Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Άχου το μωρέ! Ένα μικρό ανθρωπάκι! Μεγάλη διαφορά. Εγώ σε κανένα μήνα λογικά θα κάνω β' επιπέδου. Περιμένω πως και πως!

Άσε,Νικολέτα μου!θα τρελαθεις!κ μολις δεις κ φατσουλα θα πάθεις έρωτα!!!!εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το είδα πριν 2 βδομάδες σε 3D και λέω καλά πως γίνεται να έχουν σχηματιστεί μέχρι και τα δαχτυλάκια του; Ήταν σαν ένα μίνι μωρό. Το τράβηξε βίντεο ο σύζυγός μου εκείνη την ώρα και δε χορταίνω να το βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Το είδα πριν 2 βδομάδες σε 3D και λέω καλά πως γίνεται να έχουν σχηματιστεί μέχρι και τα δαχτυλάκια του; Ήταν σαν ένα μίνι μωρό. Το τράβηξε βίντεο ο σύζυγός μου εκείνη την ώρα και δε χορταίνω να το βλέπω!

Ψυχουλα μου!αντε αντε..σε λιγο καιρο θα τα κραταμε στην αγκαλια μας!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Marnik είπε:

Ψυχουλα μου!αντε αντε..σε λιγο καιρο θα τα κραταμε στην αγκαλια μας!!!!!????

Ναι άντε να πάνε όλα καλά και να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2019 at 2:57 ΜΜ, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! 

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές σου! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το μωράκι. Το ξέρω ότι η προγεστερόνη κάνει καλό. Από την αρχή έπαιρνα utrogestan πρωί βράδυ. Εμένα μου προκαλεί υπνηλία και ζάλη. Και έκανα στην αρχή και 3 ενέσεις προγεστερόνης προληπτικά. Απλά αυτές οι συσπάσεις με ανησυχούν λίγο γιατί είμαι 17 + 3 ακόμα. Και δεν κουράζομαι γιατί έχω σταματήσει δουλειά, φέρνω γυναίκα σπίτι που μου καθαρίζει, τρώω πάνω στην μητέρα μου και σταμάτησα να οδηγώ. Αισθάνομαι άχρηστη που δεν κάνω τίποτα, αλλά δε με αφήνουν ο σύζυγός μου και η μητέρα μου επειδή είχα μία άτυχη εγκυμοσύνη πέρσι. Στη δική μου περίπτωση μπορεί απλά να έτυχε. Θα δείξει...

Καλησπέρα!

Συγγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα, ήμουν λίγο στο τρέξιμο και αναρωτιέμαι ώρες ώρες πως στέκομαι όρθια. Να μην ανησυχείς για τίποτα, καμιά φορά τυχαίνει. Να έχεις θετική ενέργεια :) και να σκέφτεσαι μόνο την στιγμή που θα κρατήσεις το μωράκι σου στα χέρια σου, εμένα με βοηθάει πολύ αυτή η σκέψη (όταν δεν νιώθω καλά ή πονάω ή έχω κουραστεί και φυσικά η εναλλαγή διαθέσεων είναι μέσα στο καθημερινό πρόγραμμα!). Γιατί, όσα επιτεύγματα και αν έχω καταφέρει στη ζωή μου, δεν υπήρξε μεγαλύτερη στιγμή από αυτήν που κράτησα το παιδί μου (και σε λίγο τα... παιδιά μου ;) ) στα χέρια μου... Γιαυτό να μην αισθάνεσαι άχρηστη, γιατί δεν ισχύει ότι δεν κάνεις τίποτα. Το σώμα σου δουλεύει ακατάπαυστα μέρα νύχτα για να δημιουργήσει μία ζωή, κάνεις ήδη πάρα πολλά κορίτσι μου. Να είσαι καλά, να σκέφτεσαι θετικά ❤️ Παρεμπιπτόντως, μάλλον μαζί θα γεννήσουμε Π.Η.Τ 20/10/2019 μου έχει δώσει εμένα, είμαι 17+ κ εγώ

Φιλιά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, 

Να μοιραστώ ότι τις τελευταίες 3 μέρες όταν τρώω το μεσημέρι μετά από λίγο με πιάνει μία φούντωση, δεν θα το έλεγα ζαλάδα αλλά σαν έξαψη και θέλω να ξαπλώσω μετά, άσε που φουσκώνω πολύ γρήγορα. Το έχετε νιώσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η SofiaC είπε:

Καλησπέρα!

Συγγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα, ήμουν λίγο στο τρέξιμο και αναρωτιέμαι ώρες ώρες πως στέκομαι όρθια. Να μην ανησυχείς για τίποτα, καμιά φορά τυχαίνει. Να έχεις θετική ενέργεια :) και να σκέφτεσαι μόνο την στιγμή που θα κρατήσεις το μωράκι σου στα χέρια σου, εμένα με βοηθάει πολύ αυτή η σκέψη (όταν δεν νιώθω καλά ή πονάω ή έχω κουραστεί και φυσικά η εναλλαγή διαθέσεων είναι μέσα στο καθημερινό πρόγραμμα!). Γιατί, όσα επιτεύγματα και αν έχω καταφέρει στη ζωή μου, δεν υπήρξε μεγαλύτερη στιγμή από αυτήν που κράτησα το παιδί μου (και σε λίγο τα... παιδιά μου ;) ) στα χέρια μου... Γιαυτό να μην αισθάνεσαι άχρηστη, γιατί δεν ισχύει ότι δεν κάνεις τίποτα. Το σώμα σου δουλεύει ακατάπαυστα μέρα νύχτα για να δημιουργήσει μία ζωή, κάνεις ήδη πάρα πολλά κορίτσι μου. Να είσαι καλά, να σκέφτεσαι θετικά ❤️ Παρεμπιπτόντως, μάλλον μαζί θα γεννήσουμε Π.Η.Τ 20/10/2019 μου έχει δώσει εμένα, είμαι 17+ κ εγώ

Φιλιά

 

Καλησπέρα!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το μωράκι στην κοιλίτσα σου! Έχεις δίκιο κι εγώ αφού είδα ότι και πολλές κοπέλες νιώθουν έτσι δεν πρέπει να ανησυχώ. Θα σκέφτομαι (όσο μπορώ) θετικά ? 

Είπα ότι αισθάνομαι άχρηστη γιατί άλλες κοπέλες δουλεύουν και κουράζονται κι εγώ δεν κάνω τίποτα όλη μέρα, ούτε μαγείρεμα, ούτε καθάρισμα σπιτιού. 

Εγώ είμαι 17 + 4 σήμερα, οπότε μαζί είμαστε! Για το φούσκωμα που λες εγώ νιώθω πρησμένη πολύ μετά το φαγητό. Και γενικά η κοιλιά μου άρχισε αμέσως να φαίνεται. Φούντωση νιώθω που και που. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Είμαι 15 εβδομάδων σήμερα και έχω πητ 7 ή 8 Νοεμβρίου. Αναλόγως ποιος μετράει...

Καλώς σας βρήκα! Με το καλό τα μωράκια μας τα φθινοπωρινά! Κι εγώ φθινοπωρινή είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clue είπε:

Γεια σας!

Είμαι 15 εβδομάδων σήμερα και έχω πητ 7 ή 8 Νοεμβρίου. Αναλόγως ποιος μετράει...

Καλώς σας βρήκα! Με το καλό τα μωράκια μας τα φθινοπωρινά! Κι εγώ φθινοπωρινή είμαι...

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!με το καλό το μωράκι σου!!!θα τα λέμε τώρα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κορίτσι , μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι! Εγω κορίτσια αυριο έχω την αυχενική και έχω τρελαθει , επιτελους έφτασε η μερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ranito είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι , μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι! Εγω κορίτσια αυριο έχω την αυχενική και έχω τρελαθει , επιτελους έφτασε η μερα ?

Αντε με το καλο!!Να δεις το ζουζουνακι σου και να σου φυγει λιγο το αγχος!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Suxumuxu είπε:

Αντε με το καλο!!Να δεις το ζουζουνακι σου και να σου φυγει λιγο το αγχος!!❤

Να σαι καλα κορίτσι μου! Ναι ναιιιιι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια . Την κάναμε την αυχενικηηηη.. έρχεται το κοριτσάκι ?. Εντάξει ξετρελαθηκα . Δεν μπορούσα να σταματήσω να το χαζεύω . Όλα καλα με τα οργανακια μας και του παιδιού και τα δικά μου . Λιγο ο πλακούντας ειπε χαμηλός αλλα θα ανεβεί ειναι νωρίς . Ειμαι 13 βδομαδων ειπε ο εμβρυολογος γτ δεν είχα σταθερό κύκλο και 22/11 ΠΗΤ . Και λεει ειναι σίγουρο κοριτσάκι ? δεν θα αλλάξει αυτο ?. Κανω μικρές συσπάσεις και μου λεει οκ δεν χρειάζεται να πάρεις κατι , βέβαια ο γυναικολόγος μου με ειπε να το παίρνω μια φορά το βράδυ μέχρι να παρω μαγνήσιο.  Και γενικά έχω κατουρηθει απο την χαρά μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια . Την κάναμε την αυχενικηηηη.. έρχεται το κοριτσάκι ?. Εντάξει ξετρελαθηκα . Δεν μπορούσα να σταματήσω να το χαζεύω . Όλα καλα με τα οργανακια μας και του παιδιού και τα δικά μου . Λιγο ο πλακούντας ειπε χαμηλός αλλα θα ανεβεί ειναι νωρίς . Ειμαι 13 βδομαδων ειπε ο εμβρυολογος γτ δεν είχα σταθερό κύκλο και 22/11 ΠΗΤ . Και λεει ειναι σίγουρο κοριτσάκι ? δεν θα αλλάξει αυτο ?. Κανω μικρές συσπάσεις και μου λεει οκ δεν χρειάζεται να πάρεις κατι , βέβαια ο γυναικολόγος μου με ειπε να το παίρνω μια φορά το βράδυ μέχρι να παρω μαγνήσιο.  Και γενικά έχω κατουρηθει απο την χαρά μου ???

Μπράβο,κορίτσι μου!!!Πολυ χάρηκα!!!με το καλο να ερθει η κουκλα σου!!!ολα καλα,λοιπόν!κοίτα να απολαύσεις στο εξής την εγκυμοσυνη σου!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια . Την κάναμε την αυχενικηηηη.. έρχεται το κοριτσάκι ?. Εντάξει ξετρελαθηκα . Δεν μπορούσα να σταματήσω να το χαζεύω . Όλα καλα με τα οργανακια μας και του παιδιού και τα δικά μου . Λιγο ο πλακούντας ειπε χαμηλός αλλα θα ανεβεί ειναι νωρίς . Ειμαι 13 βδομαδων ειπε ο εμβρυολογος γτ δεν είχα σταθερό κύκλο και 22/11 ΠΗΤ . Και λεει ειναι σίγουρο κοριτσάκι ? δεν θα αλλάξει αυτο ?. Κανω μικρές συσπάσεις και μου λεει οκ δεν χρειάζεται να πάρεις κατι , βέβαια ο γυναικολόγος μου με ειπε να το παίρνω μια φορά το βράδυ μέχρι να παρω μαγνήσιο.  Και γενικά έχω κατουρηθει απο την χαρά μου ???

Τέλεια! Όλα καλά λοιπόν! Με το καλό το κοριτσάκι σου! Έφυγε ένα άγχος ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! Έκανα χθες την β επιπέδου και περιμένουμε ένα κοριτσάκι!!!! Είναι 26 cm και λίγο λιγότερο από 500 γραμ. Ευτυχώς όλα έδειξαν τέλεια στην εξέταση!!! Μας έφυγε μεγάλο άγχος!! Την έκανα στο προγενεσις όπως μου είχε συστήσει ο γιατρός μου και έπαθα πλάκααα!!!! Δεν ξαναειχα δει το μωρό έτσι γιατί στους υπέρηχους στο Ελενα δεν βλέπεις τίποτα γενικά !!! Εκεί που σοκαρίστηκα είναι όταν μας το έδειξε σε 3d. Ένα θαύμα να βλέπεις το παιδι που έχεις στην κοιλιά σου . Απίστευτη εμπειρία!!! Γενικά την β επιπέδου στο συγκεκριμένο κέντρο και με την συγκεκριμένη κυρία που την έκανε την κατά ευχαριστηθηκαμε.  Απίστευτη συγκίνηση... τώρα απλά περιμένω να το ξαναδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2019 at 10:02 ΜΜ, ο/η SofiaC είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 

Να μοιραστώ ότι τις τελευταίες 3 μέρες όταν τρώω το μεσημέρι μετά από λίγο με πιάνει μία φούντωση, δεν θα το έλεγα ζαλάδα αλλά σαν έξαψη και θέλω να ξαπλώσω μετά, άσε που φουσκώνω πολύ γρήγορα. Το έχετε νιώσει;

Το είχα εγώ αυτό ακριβώς το συναίσθημα στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου αλλά τον 9ο μήνα. Δεν το είχα ψάξει τότε γιατί ήταν λίγος ο καιρός μέχρι να γεννησω και δεν φαινόταν από τις εξετάσεις να έχω κατι. Αν ρωτήσεις το γιατρό ενημερωσε μας να δούμε τι είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! Έκανα χθες την β επιπέδου και περιμένουμε ένα κοριτσάκι!!!! Είναι 26 cm και λίγο λιγότερο από 500 γραμ. Ευτυχώς όλα έδειξαν τέλεια στην εξέταση!!! Μας έφυγε μεγάλο άγχος!! Την έκανα στο προγενεσις όπως μου είχε συστήσει ο γιατρός μου και έπαθα πλάκααα!!!! Δεν ξαναειχα δει το μωρό έτσι γιατί στους υπέρηχους στο Ελενα δεν βλέπεις τίποτα γενικά !!! Εκεί που σοκαρίστηκα είναι όταν μας το έδειξε σε 3d. Ένα θαύμα να βλέπεις το παιδι που έχεις στην κοιλιά σου . Απίστευτη εμπειρία!!! Γενικά την β επιπέδου στο συγκεκριμένο κέντρο και με την συγκεκριμένη κυρία που την έκανε την κατά ευχαριστηθηκαμε.  Απίστευτη συγκίνηση... τώρα απλά περιμένω να το ξαναδώ!!!

Καλησπέρα! Άντε έφυγε και αυτό το άγχος. Κι εγώ στον προηγούμενο υπέρηχο το είδα σε 3D και σοκαρίστηκα το πόσο σχηματισμένο ήταν ενώ είναι τόσο μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! Έκανα χθες την β επιπέδου και περιμένουμε ένα κοριτσάκι!!!! Είναι 26 cm και λίγο λιγότερο από 500 γραμ. Ευτυχώς όλα έδειξαν τέλεια στην εξέταση!!! Μας έφυγε μεγάλο άγχος!! Την έκανα στο προγενεσις όπως μου είχε συστήσει ο γιατρός μου και έπαθα πλάκααα!!!! Δεν ξαναειχα δει το μωρό έτσι γιατί στους υπέρηχους στο Ελενα δεν βλέπεις τίποτα γενικά !!! Εκεί που σοκαρίστηκα είναι όταν μας το έδειξε σε 3d. Ένα θαύμα να βλέπεις το παιδι που έχεις στην κοιλιά σου . Απίστευτη εμπειρία!!! Γενικά την β επιπέδου στο συγκεκριμένο κέντρο και με την συγκεκριμένη κυρία που την έκανε την κατά ευχαριστηθηκαμε.  Απίστευτη συγκίνηση... τώρα απλά περιμένω να το ξαναδώ!!!

Τι ωραια❤❤!!Το δικο μου πεισματαρικο αντρακι δεν μπορεσαμε να το δουμε ακομα!!Στην β επιπεδου να φανταστεις με ειχε ο γιατρος μια ωρα μεσα αλλα δεν εβγαζε με τπτ τα χερακια του απο το προσωπο!!Ουτε στο γιατρο μου οσες φορες το εχει γυρισει στο 3d τπτ!!Μια ειναι με την πλατη,μια ετσι και την αλλη γιουβετσι!!Βεβαια καλα να ειναι αλλα να πω την αληθεια με εχει φαει και η περιεργεια!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια . Την κάναμε την αυχενικηηηη.. έρχεται το κοριτσάκι ?. Εντάξει ξετρελαθηκα . Δεν μπορούσα να σταματήσω να το χαζεύω . Όλα καλα με τα οργανακια μας και του παιδιού και τα δικά μου . Λιγο ο πλακούντας ειπε χαμηλός αλλα θα ανεβεί ειναι νωρίς . Ειμαι 13 βδομαδων ειπε ο εμβρυολογος γτ δεν είχα σταθερό κύκλο και 22/11 ΠΗΤ . Και λεει ειναι σίγουρο κοριτσάκι ? δεν θα αλλάξει αυτο ?. Κανω μικρές συσπάσεις και μου λεει οκ δεν χρειάζεται να πάρεις κατι , βέβαια ο γυναικολόγος μου με ειπε να το παίρνω μια φορά το βράδυ μέχρι να παρω μαγνήσιο.  Και γενικά έχω κατουρηθει απο την χαρά μου ???

Ωωω κορίτσι... Σου χω γαμπρό εγώ.... Και πητ 21.11.??❤️?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ωωω κορίτσι... Σου χω γαμπρό εγώ.... Και πητ 21.11.??❤️?❤️?

Ωωωωω μην το γελάς να γεννάμε κ ίδια μερα αυτά λένε ειναι όπως έρθει! Πω πω γέννες που θα εχουμε ? με το καλο ο μπέμπης σουυυ και εμεις εδω οι νυφούλες θα περιμένουμε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Τι ωραια❤❤!!Το δικο μου πεισματαρικο αντρακι δεν μπορεσαμε να το δουμε ακομα!!Στην β επιπεδου να φανταστεις με ειχε ο γιατρος μια ωρα μεσα αλλα δεν εβγαζε με τπτ τα χερακια του απο το προσωπο!!Ουτε στο γιατρο μου οσες φορες το εχει γυρισει στο 3d τπτ!!Μια ειναι με την πλατη,μια ετσι και την αλλη γιουβετσι!!Βεβαια καλα να ειναι αλλα να πω την αληθεια με εχει φαει και η περιεργεια!!?

Α το άτιμο το μωράκι!!!! Ελπίζω στην επόμενη να δείτε... κι εμένα είχε σταυρωμενα χεράκια Αλλά ευτυχώς μας έδωσε πολύ ωραία πλάνα... Και καταλάβαμε οοοολοι ότι εγώ είμαι φιλική συμμετοχή ... ίδιο ο άντρας μου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Άντε έφυγε και αυτό το άγχος. Κι εγώ στον προηγούμενο υπέρηχο το είδα σε 3D και σοκαρίστηκα το πόσο σχηματισμένο ήταν ενώ είναι τόσο μικρό.

Πραγματικά..... πόσο σχηματισμενα είναι.... φτου φτου φτου ..απίστευτο συναίσθημα.  Μέχρι πριν το δω απλά ήξερα θεωρητικά ότι είμαι έγκυος...άντε ένιωθα Κ κάτι στην κοιλιτσα. Δεν το είχα συνειδητοποιήσει. Τώρα πραγματικά δεν μπορώ να την βγάλω απ το μυαλό μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Τι ωραια❤❤!!Το δικο μου πεισματαρικο αντρακι δεν μπορεσαμε να το δουμε ακομα!!Στην β επιπεδου να φανταστεις με ειχε ο γιατρος μια ωρα μεσα αλλα δεν εβγαζε με τπτ τα χερακια του απο το προσωπο!!Ουτε στο γιατρο μου οσες φορες το εχει γυρισει στο 3d τπτ!!Μια ειναι με την πλατη,μια ετσι και την αλλη γιουβετσι!!Βεβαια καλα να ειναι αλλα να πω την αληθεια με εχει φαει και η περιεργεια!!?

Χαχα είναι ντροπαλό! ☺ Ελπίζω να το δείτε στα επόμενα ραντεβού! Σημασία έχει που είναι μια χαρά! Εμένα φαινόταν κανονικά και είχε και ανοιχτά τα πόδια ?

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Πραγματικά..... πόσο σχηματισμενα είναι.... φτου φτου φτου ..απίστευτο συναίσθημα.  Μέχρι πριν το δω απλά ήξερα θεωρητικά ότι είμαι έγκυος...άντε ένιωθα Κ κάτι στην κοιλιτσα. Δεν το είχα συνειδητοποιήσει. Τώρα πραγματικά δεν μπορώ να την βγάλω απ το μυαλό μου.... 

Μέχρι και τα δαχτυλάκια τους φαίνονται. Κι εγώ τότε το συνειδητοποίησα πιο πολύ και επειδή έχει μεγαλώσει πολύ η κοιλιά μου. Έχω δει 500 φορές το βίντεο ? Εγώ πριν 5 μέρες ένιωσα την πρώτη μου κλωτσιά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...