ η χοριακη μου δεν ήταν πάνω από 2.00 ...Και εχω κανει πολλες..Ειδομεν...

Στο κέντρο τι σου είπανε ότι είναι αρνητικη?? Μπορεί να ανέβει δε ξέρεις....είναι νωρίς ακόμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σε ρωτήσω...Γιατι δεν κανεις μια χοριακη;;

Να σας πω την αμαρτια μου;;Εκανα χοριακη!Εδω γελαμε!οκ...Αν εγινε την Πέμπτη κατι θα φαινόταν λέω...Για να μην σκασω μεχρι να περασουν οι ημερες εκανα μια το μεσημερι και βγηκε 2,75...Τι να σχολιασουμε τωρα;;;Πάντως στο συγκεκριμενο κέντρο ποτέ η χοριακη μου δεν ήταν πάνω από 2.00 ...Και εχω κανει πολλες..Ειδομεν...Η ανυπόμονη της παρέας μακράν!

???? Ποτέ περιμένεις κορίτσι?? Γιατί δε νομίζω να έχει γίνει κάτι.... Λέω να μη βιαστώ κ ας περιμενω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στο κέντρο τι σου είπανε ότι είναι αρνητικη?? Μπορεί να ανέβει δε ξέρεις....είναι νωρίς ακόμη..

Ειναι παρα πολυ νωρις ακομη ,οχι απλα νωρις...Σύμφωνα με το κέντρο είναι αρνητικη βεβαια ,αλλα εχω μια ελπίδα γιατι ήμασταν μες τις ημερες .Θα μου πεις δεν φτάνει....Οκ. Το ξέρω.Εχω τόσο μεγάλη λαχτάρα που δεν μπορω να περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???? Ποτέ περιμένεις κορίτσι?? Γιατί δε νομίζω να έχει γίνει κάτι.... Λέω να μη βιαστώ κ ας περιμενω.... 

χαχαχα!Περιμένω στις 17 του μηνα.Ειχαμε επαφές εκεί γύρω στη 10 -12 μέρα και 19η 20η κ 21η ...Το ξέρω οτι βιάστηκα ,αλλα΄ξέρω οτι η χοριακή δείχνει και απο την 7 μερα...Ολο τα μπερδεύω...Θα σκάσω μεχρι να περάσουν οι μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

χαχαχα!Περιμένω στις 17 του μηνα.Ειχαμε επαφές εκεί γύρω στη 10 -12 μέρα και 19η 20η κ 21η ...Το ξέρω οτι βιάστηκα ,αλλα΄ξέρω οτι η χοριακή δείχνει και απο την 7 μερα...Ολο τα μπερδεύω...Θα σκάσω μεχρι να περάσουν οι μέρες..

Από την 7η ημέρα υπάρχει περίπτωση εμφύτευση... Από όταν μπει στη μήτρα αυξάνεται... Οπότε μετά της 12 ημέρες είναι σωστό να κάνεις χοριακη..... Εμένα νομίζω σήμερα είναι η 12η ημέρα μου... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από την 7η ημέρα υπάρχει περίπτωση εμφύτευση... Από όταν μπει στη μήτρα αυξάνεται... Οπότε μετά της 12 ημέρες είναι σωστό να κάνεις χοριακη..... Εμένα νομίζω σήμερα είναι η 12η ημέρα μου... ?

Οποτε υπομονη...Ποτε λες να ξανακανω χοριακη;;;Σε εσενα λογικα θα φαίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Οποτε υπομονη...Ποτε λες να ξανακανω χοριακη;;;Σε εσενα λογικα θα φαίνεται..

Λογικά.... Άμα κάνω σήμερα εμφύτευση δε θα φανεί.... Μου είπε ο γυναικολόγος Σάββατο αν δε δω περίοδο να πάω να κάνω... Βέβαια εγώ σκέφτομαι για Παρασκευή πρωί.... Αλλά έχω 4 ημέρες μέχρι τότε.. Οπότε υπάρχει μέλλον κ εκπλήξεις..... Αν βιάζεσαι τότε κάνε ξανά Παρασκευή πρωί... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Λογικά.... Άμα κάνω σήμερα εμφύτευση δε θα φανεί.... Μου είπε ο γυναικολόγος Σάββατο αν δε δω περίοδο να πάω να κάνω... Βέβαια εγώ σκέφτομαι για Παρασκευή πρωί.... Αλλά έχω 4 ημέρες μέχρι τότε.. Οπότε υπάρχει μέλλον κ εκπλήξεις..... Αν βιάζεσαι τότε κάνε ξανά Παρασκευή πρωί... ????

Σε ευχαριστω πολυ!Καλα αποτελέσματα να εχουμε!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Καλα αποτελέσματα να εχουμε!!!!??

Οπότε αυτή την εβδομάδα περιμένω εγώ κ ποιες άλλες?? Κ συ στις 17 δηλ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...