Μετάβαση σε περιεχόμενο
nektaria17

αποψη για σπερμοδιαγραμμα

Recommended Posts

κοπελες μου γεια σας καναμε το πρωτο σπερμοδιαγραμμα και ηταν χαλια ο γιατρος μας ειπε μονο με εξωσωματικη..μετα απο 3ς μηνες θεραπεια με χαπια εγιναν 16 εκατομυρια με 31% κινητικοτητα (με 20% στην α ομαδα)  και 7% μορφολογια..μπορει να γινει και φυσιολογικα? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Δεν ξέρω πολλά να σου πω, θα μπορούσε ενδεχομένως να γίνει φυσιολογικά, αφού υπάρχει σπέρμα και κινητικότητα, αλλά μπορεί να αργήσει. Από την άλλη, η εξωσωματική δεν σημαίνει ότι θα πετύχει οπωσδήποτε με την πρώτη. Έχει θέμα με κιρσοκήλη; Πριν τη θεραπεία ήταν χειρότερα τα αποτελέσματα; Ποιες βιταμίνες πήρε;

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σου! Δεν ξέρω πολλά να σου πω, θα μπορούσε ενδεχομένως να γίνει φυσιολογικά, αφού υπάρχει σπέρμα και κινητικότητα, αλλά μπορεί να αργήσει. Από την άλλη, η εξωσωματική δεν σημαίνει ότι θα πετύχει οπωσδήποτε με την πρώτη. Έχει θέμα με κιρσοκήλη; Πριν τη θεραπεία ήταν χειρότερα τα αποτελέσματα; Ποιες βιταμίνες πήρε;

οχι δεν εχει θεμα κυρσοκιλης πριν την θεραπειαα ναι ηταν εντελως χαλια επερνε τες cyclofert

μια χαρά είναι το σπέρμα του άντρα σου... μην ακούς για εξωσωματικές... και με τις θεραπείες φτιάχνει κατά πολύ το σπέρμα...

κάντε παλι επαναλληπτικό μετά απο τρεί μήνες να δείτε...

πιάνει κοπέλα μου και με αυτό το σπερμοδιάγραμμα...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις