Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

@andy2019 μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε θα ειναι απο την κουραση να προσεχεις.. πηγαμε για αυχενικη σημερα ολα καλα δοξα το θεο και εμεις μαλλον για ροζ παμε παλι ? ? εγω εργαζομαι σε γραφειο ειμαι μονη μου τις περισσοτερες ωρες ευτυχως και την παλευω με τους εμετους και αναγουλες πολυ κοντα και απο το σπιτι μου..

 

Με το καλό τα κοριτσάκια μας!!! Αν δεν μας το αλλάξουν στη β επιπέδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Με το καλό τα κοριτσάκια μας!!! Αν δεν μας το αλλάξουν στη β επιπέδου!!!

Ανυπομονώ κι εγώ για την Παρασκευή. Σας έδωσαν κ ποσοστό για το φύλο του μωρού; Πχ 80% κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κοριτσια να δείτε που και εγω παω για το έκτο κοριτσακι.Ειναι ενα σάιτ που χρησιμοποιούμε εδω ετσι για πλάκα και στέλνεις φωτογραφία απο τον υπέρηχο σου και σου κάνουν διάγνωση βάση της θεσης του πλακούντα. Το έκανα ετσι για πλάκα σημερα και βγήκε κοριτσι ?Το ειχα κανει και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και ειχε πεσει μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Ανυπομονώ κι εγώ για την Παρασκευή. Σας έδωσαν κ ποσοστό για το φύλο του μωρού; Πχ 80% κορίτσι;

Να σου πω εμένα μου είπε 90% πάει για κορίτσι!!!! Περιμένουμε τα νέα σου την Παρασκευή! 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Χαχαχα κοριτσια να δείτε που και εγω παω για το έκτο κοριτσακι.Ειναι ενα σάιτ που χρησιμοποιούμε εδω ετσι για πλάκα και στέλνεις φωτογραφία απο τον υπέρηχο σου και σου κάνουν διάγνωση βάση της θεσης του πλακούντα. Το έκανα ετσι για πλάκα σημερα και βγήκε κοριτσι ?Το ειχα κανει και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και ειχε πεσει μέσα.

Ποιο σάιτ είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Να σου πω εμένα μου είπε 90% πάει για κορίτσι!!!! Περιμένουμε τα νέα σου την Παρασκευή! 

 

Ποιο σάιτ είναι??

Baby gender pros λέγεται αλλα πληρώνεις και 8 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου εχουν πει ποσοστο για φυλο αλλα καιο γιατρος μου και χθες στην αυχενικη μολις το ειδαν ειπαν για κοριτσι μου φαινεται οποταν ειμαι σηγουρι πως ειναι κοριτσακι.. δεν πειραζει γερα μωρακια και οτι θελει ας ειναι ?? αλλα εσυ με τα 5 κοριτσακια κριμα να ειναι και το 6 και να μην κανεις ενα γιο  χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Με το καλό τα μωράκια σας.Εγω  13+2 σήμερα .Ταλαιπωρουμε ακόμη από εμετούς .Μειώθηκαν αρκετά βεβαια από την 12η Αν σκεφτείτε ότι έκανα γύρω στους δώδεκα και τώρα κάνω το πολύ δύο..Απο ότι βλέπω σε όλες για κοριτσάκι μας είπαν.90% μου είπαν στην αυχενικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια; Έχει κάποια από εσάς μικρό μήκος τραχήλου;Εμένα μου είπε ο γιατρός ότι ειναι αρκετά μικρό 28mm .Αν μικρύνει και άλλο μου είπε για χειρουργείο...περιδεση .Ειμαι κατατρομαγμενη.Με έχει φάει η ξάπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Suxumuxu μάλλον θα ειναι ο μοναδικός άντρας της παρέας μας ο γιος σου ?.Μιλαμε για τιμή Οχι αστεία .Καλα βέβαια ειναι νωρίς ακομα μωρε αλλα συνήθως αυτο που βλέπουν στην αυχενική πέφτει μέσα.Γερά παιδάκια να ειναι και μας φτάνει.Εγω κουλ δεν με απασχολεί.Ο σύζυγος θα το ξεπεράσει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy 6 είπε:

@Suxumuxu μάλλον θα ειναι ο μοναδικός άντρας της παρέας μας ο γιος σου ?.Μιλαμε για τιμή Οχι αστεία .Καλα βέβαια ειναι νωρίς ακομα μωρε αλλα συνήθως αυτο που βλέπουν στην αυχενική πέφτει μέσα.Γερά παιδάκια να ειναι και μας φτάνει.Εγω κουλ δεν με απασχολεί.Ο σύζυγος θα το ξεπεράσει ???

Πανω απο ολα γερα,εμενα παλι θελει κοριτσι απο τους λιγους αντρες μας ειπε ο γιατρος!!Πωπω ετσι οπως το εθεσες ηδη νιωθω διαφορετικα???.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Μόλις χθες έμαθα για την εγκυμοσύνη μου, λογικά γένναω τέλη Οκτώβρη αρχές Νοεμβρίου άρα φθινοπωρινό μωράκι όπως κ το πρώτο μου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Μόλις χθες έμαθα για την εγκυμοσύνη μου, λογικά γένναω τέλη Οκτώβρη αρχές Νοεμβρίου άρα φθινοπωρινό μωράκι όπως κ το πρώτο μου. 

 

Με το καλό το μωράκι σου.Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Μόλις χθες έμαθα για την εγκυμοσύνη μου, λογικά γένναω τέλη Οκτώβρη αρχές Νοεμβρίου άρα φθινοπωρινό μωράκι όπως κ το πρώτο μου. 

 

Καλωσήρθες !!! Με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια .!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η efitta είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια; Έχει κάποια από εσάς μικρό μήκος τραχήλου;Εμένα μου είπε ο γιατρός ότι ειναι αρκετά μικρό 28mm .Αν μικρύνει και άλλο μου είπε για χειρουργείο...περιδεση .Ειμαι κατατρομαγμενη.Με έχει φάει η ξάπλα.

@efitta τωρα ειδα το μήνυμα σου.Εμενα Οχι δεν μου εχει συμβεί ποτε αυτο.Εγω εχω άλλο θέμα με προπτωση τραχήλου αλλα προς το παρόν δεν κανουμε κάτι.Εισαι ηδη στο κρεβάτι γι’αυτο το λόγο γι’αυτο λες ότι σε εχει φάει η ξάπλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Μόλις χθες έμαθα για την εγκυμοσύνη μου, λογικά γένναω τέλη Οκτώβρη αρχές Νοεμβρίου άρα φθινοπωρινό μωράκι όπως κ το πρώτο μου. 

 

Με το καλο το μωράκι σου και καλώς ήρθες στην παρέα μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

@efitta τωρα ειδα το μήνυμα σου.Εμενα Οχι δεν μου εχει συμβεί ποτε αυτο.Εγω εχω άλλο θέμα με προπτωση τραχήλου αλλα προς το παρόν δεν κανουμε κάτι.Εισαι ηδη στο κρεβάτι γι’αυτο το λόγο γι’αυτο λες ότι σε εχει φάει η ξάπλα;

Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου.Ναι γιαυτο το λόγο ο γιατρός είπε πολύ ξεκούραση ούτε δουλειές ούτε περπάτημα ούτε ταξίδια..Υπαρχει κίνδυνος.Ευχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας και να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efitta είπε:

Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου.Ναι γιαυτο το λόγο ο γιατρός είπε πολύ ξεκούραση ούτε δουλειές ούτε περπάτημα ούτε ταξίδια..Υπαρχει κίνδυνος.Ευχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας και να τα λέμε...

Ακολούθησε τοτε τις συμβουλές του γιατρού σου και εύχομαι ολα να πανε καλα.Ποτε θα πας να σε ξαναδεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η efitta είπε:

Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου.Ναι γιαυτο το λόγο ο γιατρός είπε πολύ ξεκούραση ούτε δουλειές ούτε περπάτημα ούτε ταξίδια..Υπαρχει κίνδυνος.Ευχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας και να τα λέμε...

Μην αγχωνεσαι κάνε ότι σου είπε θα σου δώσει και μαγνήσιο λογικά πολλές έχουν θέμα με τράχηλο αλλά και περίδεση να χρειαστείς δεν είναι κάτι εγώ ίσως χρειαστω προς το παρόν ο τράχηλος μου δόξα τον Θεο είναι καλά ακόμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Εγώ έκλεισα την άλλη Κυριακή να πάω να πάω να κάνω υπέρηχο να δω το μωρό να ησηχασω λίγο θα είμαι 8 εβδομάδων?

@Mommy 6 μου ήρθε και το ραντεβού για το νοσοκομεία τελικά 10/4 για να μου ανοίξουν φάκελο και 18/4 έχω τον πρώτο υπέρηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κοριτσια καλημέρα. Εγώ χτες έκανα κ τη 2η χοριακη μια χαρά όλα. Έχω ραντεβού στις 19/3 θα είμαι 6 εβδομάδων. 

Μπράβο όλα μια χαρά? από συμπτώματα πως τα πας? Εγώ χοριακη δεν εχω κάνει καθόλου είναι 50 λιρες το λιγότερο κάθε φορά που κάνεις οπότε πάω κατευθείαν για υπέρηχο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Ακολούθησε τοτε τις συμβουλές του γιατρού σου και εύχομαι ολα να πανε καλα.Ποτε θα πας να σε ξαναδεί;

Στις 26  έχω πάλι ραντεβού.Θα μου μετρησει παλι το μήκος τραχήλου και βλέπουμε .Ανυπομονω να περάσουν οι μέρες.Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον .❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...