Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Βρε κορίτσια στην αρχή μου είχε γράψει το φανολιτ 0,5mg και μετά μου έγραψαν το φιλισιν 5mg . Χωρίς εξετάσεις για να πω ότι είδε κατι . Τι φαση? Περισσότερη δόση? 

Εμένα μου έχει πει ότι κάποια στιγμή θα το αυξήσουμε αργότερα..θύμισε μου σε ποια εβδομάδα εισαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Βρε κορίτσια στην αρχή μου είχε γράψει το φανολιτ 0,5mg και μετά μου έγραψαν το φιλισιν 5mg . Χωρίς εξετάσεις για να πω ότι είδε κατι . Τι φαση? Περισσότερη δόση? 

Δεν γνωριζω να σου πω,γιατι δεν τον ρωτας??Το μονο που ξερω ειναι οτι το φανολιτ ειναι γενοσημο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

@Mimadimi Καλώς ήρθες!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Κι εγώ έχω νεύρα χωρίς λόγο... Καλά για το άγχος δεν το συζητώ. Αυτό θα υπάρχει μέχρι το τέλος. 

Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τους γύρω μου. Εσένα γιατί να σε κρίνουν η οικογένειά σου και οι φίλες σου;

Καλησπέρα κορίτσι.. Οικογένεια μου είναι απλά πολύ προστατευτική και οι φίλες μου γτ είμαι ένα χρόνο με τον σύντροφό Μου και θεωρούν επειδή είμαι 27 χρόνων δεν είμαι ώριμη! Αλλά δεν ακούω και κανέναν πλέον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marnik είπε:

Ευχαριστώ πολύ!Καλώς σας βρήκα!!??αχ,τέλεια!θα παρακολουθουμε τις εξελιξεις μας μαζι!!!?χαιρομαι που σας γνωριζω!!!

Και εγώ χαίρομαι που σας γνωρίζω..Με το καλό για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimadimi είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.. Οικογένεια μου είναι απλά πολύ προστατευτική και οι φίλες μου γτ είμαι ένα χρόνο με τον σύντροφό Μου και θεωρούν επειδή είμαι 27 χρόνων δεν είμαι ώριμη! Αλλά δεν ακούω και κανέναν 

Αν Εσύ περνάς καλα με το σύντροφο σου κ νιώθεις ευτυχισμένη που εισαι εγκυος,να μην ακούς κανέναν..το θέμα είναι να είσαι εσυ καλα μέσα σου!κ Όσο για την ηλικία σου,σε βρίσκω μια χαρά για να μπεις σε μια τέτοια φάση..οπότε,κοίτα να μη δίνεις σημασία σε άσχημα σχόλια!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mimadimi είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.. Οικογένεια μου είναι απλά πολύ προστατευτική και οι φίλες μου γτ είμαι ένα χρόνο με τον σύντροφό Μου και θεωρούν επειδή είμαι 27 χρόνων δεν είμαι ώριμη! Αλλά δεν ακούω και κανέναν πλέον

Καλησπέρα! 

Στα 27 πιστεύω ότι είσαι ώριμη. Και κάθε γυναίκα νιώθει έτοιμη σε διαφορετική ηλικία. Εάν εσύ είσαι ευτυχισμένη τότε συνέχισε! Άλλοι είναι 10 χρόνια και χωρίζουν. Προσπάθησε να τους εξηγήσεις ότι περνάς καλά και είσαι ευτυχισμένη. Έτσι ελπίζω κάποια στιγμή θα σταματήσουν. Εκτός κι αν τι να πω είναι τελείως απόλυτοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Marnik ειμαι στην 7 βδομάδα . 

@Suxumuxu στο επόμενο ραντεβού θα τον ρωτήσω ναιιι! Δεν ήξερα ότι ειναι γενόσημο . 

@Mimadimi και εγω 27 ειμαι και με τον άντρα μου γνωριζόμαστε 2 χρόνια . Άσε Μωρε να λένε όλοι , εσυ αν είσαι καλα τοτε δεν μας νοιάζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο επιτέλους λέω να πάω για υπέρηχο. 17 + 1 ακόμα νιώθω κάποιες κινήσεις αλλά έτσι σαν γουργουριτα σαν μπουρμπουληθρες! Τι κάνετε εσείς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αύριο επιτέλους λέω να πάω για υπέρηχο. 17 + 1 ακόμα νιώθω κάποιες κινήσεις αλλά έτσι σαν γουργουριτα σαν μπουρμπουληθρες! Τι κάνετε εσείς????

Καλησπεραααα!!!Καλά ειμαστε!!!Σήμερα ένιωσα οτι εχω αρχισει να βαραινω λιγο..ένιωθα πίεση στο στομάχι αν κ ακόμα είναι νωρίς.. (16+2)..Εγώ νιώθω χτυπηματακια μικρά..άντε!θα δεις το μωρουλι σου!!!κι εγώ ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Marnik είπε:

Καλησπεραααα!!!Καλά ειμαστε!!!Σήμερα ένιωσα οτι εχω αρχισει να βαραινω λιγο..ένιωθα πίεση στο στομάχι αν κ ακόμα είναι νωρίς.. (16+2)..Εγώ νιώθω χτυπηματακια μικρά..άντε!θα δεις το μωρουλι σου!!!κι εγώ ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο!!!???

Δεν ξέρω δεν έχω υπομονή καθόλου!!! Θέλω να νιώσω κλωτσιές ???? είναι και το τρίτο μου! Στα άλλα δύο κορίτσια μου έτσι δεν έκανα...!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν ξέρω δεν έχω υπομονή καθόλου!!! Θέλω να νιώσω κλωτσιές ???? είναι και το τρίτο μου! Στα άλλα δύο κορίτσια μου έτσι δεν έκανα...!!!???

Το τριτο;;;????ελα,εσυ τωρα εισαι εξπερ!ναι,ειναι φοβερη αισθηση!!κι εγω τρελαινομαι οταν το ακουω!!!!εχεις μαθει φύλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marnik είπε:

Το τριτο;;;????ελα,εσυ τωρα εισαι εξπερ!ναι,ειναι φοβερη αισθηση!!κι εγω τρελαινομαι οταν το ακουω!!!!εχεις μαθει φύλο; 

Μου είπαν στην αυχενική 90% κοριτσι!!! Εσένα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Τι μου κάνετε;Εγω ξαναγύρισα στη δουλεια.Δευτερη μερα αποψε.Τωρα κανω διαλειμματακι.Πειναωωωωω?Χθες που ηταν το πρώτο βραδυ που γύρισα στη δουλεια μετα απο εφτά εβδομαδες που ειχα αναρρωτική τα έπαιξα.Γυρισα στο σπιτι το πρωί και σωριάστηκα ολη μερα στο κρεβάτι.Σηκωθηκα μονο για τουαλέτα.Ελπιζω σημερα να παει καλυτερα.

@Ε.Γ.Α. μου με το καλο να δεις το μωράκι σου αύριο και να μας πεις πως πήγε.Δεν εχει σημασία αν ειναι το πρώτο μας η το τρίτο η το έκτο οι στιγμές που βλεπουμε τα μωράκια ειναι μοναδικές και γι’αυτο ανυπομονούμε.

@Mimadimi να μην ακούς κανέναν κοριτσι μου.Ποιος ξέρει καλυτερα απο εσένα ποτε είσαι έτοιμη για μωράκι;Και εδω που τα λεμε 27 χρόνων ειναι μια χαρα ηλικία για να ξεκινήσεις οικογενεια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.  Νέα μανούλα κι εγώ.  Βρίσκομαι στην 16 εβδομάδα κι εγώ γεννήσω τέλη Σεπτέμβρη.  1ο παιδάκι και δεν σας κρύβω ότι έχω αρκετό άγχος και για την εγκυμοσύνη και για τον τοκετό Αλλά και για μετα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Γεια σας κορίτσια.  Νέα μανούλα κι εγώ.  Βρίσκομαι στην 16 εβδομάδα κι εγώ γεννήσω τέλη Σεπτέμβρη.  1ο παιδάκι και δεν σας κρύβω ότι έχω αρκετό άγχος και για την εγκυμοσύνη και για τον τοκετό Αλλά και για μετα.. 

Καλως ηρθες @Nancy an.❤ !!Ολες οι πρωταρες στη ιδια φαση ειμαστε ειναι λογικο να εχουμε αγχος για ολα!!Βημα βημα ομως τωρα ας αγχωνομαστε μονο για την εγκυμοσυνη το μετα θα το αντιμετωπισουμε οταν ερθει...?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρέα μας @Nancy an..Με το καλο το μωράκι σου.Να προσπαθήσεις να μην έχεις αγχος οσο μπορείς και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου.Ολα καλα θα πανε και με τον τοκετο και με το μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες @Nancy an. Εύχομαι με το καλό!

Όλες λίγο πολύ έχουμε άγχος. Στην αρχή είχα πιο πολύ άγχος για να δω αν θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Και τώρα έχω λίγο που θα κάνω την Αυχενική σε μια βδομάδα. Εγώ φοβάμαι τον τοκετό πάρα πολύ. Θα μου πείτε τότε γιατί έμεινες έγκυος; Τι να κάνω; Ήθελα παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και καλώς σας βρήκα.  Με το καλό και τα δικά σας μωράκια!!! Εμένα ξεκίνησε λίγο στραβά με μια ίωση στις πρώτες εβδομάδες μετά με μια αποκόλληση και όλο αυτό με τρόμαξε και με αγχωσε.  Οι μετεπειτα εξετάσεις βγήκαν όλες καλές.  Τώρα η επόμενη είναι η Β επιπέδου και την αναμένω πως και πως . Έχω αρχίσει λίγο να νιώθω το μωράκι σαν ένα γουργουρητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ακούσαμε την καρδούλα μας και σήμερα. Τώρα θα κλείσω ραντεβού για τη β επιπέδου σε περίπου ένα μήνα λογικά!

Μπράβο βρε @Ε.Γ.Α. μου επιτέλους την ειδες τη μπουμπου;Η μήπως πέταξε κανένα τσουτσουνι ξαφνικά ;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy 6 είπε:

Μπράβο βρε @Ε.Γ.Α. μου επιτέλους την ειδες τη μπουμπου;Η μήπως πέταξε κανένα τσουτσουνι ξαφνικά ;?

Πήγα στη μαία και μόνο ακούσαμε καρδούλα. Δεν έκανα υπέρηχο. Οπότε το σίγουρο φύλο θα το μάθουμε στη β επιπέδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nikoleta... άσε για άγχος και εγω μια απο τα ίδια ! Όσο για τον τοκετό , ούτε να το σκέφτομαι . Πονάω παντού όταν το συζητάω . Πππφφφ αλλα το μωράκι μου το θέλω σαν τρελή! Αυχενική ο γυναικολόγος σου ή σε εμβρυολογο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ranito αφού λέω μήπως κάνω καισαρική γιατί φοβάμαι. Τόσο φοβιτσιάρα...

Αυχενική μου είπε ο γυναικολόγος μου να πάω στο Νοσοκομείο ΡΕΑ να την κάνω. Δε θα την κάνει αυτός.

Άσχετο, αλλά στην φίλη μου που γέννησε πέρσι της είπε ο γυναικολόγος της λίγη ώρα πριν κάνει την Αυχενική να φάει μία σοκολάτα. Γιατί με τη ζάχαρη που έχει κινείται πιο πολύ το έμβρυο στην εξέταση. Σε μένα ο δικός μου δε μου είπε κάτι. Δεν ξέρω αν ισχύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,εκανα και γω υπερηχο σημερα,μεγαλωσε ο μικρος 269 γραμμαρια??,εφυγε ενα αγχος!!Ρε κοριτσια μια ερωτηση,ειμαι 18+5 και τωρα κλεισαμε σε ενα μηνα παλι ραντεβου αλλα δεν μου ειπε τπτ για την β επιπεδου το ξεχασε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...