Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

@Marnik Κι εμένα στην φίλη μου που δεν της έπαιρνε λεφτά την έβλεπε κάθε 2 βδομάδες. Εγώ προς το παρόν πληρώνω κάθε φορά 50€ και σε κανέναν μήνα θα τον ρωτήσω πόσα θέλει για φυσιολογικό τοκετό γιατί μία κοπέλα που πάει στον ίδιο της είπε 2.000€.

@Ranito Κι εγώ αυτό ελπίζω. Θα μάθω την Τετάρτη. 0- ομάδα αίματος είναι σπάνια. Η καθεμία με δικό της άγχος για άλλο λόγο. Ναι εμένα κράτησε ώρα. Και βλέπεις τα ποδαράκια, τα χεράκια κ.α. Μου τα έλεγαν αναλυτικά. Εμένα δεν κουνιόταν. Μάλλον κοιμόταν εκείνη την ώρα. Και μπορεί να σου πει και το φύλλο τι μπορεί να είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/4/2019 at 7:00 ΜΜ, ο/η λουλουδι82 είπε:

Τιιιιι;

Κορίτσια μου κλαίω....Είμαι στην 17 + 2 και εχω πάρει 13 κιλά???

Το ξέρω δεν θα με πιστέψετε ούτε εσείς όπως και κάποιοι άλλοι,  αλλά ρε αγαπουλες δε τρώω Αλήθεια. Και εγώ τους πρώτους 3 μήνες είχα αναγούλες όμως να σημειώσω λόγω μίας αποβολής πέρυσι ο γιατρός μου έδινε 3 ουτροτζεσταν των 200 και ΜΟΝΟ ξάπλα. Επίσης πριν 3 εβδομάδες έκανα περίδεση και πάλι ξάπλα μου είπε ο γιατρός μέχρι τέλος.....Να πω ότι σχεδόν κάθε βράδυ τρώω γιαούρτια, κορν φλεικς, τοστ με λίγα λόγια ελαφριά και ψωμί 1 φέτα μόνο με λαδερά. .έχω πρηστει το βλέπω και το νιώθω ....Γιατί όμως πείτε μου.....

Αρχικά ψυχραιμία... Να σου πω ότι κι εγώ παρόλο που ουσιαστικά πήρα 2.5 κιλά είμαι ήδη ανεβασμένη στα κιλά μου οπότε κι εγώ θα έχω μεγάλο αγώνα.  Υποθέτω ότι τα κιλά που βάζεις είναι και λόγω κατακρατησεων και λόγω ξαπλας γιατί δεν καις καθόλου.  Ξέρω ότι καμία μας δεν θέλει να γίνει σαν μπάλα Αλλά νομίζω ότι αυτό το μωράκι που περιμένουμε είναι το πιο σημαντικό.  Η εμφάνιση θα φτιάξει αν βάλουμε πείσμα Κί ας έχουμε γίνει σαν μπογοι..χαχα!!! Θα κόβουμε βόλτες με τα καροτσάκια Κ θα κάνουμε γυμναστική!

Κορίτσια που θα γεννήσετε εσείς;;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα σας!! Πώς είστε?? Εγώ είμαι με ιωσουλα. Δεν έχω πυρετό αλλά πολύ μπούκωμα και πονοκέφαλο. 19η εβδομάδα πια και τα φτερουγισματα είναι ακόμα συχνότερα! Από κιλά 59 είμαι. Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 12 και στη δεύτερη 20.... Τώρα να δούμε. 4 κιλά έχω πάρει μέχρι στιγμής. Αλλά το πρώτο τρίμηνο έχασα λόγω εμετών...

 

Περαστικά σου.. Εγώ αρρώστησα στις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης άσχημα και δεινοπαθησα.. τώρα ταλαιπωρούμαι με την αλλεργία και είμαι χάλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nikoleta... πιστεύω θα μου πει φύλλο γιατί εχει τo πιο σύγχρονο υπέρηχο 4D .  Και αυτο αγωνία , συνέχεια ρωτάει ο άντρας μου ποτε κ ποτε θα μάθουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Αν μου ζητήσει 2000€ για φυσιολογικό . Θα του πω φιλάκια και θα παω νοσοκομείο . Ούτε κάν . Τρελα λεφτά . Φφφφ

Σε ποιο νοσοκομείο είναι ο γιατρός σου ; Για εμένα δεν αξίζει να γέννας σε ιδιωτικό.  Πραγματικά τα λεφτά που δίνεις ( αν δεν πρόκειται να τα πάρεις πίσω από ασφάλεια) είναι κοροιδιστικα.  Παίρνει ο γιατρός από 1500-2000 ευρώ και το νοσοκομείο 1500 περίπου ευρώ κι όλα αυτά για 3-4 μέρες. Συν του ότι τα ιδιωτικά την έχουν βρει τώρα την δουλειά,σε βάζουν να γεννήσεις με καισαρική σου παίρνουν το μωρό πιο νωρίς για να σε κρατήσουν κι άλλες μέρες μέσα και να πληρώνεις επιπλέον ποσά λεφτά την ημέρα.  Κι αν ω μη γεννήτω υπάρξει κάποιο πρόβλημα με το μωρό πρέπει να πληρώσεις μια περιουσία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ranito Αχ αυτοί οι άντρες είναι πιο ανυπόμονοι από μας. Ο σύζυγός μου θέλει αγόρι. Εμένα δε με νοιάζει γερό να είναι και ότι θέλει. Στην Αυχενική μας είπαν με επιφύλαξη ότι είναι αγόρι. 

Και αν παίρνω τόσα λεφτά τι να κάνω; Να αλλάξω τελευταία στιγμή γιατρό; Θα δω τι θα μου πει και θα το σκεφτώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε κλινική ξεγεναει ο γιατρός μου κορίτσια , στα Χανιά! Αλλα ειπα να ξεκινήσω στο 5 μήνα να πηγαίνω και στο νοσοκομείο να έχω καρτέλα , χτυπα ξύλο για τίποτα ξαφνικό! Νοσοκομείο ειναι δωρεάν με γιατρό που ζητάς αν θες . Ο δικός μου όμως ιδιωτικά . Αλλα 2000€ μόνο χωρίς την κλινική μέσα ειναι τρελοί . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Περαστικά σου.. Εγώ αρρώστησα στις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης άσχημα και δεινοπαθησα.. τώρα ταλαιπωρούμαι με την αλλεργία και είμαι χάλια!

Τι αλλεργία έχεις??? Περαστικά εύχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι αλλεργία έχεις??? Περαστικά εύχομαι....

Αλλεργία τώρα την άνοιξη!!!! Βήχα, αψου,καταρροή, μπουκωμα .. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα αντιισταμινικα Αλλά τώρα ο γιατρός μου είπε όχι και προσπαθώ να την παλέψω με οτριβιν και εισπνεομενο... πφφφφ.. άντε να καλοκαιριασει.. Εγώ κορίτσια θα γεννήσω στο Ελενα . Αρχικά ο πρώτος μου γιατρός ήταν στο μητέρα Αλλά δεν μ άρεσε καθόλου η συμπεριφορά του ,έψαχνα να τον βρω Κ σε δύσκολες στιγμές κιόλας αλλά όταν πήγαινα το ήθελε το 50αρι.επειτα μου σύστησαν έναν γιατρό στο Ελενα και είμαι απολύτως ευχαριστημένη.  Το μόνο που έχω ξενερώσει είναι για την κατάσταση που επικρατεί εκεί. Υποτίθεται πας σ ένα δημόσιο νοσοκομείο που ακόμα Κ οι εξετάσεις σου είναι δωρεάν Κ έχουν μαζευτει χιλιάδες λαθρο, τους περνάνε για εξετάσεις Κ εσένα σου λένε ξέρεις ραντεβού έχουμε σε 4 μήνες από τώρα.. Συν του ότι για να σηκώσουν το τηλέφωνο πρέπει να πάρεις χωρίς πλάκα πάνω από 50 φορές.  Τραγική κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nancy an. είπε:

Αλλεργία τώρα την άνοιξη!!!! Βήχα, αψου,καταρροή, μπουκωμα .. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα αντιισταμινικα Αλλά τώρα ο γιατρός μου είπε όχι και προσπαθώ να την παλέψω με οτριβιν και εισπνεομενο... πφφφφ.. άντε να καλοκαιριασει.. Εγώ κορίτσια θα γεννήσω στο Ελενα . Αρχικά ο πρώτος μου γιατρός ήταν στο μητέρα Αλλά δεν μ άρεσε καθόλου η συμπεριφορά του ,έψαχνα να τον βρω Κ σε δύσκολες στιγμές κιόλας αλλά όταν πήγαινα το ήθελε το 50αρι.επειτα μου σύστησαν έναν γιατρό στο Ελενα και είμαι απολύτως ευχαριστημένη.  Το μόνο που έχω ξενερώσει είναι για την κατάσταση που επικρατεί εκεί. Υποτίθεται πας σ ένα δημόσιο νοσοκομείο που ακόμα Κ οι εξετάσεις σου είναι δωρεάν Κ έχουν μαζευτει χιλιάδες λαθρο, τους περνάνε για εξετάσεις Κ εσένα σου λένε ξέρεις ραντεβού έχουμε σε 4 μήνες από τώρα.. Συν του ότι για να σηκώσουν το τηλέφωνο πρέπει να πάρεις χωρίς πλάκα πάνω από 50 φορές.  Τραγική κατάσταση. 

Είναι δύσκολο να βρεις καλό επαγγελματία υγείας στις μέρες μας... Όσο για το σύστημα υγείας δύσκολο κι αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια... Τι κάνετε??? Έκανα τις πρώτες εξετάσεις την προηγούμενη εβδομάδα... Κ μου βγήκε το σάκχαρο 95. Μου είπαν ότι είναι λίγο υψηλό για εγκυμοσύνη. Εσάς πως ήταν? Επίσης πότε ρωτήσατε τον γιατρό πόσα χρήματα παίρνει για την γέννα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τι κάνετε??? Έκανα τις πρώτες εξετάσεις την προηγούμενη εβδομάδα... Κ μου βγήκε το σάκχαρο 95. Μου είπαν ότι είναι λίγο υψηλό για εγκυμοσύνη. Εσάς πως ήταν? Επίσης πότε ρωτήσατε τον γιατρό πόσα χρήματα παίρνει για την γέννα? 

Ναι είναι υψηλό Κ εμένα τόσο μου είχε βγει όμως έκανα βλακείες αφού είχα φάει πριν κάνω τις εξετάσεις ότι αηδία μπορείς να φανταστείς.. όταν ξανάκανα με λίγη προσοχή μου βγήκε 76. Επίσης μ έβαλε ο Ενδοκρινολογος να κάνω καμπύλη στον 3ο μήνα Κ είχε βγει άψογη.  Πρόσεξες πριν πας να κάνεις εξετάσεις εσύ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, μπήκα και εγώ στη παρέα σας. Διανύω την δεύτερη εγκυμοσύνη μου στην 9 εβδομάδα! 

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Μητερα,εαν θέλω να γεννήσω σε δημόσιο ο γιατρός μου μπορεί να έρθει εκεί ξέρετε? Στην πρώτη μας πήγε 1000 του γιατρου + 2500 περίπου το Μητέρα.. Δράμα κατάσταση. Επισης από συμπτώματα πως πάτε? Εμένα υποχώρησαν και ψιλό φοβήθηκα πήρα το γιατρό μου είπε πως όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα αραιώνουν και να μην ανχωνομαι.. Τι λέτε? Έχω πολύ ανχος σε αυτή μου την εγκυμοσύνη δυστυχώς... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Ναι είναι υψηλό Κ εμένα τόσο μου είχε βγει όμως έκανα βλακείες αφού είχα φάει πριν κάνω τις εξετάσεις ότι αηδία μπορείς να φανταστείς.. όταν ξανάκανα με λίγη προσοχή μου βγήκε 76. Επίσης μ έβαλε ο Ενδοκρινολογος να κάνω καμπύλη στον 3ο μήνα Κ είχε βγει άψογη.  Πρόσεξες πριν πας να κάνεις εξετάσεις εσύ;; 

Ναι. Κ δεν τρώω κ σοκολάτες γιατί με αηδιαζαν... Κ τρώμε μόνο ολικής μακαρόνια. Τώρα που προσέχουμε ανέβηκε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, μπήκα και εγώ στη παρέα σας. Διανύω την δεύτερη εγκυμοσύνη μου στην 9 εβδομάδα! 

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Μητερα,εαν θέλω να γεννήσω σε δημόσιο ο γιατρός μου μπορεί να έρθει εκεί ξέρετε? Στην πρώτη μας πήγε 1000 του γιατρου + 2500 περίπου το Μητέρα.. Δράμα κατάσταση. Επισης από συμπτώματα πως πάτε? Εμένα υποχώρησαν και ψιλό φοβήθηκα πήρα το γιατρό μου είπε πως όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα αραιώνουν και να μην ανχωνομαι.. Τι λέτε? Έχω πολύ ανχος σε αυτή μου την εγκυμοσύνη δυστυχώς... 

 

Και μένα έχουν σταματήσει. Έχω μόνο υπνηλία.... Όχι δεν νομίζω να επιτρέπεται να ρθει ο ιδιώτης σε δημόσιο νοσοκομείο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Ισμήνη15 είμαστε μαζί στην ίδια βδομάδα!!! Όχι ιδιώτης δεν πάει σε δημόσιο . Εμένα συνεχίζουν τα συμπτώματα αλλα όχι πολυ έντονα! Άσε όσο για τα λεφτά πολλά! @Starrr εμένα μου βγήκε 80 το σάκχαρο αλλα δεν μου ειπε τίποτα . Μου ειπε πολυ καλα . Αν και τώρα τρώω δίχως αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και μένα έχουν σταματήσει. Έχω μόνο υπνηλία.... Όχι δεν νομίζω να επιτρέπεται να ρθει ο ιδιώτης σε δημόσιο νοσοκομείο.. 

Σε ποια εβδομάδα είσαι? Κάθε πότε πάτε για υπέρηχο τώρα στις αρχές? Έχω ξεχάσει τα πάντα από την πρώτη Black out 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα έχω κάποια λευκά υγρά και κάτι μικρό ενοχλήσεις χαμηλά.. Αναγούλες φύγανε εντελώς και μου έχει μείνει το πρήξιμο και οι καούρες.. Κάθε πότε πάτε για υπέρηχο? Και εμένα 50ευρω μου παίρνει και μου φαίνονται πολλά για να πηγαίνω συχνά όσο θέλω για να είμαι ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι? Κάθε πότε πάτε για υπέρηχο τώρα στις αρχές? Έχω ξεχάσει τα πάντα από την πρώτη Black out 

Ειμαι 9 εβδομαδων κ 2 ημέρες. Τώρα θα με βλέπει κάθε μήνα. Έχω στης 15 Μαΐου αυχενική. Κ 4 Μαΐου για να ακούσουμε ξανά καρδιά κ να δούμε ότι όλα είναι εντάξει!! Ο ίδιος μου κάνει και την αυχενική... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ειμαι 9 εβδομαδων κ 2 ημέρες. Τώρα θα με βλέπει κάθε μήνα. Έχω στης 15 Μαΐου αυχενική. Κ 4 Μαΐου για να ακούσουμε ξανά καρδιά κ να δούμε ότι όλα είναι εντάξει!! Ο ίδιος μου κάνει και την αυχενική... 

Και εμένα τόσο μου είπε κάθε μήνα.. Αλλά μου φαίνεται πολύ μακριά! Εάν όμως κάτι δεν πήγαινε καλά όλο και κάποια ένδειξη δεν θα υπήρχε σωστά? Και εμένα 13 μου είπε την αυχενική! Μέχρι τώρα πόσους υπέρηχους έκανες? Εγώ 2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Και εμένα τόσο μου είπε κάθε μήνα.. Αλλά μου φαίνεται πολύ μακριά! Εάν όμως κάτι δεν πήγαινε καλά όλο και κάποια ένδειξη δεν θα υπήρχε σωστά? Και εμένα 13 μου είπε την αυχενική! Μέχρι τώρα πόσους υπέρηχους έκανες? Εγώ 2 

4 νομίζω εγώ.... Ε ναι κ γω αυτό σκέφτομαι.. Ότι αν κάτι δε πήγαινε καλά θα έβλεπα κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Αλλεργία τώρα την άνοιξη!!!! Βήχα, αψου,καταρροή, μπουκωμα .. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα αντιισταμινικα Αλλά τώρα ο γιατρός μου είπε όχι και προσπαθώ να την παλέψω με οτριβιν και εισπνεομενο... πφφφφ.. άντε να καλοκαιριασει.. Εγώ κορίτσια θα γεννήσω στο Ελενα . Αρχικά ο πρώτος μου γιατρός ήταν στο μητέρα Αλλά δεν μ άρεσε καθόλου η συμπεριφορά του ,έψαχνα να τον βρω Κ σε δύσκολες στιγμές κιόλας αλλά όταν πήγαινα το ήθελε το 50αρι.επειτα μου σύστησαν έναν γιατρό στο Ελενα και είμαι απολύτως ευχαριστημένη.  Το μόνο που έχω ξενερώσει είναι για την κατάσταση που επικρατεί εκεί. Υποτίθεται πας σ ένα δημόσιο νοσοκομείο που ακόμα Κ οι εξετάσεις σου είναι δωρεάν Κ έχουν μαζευτει χιλιάδες λαθρο, τους περνάνε για εξετάσεις Κ εσένα σου λένε ξέρεις ραντεβού έχουμε σε 4 μήνες από τώρα.. Συν του ότι για να σηκώσουν το τηλέφωνο πρέπει να πάρεις χωρίς πλάκα πάνω από 50 φορές.  Τραγική κατάσταση. 

Συγγνώμη κιόλας αλλά δεν μπορείς να λες για άλλες γυναίκες που είναι έγκυες ότι ειναι '' λαθρο''! Ειδικά τέτοιες άγιες μέρες! Είναι άνθρωποι όπως όλοι μας! Εγώ πλέον προσεύχομαι όλες οι εγκυες και όλα τα μωρά να είναι γερά! Το δημόσιο πάντα έτσι ήταν κ έτσι θα είναι είτε πάνε μετανάστες είτε όχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ισμήνη15 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, μπήκα και εγώ στη παρέα σας. Διανύω την δεύτερη εγκυμοσύνη μου στην 9 εβδομάδα! 

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Μητερα,εαν θέλω να γεννήσω σε δημόσιο ο γιατρός μου μπορεί να έρθει εκεί ξέρετε? Στην πρώτη μας πήγε 1000 του γιατρου + 2500 περίπου το Μητέρα.. Δράμα κατάσταση. Επισης από συμπτώματα πως πάτε? Εμένα υποχώρησαν και ψιλό φοβήθηκα πήρα το γιατρό μου είπε πως όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα αραιώνουν και να μην ανχωνομαι.. Τι λέτε? Έχω πολύ ανχος σε αυτή μου την εγκυμοσύνη δυστυχώς... 

 

Πήγαινε σ ένα δημόσιο κορίτσι μου και βρες έναν γιατρό.  Κοροιδιστικα λεφτά!!!Κι εγώ αρχικά είχα κολλήσει να πάω σε ιδιωτικό Αλλά δεν είναι τίποτα... τσάμπα λεφτά.. αυτά τα λεφτά θα τα δώσεις για τα παιδάκια σου .. με ελάχιστα λεφτά κλείνεις σουίτα σε δημόσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Συγγνώμη κιόλας αλλά δεν μπορείς να λες για άλλες γυναίκες που είναι έγκυες ότι ειναι '' λαθρο''! Ειδικά τέτοιες άγιες μέρες! Είναι άνθρωποι όπως όλοι μας! Εγώ πλέον προσεύχομαι όλες οι εγκυες και όλα τα μωρά να είναι γερά! Το δημόσιο πάντα έτσι ήταν κ έτσι θα είναι είτε πάνε μετανάστες είτε όχι! 

Όχι λάθος κανεις δεν ήταν καθόλου έτσι παλια το δημόσιο..  Έλα και στη Μυτιλήνη να δεις τι γίνετε στο νοσοκομείο από τους λαθρό που δεν υπάρχει ραντεβού για μας που εχουμε γεμισει μηννιγκιτιδα και αλλες αρρωστιες που υποχρεωνουν τις μαιες να ξεκρεμασουν τις εικόνες των Αγίων μας γιατί είναι αλλοθρησκες και αλλά πολλά.. Λοιπόν έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε.. Εγώ προσωπικά λοιπόν επειδή το ζω κάθε μέρα στο πετσί μου δεν τους θέλω καλα να είναι όλες οι έγκυες αλλά στα μέρη τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...