Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Ε ναι μωρε.Πολλα τα λεφτά δε λεω αλλα απο την άλλη θελω να το δω να γινει λιγο πιο real το θέμα γιατι τωρα ετσι οπως ειμαι μονο έγκυος δεν αισθάνομαι.Λες και απλά ειμαι άρρωστη νιώθω ?

Ναι κοριτσι μου και γω το ιδιο θα εκανα!!!Αντε τελεια περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.Ειστε ολες καλα;Εγω χθες το απόγευμα ειχα αιμα.Οχι πολυ αλλα και παλι ανησύχησα.Παλι καλα που εχω κλείσει τον υπέρηχο για αύριο το απόγευμα να δούμε τι γινεται.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλημέρα κοριτσια.Ειστε ολες καλα;Εγω χθες το απόγευμα ειχα αιμα.Οχι πολυ αλλα και παλι ανησύχησα.Παλι καλα που εχω κλείσει τον υπέρηχο για αύριο το απόγευμα να δούμε τι γινεται.

 

Καλημέρα :) απαραιτήτως με το που δεις κάτι τέτοιο πρέπει να ξεκουράζεσαι όσο είναι εφικτό . Καταλαβαίνω ότι μετά αλλά σου παιδάκια θα είναι πολύ δύσκολο αλλά ειδικά τώρα στην αρχή είναι πολύ σημαντικό . (Τα ξέρεις καλύτερα από μένα). Ευτυχώς έχεις αύριο τον υπέρηχο . Είχε καφετί ή αίμα κόκκινο ;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η andy2019 είπε:

Καλημέρα :) απαραιτήτως με το που δεις κάτι τέτοιο πρέπει να ξεκουράζεσαι όσο είναι εφικτό . Καταλαβαίνω ότι μετά αλλά σου παιδάκια θα είναι πολύ δύσκολο αλλά ειδικά τώρα στην αρχή είναι πολύ σημαντικό . (Τα ξέρεις καλύτερα από μένα). Ευτυχώς έχεις αύριο τον υπέρηχο . Είχε καφετί ή αίμα κόκκινο ;  

Περισσότερο προς το καφέ πήγαινε το χρώμα.Καλα ναι δεν κανω πολλα πολλα.Και καλα που έτυχε να ειμαι σε άδεια απο τη δουλεια τωρα.Το Σάββατο ομως τελειώνει και πρέπει να παω.Εγω σκέφτομαι το ζορισμα απο τους εμετούς.Ισως απο αυτο να έγινε κάτι ?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσαρες!!! @andy2019 εσυ σημερα δεν πας για υπερηχο?? @Mommy 6 οσο μπορεις την γνωστη ταβανοθεραπεια,ευτυχως που πας αυριο για υπερηχο να ηρεμησεις κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Γεια σας και απο μενα κοριτσαρες!!! @andy2019 εσυ σημερα δεν πας για υπερηχο?? @Mommy 6 οσο μπορεις την γνωστη ταβανοθεραπεια,ευτυχως που πας αυριο για υπερηχο να ηρεμησεις κιολας!!

@Suxumuxu Ναιιι επιτέλους !!! Έχω το απόγευμα κ θα σας ενημερώσω ?? 

@Mommy 6 εγώ να ξέρεις είχα καφετιά για περίπου 10 ημέρες. Εμφανίστηκαν στην 6η εβδομάδα . Στους υπερήχους δεν έδειξε τίποτα ανησυχητικό . Συμβαίνει σε άπειρες γυναίκες . Ισως είναι και ακαθαρσίες της μήτρας που εκκρίνει για να υποδεχτεί το σποράκι σε όσο το δυνατόν καλύτερες συνθήκες!  μην αγχώνεσαι κ όσο μπορείς «κάνε τη πάπια» που λέμε . Όλα θα πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο και άκουσα καρδουλα ητανε υπέροχο το μωρακι μου είναι μια χαρα μανούλα φθινοπώρου και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

@andy2019 τελεια,ναι ναι θα περιμενουμε!!Ποσο εισαι τωρα??

Την Πέμπτη θα μπω στην 11η εβδομάδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Γεια κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο και άκουσα καρδουλα ητανε υπέροχο το μωρακι μου είναι μια χαρα μανούλα φθινοπώρου και εγω

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά κ να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Γεια κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο και άκουσα καρδουλα ητανε υπέροχο το μωρακι μου είναι μια χαρα μανούλα φθινοπώρου και εγω

Μπράβο Πέννυ.Ποσο είσαι σημερα;

@andy2019 με το καλο και εσυ να δεις το σποράκι σου σημερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Γεια κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο και άκουσα καρδουλα ητανε υπέροχο το μωρακι μου είναι μια χαρα μανούλα φθινοπώρου και εγω

Καλως ηρθες και εσυ στην παρεα μας...τι ωραια!!Με το καλο❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά κ να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά !!! 

@andy2019 αχ αγάπη και σε σένα όλα να είναι τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Μπράβο Πέννυ.Ποσο είσαι σημερα;

@andy2019 με το καλο και εσυ να δεις το σποράκι σου σημερα ?

Είμαι 8 ακριβώς εβδομάδων σε 4 εβδομάδες αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ τη Δευτέρα έχω αυχενική. Για να δούμε!!!

Να σου πάνε όλα τέλεια κοριτσάκι μου να έχεις καλη επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλως ηρθες και εσυ στην παρεα μας...τι ωραια!!Με το καλο❤

Σε Ευχαριστώ κοριτσάκι μου εσυ ποσο εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Είμαι 8 ακριβώς εβδομάδων σε 4 εβδομάδες αυχενική

Ακριβώς μια εβδομαδα έχουμε διαφορά.Εγω σημερα ειμαι 7 ακριβώς.

Η @earrp που χάθηκε;Νομιζω εμεις οι δυο είμαστε στις πιο μικρές εβδομαδες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Ακριβώς μια εβδομαδα έχουμε διαφορά.Εγω σημερα ειμαι 7 ακριβώς.

Η @earrp που χάθηκε;Νομιζω εμεις οι δυο είμαστε στις πιο μικρές εβδομαδες ;

Ναι κοριτσάκι όντως έχουμε μια βδομάδα διάφορα αρα εσυ ακουσες η θα ακουσεις καρδουλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ναι κοριτσάκι όντως έχουμε μια βδομάδα διάφορα αρα εσυ ακουσες η θα ακουσεις καρδουλα ;

Εγω αύριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο.Για να δούμε θα δείξει τιποτα;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Εγω αύριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο.Για να δούμε θα δείξει τιποτα;;?

Ου καλά εννοείται καλέ πως δεν θα δειξει Άκου εκεί μια χαρά θα δειξει και θα ακουσεις και καρδιά κάμια φορα όμως την ακούς και στην 8 μην αγχωθεις χαχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τώρα κατάφερα να μπω όλα καλά με τον γιατρό. Είδαμε το μωρό κούναγε χέρια πόδια τρελαθήκαμε!!!! Κανονικός άνθρωπος πλέον ? Αύριο θα κλείσουμε ραντεβού για την αυχενική :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η andy2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τώρα κατάφερα να μπω όλα καλά με τον γιατρό. Είδαμε το μωρό κούναγε χέρια πόδια τρελαθήκαμε!!!! Κανονικός άνθρωπος πλέον ? Αύριο θα κλείσουμε ραντεβού για την αυχενική :) 

Εσύ ποσο είσαι κοριτσάκι μου;;; σε εβδομάδες τελειααα ειδες το μωρουλι σου υπέροχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...