Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλησπερα @efitta,ειμαστε πολυ κοντα και εγω 15εβδ 5ημ!!Να σε ρωτησω κατι,εχεις καθολου πονακια κατω δεξια και αριστερα??Την τελευταια εβδομαδα ειναι εντονα,ασε που και η μεση μου ποναει συνεχεια!!Οσο για την Β επιπεδου και γω θα ηθελα να μαθω απο ποτε και μετα μπορουμε να την κανουμε!!!

Κορίτσια η β επιπέδου γίνεται μεταξύ 21-25 εβδομάδα.εγω την έκανα στην 23 εβδομάδα.θα σας πει και ο γιατρός σας για να κλείσετε ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια η β επιπέδου γίνεται μεταξύ 21-25 εβδομάδα.εγω την έκανα στην 23 εβδομάδα.θα σας πει και ο γιατρός σας για να κλείσετε ραντεβού.

Ευχαριστουμε για την απαντηση❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλησπερα @efitta,ειμαστε πολυ κοντα και εγω 15εβδ 5ημ!!Να σε ρωτησω κατι,εχεις καθολου πονακια κατω δεξια και αριστερα??Την τελευταια εβδομαδα ειναι εντονα,ασε που και η μεση μου ποναει συνεχεια!!Οσο για την Β επιπεδου και γω θα ηθελα να μαθω απο ποτε και μετα μπορουμε να την κανουμε!!!

Γεια σου @Suxumuxu μου.Εχω και εγω πονακια γενικά..αλλά όμως είναι στιγμιαία,δεν κρατανε ωρα και με τη μέση έχω θέμα..(σαραβαλο είμαι χχα!) .Να ξεκουράζεσαι οσο μπορείς .Δε νομίζω να χρειάζεται να ανησυχήσουμε.Αλλαζουν πολλά και πιστεύω ειναι λογικό.Αν όμως εσύ νιώθεις έντονους πόνους να ρωτήσεις τον γιατρό σου καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια η β επιπέδου γίνεται μεταξύ 21-25 εβδομάδα.εγω την έκανα στην 23 εβδομάδα.θα σας πει και ο γιατρός σας για να κλείσετε ραντεβού.

Σε ευχαριστώ πολύ ..Νόμιζα ότι γίνεται νωρίτερα ??..μπας Κ φύγει λιγο άγχος ακόμα.(κάποια βιάζεται πολυ)Έχω ραντεβού την Πέμπτη λογικά θα μου πει πιστεύω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα σε όλες !! Ελπίζω οι κοπέλες που περνάνε δύσκολα με εμετούς να είναι καλύτερα! ❤️ 

Κοριτσια μπήκα στην 13η εβδομάδα κ νομίζω δεν είναι ιδέα μου η κοιλιά μου έχει λίγο πεταχτεί στο ύψος του ασφαλού κ λίγο προς τα πάνω . Βέβαια μόνο εγώ το καταλαβαίνω στον καθρέφτη ? Πέμπτη έχω κι εγώ ραντεβού άντε να δούμε ποσό έχουν πάει τα ζουζούνια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Γεια σου @Suxumuxu μου.Εχω και εγω πονακια γενικά..αλλά όμως είναι στιγμιαία,δεν κρατανε ωρα και με τη μέση έχω θέμα..(σαραβαλο είμαι χχα!) .Να ξεκουράζεσαι οσο μπορείς .Δε νομίζω να χρειάζεται να ανησυχήσουμε.Αλλαζουν πολλά και πιστεύω ειναι λογικό.Αν όμως εσύ νιώθεις έντονους πόνους να ρωτήσεις τον γιατρό σου καλυτερα.

Ναι και γω θα τα χαρακτηριζα στιγμιαια τα πονακια,αλλα καθολη την διαρκεια της μερας!!!Σιγουρα εκει μεσα γινονται πολλα!!!Ασε και γω βιαζομαι γενικα...βλακεια γιατι δεν απολαμβανουμαι την στιγμη!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολα τα κοριτσια.Εμεις εδω την κανουμε απο 18-24 εβδομαδες αλλα συνήθως κοντα στην εικοστή μας το κανονίζουν.

Εγω δεν εχω πονάκια αλλα ενα αίσθημα σαν βάρος χαμηλά στην κοιλια.Αισθανεται καμία άλλη ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Γεια σε ολα τα κοριτσια.Εμεις εδω την κανουμε απο 18-24 εβδομαδες αλλα συνήθως κοντα στην εικοστή μας το κανονίζουν.

Εγω δεν εχω πονάκια αλλα ενα αίσθημα σαν βάρος χαμηλά στην κοιλια.Αισθανεται καμία άλλη ετσι;

Γεια σου! Όχι εγώ βαρος δεν έχω νιώσει.Μηπως κουράστηκες με τίποτα δουλειές.Ξεκουρασου δεν θα ειναι κατι  ,αν όμως  είναι επίμονο επικοινώνησε με τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κοριτσια μου! Τυπικα κ εγω Φθινοπωρο ειμαι.. Ειμαι 5W+2D. Εσεις που το περασατε προσφατα, πως διαχειρηστηκατε το αγχος μεχρι να ακουσετε καρδια? Μενω εξωτερικο και εδω δεν πας γιατρο πριν τη 8η εβδομαδα..γκρρρρ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efitta είπε:

Γεια σου! Όχι εγώ βαρος δεν έχω νιώσει.Μηπως κουράστηκες με τίποτα δουλειές.Ξεκουρασου δεν θα ειναι κατι  ,αν όμως  είναι επίμονο επικοινώνησε με τον γιατρό σου.

Μπα τιποτα δεν κανω λόγω των εμετων.Ενταξη αφού δεν εχω πόνο δεν ανησυχώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Γεια κοριτσια μου! Τυπικα κ εγω Φθινοπωρο ειμαι.. Ειμαι 5W+2D. Εσεις που το περασατε προσφατα, πως διαχειρηστηκατε το αγχος μεχρι να ακουσετε καρδια? Μενω εξωτερικο και εδω δεν πας γιατρο πριν τη 8η εβδομαδα..γκρρρρ!!

Γεια σου @Kate89 μου.Εγω πήγα και έκανα ιδιωτικά υπέρηχο μιας και ειχα δει και λιγο αιματακι.Και εγω εξωτερικό μένω.Εσυ που μένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Γεια σου @Kate89 μου.Εγω πήγα και έκανα ιδιωτικά υπέρηχο μιας και ειχα δει και λιγο αιματακι.Και εγω εξωτερικό μένω.Εσυ που μένεις;

Κ εσυ εξω??. εγω μενω Ελβετια και οπως ειπα ραντεβου εχω στην 8η εβδομαδα ☹️. Εσυ πως το εκανες? Και χοριακη εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κ εσυ εξω??. εγω μενω Ελβετια και οπως ειπα ραντεβου εχω στην 8η εβδομαδα ☹️. Εσυ πως το εκανες? Και χοριακη εκανες?

Ναι εγω και μια άλλη κοπέλα της παρεας μας μένουμε Αγγλια.Και εδω τα ίδια ραντεβού απλά με τη μαία στις 9 εβδομαδες και μετα ο πρώτος υπέρηχος στις 12.Εγω πήγα σε ιδιωτικό κέντρο και έκανα υπέρηχο αλλα ειναι πανάκριβα.Χοριακη Οχι δεν έκανα καθολου.Το πρώτο σου ειναι η το έχεις ξαναζήσει το σύστημα αυτο της Ελβετιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι εγω και μια άλλη κοπέλα της παρεας μας μένουμε Αγγλια.Και εδω τα ίδια ραντεβού απλά με τη μαία στις 9 εβδομαδες και μετα ο πρώτος υπέρηχος στις 12.Εγω πήγα σε ιδιωτικό κέντρο και έκανα υπέρηχο αλλα ειναι πανάκριβα.Χοριακη Οχι δεν έκανα καθολου.Το πρώτο σου ειναι η το έχεις ξαναζήσει το σύστημα αυτο της Ελβετιας;

το πρωτο ναι..Δεν με νοιαζει να πληρωσω εξτρα αλλα εδω για να βρεις ραντεβου γρηγορα, κανεις την προσευχη σου πρωτα! Τι τραβαμε κ εμεις εξω..Σε ποια εβδομαδα πηγες στο ιδιωτικο κεντρο? Σκεφτομαι να προσπαθησω να κλεισω την αλλη εβδομαδα κ εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89 είπε:

το πρωτο ναι..Δεν με νοιαζει να πληρωσω εξτρα αλλα εδω για να βρεις ραντεβου γρηγορα, κανεις την προσευχη σου πρωτα! Τι τραβαμε κ εμεις εξω..Σε ποια εβδομαδα πηγες στο ιδιωτικο κεντρο? Σκεφτομαι να προσπαθησω να κλεισω την αλλη εβδομαδα κ εγω.

Βάση περιόδου ήμουν 7+1 αλλα ο υπέρηχος με έβγαλε λιγο παραπάνω.Ακομα και ιδιωτικά τόσο δύσκολα ειναι να βρεις ραντεβου;Ειναι ομως βρε παιδι μου τελειως τόσο διαφορετικά απο χώρα σε χώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Βάση περιόδου ήμουν 7+1 αλλα ο υπέρηχος με έβγαλε λιγο παραπάνω.Ακομα και ιδιωτικά τόσο δύσκολα ειναι να βρεις ραντεβου;Ειναι ομως βρε παιδι μου τελειως τόσο διαφορετικά απο χώρα σε χώρα.

Ναι κ εγω θεωρω οτι στην Ελλαδα ειμαστε υπερβολικοι σε καποια γυναικολογικα ζητηματα, αλλακ αυτο εξω δεν υπεφερεται! Αυτα ειναι πραγματα που πρεπει να γινουν! Εμενα οταν μου ειπαν οτι θα παω τον Απριλιο, με επιασαν κατι κλαματα!Δεν το πιστευα. Το πρωτο σου ειναι? Ποτε με το καλο ερχεται το μπεμπακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Ναι κ εγω θεωρω οτι στην Ελλαδα ειμαστε υπερβολικοι σε καποια γυναικολογικα ζητηματα, αλλακ αυτο εξω δεν υπεφερεται! Αυτα ειναι πραγματα που πρεπει να γινουν! Εμενα οταν μου ειπαν οτι θα παω τον Απριλιο, με επιασαν κατι κλαματα!Δεν το πιστευα. Το πρωτο σου ειναι? Ποτε με το καλο ερχεται το μπεμπακι σου?

Οχι εμενα ειναι το έκτο μου.Τα τρία τα γέννησα Ελλαδα και τα δυο εδω.Οποτε φαντάσου και εμενα το σοκ μου όταν μετα απο τρεις εγκυμοσύνες στην Ελλαδα και μαθημένη αλλιώς,εδω περα μου ειπαν πως θα εχω μονο δυο υπερήχους σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης.Την άλλη Παρασκευή εχω την αυχενική διαφάνεια και εκει θα ξερω ακριβώς ποσο ειμαι και θα μου δώσουν και ΠΗΤ.Αλλα αρχές Οκτώβρη το υπολογίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy 6 είπε:

Οχι εμενα ειναι το έκτο μου.Τα τρία τα γέννησα Ελλαδα και τα δυο εδω.Οποτε φαντάσου και εμενα το σοκ μου όταν μετα απο τρεις εγκυμοσύνες στην Ελλαδα και μαθημένη αλλιώς,εδω περα μου ειπαν πως θα εχω μονο δυο υπερήχους σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης.Την άλλη Παρασκευή εχω την αυχενική διαφάνεια και εκει θα ξερω ακριβώς ποσο ειμαι και θα μου δώσουν και ΠΗΤ.Αλλα αρχές Οκτώβρη το υπολογίζω.

Κοριτσι μου!! Να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου..!!!Σοκ η αληθεια ειναι..2 υπερηχους? Πλακα κανεις? Πως την παλευες? Εδω εχουν παραπανω ελεγχους αλλα παλι λιγους σε συγκριση με την Ελλαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κοριτσι μου!! Να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου..!!!Σοκ η αληθεια ειναι..2 υπερηχους? Πλακα κανεις? Πως την παλευες? Εδω εχουν παραπανω ελεγχους αλλα παλι λιγους σε συγκριση με την Ελλαδα.

Τι να κανεις;Δεν έχεις άλλη επιλογή.Μονο αν κρίνουν ότι υπάρχει λόγος κάνουν παραπάνω υπερήχους.Πχ σε αυτή την εγκυμοσύνη μου έκαναν ηδη έναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.. εμενα μου εκλεισε την β επιπεδου μετα το ραντεβου της αυχενικης ειναι τον Μαιο θα ειμαι 21βδ+4ημ με το καλο.. @andy2019 εμενα η κοιλιτσα τελικα εχει πεταχτει δεν κρυβετε ☺️ Εγω μενω Κυπρο νομιζω οτι τα πραγματα με τους γιατρους ειναι τα ιδια με Ελλαδα απ’οτι λετε εδω αυτο καταλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

Γεια σας κοριτσια.. εμενα μου εκλεισε την β επιπεδου μετα το ραντεβου της αυχενικης ειναι τον Μαιο θα ειμαι 21βδ+4ημ με το καλο.. @andy2019 εμενα η κοιλιτσα τελικα εχει πεταχτει δεν κρυβετε ☺️ Εγω μενω Κυπρο νομιζω οτι τα πραγματα με τους γιατρους ειναι τα ιδια με Ελλαδα απ’οτι λετε εδω αυτο καταλαβα..

Ναι ειχα φίλη απο Κύπρο και ειναι ακριβώς το ιδιο οπως στην Ελλαδα.Νιωθεις περισσότερη ασφάλεια οσο να ναι.Εδω εμεις ουτε κάν γιατρούς δεν έχουμε παρα μονο μαίες μας βλέπουν.Καμια σχέση με το να έχεις το γιατρό σου και να μπορείς να τον πάρεις τηλεφωνο ανα πάσα στιγμή να ρωτήσεις το οτιδήποτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mommy 6 Ναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα αλλα δυστυχως δεν εχετε αλλη επιλογη εσεις στο εξωτερικο.. υπομονη..ποσο βδομαδων εισαι εσυ; Εισαι λιγο καλυτερα; Εγω χθες και σημερα να χτυπησω ξυλο νιωθω καλυτερα..με τα σαλια και φλεγμα οπως τα λες ημουνα και εγω και μου προκαλει περισσοτερο αναγουλες μεχρι προχθες τα ειχα ελπιζω να μην τα ξαναζησω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

@Mommy 6 Ναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα αλλα δυστυχως δεν εχετε αλλη επιλογη εσεις στο εξωτερικο.. υπομονη..ποσο βδομαδων εισαι εσυ; Εισαι λιγο καλυτερα; Εγω χθες και σημερα να χτυπησω ξυλο νιωθω καλυτερα..με τα σαλια και φλεγμα οπως τα λες ημουνα και εγω και μου προκαλει περισσοτερο αναγουλες μεχρι προχθες τα ειχα ελπιζω να μην τα ξαναζησω??

Ποτε είχατε για πρώτη φορά συμπτώματα;; σε ποια εβδομάδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

@Mommy 6 Ναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα αλλα δυστυχως δεν εχετε αλλη επιλογη εσεις στο εξωτερικο.. υπομονη..ποσο βδομαδων εισαι εσυ; Εισαι λιγο καλυτερα; Εγω χθες και σημερα να χτυπησω ξυλο νιωθω καλυτερα..με τα σαλια και φλεγμα οπως τα λες ημουνα και εγω και μου προκαλει περισσοτερο αναγουλες μεχρι προχθες τα ειχα ελπιζω να μην τα ξαναζησω??

Στην 11η εβδομαδα ειμαι.Νομιζω είσαι παραπάνω εσυ Ε;Οποτε λογικά δεν θα τα ξανα ζήσεις αυτα με τους εμετούς.Στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου γιατι δεν αντέχεται ολο αυτο.Νομιζω πως και εμενα οι ναυτίες έχουν μειωθεί λιγακι και πλέον ότι εμετούς κανω μου τους προκαλεί αυτο το θέμα με το σάλιο και το παχύ φλεμμα που έλεγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Ποτε είχατε για πρώτη φορά συμπτώματα;; σε ποια εβδομάδα; 

Εγω πρώτη μερα που ένιωσα αδιαθεσία ήμουν 5+2.Δεν το πιστεύω ότι ειμαι ηδη πεντε εβδομαδες σε αυτή την κατάσταση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...