Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφανεια


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Ήθελα τη βοήθεια σας...ανησυχώ πολύ και φοβάμαι...έκανα τον υπέρηχο πριν από λίγο για την αυχενική διαφάνεια και στις παρατηρησεις έγραφε οριακή αυχενική διαφάνεια τιμή 2,6και ότι ο λώρος είναι τυλιγμένος στον αυχένα...είναι καλά το μωρό μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η stasoula είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Ήθελα τη βοήθεια σας...ανησυχώ πολύ και φοβάμαι...έκανα τον υπέρηχο πριν από λίγο για την αυχενική διαφάνεια και στις παρατηρησεις έγραφε οριακή αυχενική διαφάνεια τιμή 2,6και ότι ο λώρος είναι τυλιγμένος στον αυχένα...είναι καλά το μωρό μου;;;

Καλησπέρα,δεν γνωρίζω αν το μωρό είναι καλά γιατί δεν ειμαι γιατρός,αλλά τη στιγμή που έκανες τον υπέρηχο της αυχενικής ο γιατρός δεν σου εξηγούσε τι βλέπετε πως είναι το μωρό,δεν σου τα εξήγησε αναλυτικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η stasoula είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Ήθελα τη βοήθεια σας...ανησυχώ πολύ και φοβάμαι...έκανα τον υπέρηχο πριν από λίγο για την αυχενική διαφάνεια και στις παρατηρησεις έγραφε οριακή αυχενική διαφάνεια τιμή 2,6και ότι ο λώρος είναι τυλιγμένος στον αυχένα...είναι καλά το μωρό μου;;;

Ο γιατρός σου τι λέει????πω πω με τίποτα δεν ησυχάζουμε στις εγκυμοσύνες τελικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Το papp-a το έκανες; Έκανε χρήση των αποτελεσμάτων της ο γιατρός για να εξάγει τα συμπεράσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η stasoula είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Ήθελα τη βοήθεια σας...ανησυχώ πολύ και φοβάμαι...έκανα τον υπέρηχο πριν από λίγο για την αυχενική διαφάνεια και στις παρατηρησεις έγραφε οριακή αυχενική διαφάνεια τιμή 2,6και ότι ο λώρος είναι τυλιγμένος στον αυχένα...είναι καλά το μωρό μου;;;

Εγω αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι στην δικη μου αυχενικη τον ιουλιο,η τιμη ηταν 2,5 αλλα η γιατρος μου ειπε οτι ηταν αυστηρη στην μετρηση.Αγχωθηκα και ημουν ετοιμη για περαιτερω εξετασεις αλλα ευτυχως το papp-a ηταν πολυ καλο,οποτε δεν εκανα κατι αλλο.Τωρα εχω μια μπεμπουλα 20 ημερων,γερη και φαγανη.Κανε και το papp-a και θα δεις τι θα σου πουν.Μην αγχωνεσαι,ομως δεν βοηθαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η egw είπε:

Κορίτσι τι κάνεις;τι έγινε τελικά;τι σου είπε ο γιατρός;

Καλησπέρα φίλη μου!Όλα είναι καλά μου είπε η γυναικολογος!Και οι τιμές στο αίμα καλές!Δόξα τω Θεώ! Ευχαριστω πολύ για όλα!;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...