Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efitta είπε:

Αξίζουν όλη την ταλαιπωρία ..Είναι ένα όνειρο.

Αυτό ακριβως!!!???ευχομαι να έχουμε καλή εγκυμοσύνη όλες κ να είναι γερά τα παιδάκια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efitta ευχαριστώ καλή μου , Αχ κανω υπομονή και ειναι ακομα νωρίς! Δλδ όλοι λένε χαλαρά μετά τον τρίτο περνάνε όλα! Μα έχω ακομα 1 μήνα . Άσε που έχω κ την μάνα μου , χαρούμενη να είσαι , βρε χαρούμενη ειμαι αλλα δεν μου αρέσει που δεν τρώω όλη μερα και έχω αναγούλες!ειμαι που ειμαι αδύνατη τώρα θα γίνω....θα πέρασει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

@efitta ευχαριστώ καλή μου , Αχ κανω υπομονή και ειναι ακομα νωρίς! Δλδ όλοι λένε χαλαρά μετά τον τρίτο περνάνε όλα! Μα έχω ακομα 1 μήνα . Άσε που έχω κ την μάνα μου , χαρούμενη να είσαι , βρε χαρούμενη ειμαι αλλα δεν μου αρέσει που δεν τρώω όλη μερα και έχω αναγούλες!ειμαι που ειμαι αδύνατη τώρα θα γίνω....θα πέρασει!!! 

Αυτό που λένε κάποιοι ότι είναι η ωραιότερη περίοδος της ζωής της γυναίκας για μερικές από εμάς δεν ισχύει απόλυτα..ισχύει μόνο συναισθηματικά ,είναι ένα θαύμα που μας συμβαίνει και σίγουρα μας κάνει ευτυχισμένες Και ξετρελαμενες με το άκουσμα αυτής της μικρούλας καρδουλας μέσα μας...Αλλά όμως οι τόσες δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε μερικές μας κάνουν κομμάτια ..εγώ είχα τυψεις που δε μπορούσα ούτε να χαμογελάσω στον αντρουλη μου που πετούσε στα συννεφα..Ας είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτόμαστε ότι άλλες κοπέλες προσπαθούν πολύ για αυτό που ζούμε εμείς.Θα περάσουν όλα ..Και αναγουλες και όλα και σύντομα σου εύχομαι..με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας.❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Αυτό που λένε κάποιοι ότι είναι η ωραιότερη περίοδος της ζωής της γυναίκας για μερικές από εμάς δεν ισχύει απόλυτα..ισχύει μόνο συναισθηματικά ,είναι ένα θαύμα που μας συμβαίνει και σίγουρα μας κάνει ευτυχισμένες Και ξετρελαμενες με το άκουσμα αυτής της μικρούλας καρδουλας μέσα μας...Αλλά όμως οι τόσες δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε μερικές μας κάνουν κομμάτια ..εγώ είχα τυψεις που δε μπορούσα ούτε να χαμογελάσω στον αντρουλη μου που πετούσε στα συννεφα..Ας είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτόμαστε ότι άλλες κοπέλες προσπαθούν πολύ για αυτό που ζούμε εμείς.Θα περάσουν όλα ..Και αναγουλες και όλα και σύντομα σου εύχομαι..με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας.❤❤❤

Εχει δίκιο κορίτσι μου! Να μην ειμαι γαϊδούρα . Κ γω δεν του χαμογελάω καθόλου, ώρες ώρες ειμαι με μούτρα! Θα περάσει , σε ευχαριστώ πολυ! Με το καλό μας εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Εχει δίκιο κορίτσι μου! Να μην ειμαι γαϊδούρα . Κ γω δεν του χαμογελάω καθόλου, ώρες ώρες ειμαι με μούτρα! Θα περάσει , σε ευχαριστώ πολυ! Με το καλό μας εύχομαι ❤️❤️❤️

@Ranito@efitta όλες περάσαμε κ περνάμε από αυτό το στάδιο..απλά,όταν έχεις τοσα συμπτώματα να σε "ταλαιπωρουν" τα μούτρα είναι τα πρωτα που σου βγαίνουν κ έπειτα τα υπόλοιπα συναισθήματα..βέβαια,εγώ με αυτό που έπαθα προχθές που πήγα κλινική  Για να δω αν χάνω αμνιακο υγρο,έπαθα τέτοια λαχτάρα που είπα πως δε θα ξαναγκρινιαξω για τπτ.προέχει το μωρο κ έπειτα εγώ!κ να σας πω κ κατι;Από εκείνη τη μερα,αν κ εχω ανακατωσουρες,σκεφτομαι ότι είναι σημάδι οτι το μωρο μου μεγαλώνει κ είναι καλα κ δε με νοιάζει πλέον!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου.Χαθηκα λιγο αυτές τις μερες γιατι και εγω ειμαι παρα πολυ πεσμενη.Απο μούτρα άλλο τιποτα και εγω και ολη την ωρα κακό διάθετη.Ουτε θυμάμαι απο ποτε εχω να γελάσω με κάτι.Γιαυτο αποφάσισα να μην πάρω άλλη άδεια αναρρωτική και αύριο γυρίζω στη δουλεια μου.Θα ειναι πολυ δύσκολο αλλα θελω να το προσπαθήσω.Θελω τη ρουτίνα μου πισω,το να βγαίνω απο το σπιτι έστω και για τη δουλεια μου και να εχω και να μιλήσω με έναν άνθρωπο βρε παιδι μου.Για εμας που είμαστε στο εξωτερικό ειναι ακομα πιο δύσκολο γιατι δεν έχουμε συγγενείς να βρεθουμε να ξεχαστούμε λιγο.Εννοειται πως είμαστε ευγνώμονες για το θαύμα που βιώνουμε αλλα όταν αισθάνεσαι τόσο χάλια και άρρωστη λόγω των εμετων ειναι αδύνατο να το προσπεράσεις.Παντως για να ειμαι ειλικρινής ενα Τσακ καλυτέρευσης το ειδα αυτή την εβδομαδα.Ελλαχιστα βέβαια αλλα πιστεύω πως ειναι σημάδι πως τα δύσκολα φεύγουν σιγα σιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mommy 6αυτο είναι το καλύτερο που έχεις να κάνεις εφόσον νιώθεις έτσι..Εγώ παίρνω αναρρωτική κάθε 2η μερα ώστε να έχω επαφή κ με τη δουλεια αλλά να ξεκουραζομαι κιόλας..σε ποια εβδομάδα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marnik είπε:

@Ranito@efitta όλες περάσαμε κ περνάμε από αυτό το στάδιο..απλά,όταν έχεις τοσα συμπτώματα να σε "ταλαιπωρουν" τα μούτρα είναι τα πρωτα που σου βγαίνουν κ έπειτα τα υπόλοιπα συναισθήματα..βέβαια,εγώ με αυτό που έπαθα προχθές που πήγα κλινική  Για να δω αν χάνω αμνιακο υγρο,έπαθα τέτοια λαχτάρα που είπα πως δε θα ξαναγκρινιαξω για τπτ.προέχει το μωρο κ έπειτα εγώ!κ να σας πω κ κατι;Από εκείνη τη μερα,αν κ εχω ανακατωσουρες,σκεφτομαι ότι είναι σημάδι οτι το μωρο μου μεγαλώνει κ είναι καλα κ δε με νοιάζει πλέον!!!!??

Έτσι ακριβώς ...Να είναι γερά και εμείς αντεχουμε❤❤❤❤.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι μπελας να γράφεις αναρρωτική κάθε δεύτερη μερα;Δεν ηξερα και ότι γινεται.Και περνάς επιτροπή για ολες αυτές;

Την Δευτερα θα ειμαι 14 εβδομαδων  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου.Χαθηκα λιγο αυτές τις μερες γιατι και εγω ειμαι παρα πολυ πεσμενη.Απο μούτρα άλλο τιποτα και εγω και ολη την ωρα κακό διάθετη.Ουτε θυμάμαι απο ποτε εχω να γελάσω με κάτι.Γιαυτο αποφάσισα να μην πάρω άλλη άδεια αναρρωτική και αύριο γυρίζω στη δουλεια μου.Θα ειναι πολυ δύσκολο αλλα θελω να το προσπαθήσω.Θελω τη ρουτίνα μου πισω,το να βγαίνω απο το σπιτι έστω και για τη δουλεια μου και να εχω και να μιλήσω με έναν άνθρωπο βρε παιδι μου.Για εμας που είμαστε στο εξωτερικό ειναι ακομα πιο δύσκολο γιατι δεν έχουμε συγγενείς να βρεθουμε να ξεχαστούμε λιγο.Εννοειται πως είμαστε ευγνώμονες για το θαύμα που βιώνουμε αλλα όταν αισθάνεσαι τόσο χάλια και άρρωστη λόγω των εμετων ειναι αδύνατο να το προσπεράσεις.Παντως για να ειμαι ειλικρινής ενα Τσακ καλυτέρευσης το ειδα αυτή την εβδομαδα.Ελλαχιστα βέβαια αλλα πιστεύω πως ειναι σημάδι πως τα δύσκολα φεύγουν σιγα σιγα.

Γεια σου @Mommy 6...Επειδή έχεις καιρό να γράψεις νόμιζα ότι πέρασαν τα συμπτώματα σου και ξεκίνησες δουλειά...Αλλά αφού υποχώρησαν έστω και λίγο κάτι είναι και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου.Χαθηκα λιγο αυτές τις μερες γιατι και εγω ειμαι παρα πολυ πεσμενη.Απο μούτρα άλλο τιποτα και εγω και ολη την ωρα κακό διάθετη.Ουτε θυμάμαι απο ποτε εχω να γελάσω με κάτι.Γιαυτο αποφάσισα να μην πάρω άλλη άδεια αναρρωτική και αύριο γυρίζω στη δουλεια μου.Θα ειναι πολυ δύσκολο αλλα θελω να το προσπαθήσω.Θελω τη ρουτίνα μου πισω,το να βγαίνω απο το σπιτι έστω και για τη δουλεια μου και να εχω και να μιλήσω με έναν άνθρωπο βρε παιδι μου.Για εμας που είμαστε στο εξωτερικό ειναι ακομα πιο δύσκολο γιατι δεν έχουμε συγγενείς να βρεθουμε να ξεχαστούμε λιγο.Εννοειται πως είμαστε ευγνώμονες για το θαύμα που βιώνουμε αλλα όταν αισθάνεσαι τόσο χάλια και άρρωστη λόγω των εμετων ειναι αδύνατο να το προσπεράσεις.Παντως για να ειμαι ειλικρινής ενα Τσακ καλυτέρευσης το ειδα αυτή την εβδομαδα.Ελλαχιστα βέβαια αλλα πιστεύω πως ειναι σημάδι πως τα δύσκολα φεύγουν σιγα σιγα.

Πριν καμια ωρα σκεφτηκα να στειλω να σε αναζητησω γιατι πολλες μερες σε χασαμε αλλα με προλαβες!!Αφου ειναι ολα καλα ησυχασα!!Καλα θα κανεις και θα γυρισεις στη δουλεια...❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια μου που με σκεφτήκατε ☺️Σας διάβαζα αργά το βραδυ αλλα δεν ήθελα να γράψω και να κλαίγομαι παλι για το ποσο χάλια νιώθω ?Ας ελπίσουμε πως μερα με τη μερα θα καλυτερευω και πως θα τα καταφέρω απο αύριο στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..και εγω χαθηκα αλλα σας διαβαζω.. εγω μπορω να πω οτι ειμαι καλα περασαν και αναγουλες και εμετοι(φυσικα κατι νιωθω δεν ειμαι 100% καλα αλλα δεν πρεπει να παραπονιεμαι..16+1 σημερα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Δεν ειναι μπελας να γράφεις αναρρωτική κάθε δεύτερη μερα;Δεν ηξερα και ότι γινεται.Και περνάς επιτροπή για ολες αυτές;

Την Δευτερα θα ειμαι 14 εβδομαδων  

Είμαι δασκάλα κ τις μαζεύω κ τις γράφω μια κ καλη.Από Επιτροπή περνάς στη δική μας περίπτωση αν πάρεις πάνω από 3 συνεχόμενες..οπότε,όλα οκ!Μια χαρά θα τα πας πάντως..θα ξεχνιέσαι πιστεύω κ θα σε βοηθάει περισσότερο από το να μένεις μέσα στο σπίτι..????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

Γεια σας..και εγω χαθηκα αλλα σας διαβαζω.. εγω μπορω να πω οτι ειμαι καλα περασαν και αναγουλες και εμετοι(φυσικα κατι νιωθω δεν ειμαι 100% καλα αλλα δεν πρεπει να παραπονιεμαι..16+1 σημερα..?

Καλησπέρα @Nana_?!Είμαστε ακριβώς στην ίδια εβδομάδα κ μέρα!κ γω μια απο τα ίδια..εχω συνέλθει αρκετά αλλα χαλιέμαι λιγο απο το απογευματάκι κ μετα..υπομονή!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια εγώ είμαι στην 6 εβδομάδα με λίγες αναγουλες με πολλά πολλά νεύρα και πολύ άγχος.Την άλλη Παρασκευή θα πάω στον γυναικολόγο και εγώ αγωνία πολύ να πάνε όλα καλά. Πώς αντιμετωπίζεται τους γύρους σάς; Οι φίλες μου με κρίνουν και οικογένεια Μ είναι πολύ προστατευτική ο σύντροφός μου είναι στον κόσμο αλλά δουλεύει πολύ για να μας φροντίζει από εδώ και πέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Marnik @andy2019 hehe εμεις οι 3 ακριβως ιδια βδομαδα και μερα ? Καλως ηρθες στη παρεα μας..υπομονη μεχρι το τελος κατι νεο θα ερχετε να μας ταλεπωρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mimadimi είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια εγώ είμαι στην 6 εβδομάδα με λίγες αναγουλες με πολλά πολλά νεύρα και πολύ άγχος.Την άλλη Παρασκευή θα πάω στον γυναικολόγο και εγώ αγωνία πολύ να πάνε όλα καλά. Πώς αντιμετωπίζεται τους γύρους σάς; Οι φίλες μου με κρίνουν και οικογένεια Μ είναι πολύ προστατευτική ο σύντροφός μου είναι στον κόσμο αλλά δουλεύει πολύ για να μας φροντίζει από εδώ και πέρα 

Καλως ηρθες στην παρεα,ευχομαι να πανε ολα καλα❤!!Το αγχος δυστυχως δεν φευγει,σε καθε φαση αγχωνομαστε και για κατι αλλο!!Τι εννοεις οτι οι φιλες σου σε κρινουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nana_? είπε:

@Marnik @andy2019 hehe εμεις οι 3 ακριβως ιδια βδομαδα και μερα ? Καλως ηρθες στη παρεα μας..υπομονη μεχρι το τελος κατι νεο θα ερχετε να μας ταλεπωρει..

Ευχαριστώ πολύ!Καλώς σας βρήκα!!??αχ,τέλεια!θα παρακολουθουμε τις εξελιξεις μας μαζι!!!?χαιρομαι που σας γνωριζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimadimi Καλώς ήρθες!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Κι εγώ έχω νεύρα χωρίς λόγο... Καλά για το άγχος δεν το συζητώ. Αυτό θα υπάρχει μέχρι το τέλος. 

Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τους γύρω μου. Εσένα γιατί να σε κρίνουν η οικογένειά σου και οι φίλες σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , θέλω να κανω μια ερώτηση , τι φυλλικό οξύ παίρνετε ή περνάτε ? Και ήταν 0,5 ή 5mg? @Mimadimi καλώς ηρθεεεες! Με το καλό κορίτσι μου . Και εμένα ο άντρας μου απο εδω κ πέρα δεν θα τον βλέπουμε πολυ δουλειά . Αλλα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με της φίλες ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια , θέλω να κανω μια ερώτηση , τι φυλλικό οξύ παίρνετε ή περνάτε ? Και ήταν 0,5 ή 5mg? @Mimadimi καλώς ηρθεεεες! Με το καλό κορίτσι μου . Και εμένα ο άντρας μου απο εδω κ πέρα δεν θα τον βλέπουμε πολυ δουλειά . Αλλα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με της φίλες ? 

Καλημερααα!Εγώ παίρνω 5 mg.?????..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια , θέλω να κανω μια ερώτηση , τι φυλλικό οξύ παίρνετε ή περνάτε ? Και ήταν 0,5 ή 5mg? @Mimadimi καλώς ηρθεεεες! Με το καλό κορίτσι μου . Και εμένα ο άντρας μου απο εδω κ πέρα δεν θα τον βλέπουμε πολυ δουλειά . Αλλα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με της φίλες ? 

Καλημερα @Ranito,εγω παιρνω το filicine 5mg!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια στην αρχή μου είχε γράψει το φανολιτ 0,5mg και μετά μου έγραψαν το φιλισιν 5mg . Χωρίς εξετάσεις για να πω ότι είδε κατι . Τι φαση? Περισσότερη δόση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
    • Γενικα βλέπω πως οι παιδίατροι έχουν τελείως άλλη τακτική με τις τροφες 🤷‍♀️ πχ εμένα στην αρχή μου είπε ότι έχει σπόρια μέσα δεν το δίνουμε όπως φράουλα ακτινίδιο ντομάτα μελιτζάνα τέτοια τα αποφεύγουμε όταν είναι πολύ μικρά  το αχλάδι βοηθάει στο έντερο από φρούτα  Κοιτα αυτά θα έχεις με την επιθυμία του φαγητού σήμερα μπορεί να τρώει κάτι και να στο κόψει απότομα να μην το θέλει καθόλου και μετά από 2-3 μήνες να αρχίσει πάλι να το τρώει δεν είναι στάνταρ αυτό ή επειδή ξεκίνησε με όρεξη να τρώει πως θα τρώει κάθε φορά με την ίδια όρεξη είναι φάσεις που παίρνανε εμενα ακόμα και τώρα είναι μερες που τρώει καλά και άλλες πάλι όχι  Με τα κακα περάσαμε μια μικρή φάση που έκλεγε όταν έκανε αλλά όχι τόσο πολύ όπως το περιγράφεις εσυ είχε τυχει να βγάλει λίγο αίμα μια φορά αλλά ήταν από το σφίξιμο ερεθίστηκε (είχα στείλει φωτο στην γιατρό και τα είδε ) επειδη με τα κιλά της δεν έχει θέμα να πεις ωχ αμάν να φαει σιγά σιγά θα στρώσει τώρα για την δυσκηλιοτητα δεν ξέρω να βοηθησω αλλά μου είχαν πει πως μια  μπατονέτα με λίγο ελαιόλαδο να την κανείς στο πωπω βοηθάει να ενεργηθεί βέβαια δεν ξέρω αν δουλεύει δεν το έχω δοκιμάσει εγω
    • Ευχαριστω κατ μου!!!!! ❤️😊 ελπιζω να μας πεις κι εσυ πολυ ευχαριστα νεα!!!!!! 🙏 εχε πιστη στα εμβρυακια σου!!!
    • Θα μιλήσεις με γιατρό οδοντίατρο για αρχή και με τον γυναικολόγο σου κλείσε ραντεβού να πας να σε δει ο οδοντίατρος και να δείτε τι μπορεί να κάνετε 
    • Που είσαι βρε θηρίο;;; Τι κάνουν τα αγόρια σου;;!  Δυστυχώς δεν τα έχω κρατήσει.. @ChrisElen αν ψάξεις σε παλιές συζητήσεις του φόρουμ, θα τα βρεις.. τα είχαμε υπέραναλύσει κάποτε όλα αυτά..!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...