Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikoleta... είπε:

@Mommy 6 μόλις γύρισα από τον καρδιολόγο. Μια χαρά μου είπε όλα. Οι ταχυκαρδίες, η δύσπνοια και η τάση λιποθυμίας είναι λόγω εγκυμοσύνης μου είπε. Και γενικά μου είπε ότι στην εγκυμοσύνη έχεις πιο αυξημένους παλμούς. Δεν είναι καλό είπε μία εγκυμονούσα να έχει υψηλή πίεση, γιατί μπορεί να εμφανίσει προεκλαμψία. Εσένα όμως που δεν βγήκε καλό το καρδιογράφημα να το παρακολουθείς. Ελπίζω να μη σε άγχωσα.

Μπράβο βρε κοριτσι.Χαιρομαι που ειναι ολα καλα.Οχι μην ανησυχείς δε με άγχωσες καθολου.Ειμαι η ηδη αγχωμένη με ολα αυτα που μου συμβαίνουν ?Ένταξη δεν ειναι στο χέρι μου να κανω κάτι περα απο το να προσέχω οσο μπορω και απλά ελπίζω να κλειστεί σύντομα το ραντεβού με τον καρδιολόγο να δούμε τι συμβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Μπράβο βρε κοριτσι.Χαιρομαι που ειναι ολα καλα.Οχι μην ανησυχείς δε με άγχωσες καθολου.Ειμαι η ηδη αγχωμένη με ολα αυτα που μου συμβαίνουν ?Ένταξη δεν ειναι στο χέρι μου να κανω κάτι περα απο το να προσέχω οσο μπορω και απλά ελπίζω να κλειστεί σύντομα το ραντεβού με τον καρδιολόγο να δούμε τι συμβαίνει 

Ναι σίγουρα να πας σε καρδιολόγο. Και μέχρι να πας προσπάθησε όσο μπορείς να μην κουράζεσαι. Εύχομαι να μην είναι κάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, εύχομαι όλα περαστικά να είναι και να έρθουν τα μωράκια μας με υγεία!!! Αύριο πάω για β επιπέδου και έχω αγωνία!!!!!! Θα σας στείλω τα νέα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου, εύχομαι όλα περαστικά να είναι και να έρθουν τα μωράκια μας με υγεία!!! Αύριο πάω για β επιπέδου και έχω αγωνία!!!!!! Θα σας στείλω τα νέα μας!!

Σου εύχομαι μία τέλεια Β επιπέδου! Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου όλα καλά δόξα το Θεό!!!! Επιβεβαιώθηκε ότι έχουμε μια κοριτσάρα κινητική και πολύ όμορφη!!!!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίστα φθινοπώρου: 

Ε.Γ.Α 14/9/19 ❤️

 

Συμπληρώνει η κάθε μία όνομα αν θελετε! Ημερομηνία και καρδούλα ροζ ή μπλε! Είδα τη λίστα από τις μανουλες μαϊου και ζήλεψα!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου όλα καλά δόξα το Θεό!!!! Επιβεβαιώθηκε ότι έχουμε μια κοριτσάρα κινητική και πολύ όμορφη!!!!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Μπράβο,κορίτσι μου!!!με το καλό το μωράκι σας!!!κι εγώ εχω τη β' επιπέδου τη Δευτέρα κ αγωνιωωω!πόσα γραμμάρια είναι η μπέμπα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λίστα φθινοπώρου: 

Ε.Γ.Α 14/9/19 ❤️

 

Συμπληρώνει η κάθε μία όνομα αν θελετε! Ημερομηνία και καρδούλα ροζ ή μπλε! Είδα τη λίστα από τις μανουλες μαϊου και ζήλεψα!!!????

Marnik 19/9/19 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Marnik είπε:

Μπράβο,κορίτσι μου!!!με το καλό το μωράκι σας!!!κι εγώ εχω τη β' επιπέδου τη Δευτέρα κ αγωνιωωω!πόσα γραμμάρια είναι η μπέμπα σου;;

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!!! Περιμένουμε νέα!!!! Μισό κιλό έφτασε!!! 500 γραμμάρια κοριτσαρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!!! Περιμένουμε νέα!!!! Μισό κιλό έφτασε!!! 500 γραμμάρια κοριτσαρος!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!θα σας στειλω να σας πω!!!Μια χαραααα!σουπερ!!!άντε άντε ..με το καλοοο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου όλα καλά δόξα το Θεό!!!! Επιβεβαιώθηκε ότι έχουμε μια κοριτσάρα κινητική και πολύ όμορφη!!!!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Χαίρομαι που είναι όλα καλά! Με το κολό το μωράκι σου ??

Nikoleta... 19/10/2019 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!Εκανα και γω Β επιπεδου σημερα και ολα καλα!!Μονο ο πλακουντας ειναι χαμηλα ακουμπαει σχεδον τον τραχηλο και θελει προσοχη!!Αλλα το αγορακι μου μια χαρα!!Αν και δεν μας εκανε τη χαρη να το δουμε γιατι δεν επαιρνε τα χερια του απο το προσωπο του αλλα δεν πειραζει!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!Εκανα και γω Β επιπεδου σημερα και ολα καλα!!Μονο ο πλακουντας ειναι χαμηλα ακουμπαει σχεδον τον τραχηλο και θελει προσοχη!!Αλλα το αγορακι μου μια χαρα!!Αν και δεν μας εκανε τη χαρη να το δουμε γιατι δεν επαιρνε τα χερια του απο το προσωπο του αλλα δεν πειραζει!!❤❤

Καλησπέρα! Με το καλό κι εσένα το αγοράκι σου!!!! ?

Άρα πιο πολύ ξεκούραση από εδώ και πέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό κι εσένα το αγοράκι σου!!!! ?

Άρα πιο πολύ ξεκούραση από εδώ και πέρα;

Ναι δεν θελει πολλα πολλα,οχι οτι κουραζομουν και τοσο πριν!!Ελπιζω να μην μου φραξει εντελως τον τραχηλο...τι να πω...θα δειξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Ναι δεν θελει πολλα πολλα,οχι οτι κουραζομουν και τοσο πριν!!Ελπιζω να μην μου φραξει εντελως τον τραχηλο...τι να πω...θα δειξει!!

Τι να σου πω κι εγώ δεν ξέρω τι κάνεις σε αυτή την περίπτωση. Πάντως αφού ξέρεις ότι έχεις αυτό θα προσέχεις πιο πολύ και θα το παρακολουθείς. Το καλό είναι ότι είναι καλά το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikoleta... είπε:

Τι να σου πω κι εγώ δεν ξέρω τι κάνεις σε αυτή την περίπτωση. Πάντως αφού ξέρεις ότι έχεις αυτό θα προσέχεις πιο πολύ και θα το παρακολουθείς. Το καλό είναι ότι είναι καλά το μωράκι σου!

Ναι μια χαρα ειναι το γλυκουλι!!Απλα θελει προσοχη γιατι μπορει να προκαλεσει αιμοραγια και στην αλλη περιπτωση αν φραξει εντελως τον τραχηλο πας για καισαρικη!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Ναι μια χαρα ειναι το γλυκουλι!!Απλα θελει προσοχη γιατι μπορει να προκαλεσει αιμοραγια και στην αλλη περιπτωση αν φραξει εντελως τον τραχηλο πας για καισαρικη!!❤

Κατάλαβα... Εύχομαι να μη γίνει κάτι τέτοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. και @Suxumuxu χαίρομαι πολυ που πήγαν ολα καλα με την Β επιπέδου σας ?.Εγω την εχω την άλλη Δευτερα.Για να δούμε,θα κρατήσει και αυτή τρία λεπτά οπως η αυχενική διαφάνεια;?Βάλτε με και εμενα στη λίστα.Ωραιο ειναι να έχουμε ενα πινακακι να βλεπουμε ποτε παίρνει σειρά η καθεμια μας ?

Mommy 6    7/10/19 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιαααα , μπραβοοο για τις εξετάσεις σας . Φτου φτου στα νινακια σας . @Mommy 6 τόσο λιγο σου είχε κρατήσει η αυχενική ? Θα τον δείρω αν με ξεπεταξει την Παρασκευή ?

Εγω ΠΗΤ  24/11/2019 φύλλο ακομα τσούκου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,Καλημέρα!!!Μόλις τελείωσα με τη β' επιπέδου!!Όλα καλα!!!Είναι 530 γρ περίπου η μικρή μας κ μια χαρά στην υγεία της!!!εύχομαι καλά αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2019 at 11:50 ΜΜ, ο/η Suxumuxu είπε:

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!Εκανα και γω Β επιπεδου σημερα και ολα καλα!!Μονο ο πλακουντας ειναι χαμηλα ακουμπαει σχεδον τον τραχηλο και θελει προσοχη!!Αλλα το αγορακι μου μια χαρα!!Αν και δεν μας εκανε τη χαρη να το δουμε γιατι δεν επαιρνε τα χερια του απο το προσωπο του αλλα δεν πειραζει!!❤❤

Καλησπέρα κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι; Ειχες κ στην αυχενική χαμηλό πλακούντα; Ή επιχειλιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marnik είπε:

Κορίτσια μου,Καλημέρα!!!Μόλις τελείωσα με τη β' επιπέδου!!Όλα καλα!!!Είναι 530 γρ περίπου η μικρή μας κ μια χαρά στην υγεία της!!!εύχομαι καλά αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες!!!??

Καλησπέρα!!!!! Τέλειαααααα!!!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου! ???

@Ranito Καλή επιτυχία στην αυχενική!!! Η Mommy 6 είναι στην Αγγλία γι' αυτό κράτησε 3 λεπτά μόνο η αυχενική. Στο λέω γιατί κι εγώ πριν κάνω την Αυχενική την ίδια απορία είχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...