Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nana_? είπε:

Γεια σας κοριτσια δεν τα πιστευω αυτα που ακουω.. θα τρελενομουνα πραγματικα να εκανα δυο υπερηχους μονο..εγω αυριο γινομαι 10 βδομαδων και εκλεισα αυχενικη στις 5 Μαρτιου με τη βοηθεια του θεου να ειναι ολα καλα..

Νανα μου με το καλο και εσυ.Ολα καλα θα ειναι για ολες μας να έχουμε πίστη.

Θα μας πει και η @Suxumuxu αργότερα πως πήγε που εχει σημερα την αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@earrp πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!! Εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Εγώ κορίτσια πάω την Πέμπτη για τον δεύτερο υπέρηχο επιτέλους!!!!! Αυχενικη έχω αρχές Μαρτίου!

Σε ευχαριστώ πολύ χαίρομαι πολύ που επιτέλους ήρθα και εγώ στην παρέα σας?? Με το καλό ο υπέρηχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!Μολις γυρισα απο Θεσσαλονικη ολα καλα με την αυχενικη,εφυγε ακομα ενα βαρος!! @Mommy 6 εσυ που εχεις πειρα μου γραφουν οτι ο πλακουντας μου ειναι οπισθιος χαμηλος...τι σημαινει αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Suxumuxu είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!Μολις γυρισα απο Θεσσαλονικη ολα καλα με την αυχενικη,εφυγε ακομα ενα βαρος!! @Mommy 6 εσυ που εχεις πειρα μου γραφουν οτι ο πλακουντας μου ειναι οπισθιος χαμηλος...τι σημαινει αυτο??

Μπράβο βρε κοριτσι πολυ χαίρομαι που ολα πήγαν καλα ?

Να σου πω την αλήθεια δεν μου εχει τύχει κάτι τέτοιο αλλα απο όσα εχω διαβάσει νομιζω πως εχει ακομα περιθώριο να ανεβεί και γενικά απλά πρέπει να προσεχείς λιγο περισσότερο με βάρη και τέτοια.Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι πως αν ειναι επιπωματικος χρειάζεται καισαρική.Ο γιατρός σου τι λεει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Μπράβο βρε κοριτσι πολυ χαίρομαι που ολα πήγαν καλα ?

Να σου πω την αλήθεια δεν μου εχει τύχει κάτι τέτοιο αλλα απο όσα εχω διαβάσει νομιζω πως εχει ακομα περιθώριο να ανεβεί και γενικά απλά πρέπει να προσεχείς λιγο περισσότερο με βάρη και τέτοια.Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι πως αν ειναι επιπωματικος χρειάζεται καισαρική.Ο γιατρός σου τι λεει;

Ευχαριστω πολυυυ!!Σε λιγο παει στο ιατρειο του και θα τον παρω τηλ!!Απλα ειπα να κανω μια ερωτηση μεχρι να μιλησω μαζι του!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Ευχαριστω πολυυυ!!Σε λιγο παει στο ιατρειο του και θα τον παρω τηλ!!Απλα ειπα να κανω μια ερωτηση μεχρι να μιλησω μαζι του!!❤

Καλα έκανες.Ρωτα και πες μας και εμας να ξέρουμε τι σημαίνει αυτο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλα έκανες.Ρωτα και πες μας και εμας να ξέρουμε τι σημαίνει αυτο❤️

Καλημερουδιααα!!!Μιλησα χθες με τον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι μια φυσιολογικη θεση του πλακουντα και δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας...ειναι ακομα νωρις για οτιδηποτε,οπως ειπες και εσυ με τον καιρο αλλαζει θεση.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες ?

Οριστε κάτι εχω μαθει και εγω με τόσες εγκυμοσύνες ?

Εγω κοριτσια οσο παω και χειρότερα γίνομαι απο θέμα ναυτίας και εμετων ?Με εχει πάρει παρα πολυ απο κατω.Μα δηλαδη χάθηκε ο κόσμος να απολαύσω και εγω μια εγκυμοσύνη χωρις εμετούς;Δεν μπορω πραγματικά να κανω τιποτα.Μονο τα Βασικα και αυτα με το ζόρι και μετα ολη μερα ξάπλα.Εχει πιαστεί η πλάτη μου επειδή ειμαι συνεχεια ξαπλωμένη.Και να δω αύριο πως θα τα καταφέρω που εχω και ενα ταξιδάκι να κανω σε μια κοντινή πόλη για να φτιάξω κάτι χαρτιά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλημέρα σε ολες ?

Οριστε κάτι εχω μαθει και εγω με τόσες εγκυμοσύνες ?

Εγω κοριτσια οσο παω και χειρότερα γίνομαι απο θέμα ναυτίας και εμετων ?Με εχει πάρει παρα πολυ απο κατω.Μα δηλαδη χάθηκε ο κόσμος να απολαύσω και εγω μια εγκυμοσύνη χωρις εμετούς;Δεν μπορω πραγματικά να κανω τιποτα.Μονο τα Βασικα και αυτα με το ζόρι και μετα ολη μερα ξάπλα.Εχει πιαστεί η πλάτη μου επειδή ειμαι συνεχεια ξαπλωμένη.Και να δω αύριο πως θα τα καταφέρω που εχω και ενα ταξιδάκι να κανω σε μια κοντινή πόλη για να φτιάξω κάτι χαρτιά ???

Δυσκολο ειναι να εχεις ολη μερα ανακατωσουρες και εμετους...υπομονη κοριτσι!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες ! Πως είστε ; Εγώ ήταν να κάνω υπέρηχο σήμερα αλλά τελικά έτυχε τοκετός κ θα παω τη Δευτέρα . Παράταση αγωνίας πφφφ ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η andy2019 είπε:

Γεια σας κοριτσαρες ! Πως είστε ; Εγώ ήταν να κάνω υπέρηχο σήμερα αλλά τελικά έτυχε τοκετός κ θα παω τη Δευτέρα . Παράταση αγωνίας πφφφ ... 

Εγώ έκανα τον υπέρηχο μου σήμερα και όλα ήταν τέλεια!!!4 εκ μπεμπακι! Σε 2 βδομάδες  περίπου είναι η αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ έκανα τον υπέρηχο μου σήμερα και όλα ήταν τέλεια!!!4 εκ μπεμπακι! Σε 2 βδομάδες  περίπου είναι η αυχενική!

Τέλειαααααα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς κάναμε υπέρηχο σήμερα για δεύτερη φορά ειναι 8.6 Χιλ και άκουσα κ την καρδούλα.τον συζυγο δεν τον έβαλε μέσα επειδή κάναμε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι την επόμενη μας είπε σε δύο εβδομάδες.εχω και εγώ ναυτία κ τάση για εμετό εδώ και δύο μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω @andy2019 τι σπαστικό αυτο.....Περίμενες πως και πως και τελικα δεν το έκανες.Δεν πειράζει έχεις κάτι να περιμένεις τωρα για την Δευτερα ?

@Ε.Γ.Α. μια χαρα το μπεμπακι μεγάλωνει.Τι ειναι τα αλλα δυο παιδάκια σου;Λες να δείτε και φύλλο στην αυχενική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Πωπω @andy2019 τι σπαστικό αυτο.....Περίμενες πως και πως και τελικα δεν το έκανες.Δεν πειράζει έχεις κάτι να περιμένεις τωρα για την Δευτερα ?

@Ε.Γ.Α. μια χαρα το μπεμπακι μεγάλωνει.Τι ειναι τα αλλα δυο παιδάκια σου;Λες να δείτε και φύλλο στην αυχενική;

Κοριτσάκια είναι! Εσένα? Στις προηγούμενες εγκυμοσυνες στην αυχενική που είχαν πει μάλλον κορίτσι και επιβεβαιωθηκαν από τη β επιπέδου! Τώρα θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσάκια είναι! Εσένα? Στις προηγούμενες εγκυμοσυνες στην αυχενική που είχαν πει μάλλον κορίτσι και επιβεβαιωθηκαν από τη β επιπέδου! Τώρα θα δούμε!

Καλημέρα ?

Και εμενα κοριτσια ειναι.Και αυτο κοριτσι θα ειναι ειμαι σίγουρη αφού η εγκυμοσύνη ειναι ακριβώς ίδια με τις άλλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nina1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς κάναμε υπέρηχο σήμερα για δεύτερη φορά ειναι 8.6 Χιλ και άκουσα κ την καρδούλα.τον συζυγο δεν τον έβαλε μέσα επειδή κάναμε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι την επόμενη μας είπε σε δύο εβδομάδες.εχω και εγώ ναυτία κ τάση για εμετό εδώ και δύο μέρες.

Καλημέρα ωραία νέα :) Χμ αυτό για τον σύζυγο εμένα από τον πρώτο κολπικο υπέρηχο με ρώτησε αν θέλω να είναι μέσα .. ίσως είναι στην κρίση του κάθε γιατρού ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλημέρα ?

Και εμενα κοριτσια ειναι.Και αυτο κοριτσι θα ειναι ειμαι σίγουρη αφού η εγκυμοσύνη ειναι ακριβώς ίδια με τις άλλες.

Αχ αυτός ο άντρας σου με τόσες γυναίκες γύρω του ήρωας ε; Χαχαχαχα ???? Μια φίλη μου έχεις δυο κοριτσάκια κ τελικά το 3ο της τώρα είναι αγόρι παρότι έμοιαζαν πολύ οι εγκυμοσύνες της! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nina1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς κάναμε υπέρηχο σήμερα για δεύτερη φορά ειναι 8.6 Χιλ και άκουσα κ την καρδούλα.τον συζυγο δεν τον έβαλε μέσα επειδή κάναμε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι την επόμενη μας είπε σε δύο εβδομάδες.εχω και εγώ ναυτία κ τάση για εμετό εδώ και δύο μέρες.

Τελεια να ακους καρδουλα!!Αλλα ωραια ειναι να ακουει και να βλεπει και ο αντρας...πρωτη φορα εκανα υπερηχο πανω απο την κοιλια στην αυχενικη!!Ελπιζω την επομενη να αφησει και τον αντρα σου ειναι τοσο ομορφες στιγμες γιατι να τις χανουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2019 at 9:29 ΜΜ, ο/η Nina1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εμείς κάναμε υπέρηχο σήμερα για δεύτερη φορά ειναι 8.6 Χιλ και άκουσα κ την καρδούλα.τον συζυγο δεν τον έβαλε μέσα επειδή κάναμε κολπικό υπέρηχο φαντάζομαι την επόμενη μας είπε σε δύο εβδομάδες.εχω και εγώ ναυτία κ τάση για εμετό εδώ και δύο μέρες.

Νινα μου πολυ περίεργο μου ακούστηκε αυτο που δεν εβαλε τον σύζυγο μέσα.Και λιγο άδικο μωρε για τον μπαμπά που σιγουρα θα ήθελε να δει και αυτος το νινί.Εμενα όταν χρειαζόταν να κανω κολπικο τον φώναζε αφού με ειχε σκεπάσει να μπει και εκτός αυτού πάντα τα φώτα ειναι χαμηλωμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις έκλεισα υπέρηχο για την Τριτη το απόγευμα.Θα ειμαι 7εβ 1ημ.Ποια κοπέλα εχει κανει περίπου τόσο να μου πει τι είδατε;Ακούσατε καρδούλα 7 εβδομαδων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Κορίτσια μόλις έκλεισα υπέρηχο για την Τριτη το απόγευμα.Θα ειμαι 7εβ 1ημ.Ποια κοπέλα εχει κανει περίπου τόσο να μου πει τι είδατε;Ακούσατε καρδούλα 7 εβδομαδων;

Αντε ωραια!!!6εβδ και 4 ημ ημουν και ακουσαμε καρδουλα!!Δεν αντεξες ε??Λογικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy 6 είπε:

Κορίτσια μόλις έκλεισα υπέρηχο για την Τριτη το απόγευμα.Θα ειμαι 7εβ 1ημ.Ποια κοπέλα εχει κανει περίπου τόσο να μου πει τι είδατε;Ακούσατε καρδούλα 7 εβδομαδων;

Εγω ήμουν ακριβώς τόσο όταν πήγα για υπέρηχο κ ακούσαμε καρδιά ???κ το είδανε κιόλας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Εγω ήμουν ακριβώς τόσο όταν πήγα για υπέρηχο κ ακούσαμε καρδιά ???κ το είδανε κιόλας !

Τελεια.Οποτε ελπίζω και εμεις το ιδιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Αντε ωραια!!!6εβδ και 4 ημ ημουν και ακουσαμε καρδουλα!!Δεν αντεξες ε??Λογικο!!

Ε ναι μωρε.Πολλα τα λεφτά δε λεω αλλα απο την άλλη θελω να το δω να γινει λιγο πιο real το θέμα γιατι τωρα ετσι οπως ειμαι μονο έγκυος δεν αισθάνομαι.Λες και απλά ειμαι άρρωστη νιώθω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...