Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ! Κι εγώ δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό.

Όχι εγώ δεν έχω εκεί πόνο. Τόσο πολύ πονάει; Δεν το ήξερα. Και τι κάνεις αν σε πιάσει; Δεν υπάρχει κανένα παυσίπονο που να κάνει να το πάρεις στην εγκυμοσύνη;

Τωρα ακομα ειναι απλά ενοχλητικός ο πόνος αλλα Οχι αφόρητος.Σε πιο προχωρημένη εβδομαδα ομως αν έχεις SPD ειναι πραγματικά σαν να έχεις σπασμένο κόκκαλο.Ακομα και να γυρίσεις πλευρό στο κρεβάτι ειναι δραμα ποσο μάλλον ολες οι άλλες κινήσεις,περπάτημα κτλ.Την προηγούμενη φορα δεν μου είχαν δώσει τιποτα εντελώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Τωρα ακομα ειναι απλά ενοχλητικός ο πόνος αλλα Οχι αφόρητος.Σε πιο προχωρημένη εβδομαδα ομως αν έχεις SPD ειναι πραγματικά σαν να έχεις σπασμένο κόκκαλο.Ακομα και να γυρίσεις πλευρό στο κρεβάτι ειναι δραμα ποσο μάλλον ολες οι άλλες κινήσεις,περπάτημα κτλ.Την προηγούμενη φορα δεν μου είχαν δώσει τιποτα εντελώς.

Το διάβασα στο ίντερνετ για το SPD. Δεν το ήξερα. Καλά πονάει πάρα πολύ λέει και είναι συχνό στην εγκυμοσύνη. Κάποιες ασκήσεις λέει βοηθάνε και να βάζεις μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια όταν κοιμάσαι. Κουράγιο, ελπίζω να μη σε πιάσει όπως την άλλη εγκυμοσύνη.

Εγώ με τα πλευρά μου έχω πρόβλημα εδώ και 1 βδομάδα. Ειδικά με το δεξί που το είχα ραγίσει πριν 2 χρόνια και δυσκολεύομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Κολπικα δεν σε μετραει επειδη εχεις τις συσπασεις??Γιατι εγωπου εχω θεμα με τον πλακουντα και στη Β επιπεδου αλλο και στο τελευταιο ραντεβου μου με τον γιατρο μου εκαναν και κολπικο ελεγχο!!

Κολπικά δεν μπορεί να με μετρήσει γιατί εμποδίζει ο πεσσός που έχω βάλει στον τράχηλο. Είναι σαν ένα δαχτυλίδι που κρατάει τον τράχηλο οπότε δεν μπορεί να τον μετρήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Οχι απλά οσο προχωράει η εγκυμοσύνη ειναι χειρότερα.Ειμαι 24η.Ποτε μου δεν ειχα κανει εμετό μετα την 16 εβδομαδα.Τωρα ναι μεν μειώθηκαν σημαντικά αλλα κανω ακομα και εχω ακομα αρκετες ναυτίες.Αυτη τη φορα σιγουρα θα με παει μεχρι τέλος.Να σου πω δεν ξερω αν ειναι σύμπτωση η στο μυαλό μου αλλα απο όταν αρχισα το μαγνήσιο παω καλυτερα και απο θέμα συσπασεων αλλα και απο θέμα αρρυθμιών.Αυριο παω στο γιατρό και λογικά θα εχει τα αποτελέσματα του χολτερ και του υπερήχου καρδιάς.

Τι να πω... Τελικά όντως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Ελπίζω να σου περασουν οι εμετοι και κανε ένα κόλπο γιατί κ εγώ έχω ταχυκαρδιες που κ που, να κοιμάσαι μονο στο πλάι και κατά προτίμηση αριστερά! Βοηθάει πολύ τη καρδιά... Θα δεις μόλις το συνήθη σεις έτσι κ γυρίσεις πλευρό θα κάνεις ταχυκαρδία για λίγο! Μπράβο κορίτσι μου που είσαι καλύτερα! Ενημέρωσε μας για το χολτερ να ξέρουμε κ εμείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geosid81 είπε:

Κολπικά δεν μπορεί να με μετρήσει γιατί εμποδίζει ο πεσσός που έχω βάλει στον τράχηλο. Είναι σαν ένα δαχτυλίδι που κρατάει τον τράχηλο οπότε δεν μπορεί να τον μετρήσει...

Ααααα συγγνωμη,τωρα καταλαβα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mommy 6 ελπιζω να μην σε πιασει οπως την προηγουμενη φορα γιατι οπως το περιγραφεις ακουγεται δυσκολο!!Απο οτι βλεπω η καθεμια εχει και απο ενα προβληματακι!!Ενημερωσε μας και για την καρδουλα σου γιατι και αυτο ειναι δυσκολο....καλα αποτελεσματα!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Το διάβασα στο ίντερνετ για το SPD. Δεν το ήξερα. Καλά πονάει πάρα πολύ λέει και είναι συχνό στην εγκυμοσύνη. Κάποιες ασκήσεις λέει βοηθάνε και να βάζεις μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια όταν κοιμάσαι. Κουράγιο, ελπίζω να μη σε πιάσει όπως την άλλη εγκυμοσύνη.

Εγώ με τα πλευρά μου έχω πρόβλημα εδώ και 1 βδομάδα. Ειδικά με το δεξί που το είχα ραγίσει πριν 2 χρόνια και δυσκολεύομαι.

Ναι ειναι πολυ άσχημο αν σε πιάσει.Ευτυχως εχω πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης αυτο το μεγάλο u shape που φτάνει μεχρι κατω τα πόδια μου και βολεύει παρα πολυ.Ο άντρας μου απο την άλλη το μισεί.Μπαινει αναμμεσα μας λεει???

Φανταζομαι και εσυ τι ενοχλήσεις θα έχεις στο πλευρό.Εδω εγω το δαχτυλάκι του ποδιού ειχα σπάσει πριν πολλα χρόνια και ωρες ωρες με ενοχλεί αρκετά,ποσο μάλλον εσυ με το πλευρό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Τι να πω... Τελικά όντως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Ελπίζω να σου περασουν οι εμετοι και κανε ένα κόλπο γιατί κ εγώ έχω ταχυκαρδιες που κ που, να κοιμάσαι μονο στο πλάι και κατά προτίμηση αριστερά! Βοηθάει πολύ τη καρδιά... Θα δεις μόλις το συνήθη σεις έτσι κ γυρίσεις πλευρό θα κάνεις ταχυκαρδία για λίγο! Μπράβο κορίτσι μου που είσαι καλύτερα! Ενημέρωσε μας για το χολτερ να ξέρουμε κ εμείς! 

Ναι αυτο με το αριστερό πλευρό όντως βοηθάει το εχω διαβάσει και εγω.

Ο υπέρηχος καρδιάς ηταν καλός μου ειπαν.Το χολτερ έδειξε αρκετες αρρυθμίες αλλα Οχι σε ανησυχητικά πλαίσια.Της είπα βέβαια ότι τη μερα που το ειχα παραδόξως αισθανόμουν καλα και ότι την προηγούμενη εβδομαδα ήμουν πολυ χάλια με μια -δυο το λεπτό.Ειπε αν ξανασυμβεί να παω κατευθείαν στα επείγοντα να το καταγράψει το μηχάνημα.Ανησυχησε για το χαμηλό μαγνήσιο αρκετά και για το ότι οι μετρήσεις της κοιλιας μου δεν ειναι οσο θα επρεπε.Θα κανονίσει πιο συχνα ραντεβού για να κανουμε πιο συχνές μετρήσεις.Υποψιν με τη μεζούρα μας μετράνε εδω περα,μην παει το μυαλό σας σε καναν υπέρηχο τωρα που ακούσατε μετρήσεις ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι αυτο με το αριστερό πλευρό όντως βοηθάει το εχω διαβάσει και εγω.

Ο υπέρηχος καρδιάς ηταν καλός μου ειπαν.Το χολτερ έδειξε αρκετες αρρυθμίες αλλα Οχι σε ανησυχητικά πλαίσια.Της είπα βέβαια ότι τη μερα που το ειχα παραδόξως αισθανόμουν καλα και ότι την προηγούμενη εβδομαδα ήμουν πολυ χάλια με μια -δυο το λεπτό.Ειπε αν ξανασυμβεί να παω κατευθείαν στα επείγοντα να το καταγράψει το μηχάνημα.Ανησυχησε για το χαμηλό μαγνήσιο αρκετά και για το ότι οι μετρήσεις της κοιλιας μου δεν ειναι οσο θα επρεπε.Θα κανονίσει πιο συχνα ραντεβού για να κανουμε πιο συχνές μετρήσεις.Υποψιν με τη μεζούρα μας μετράνε εδω περα,μην παει το μυαλό σας σε καναν υπέρηχο τωρα που ακούσατε μετρήσεις ????

Κατάλαβα.. Πάντως αν υπήρχε κάτι λογικά θα το είχε δείξει το χολτερ! Για το πλευρό αλλαξε άμεσα γιατί η καρδιά μας ειναι ήδη επιβάρυμενη! Ωραίες μετρήσεις τι να πω.. Λες και είμαστε στον μεσαίωνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι ειναι πολυ άσχημο αν σε πιάσει.Ευτυχως εχω πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης αυτο το μεγάλο u shape που φτάνει μεχρι κατω τα πόδια μου και βολεύει παρα πολυ.Ο άντρας μου απο την άλλη το μισεί.Μπαινει αναμμεσα μας λεει???

Φανταζομαι και εσυ τι ενοχλήσεις θα έχεις στο πλευρό.Εδω εγω το δαχτυλάκι του ποδιού ειχα σπάσει πριν πολλα χρόνια και ωρες ωρες με ενοχλεί αρκετά,ποσο μάλλον εσυ με το πλευρό ?

Χαχαχα Κι εγώ πήρα τέτοιο μαξιλάρι. Κάνει και για τον θηλασμό. 

Καλά ξέρεις πως ράγισα το πλευρό μου; Ήμουν άρρωστη και είχα πολύ δυνατό βήχα και άρχισε να πονάει το πλευρό μου και λέω θα είναι από το κρύωμα. Και ξαφνικά μια μέρα ξύπνησα από τον πόνο. Δεν μπορούσα να πάρω καλά αναπνοή. Και πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι συμβαίνει αν έχεις δυνατό βήχα. Είναι πολύ ενοχλητικό.

Ευχάριστο είναι ότι δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό το χόλτερ. Αν νιώσεις κάτι να πας στα επείγοντα. Την εποχή της γιαγιάς μου έτσι θα τις μετρούσαν με μεζούρα γιατί δεν υπήρχε υπέρηχος ? Έλεος. Και στα ιδιωτικά νοσοκομεία έτσι τις μετράνε; Ή εκεί κάνουν υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Χαχαχα Κι εγώ πήρα τέτοιο μαξιλάρι. Κάνει και για τον θηλασμό. 

Καλά ξέρεις πως ράγισα το πλευρό μου; Ήμουν άρρωστη και είχα πολύ δυνατό βήχα και άρχισε να πονάει το πλευρό μου και λέω θα είναι από το κρύωμα. Και ξαφνικά μια μέρα ξύπνησα από τον πόνο. Δεν μπορούσα να πάρω καλά αναπνοή. Και πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι συμβαίνει αν έχεις δυνατό βήχα. Είναι πολύ ενοχλητικό.

Ευχάριστο είναι ότι δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό το χόλτερ. Αν νιώσεις κάτι να πας στα επείγοντα. Την εποχή της γιαγιάς μου έτσι θα τις μετρούσαν με μεζούρα γιατί δεν υπήρχε υπέρηχος ? Έλεος. Και στα ιδιωτικά νοσοκομεία έτσι τις μετράνε; Ή εκεί κάνουν υπέρηχο;

Πλάκα κανεις ?Ραγιζεις ετσι πλευρό;Ουτε που το ήξερα.

Δεν εχει εδω ιδιωτικά νοσοκομεία.Σε δημόσια γεννάμε ολες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι ειναι πολυ άσχημο αν σε πιάσει.Ευτυχως εχω πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης αυτο το μεγάλο u shape που φτάνει μεχρι κατω τα πόδια μου και βολεύει παρα πολυ.Ο άντρας μου απο την άλλη το μισεί.Μπαινει αναμμεσα μας λεει???

Φανταζομαι και εσυ τι ενοχλήσεις θα έχεις στο πλευρό.Εδω εγω το δαχτυλάκι του ποδιού ειχα σπάσει πριν πολλα χρόνια και ωρες ωρες με ενοχλεί αρκετά,ποσο μάλλον εσυ με το πλευρό ?

Εγώ δεν το έχω πάρει αυτό αλλά έχουμε φτάσει στο κρεβάτι να έχουμε 6 μαξιλάρια! Μου παραπονιέται ότι τον έχω στείλει σε μια γωνίτσα και του παίρνω και τα σκεπάσματα!!!! Αχ που να ξερε τι θα γίνει μετά τη γέννα!!!! Θα πούμε τον ύπνο υπνάκο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Πλάκα κανεις ?Ραγιζεις ετσι πλευρό;Ουτε που το ήξερα.

Δεν εχει εδω ιδιωτικά νοσοκομεία.Σε δημόσια γεννάμε ολες 

Ναι κι όμως έτσι το ράγισα. Ο παθολόγος δεν με έστειλε για ακτινογραφίες, το κατάλαβε, πήρα παυσίπονα και μετά από 1 μήνα σχεδόν πέρασε τελείως.

Α, δεν ήξερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Ααααα συγγνωμη,τωρα καταλαβα!!!

Τι συγγνώμη καλέ!! Που να το ξέρεις...κι εγώ τώρα τα μαθαίνω αυτά...Θα γίνουμε ειδικοί στο τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από ψυχολογία πως πάμε; Εγώ γενικά έχω πολλές διακυμάνσεις και γενικά παρατηρώ ότι την περίοδο της εγκυμοσύνης πολλά πράγματα τα παίρνω κατακαρδα κ αμέσως κλάμα Κ δε μιλάω μόνο για θέματα που με στεναχωρουν Αλλά Κ που με νευριαζουν.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Κορίτσια από ψυχολογία πως πάμε; Εγώ γενικά έχω πολλές διακυμάνσεις και γενικά παρατηρώ ότι την περίοδο της εγκυμοσύνης πολλά πράγματα τα παίρνω κατακαρδα κ αμέσως κλάμα Κ δε μιλάω μόνο για θέματα που με στεναχωρουν Αλλά Κ που με νευριαζουν.  

Εγώ,φίλη μου,πολλη γαιδουριά!δν κλαιω αλλα αν με νευριασει κάτι η κάποιος γίνομαι τούρμπο.Κατά τα αλλα,όλα καλά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nancy an. είπε:

Κορίτσια από ψυχολογία πως πάμε; Εγώ γενικά έχω πολλές διακυμάνσεις και γενικά παρατηρώ ότι την περίοδο της εγκυμοσύνης πολλά πράγματα τα παίρνω κατακαρδα κ αμέσως κλάμα Κ δε μιλάω μόνο για θέματα που με στεναχωρουν Αλλά Κ που με νευριαζουν.  

Έχω περάσει νομίζω σε αλλο λεβελ , είτε έχω νευρα απο μόνη μου, είτε με νευριάσει κανένας ,κλαααμα κατεβάζω και χειλάκι μπορώ να πω , τοοοσο παραπονο! Και έχω ακομα περίπου 4 μήνες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου , χθες κατα της 1 το βράδυ γύρισε ο αντρας μου απο την δουλειά κ παω να σηκωθώ απο τον καναπέ για να παω μέσα στο κρεβάτι και με πιάνει ενααας πονος σε όλη την κοιλιά και την μέση , η μέση πονούσε πιο πολυ αλλα τοοοσο απότομα . Τρόμαξα ολόκληρη . Γιατί κοιλιά κ μέση μαζί δεν το έχω ξανά νιώσει, πήγα ξάπλωσα, ίδρωσα και απο ζέστη και απο φόβο και περασε όλο αυτο μετά απο μισή ώρα! Σήμερα δοξασι τον θεό ειμαι καλα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια μου , χθες κατα της 1 το βράδυ γύρισε ο αντρας μου απο την δουλειά κ παω να σηκωθώ απο τον καναπέ για να παω μέσα στο κρεβάτι και με πιάνει ενααας πονος σε όλη την κοιλιά και την μέση , η μέση πονούσε πιο πολυ αλλα τοοοσο απότομα . Τρόμαξα ολόκληρη . Γιατί κοιλιά κ μέση μαζί δεν το έχω ξανά νιώσει, πήγα ξάπλωσα, ίδρωσα και απο ζέστη και απο φόβο και περασε όλο αυτο μετά απο μισή ώρα! Σήμερα δοξασι τον θεό ειμαι καλα . 

Μήπως ήταν συσπαση;Εγώ λέω να το πεις στο γιατρό σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Marnik μου δεν σας ειπα κιόλας και λάθος μου ότι έκαναν τα έντερα μου κατι περίεργα γρουυυυ γρουυυ! Και ακούμπησα την κοιλιά μπυ γιατί κάτω απο το στήθος με έτριψα λιγο και δεν ήταν σκληρή . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ranito είπε:

@Marnik μου δεν σας ειπα κιόλας και λάθος μου ότι έκαναν τα έντερα μου κατι περίεργα γρουυυυ γρουυυ! Και ακούμπησα την κοιλιά μπυ γιατί κάτω απο το στήθος με έτριψα λιγο και δεν ήταν σκληρή . 

Δεν μου κανει για σύσπαση αυτο.Και μάλιστα συνεχόμενα για μισή ωρα.Ισως κάτι μυικό να ηταν.Οπως και να εχει σημασία εχει ότι πέρασε και αν σε ξαναπιάσει ίσως πρέπει να πας κατευθείαν να σε δουν ώστε να καταλάβουν τι ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marnik είπε:

Εγώ,φίλη μου,πολλη γαιδουριά!δν κλαιω αλλα αν με νευριασει κάτι η κάποιος γίνομαι τούρμπο.Κατά τα αλλα,όλα καλά!?

Μια χαρά σε βρίσκω.  Εγώ ακόμα και με τα νεύρα το κλάμα πάει σύννεφο.  Πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Έχω περάσει νομίζω σε αλλο λεβελ , είτε έχω νευρα απο μόνη μου, είτε με νευριάσει κανένας ,κλαααμα κατεβάζω και χειλάκι μπορώ να πω , τοοοσο παραπονο! Και έχω ακομα περίπου 4 μήνες ?

Εμένα ο άντρας μου μ έχει συνηθίσει στον τσαμπουκά γιατί γενικά παίρνω εύκολα ανάποδες και τώρα που με βλέπει να κλαίω με το παραμικρό μου λέει καλά τι έχεις πάθει;;; γιατί κλαις πάλι τώρα;;;;;;Μετά από λίγο βέβαια γελάω Κ μάλλον αυτό είναι για εκείνον  το πιο ανησυχητικό. Θα νομίζει ότι δεν στεκω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια μου , χθες κατα της 1 το βράδυ γύρισε ο αντρας μου απο την δουλειά κ παω να σηκωθώ απο τον καναπέ για να παω μέσα στο κρεβάτι και με πιάνει ενααας πονος σε όλη την κοιλιά και την μέση , η μέση πονούσε πιο πολυ αλλα τοοοσο απότομα . Τρόμαξα ολόκληρη . Γιατί κοιλιά κ μέση μαζί δεν το έχω ξανά νιώσει, πήγα ξάπλωσα, ίδρωσα και απο ζέστη και απο φόβο και περασε όλο αυτο μετά απο μισή ώρα! Σήμερα δοξασι τον θεό ειμαι καλα . 

Πόση ώρα καθόσουν στον καναπέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια μου , χθες κατα της 1 το βράδυ γύρισε ο αντρας μου απο την δουλειά κ παω να σηκωθώ απο τον καναπέ για να παω μέσα στο κρεβάτι και με πιάνει ενααας πονος σε όλη την κοιλιά και την μέση , η μέση πονούσε πιο πολυ αλλα τοοοσο απότομα . Τρόμαξα ολόκληρη . Γιατί κοιλιά κ μέση μαζί δεν το έχω ξανά νιώσει, πήγα ξάπλωσα, ίδρωσα και απο ζέστη και απο φόβο και περασε όλο αυτο μετά απο μισή ώρα! Σήμερα δοξασι τον θεό ειμαι καλα . 

Πόση ώρα καθόσουν στον καναπε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...