Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς κ χτες είδα στο χαρτί καφέ. Μετά όλη τη νύχτα δεν είχα κ τώρα το πρωί ειχα κ έχω πονακια περιόδου κ είδα πάλι καφέ πιο πολλά στο χαρτί. Πήρα την μαία μου είπε να μην ανησυχώ αλλά εγώ φοβάμαι ? 

Καλημέρα .Μέχρι να πας στο γιατρό μη κάνεις τίποτα. Κατά τη γνώμη μου να ξαπλώσεις ..Απο ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα πολλά κοριτσια ειχαν το ίδιο θέμα στις εβδομάδες που βρίσκεσαι Κ εσύ οπότε μην ανησυχεις .Όλα καλά θα πάνε.Ξεκουρασου❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς κ χτες είδα στο χαρτί καφέ. Μετά όλη τη νύχτα δεν είχα κ τώρα το πρωί ειχα κ έχω πονακια περιόδου κ είδα πάλι καφέ πιο πολλά στο χαρτί. Πήρα την μαία μου είπε να μην ανησυχώ αλλά εγώ φοβάμαι ? 

Το έχουμε συναντήσει αρκετές κοπέλες στην αρχή της εγκυμοσύνης μας κοριτσάκι μου. Όλα καλά θα πάνε και μέχρι να πας στον γιατρό να ξεκουράζεσαι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nana_? είπε:

Αυριο εχουμε και γιατρο εμεις να μας πει και το φυλο σιγουρα? ο αντρας μου εχει ελπιδες ακομη πως θα ακουσει πως ειναι αγορακι χεχε να δουμε και το σπορακι μας ποσο εχει μεγαλωσει..??

χαχα γερά να είναι τα σπορακια μας και τίποτα άλλο...και εγώ εχω την Πεμπτη ραντεβού...για κοριτσάκι μου είχαν πει στην Αυχενική Κ εμένα.Λες θα μας το σιγουρέψουν το φύλο με απλό υπέρηχο?Μια φίλη μου μου είπε ότι στη Β επιπέδου θα φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efitta είπε:

χαχα γερά να είναι τα σπορακια μας και τίποτα άλλο...και εγώ εχω την Πεμπτη ραντεβού...για κοριτσάκι μου είχαν πει στην Αυχενική Κ εμένα.Λες θα μας το σιγουρέψουν το φύλο με απλό υπέρηχο?Μια φίλη μου μου είπε ότι στη Β επιπέδου θα φαίνεται.

ααα τώρα το  πρόσεξα ..σήμερα έχεις ραντεβού...περιμενω νέα σου ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η efitta είπε:

χαχα γερά να είναι τα σπορακια μας και τίποτα άλλο...και εγώ εχω την Πεμπτη ραντεβού...για κοριτσάκι μου είχαν πει στην Αυχενική Κ εμένα.Λες θα μας το σιγουρέψουν το φύλο με απλό υπέρηχο?Μια φίλη μου μου είπε ότι στη Β επιπέδου θα φαίνεται.

Εμενα μου το επιβεβαιωσε ο γιατρος με απλο υπερηχο,βεβαια ισως επειδη ειναι αγορακι ειναι πιο ξεκαθαρο...στα κοριτσακια νομιζω αργουνε λιγο να σου πουνε 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Suxumuxu είπε:

Εμενα μου το επιβεβαιωσε ο γιατρος με απλο υπερηχο,βεβαια ισως επειδη ειναι αγορακι ειναι πιο ξεκαθαρο...στα κοριτσακια νομιζω αργουνε λιγο να σου πουνε 

Σου είχαν πει για αγοράκι και στην Αυχενική? Στην αδερφή μου και στην νυφη μου είχαν πει για κοριτσάκι στην αυχενικη και τελικα και οι δυο ειχαν αγοράκια...για να δουμε τι θα λου πει κ εμενα τη Πέμπτη.Πω πω τι αγωνία και αυτή κάθε φορά για το ραντεβού..Δεν περνάνε οι μέρες να δω το σπορακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Σου είχαν πει για αγοράκι και στην Αυχενική? Στην αδερφή μου και στην νυφη μου είχαν πει για κοριτσάκι στην αυχενικη και τελικα και οι δυο ειχαν αγοράκια...για να δουμε τι θα λου πει κ εμενα τη Πέμπτη.Πω πω τι αγωνία και αυτή κάθε φορά για το ραντεβού..Δεν περνάνε οι μέρες να δω το σπορακι μου.

Ναι στην αυχενικη μου ειπαν 70-80% αγορι και την προηγουμενη βδομαδα μου το επιβεβαιωσε και ο γιατρος!!!Ασε οι μερες δεν περνανε...εγω εχω 8 Απριλιου παλι ραντεβου και θα σκασωωωω????!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε και εμεις στο γιατρο ολα καλα μεγαλωνει το μωρακι μας..μας ειπε πως ειναι κοριτσακι σιγουρα.. και στο ραντεβου πριν την αυχενικη και στην αυχενικη για κοριτσακι μας ειπαν.. οποταν παλι στα ροζ εμεις..?? σε ενα μηνα παλι ραντεβου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

Πηγαμε και εμεις στο γιατρο ολα καλα μεγαλωνει το μωρακι μας..μας ειπε πως ειναι κοριτσακι σιγουρα.. και στο ραντεβου πριν την αυχενικη και στην αυχενικη για κοριτσακι μας ειπαν.. οποταν παλι στα ροζ εμεις..?? σε ενα μηνα παλι ραντεβου..

Ααχ πολύ ωραία ...????Και εμείς λογικά για ροζ πάμε ...θα μαθω τη Πέμπτη σίγουρα..Ολες καλά νέα να μαθαίνουμε για τα μωράκια μας...να μεγαλώνουν γερά και δυνατά .Έκλεισες ραντεβού για Β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

Πηγαμε και εμεις στο γιατρο ολα καλα μεγαλωνει το μωρακι μας..μας ειπε πως ειναι κοριτσακι σιγουρα.. και στο ραντεβου πριν την αυχενικη και στην αυχενικη για κοριτσακι μας ειπαν.. οποταν παλι στα ροζ εμεις..?? σε ενα μηνα παλι ραντεβου..

Σούπερ νέα ??? Κορίτσια μένει λίγος καιρός μέχρι να ξεκινήσουμε να τα νιώθουμε κ τότε ίσως είμαστε πιο ήρεμες ότι όλα πάνε καλά ... αν κ για τις κοπέλες που είναι το πρώτο μας νομίζω πως αργεί λίγο παραπάνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nana_? είπε:

Πηγαμε και εμεις στο γιατρο ολα καλα μεγαλωνει το μωρακι μας..μας ειπε πως ειναι κοριτσακι σιγουρα.. και στο ραντεβου πριν την αυχενικη και στην αυχενικη για κοριτσακι μας ειπαν.. οποταν παλι στα ροζ εμεις..?? σε ενα μηνα παλι ραντεβου..

Μπράβο Νανα μου.Πολυ ευχάριστα νεα.Γερο παιδάκι να ειναι και να έρθει με το καλο.Εισαι δικιά μου εσυ βρε.Κοριτσομανα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nana_? είπε:

Πηγαμε και εμεις στο γιατρο ολα καλα μεγαλωνει το μωρακι μας..μας ειπε πως ειναι κοριτσακι σιγουρα.. και στο ραντεβου πριν την αυχενικη και στην αυχενικη για κοριτσακι μας ειπαν.. οποταν παλι στα ροζ εμεις..?? σε ενα μηνα παλι ραντεβου..

Αχ ετσι να μεγαλωνουν και να ειναι γερα να μας φευγει το αγχος!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nana_? είπε:

Ναι εχω ραντεβου στις 13/5 για β επιπεδου εσυ;

Αντε με το καλο ..Εγω ειμαι στην 16η εβδομαδα.Λογικά τη Πεμπτη που εχω ραντεβου θα μου πει ο γιατρος πότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κορίτσια μου..!! Πολύ κορίτσι έπεσε στις κοιλίτσες..! Με το καλό να έρθουν τα μοντέλα σας..! [smilie=love6.gif]

Χχαχαχα ευχαριστουμε..έτσι βλέπω ..φουλ στο ροζ....???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κοριτσάκια εκανα αυχενική σήμερα δόξα τον Θεο είναι όλα καλά πολύ καλα

Μπραβο κοριτσι μου! Με το καλο να ερθει το μπουμπουκι σου..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Κοριτσάκια εκανα αυχενική σήμερα δόξα τον Θεο είναι όλα καλά πολύ καλα

Πολύ ωραία .Δόξα το Θεό για όλες μας.Μονο καλά νέα να λέμε η μια στην άλλη.Σου είπε και το φύλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Πολύ ωραία .Δόξα το Θεό για όλες μας.Μονο καλά νέα να λέμε η μια στην άλλη.Σου είπε και το φύλο?

Ναι αλλά δεν είναι και 100% σίγουρο μάλλον Εχω αγόρι με νοιάζει οτι είναι υγιή αχ κορίτσια μου είμαι τόσο ευλογημένη Εχω περάσει τοσα πολλά αυτό το παιδάκι θα είναι η ζωή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ναι αλλά δεν είναι και 100% σίγουρο μάλλον Εχω αγόρι με νοιάζει οτι είναι υγιή αχ κορίτσια μου είμαι τόσο ευλογημένη Εχω περάσει τοσα πολλά αυτό το παιδάκι θα είναι η ζωή μου

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου και αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σας θα δεις!!! Έχεις περάσει πολλά και καταλαβαίνω τον φόβο σου αλλά εχε πίστη θα το κρατήσεις αγκαλιά ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η andy2019 είπε:

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου και αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σας θα δεις!!! Έχεις περάσει πολλά και καταλαβαίνω τον φόβο σου αλλά εχε πίστη θα το κρατήσεις αγκαλιά ❤️❤️❤️❤️❤️

Ναι αγάπη αυτό με κρατάει δυνατή και ήρεμη η πίστη αλήθεια σου λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ναι αλλά δεν είναι και 100% σίγουρο μάλλον Εχω αγόρι με νοιάζει οτι είναι υγιή αχ κορίτσια μου είμαι τόσο ευλογημένη Εχω περάσει τοσα πολλά αυτό το παιδάκι θα είναι η ζωή μου

την ειχα διαβασει κ εγω την ιστορια σου σε αλλο θεμα..Να εισαι αισιοδοξη, ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα και θα κρατας σε λιγο του μικρο ζουζουνι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...