Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

Περαστικά στα κορίτσια με τους εμετους.ευχομαι να μην έρθουν κ από δω είναι το χειρότερο μου σαν φοβία για τον εμετό επειδή είχα πάθει μια φορά δηλητηρίαση κ είχα κάνει καμία 15 άρια από τότε οπότε μου έρχεται το κρατάω μέχρι να σκάσω. Περαστικουλια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Να μπω και εδώ είμαι μελλοντική μανούλα φθινοπώρου

Καλωσήρθες και καλή εγκυμοσύνη να έχεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η andy2019 είπε:

Καλωσήρθες και καλή εγκυμοσύνη να έχεις :) 

 σε ευχαριστωω πολυ εσυ ποσο εισαι κοριτσι μου σε εβδομαδες πες μου να γνωριστουμε λιγο να γνωρισω καμια κοπελα εδω μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nina1986 είπε:

Περαστικά στα κορίτσια με τους εμετους.ευχομαι να μην έρθουν κ από δω είναι το χειρότερο μου σαν φοβία για τον εμετό επειδή είχα πάθει μια φορά δηλητηρίαση κ είχα κάνει καμία 15 άρια από τότε οπότε μου έρχεται το κρατάω μέχρι να σκάσω. Περαστικουλια σας!

@Nina1986 κι εγώ προς το παρόν δεν έχω κάποιο έντονο σύμπτωμα για εμετό κλπ. Κάποιες αναγουλιτσες κ καούρες σπάνια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

 σε ευχαριστωω πολυ εσυ ποσο εισαι κοριτσι μου σε εβδομαδες πες μου να γνωριστουμε λιγο να γνωρισω καμια κοπελα εδω μεσα

Εγώ είμαι 8w + 1d . Περιμένω τα αποτελέσματα του προγεννητικού ελέγχου σήμερα ✌?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η andy2019 είπε:

Εγώ είμαι 8w + 1d . Περιμένω τα αποτελέσματα του προγεννητικού ελέγχου σήμερα ✌?

αχ ωραια εσυ θα ακουσες και καρδουλα ετσι ;;; ωραια κοριτσακι μου μια χαρα θα βγουν ολα θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αχ ωραια εσυ θα ακουσες και καρδουλα ετσι ;;; ωραια κοριτσακι μου μια χαρα θα βγουν ολα θα δεις

Ναι ! Ακούσαμε καρδούλα πριν μια εβδομάδα και τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάμε να το ξαναδούμε το φυστίκι μας ?? εσείς είδατε σάκο; Εύχομαι και στην καρδούλα με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η andy2019 είπε:

Ναι ! Ακούσαμε καρδούλα πριν μια εβδομάδα και τώρα την άλλη εβδομάδα θα πάμε να το ξαναδούμε το φυστίκι μας ?? εσείς είδατε σάκο; Εύχομαι και στην καρδούλα με το καλό!!! 

ναι αγαπη ειδαμε σακο και μπιζελακι μεσα χαχαχχα αχ μωρε τα σπουργιτακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Να μπω και εδώ είμαι μελλοντική μανούλα φθινοπώρου

Καλωσηρθεεεςςς και καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!Εγω 10εβδ+2....?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλωσηρθεεεςςς και καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!Εγω 10εβδ+2....?!!

ποπο ρε κοριτσια με περνατε χαχαχαχαα ααα εσυ σε εχεις και αυχενικη σε λιγες εβδομαδες ετσι δεν ειναι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

ποπο ρε κοριτσια με περνατε χαχαχαχαα ααα εσυ σε εχεις και αυχενικη σε λιγες εβδομαδες ετσι δεν ειναι 

Ναι την την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο και μετα κλεινουμε για αυχενικη!!!?? θα σκασω απο το αγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Suxumuxu είπε:

Ναι την την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο και μετα κλεινουμε για αυχενικη!!!?? θα σκασω απο το αγχος!!

να πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα ναι θα το πω σε καταλαβαινω κοριτσακι μου αλλα θα πανε ολα καλα θα δεις να εχεις πιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Ναι την την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο και μετα κλεινουμε για αυχενικη!!!?? θα σκασω απο το αγχος!!

Μόνο θετική ενέργεια κ όλα θα πάνε καλά!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η andy2019 είπε:

Μόνο θετική ενέργεια κ όλα θα πάνε καλά!!! ❤️❤️

Ευχαριστω ρε κοριτσια μου,δυο μερες τωρα εχω εφιαλτες και επειδη ειχα μια προηγουμενη εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα ειμαι συγκρατημενη και φοβισμενη!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Ευχαριστω ρε κοριτσια μου,δυο μερες τωρα εχω εφιαλτες και επειδη ειχα μια προηγουμενη εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα ειμαι συγκρατημενη και φοβισμενη!!!??

α ρε κοριτσακι τι να πω και εγω μετα με μια εγκυμοσυνη οχι καλη λογω συνδρομου και εναν ενδομητριο θανατο ελα αγαπη πιστη να εχουμε δεν ειναι παντα κακα τα πραγματαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

α ρε κοριτσακι τι να πω και εγω μετα με μια εγκυμοσυνη οχι καλη λογω συνδρομου και εναν ενδομητριο θανατο ελα αγαπη πιστη να εχουμε δεν ειναι παντα κακα τα πραγματαααα

Ναι παμε θετικα και κοιταμε μπροστα!!!❤❤Απλα ειναι αυτες οι ατιμες οι στιγμουλες και ισως και οι ορμονες που σε ζωνουν τα φιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Suxumuxu είπε:

Ναι παμε θετικα και κοιταμε μπροστα!!!❤❤Απλα ειναι αυτες οι ατιμες οι στιγμουλες και ισως και οι ορμονες που σε ζωνουν τα φιδια!!!

οχι αγαπη πρεπει να σκεφτομαστε θετικα εγω παρολα αυτα που εχω περασει σκεφτομαι θετικα ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! Βλέπω πάνω κάτω όλες κάτι έχουμε περάσει αλλά ας σκεφτόμαστε θετικά!!! Εγώ ενώ έχω εμετούς και γενική ατονία δεν νιώθω το στήθος μου πρησμένο... Έτσι για να έχουμε ένα μικρό άγχος πάντα!! 9η εβδομάδα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα σας!!! Βλέπω πάνω κάτω όλες κάτι έχουμε περάσει αλλά ας σκεφτόμαστε θετικά!!! Εγώ ενώ έχω εμετούς και γενική ατονία δεν νιώθω το στήθος μου πρησμένο... Έτσι για να έχουμε ένα μικρό άγχος πάντα!! 9η εβδομάδα σήμερα!

χαχαχχαχα κοριτσι αστα να πανε με αυτο το στηθος βυζοζουληχτρες γιναμε το χουφτωνουμε να δουμε ειναι πρησμενο αλλα να σου πω οτι ειναι ακρως φυσιολογικο μια να ειναι ετσι μια αλλιως μην ανησυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

χαχαχχαχα κοριτσι αστα να πανε με αυτο το στηθος βυζοζουληχτρες γιναμε το χουφτωνουμε να δουμε ειναι πρησμενο αλλα να σου πω οτι ειναι ακρως φυσιολογικο μια να ειναι ετσι μια αλλιως μην ανησυχεις

Ναι το ξέρω!!! Αλλά και πάλι δεν παύω να αγχώνομαι!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια.Σας εύχομαι να έχετε ολες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια.Εγκυος και εγω με τελευταία περίοδο 7/1 οποτε λογικά συμπληρώνω τις 5 εβδομαδες σημερα.Σημερα ηταν η πρώτη μερα που ειχα έντονες ναυτίες και αναμένονται και εμετοί τις επόμενες μερες γιατι πάντα κανω εμετούς μεχρι την 16η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.Σας εύχομαι να έχετε ολες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια.Εγκυος και εγω με τελευταία περίοδο 7/1 οποτε λογικά συμπληρώνω τις 5 εβδομαδες σημερα.Σημερα ηταν η πρώτη μερα που ειχα έντονες ναυτίες και αναμένονται και εμετοί τις επόμενες μερες γιατι πάντα κανω εμετούς μεχρι την 16η εβδομαδα.

Καλημέρα και congratulations!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά :) δεύτερη εγκυμοσύνη σου είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως τα πάτε; Εγώ μετρώ μέρες για τον επόμενο υπέρηχο κ δεν περνανε ? θα με δει ο γιατρος την άλλη Πέμπτη κ αναρωτιέμαι αν είναι ολα καλά εκεί μέσα. Εντωμεταξύ εμείς που δεν εχουμε αναγούλες κλπ. κ γενικά πιο ήπια συμπτώματα νομίζω έχουμε λίγο παραπάνω αγωνία για το αν όλα είναι οκ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...