Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για το φύλο


Recommended Posts

Γεια σας και συγνωμη θα ήθελα να ρωτήσω στην Αυχενική μου είπαν ότι είναι κορίτσι και τώρα που πήγα στην γυναικολόγο μου είπε ότι είναι αγόρι αλλά μου είπε ότι είναι 100% αγόρι εγώ τ να πιστέψω αν και δεν έχω κάνει ακόμα την β'επιπέδου.....Και κάτι βρίσκομαι στον 5ό μήνα της εγκυμοσύνης μ και πονάω αρκετά κάτω χαμηλά είναι φυσιολογικό?Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Για το φύλο

Καλησπέρα!!!εμένα στην Αυχενική μου είπαν αγόρι και στη β επιπέδου κορίτσι!!!μετά τον πέμπτο είναι πιο σίγουρο θα το δεις και στην επόμενη επίσκεψη!!Όσο για τα πονάκια καλό είναι να μιλήσεις με το γιατρό σου...σίγουρα είναι φυσιολογικό να έχουμε κάποια αλλά να τον ενημερώνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ανναsss αφού στον 2ο υπέρηχο σου είπανε πως είναι αγόρι είναι αγόρι! Η αυχενική είναι πολύ νωρίς και εύκολα μπορεί να γίνει λάθος. Να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,λογο του ότι η αυχενικη γίνεται σχετικά νωρίς νομίζω πως ο γυναικολόγος το έχει δει ξεκάθαρα άρα μάλλον είναι αγόρι,εμένα στην αυχενικη μου έδωσε 95%πιθανότητα ότι είναι αγόρι και όντως το είδα και ο γυναικολόγος αλλά τυχαίνει καμία φορά να μην φαίνεται από τόσο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο μικρός ήταν γυρισμένος πλάτη μέχρι την β' επιπέδου και εκεί ξεκαθάρισε το φύλο. Όπως τύχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...