Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Μπαίνω κ εγώ στην ομαδουλα σας μηπως  κ μου φέρετε γούρι κ κάνουμε τίποτα αυτον τον μήνα!6η μέρα του κυκλου για μένα, θα εκμεταλλευτούμε τις γόνιμες κ μετά θα πάει ο αντρας μου για επανάληψη σπερματοδιαγράμματος.Καλη επιτυχία σε όλες μας!Εύχομαι να φυτευτεί επιτέλους ένα σπορακι κ σε μας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μάλλον δεν ξερω!!κάνουν πάντως σωστή δουλειά!!!!άσε μόνο που σκέφτομαι ότι αφήσαμε τόσους μήνες τζάμπα πιστεύοντας ότι είναι όλα καλά και να μπορεί και να μην είναι!!

Εμάς έτσι κι αλλιώς βγήκε ψιλοπροβληματικό το σπέρμα, οπότε αν πάμε σε ανδρολογικό κέντρο, θα πέσουμε στα πατώματα από την απογοήτευση ?

Περιμένω να μιλήσει επιτέλους ο σύζυξ με ουρολόγο που λόγω φόρτου εργασίας έχει αναβάλει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εμάς έτσι κι αλλιώς βγήκε ψιλοπροβληματικό το σπέρμα, οπότε αν πάμε σε ανδρολογικό κέντρο, θα πέσουμε στα πατώματα από την απογοήτευση ?

Περιμένω να μιλήσει επιτέλους ο σύζυξ με ουρολόγο που λόγω φόρτου εργασίας έχει αναβάλει... ?

Καλά θα κάνετε σκέψου όμως ότι μπορεί αν γίνει σε ανδρολογικο να βγει και πιο καλό και εμείς μετά θα πάμε σε ουρολόγο αναλόγως τα αποτελέσματα!εύχομαι τα καλύτερα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα..... εμείς είπαμε πάμε πακέτο......εγώ θα ξεκινήσω τη Δευτέρα που είναι κ η 11η μέρα γτ το προηγούμενο μήνα είχα θετικό τη 14 ώστε να δω πως θα πάει κ αυτό το μήνα....εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο.εσυ?τη επόμενη Παρασκευή έχω ραντεβού κ στη γυναικολόγο 

Α νομιζα πως ειχες σταθερο κυκλο ! εγω εχω σταθερο κυκλο 28 με 30 μερες ειναι ο κυκλος μου οποτε απο 14η μερα εως 17 το πολυ θα ειναι η οωρρηξια μου , ελπιζω να την πετυχουμε αυτο το μηνα! Γυναικολογο θα πας για παρακολουθηση οωρρηξιας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Α νομιζα πως ειχες σταθερο κυκλο ! εγω εχω σταθερο κυκλο 28 με 30 μερες ειναι ο κυκλος μου οποτε απο 14η μερα εως 17 το πολυ θα ειναι η οωρρηξια μου , ελπιζω να την πετυχουμε αυτο το μηνα! Γυναικολογο θα πας για παρακολουθηση οωρρηξιας ??

Κ γω κάπου εκεί ανάμεσα είμαι....στη γυναικολόγο θα πάω να τη ζητήσω να δω αν μπορώ να κάνω ορμονικές εξετάσεις γτ όταν περιμένω βγάζω πολλά σπυράκια κ με το που καθαρίζω φεύγουν κ αυτά.καποτε μου είχαν πει ότι έχω πιο πολύ τεστοστερόνη κ είχα πάρει αντισυλληπτικά.θελω να της πω για τα τεστ ωορρηξίας που κάνω κ αυτούς τους 2 μήνες κ τυχαίνει να είναι κ η 15 μέρα τ κύκλου  κ έτσι θα μου πει κ που περίπου βρίσκομαι με την ωορρηξία.... ίσως μπορέσουμε να το παρακολουθήσουμε..... ίσως κάνω τις εξετάσεις κ χρειαστώ να πάρω πάλι χάπια.... είμαι ανοιχτή στα πάντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή  πάω με φάρμακα όπως σου είπα έκανα ένεση ovitrel 10ημερα όπως μου είπε ο γιατρός κ αυτά έσπασαν 12 είχα βγάλει 4 ωάριο τρίτη φορά που το κάνω αυτό μετα μου είπε εξωσωματική.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Stafilenia είπε:

Επειδή  πάω με φάρμακα όπως σου είπα έκανα ένεση ovitrel 10ημερα όπως μου είπε ο γιατρός κ αυτά έσπασαν 12 είχα βγάλει 4 ωάριο τρίτη φορά που το κάνω αυτό μετα μου είπε εξωσωματική.....

Άρα 12η έσπασε το ωοθυλάκιο με 7,3 χιλ. ενδομήτριο. Μια χαρά είσαι εντός φυσιολογικών ορίων. Καλά αποτελέσματα! ? 

Ο γιατρός τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα, καλό μήνα !!!

Κορίτσια μου, καλές μας επιτυχίες!!!

@Γιάννα 36 @Mellenaki @Starrr @lactaki @Χρυσάφω @paradisebird @Σταυρι @thalaki @Χαρα123 @Χρηστιαννα @Hope!!!κάποιες ξεχνάω σίγουρα...

Ελάτε στην παρέα μας και φέρτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

?????

 

Με το καλό κορίτσια!!Πολλες εγκουλες και πολυ χαρα!Καλο μηνα!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου και καλό μήνα!!!  Σημερα πάω σαλονικααααααααααα ... .  

Σε καλωσορίζω στην συμπρωτεύουσα. Καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειμαι στην 14ημερα κ απο τα σχετικά υγρα ,καταλαβαίνω οτι ετοιμαζεται η ωορρηξία...Δυστηχως σημερα ,δεν το βλεπω...γιατι θα ειμαι μακρια απο το συζύγο...Ελπιζω να το προλαβω αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ειμαι στην 14ημερα κ απο τα σχετικά υγρα ,καταλαβαίνω οτι ετοιμαζεται η ωορρηξία...Δυστηχως σημερα ,δεν το βλεπω...γιατι θα ειμαι μακρια απο το συζύγο...Ελπιζω να το προλαβω αυριο....

Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σήμερα είναι η τρίτη μέρα που παίρνω τις βιταμίνες. Παρατήρησα πως τα ούρα έχουν ένα διαφορετικό χρώμα. Κάπως ροζ μου φάνηκαν. Όταν μετά λίγη ώρα ξαναπήγα στην τουαλέτα ήταν κίτρινα. Να ανησυχήσω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια, σήμερα είναι η τρίτη μέρα που παίρνω τις βιταμίνες. Παρατήρησα πως τα ούρα έχουν ένα διαφορετικό χρώμα. Κάπως ροζ μου φάνηκαν. Όταν μετά λίγη ώρα ξαναπήγα στην τουαλέτα ήταν κίτρινα. Να ανησυχήσω; 

Κίτρινα ναι λόγω βιταμίνης Β12. Ροζ όχι. Μήπως έφαγες ή ήπιες κάτι που επηρέασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια, σήμερα είναι η τρίτη μέρα που παίρνω τις βιταμίνες. Παρατήρησα πως τα ούρα έχουν ένα διαφορετικό χρώμα. Κάπως ροζ μου φάνηκαν. Όταν μετά λίγη ώρα ξαναπήγα στην τουαλέτα ήταν κίτρινα. Να ανησυχήσω; 

Όχι είναι από τις βιταμίνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ειμαι στην 14ημερα κ απο τα σχετικά υγρα ,καταλαβαίνω οτι ετοιμαζεται η ωορρηξία...Δυστηχως σημερα ,δεν το βλεπω...γιατι θα ειμαι μακρια απο το συζύγο...Ελπιζω να το προλαβω αυριο....

Αν είχατε και προχθές επαφή είσαι καλυμμένη εάν γίνει σήμερα η ωορρηξία. Αν και τα υγρά συνήθως προηγούνται. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αν είχατε και προχθές επαφή είσαι καλυμμένη εάν γίνει σήμερα η ωορρηξία. Αν και τα υγρά συνήθως προηγούνται. Καλή επιτυχία!

Ωραία! Θα το επιδιωξω αυριο!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω κορίτσια νομίζω τα υγρά ξεκίνησαν Τετάρτη βράδυ..... Πονακια χθες απόγευμα λιγοστά. Τώρα έχουν αυξηθεί, σαν να περιμένω περίοδο... Οπότε ελπίζω να έσκασε. Θα το δούμε κ αύριο πρωί που εχω γυναικολόγο. Αλλά νομίζω μου είχε πει πως μετά που θα σκάσει να χω κ επαφές.... Εμείς είχαμε Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη βράδυ πάντα..... Σήμερα δεν το κόβω. Αν αύριο μεσημέρι απόγευμα έχουμε θα είμαι οκ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια ποσο καιρό είστε στις προσπάθειες;; 

51 μήνες δλδ 4 χρόνια και 3 μήνες αλλά τώρα δεν προσπαθούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...