Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποψη για σπερμοδιαγραμμα


Recommended Posts

κοπελες μου γεια σας καναμε το πρωτο σπερμοδιαγραμμα και ηταν χαλια ο γιατρος μας ειπε μονο με εξωσωματικη..μετα απο 3ς μηνες θεραπεια με χαπια εγιναν 16 εκατομυρια με 31% κινητικοτητα (με 20% στην α ομαδα)  και 7% μορφολογια..μπορει να γινει και φυσιολογικα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Δεν ξέρω πολλά να σου πω, θα μπορούσε ενδεχομένως να γίνει φυσιολογικά, αφού υπάρχει σπέρμα και κινητικότητα, αλλά μπορεί να αργήσει. Από την άλλη, η εξωσωματική δεν σημαίνει ότι θα πετύχει οπωσδήποτε με την πρώτη. Έχει θέμα με κιρσοκήλη; Πριν τη θεραπεία ήταν χειρότερα τα αποτελέσματα; Ποιες βιταμίνες πήρε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σου! Δεν ξέρω πολλά να σου πω, θα μπορούσε ενδεχομένως να γίνει φυσιολογικά, αφού υπάρχει σπέρμα και κινητικότητα, αλλά μπορεί να αργήσει. Από την άλλη, η εξωσωματική δεν σημαίνει ότι θα πετύχει οπωσδήποτε με την πρώτη. Έχει θέμα με κιρσοκήλη; Πριν τη θεραπεία ήταν χειρότερα τα αποτελέσματα; Ποιες βιταμίνες πήρε;

οχι δεν εχει θεμα κυρσοκιλης πριν την θεραπειαα ναι ηταν εντελως χαλια επερνε τες cyclofert

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρά είναι το σπέρμα του άντρα σου... μην ακούς για εξωσωματικές... και με τις θεραπείες φτιάχνει κατά πολύ το σπέρμα...

κάντε παλι επαναλληπτικό μετά απο τρεί μήνες να δείτε...

πιάνει κοπέλα μου και με αυτό το σπερμοδιάγραμμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...