Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Suxumuxu μπράβο στο παιδί που έχει πάρει θέση!!!!!! Είμαστε στην τελική ευθεία τώρα!!!!

@Mommy 6 φυσιολογικά είχες γεννήσει τις προηγούμενες φορές??? Οπότε και τώρα πας για φυσιολογικά και ότι γίνει έτσι?? Λένε πως κάποιες φορές γυρνάνε και τελευταία στιγμή την ώρα του τοκετού.

Ναι φυσιολογικά ολα.Ε φαντάζομαι και τωρα το ιδιο τι στο καλο να κανω καισαρική τωρα στο τελευταίο;Ουτε να το σκέφτομαι δε θελω για το μετα κυρίως.Δεν εχω κανέναν για βοήθεια και ακομα και την επόμενη μερα της γεννας πρέπει να παω τα παιδια σχολείο εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι φυσιολογικά ολα.Ε φαντάζομαι και τωρα το ιδιο τι στο καλο να κανω καισαρική τωρα στο τελευταίο;Ουτε να το σκέφτομαι δε θελω για το μετα κυρίως.Δεν εχω κανέναν για βοήθεια και ακομα και την επόμενη μερα της γεννας πρέπει να παω τα παιδια σχολείο εγω.

Πραγματικά σε θαυμάζω!Όλα από τα χέρια σου περνάνε..εύγε,κορίτσι μου!αν κ αυτό είναι ταλαιπωρία για σένα αλλά ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερεις!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι φυσιολογικά ολα.Ε φαντάζομαι και τωρα το ιδιο τι στο καλο να κανω καισαρική τωρα στο τελευταίο;Ουτε να το σκέφτομαι δε θελω για το μετα κυρίως.Δεν εχω κανέναν για βοήθεια και ακομα και την επόμενη μερα της γεννας πρέπει να παω τα παιδια σχολείο εγω.

Όλα μια χαρά θα πάνε και θα έρθει κι αυτό το μωράκι οπως τα αδερφάκια του!! Άντε τώρα είμαστε στην τελική ευθεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου , τι κάνετε ? Ελπίζω όλες να ειστε καλα και να περνάτε πανέμορφα την Κυριακή σας ? . Βρε κορίτσια ο άντρας μου ζήτησε ανάμεικτα θαλασσινά μακαρονάδα . Τα ανάμεικτα που έχω ειναι μύδια γαρίδες χταποδάκι με διαφορες πιπεριές(απο ιχθυοπωλείο μου τα έδωσαν έτοιμα). Τι λέτε ? Να τσιμπήσω και εγω ή όχι δεν κανει? Με είχε πει ο γιατρός γαρίδες και καλαμάρια ναι μα για τα αλλα δεν θυμάμαι , νομίζω είχε πει ναι ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια μου , τι κάνετε ? Ελπίζω όλες να ειστε καλα και να περνάτε πανέμορφα την Κυριακή σας ? . Βρε κορίτσια ο άντρας μου ζήτησε ανάμεικτα θαλασσινά μακαρονάδα . Τα ανάμεικτα που έχω ειναι μύδια γαρίδες χταποδάκι με διαφορες πιπεριές(απο ιχθυοπωλείο μου τα έδωσαν έτοιμα). Τι λέτε ? Να τσιμπήσω και εγω ή όχι δεν κανει? Με είχε πει ο γιατρός γαρίδες και καλαμάρια ναι μα για τα αλλα δεν θυμάμαι , νομίζω είχε πει ναι ? 

Εγώ δεν τα τρώω. Δεν έχω εμπιστοσύνη. Μην φας για καλό κ για κακό!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια μου , τι κάνετε ? Ελπίζω όλες να ειστε καλα και να περνάτε πανέμορφα την Κυριακή σας ? . Βρε κορίτσια ο άντρας μου ζήτησε ανάμεικτα θαλασσινά μακαρονάδα . Τα ανάμεικτα που έχω ειναι μύδια γαρίδες χταποδάκι με διαφορες πιπεριές(απο ιχθυοπωλείο μου τα έδωσαν έτοιμα). Τι λέτε ? Να τσιμπήσω και εγω ή όχι δεν κανει? Με είχε πει ο γιατρός γαρίδες και καλαμάρια ναι μα για τα αλλα δεν θυμάμαι , νομίζω είχε πει ναι ? 

Εγώ παντως έτρωγα απο τα πάντα σε ολες τις εγκυμοσύνες.Αλλα αν ειναι να σε έτρωγε το αγχος καλα έκανες και αντισταθηκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ranito είπε:

@Starrr μουυυ δεν ακούμπησα ❤️

Καλά έκανες και δεν ακουμπήσες! Μυδια στρειδια κλπ μακριά Κ έγκυος να μην είσαι! Είναι τα νούμερο ένα για δηλητηριάσεις.  Εγώ πχ δεν ακουμπάω σαλάτες απ έξω καθόλου!! Επίσης δεν έχω φάει καθόλου goodys kfc κλπ. Λέω λιγος καιρός έμεινε θα κάνω υπομονή.  Το μπεμπακι πρώτα απ όλα!!! Σουβλάκια όμως τρώω... χε χε.. το σουβλάκι δεν παχαίνει..ομορφαίνει ( Κ η μπέμπα το χαίρεται και ιδιαιτέρως) ?☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 11:58 ΜΜ, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι φυσιολογικά ολα.Ε φαντάζομαι και τωρα το ιδιο τι στο καλο να κανω καισαρική τωρα στο τελευταίο;Ουτε να το σκέφτομαι δε θελω για το μετα κυρίως.Δεν εχω κανέναν για βοήθεια και ακομα και την επόμενη μερα της γεννας πρέπει να παω τα παιδια σχολείο εγω.

Είσαι είδωλό !χαρά στο κουράγιο σου !!! Εδώ το πρώτο πάμε να κάνουμε κάί τρέμουμε στην ιδέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Καλά έκανες και δεν ακουμπήσες! Μυδια στρειδια κλπ μακριά Κ έγκυος να μην είσαι! Είναι τα νούμερο ένα για δηλητηριάσεις.  Εγώ πχ δεν ακουμπάω σαλάτες απ έξω καθόλου!! Επίσης δεν έχω φάει καθόλου goodys kfc κλπ. Λέω λιγος καιρός έμεινε θα κάνω υπομονή.  Το μπεμπακι πρώτα απ όλα!!! Σουβλάκια όμως τρώω... χε χε.. το σουβλάκι δεν παχαίνει..ομορφαίνει ( Κ η μπέμπα το χαίρεται και ιδιαιτέρως) ?☺☺☺

Αααααχ αυτά τα goodys κανω μεγάλη προσπάθεια!!! Να ναι καλα η μπεμπα αλλιωωωως . Έχω να φάω σουβλάκι απο όταν έμαθα πως ειμαι έγκυος! Γιαμιιιιι. Αχ θα περάσει και θα τα φαμε όλα μαζί, σαλάτες , σουβλάκια , μπιφτέκια κτλ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Αααααχ αυτά τα goodys κανω μεγάλη προσπάθεια!!! Να ναι καλα η μπεμπα αλλιωωωως . Έχω να φάω σουβλάκι απο όταν έμαθα πως ειμαι έγκυος! Γιαμιιιιι. Αχ θα περάσει και θα τα φαμε όλα μαζί, σαλάτες , σουβλάκια , μπιφτέκια κτλ! ?

Εγώ έχω φάει μπόλικα κ έχω κάνει 2 φορές για τοξόπλασμα...Όλα κομπλέ!! Μωρέ φαε ένα σουβλακι να το ευχαριστήθεις να ευχαριστηθεί Κ η μπεμπα... απλώς πάρε με τζατζικι Κ Όχι σως. Και πες τους κιόλας ότι ειμαι έγκυος να είναι καλοπλυμενα Κ καλοψημενα... χεζονται λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 11:58 ΜΜ, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι φυσιολογικά ολα.Ε φαντάζομαι και τωρα το ιδιο τι στο καλο να κανω καισαρική τωρα στο τελευταίο;Ουτε να το σκέφτομαι δε θελω για το μετα κυρίως.Δεν εχω κανέναν για βοήθεια και ακομα και την επόμενη μερα της γεννας πρέπει να παω τα παιδια σχολείο εγω.

Ηρωίδα μάνα!!! Respect!!

Εδώ εγώ πάω για το 2ο και επειδή είμαι ξάπλα, ο μεγάλος μου έχει αφηνιάσει και πηδάει συνέχεια πάνω μου! Πόσο μάλλον να είχα άλλα 3!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Εγώ έχω φάει μπόλικα κ έχω κάνει 2 φορές για τοξόπλασμα...Όλα κομπλέ!! Μωρέ φαε ένα σουβλακι να το ευχαριστήθεις να ευχαριστηθεί Κ η μπεμπα... απλώς πάρε με τζατζικι Κ Όχι σως. Και πες τους κιόλας ότι ειμαι έγκυος να είναι καλοπλυμενα Κ καλοψημενα... χεζονται λίγο!

Δυο φορές ε ? Εγω κάθε μήνα την κανω αυτήν! Δεν έχω αντισώματα και την βάζει πάντα . Μωρεεεε θα το τιμήσω μάλλον, δεν κανει να στερούμαστε εγκυες γυναίκες! Χιχιχι ?

Αυτο ελπίζω να τα ψήσουν και να τα πλύνουν καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2019 at 7:08 ΜΜ, ο/η Marnik είπε:

Ναι,εχεις δικιο..με το μικρούλι σου είναι πιο δύσκολο να μείνεις ξαπλωμένη..εύχομαι πραγματικά να μη χρειαστει να νοσηλευτεις κ επειδή έχεις κ το μικρούλι σου για να μην το αποχωριστεις.τη Δευτέρα θα πάω να ξαναμετρησουμετον τράχηλο.Θα δω κι εγώ κ θα σου πω..ελπίζω να έχει σταθεί στο ύψος του,όπως την προηγούμενη φορά!κ να σου πω κατι;έφτασα να σκέφτομαι ότι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει γτι από το πολύ άγχος κ τις σκέψεις εχω κουραστεί...πες κι εσύ το ίδιο κ χαλάρωσε..?

@Marnik τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι;; Πήγες για τη μέτρηση τραχήλου;

Εγώ σήμερα δεν έχω ξεκινήσει πολύ καλά...κάνω πολλές συσπάσεις. Πήγα και με μέτρησαν και στο 3ωρο μετά το glopir έκανα μια 100αρα και μια 25αρα στο 40λεπτο. Βέβαια η 100αρα ήταν και με κίνηση του μικρού αλλά την έκανα. Δεν μπορώ άλλο αυτο το άγχος! Έμμονη ιδέα μου έχει γίνει...

 

@nikoleta πως είσαι εσύ; Έχεις ηρεμήσει καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Δυο φορές ε ? Εγω κάθε μήνα την κανω αυτήν! Δεν έχω αντισώματα και την βάζει πάντα . Μωρεεεε θα το τιμήσω μάλλον, δεν κανει να στερούμαστε εγκυες γυναίκες! Χιχιχι ?

Αυτο ελπίζω να τα ψήσουν και να τα πλύνουν καλα!

Στην τελική πες τους αυστηρά να στο ψησουν καλά και μην βάλεις μέσα λαχανικά. Κόψε Κ βάλε στο σπίτι σου ! 

Ειμαι 7.5 μηνών!!!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Στην τελική πες τους αυστηρά να στο ψησουν καλά και μην βάλεις μέσα λαχανικά. Κόψε Κ βάλε στο σπίτι σου ! 

Ειμαι 7.5 μηνών!!!!☺

7,5 μηνών φτάνει ο καιρός πολυ χαιρομαι!!! :) ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geosid81 είπε:

@Marnik τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι;; Πήγες για τη μέτρηση τραχήλου;

Εγώ σήμερα δεν έχω ξεκινήσει πολύ καλά...κάνω πολλές συσπάσεις. Πήγα και με μέτρησαν και στο 3ωρο μετά το glopir έκανα μια 100αρα και μια 25αρα στο 40λεπτο. Βέβαια η 100αρα ήταν και με κίνηση του μικρού αλλά την έκανα. Δεν μπορώ άλλο αυτο το άγχος! Έμμονη ιδέα μου έχει γίνει...

 

@nikoleta πως είσαι εσύ; Έχεις ηρεμήσει καθόλου;

Έλα,κορίτσι μου!Όχι,δν εχω πάει ακόμα...θα πάω το βραδάκι.κι εγώ σμρ μια από τα ίδια.κάνω πολλές αν κ ειμαι στο κρεβ.βέβαια νιώθω ότι με ενοχλεί το έντερο κ ίσως είναι κ αντιδραστικες από αυτό αλλά κ πάλι δεν παύουν να είναι συχνές..τι σου ειπε η γιατρος σου;να σε ρωτήσω..οι συσπάσεις της γέννας πόσο φτάνουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marnik είπε:

Έλα,κορίτσι μου!Όχι,δν εχω πάει ακόμα...θα πάω το βραδάκι.κι εγώ σμρ μια από τα ίδια.κάνω πολλές αν κ ειμαι στο κρεβ.βέβαια νιώθω ότι με ενοχλεί το έντερο κ ίσως είναι κ αντιδραστικες από αυτό αλλά κ πάλι δεν παύουν να είναι συχνές..τι σου ειπε η γιατρος σου;να σε ρωτήσω..οι συσπάσεις της γέννας πόσο φτάνουν; 

Πήγα στην πολυκλινική και την πήραν από εκεί τηλ, τους είπε να γυρίσω σπίτι και να συνεχίσω αυτά που έπινα...και βέβαια αν χρειαστεί να ξαναπαω...Δεν μπορώ κι αυτό το άγχος, έχω δεν έχω, να παω να με μετρήσουν ή να μην πάω!???

Οι συσπάσεις της γέννας δεν ξερω, φαντάζομαι 100αρες και βάλε, απλά λογικά μετράνε τη συχνότητα και το συγχρονισμό...

Περιμένω νέα σου λοιπόν!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Πήγα στην πολυκλινική και την πήραν από εκεί τηλ, τους είπε να γυρίσω σπίτι και να συνεχίσω αυτά που έπινα...και βέβαια αν χρειαστεί να ξαναπαω...Δεν μπορώ κι αυτό το άγχος, έχω δεν έχω, να παω να με μετρήσουν ή να μην πάω!???

Οι συσπάσεις της γέννας δεν ξερω, φαντάζομαι 100αρες και βάλε, απλά λογικά μετράνε τη συχνότητα και το συγχρονισμό...

Περιμένω νέα σου λοιπόν!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Νομιζω τλκ οτι τα glopir τα συνηθιζει ο οργανισμος κ μετα δν κανουν τπτ.εγω εχω απογοητευτει..οταν νοσηλευτηκες,με τον όρο έκανες συσπασεις; 

Ευχομαι να μην κάνεις άλλες για σμρ! Κ γενικά κάποια στιγμή να σταματήσει αυτό το μαρτύριο.θα σου στειλω αργότερα να σου πω..ελπίζω να είναι οκ ο τράχηλος γτι θα με πιάσει τρελο αγχος μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Marnik είπε:

Νομιζω τλκ οτι τα glopir τα συνηθιζει ο οργανισμος κ μετα δν κανουν τπτ.εγω εχω απογοητευτει..οταν νοσηλευτηκες,με τον όρο έκανες συσπασεις; 

Ευχομαι να μην κάνεις άλλες για σμρ! Κ γενικά κάποια στιγμή να σταματήσει αυτό το μαρτύριο.θα σου στειλω αργότερα να σου πω..ελπίζω να είναι οκ ο τράχηλος γτι θα με πιάσει τρελο αγχος μετα!

Αχ σε καταλαβαίνω με τον τράχηλο και με όλα!! Φαντάσου που εγώ δεν έχω καλό τράχηλο και τώρα πάω στα τυφλά, ούτε ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται...Ουφ!! 

Εμένα τα glopir δε με έπιασαν ποτέ καλά καλά...η αλήθεια είναι οτι μάλλον τα συνηθίζει κάποια στιγμή ο οργανισμός και εκτός από αυτό μεγαλώνει κι άλλο η μήτρα και δεν καλύπτουν μετά το ίδιο..

Με τον ορό όταν ρυθμίστηκα ηρέμησαν οι συσπάσεις...δεν έκανα πολλές μετά...

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά και να μη χρειαστεί τίποτα τέτοιο!!!

Περιμένω νέα σου!! Εύχομαι όλα να είναι μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω με τον τράχηλο και με όλα!! Φαντάσου που εγώ δεν έχω καλό τράχηλο και τώρα πάω στα τυφλά, ούτε ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται...Ουφ!! 

Εμένα τα glopir δε με έπιασαν ποτέ καλά καλά...η αλήθεια είναι οτι μάλλον τα συνηθίζει κάποια στιγμή ο οργανισμός και εκτός από αυτό μεγαλώνει κι άλλο η μήτρα και δεν καλύπτουν μετά το ίδιο..

Με τον ορό όταν ρυθμίστηκα ηρέμησαν οι συσπάσεις...δεν έκανα πολλές μετά...

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά και να μη χρειαστεί τίποτα τέτοιο!!!

Περιμένω νέα σου!! Εύχομαι όλα να είναι μια χαρά!!

Άσε..σε νιώθω κ μπαίνοντας στη θέση σου τρελαίνομαι...άντε να περάσουν οι εβδομάδες!Μια ερώτηση..εσένα σε ποια περίπτωση θα σε έβαζε για νοσηλεια εφόσον δεν μπορείτε να δείτε τραχηλο;αν αποκτήσουν συχνότητα οι συσπασεις;θύμισε μου σε ποια εβδομάδα γεννησες το προηγούμενο μωράκι σου..

Μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχην,κοριτσάκι μου!να μη χρειαστει τπτ τέτοιο!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!θα μιλήσουμε ξανά σύντομα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marnik είπε:

Άσε..σε νιώθω κ μπαίνοντας στη θέση σου τρελαίνομαι...άντε να περάσουν οι εβδομάδες!Μια ερώτηση..εσένα σε ποια περίπτωση θα σε έβαζε για νοσηλεια εφόσον δεν μπορείτε να δείτε τραχηλο;αν αποκτήσουν συχνότητα οι συσπασεις;θύμισε μου σε ποια εβδομάδα γεννησες το προηγούμενο μωράκι σου..

Μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχην,κοριτσάκι μου!να μη χρειαστει τπτ τέτοιο!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!θα μιλήσουμε ξανά σύντομα!?

Φανταζομαι πως ναι, αν είναι συνεχόμενες..έτσι είχα μπει και στην 1η εγκυμοσύνη. 

Γέννησα στις 35+3 και ήταν 2430. Δε χρειάστηκε τίποτα τότε το μωρό μου!

Και σε σένα να πάνε όλα καλά και να ηρεμήσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

@nikoleta πως είσαι εσύ; Έχεις ηρεμήσει καθόλου;

Εγώ είπα να βγω λίγο η κακομοίρα μετά από καιρό σε ένα εστιατόριο εδώ κοντά στο σπίτι μου χθες και έκανα πιο πολλές συσπάσεις ? Έκανα 13 όλη τη μέρα. Οπότε τώρα ξάπλα πάλι. Συνεχίζω το adalat αλλά δε μου κάνει κάτι.

Κι εσύ βλέπω δεν είσαι πολύ καλά. Αλλά τουλάχιστον να μην κάνεις πολύ κοντά χρονικά συσπάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geosid81 είπε:

Φανταζομαι πως ναι, αν είναι συνεχόμενες..έτσι είχα μπει και στην 1η εγκυμοσύνη. 

Γέννησα στις 35+3 και ήταν 2430. Δε χρειάστηκε τίποτα τότε το μωρό μου!

Και σε σένα να πάνε όλα καλά και να ηρεμήσεις!!! 

Να'μαι κι εγώ!λοιποοον..θα ξεκινήσω από τα καλα..το μωράκι μου είναι 1203 γρ κ 38.5 εκ.έχει γυρίσει με το κεφάλι κάτω..ο τραχηλος δεν έχει επηρεαστεί καθόλου από τις συσπάσεις.

Ωστόσο,οι συσπάσεις ήταν πολλεεες...στον τοκογραφο εκανα 45αρες,50αρες,60αρες,70αρες..δόξα τω θεώ..παράπονο δεν έχω..?αύριο εχω πάλι ραντεβού για τοκογραφο κ αν συνεχίσουμε το ιδιο,θα μπω 3 μέρες κλινική για ενδοφλέβια..αυτα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...