Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Μην αγχωνεσαι κάνε ότι σου είπε θα σου δώσει και μαγνήσιο λογικά πολλές έχουν θέμα με τράχηλο αλλά και περίδεση να χρειαστείς δεν είναι κάτι εγώ ίσως χρειαστω προς το παρόν ο τράχηλος μου δόξα τον Θεο είναι καλά ακόμη 

Σε ευχαριστώ πολύ μου δίνεις δύναμη.Μου έχει δώσει και σίδηρο και μαγνήσιο και ασβέστιο και παίρνω και κολπικα το utrogestan .Μονο που επειδή είχα θέμα με πολλούς εμετούς για αρχή παίρνω μόνο το σίδηρο.Σιγα σιγα θα πάρω και μαγνήσιο και ασβεστιο.Ευχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες ! Κάναμε κι εμείς την αυχενική όλα μια χαρά ! Μάλιστα στην αρχή με έστειλε λίγο να περπατήσω γιατί το μωρό δεν γυρνούσε με τίποτα κ στη συνέχεια στον υπέρηχο έκανε κωλοτούμπες ????

Με κάθε επιφύλαξη πάμε για κοριτσάκι? αλλά πιο σίγουρα θα μάθουμε σε 2 εβδομάδες που θα πάω στον γιατρό :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Εγώ έκλεισα την άλλη Κυριακή να πάω να πάω να κάνω υπέρηχο να δω το μωρό να ησηχασω λίγο θα είμαι 8 εβδομάδων?

@Mommy 6 μου ήρθε και το ραντεβού για το νοσοκομεία τελικά 10/4 για να μου ανοίξουν φάκελο και 18/4 έχω τον πρώτο υπέρηχο

Τελεια @earrp μπαίνεις και εσυ σε μια σειρά ?.Εγω ακομα δεν εχω ημερομηνία για υπέρηχο αλλα την Τριτη εχω ραντεβού με τη μαία στο νοσοκομειο για να ανοίξουμε τον φάκελο οποτε μάλλον θα μου δώσουν ημερομηνία για τον υπέρηχο τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η andy2019 είπε:

Γεια σας όμορφες ! Κάναμε κι εμείς την αυχενική όλα μια χαρά ! Μάλιστα στην αρχή με έστειλε λίγο να περπατήσω γιατί το μωρό δεν γυρνούσε με τίποτα κ στη συνέχεια στον υπέρηχο έκανε κωλοτούμπες ????

Με κάθε επιφύλαξη πάμε για κοριτσάκι? αλλά πιο σίγουρα θα μάθουμε σε 2 εβδομάδες που θα πάω στον γιατρό :) 

 

Μπράβο ρε κοριτσάκι μπράβο αντε οτι είναι κορίτσι μου γερο να είναι πανω απο ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η andy2019 είπε:

Γεια σας όμορφες ! Κάναμε κι εμείς την αυχενική όλα μια χαρά ! Μάλιστα στην αρχή με έστειλε λίγο να περπατήσω γιατί το μωρό δεν γυρνούσε με τίποτα κ στη συνέχεια στον υπέρηχο έκανε κωλοτούμπες ????

Με κάθε επιφύλαξη πάμε για κοριτσάκι? αλλά πιο σίγουρα θα μάθουμε σε 2 εβδομάδες που θα πάω στον γιατρό :) 

 

Γεια σου @andy2019 μου.Σε ειχα στο νου μου σημερα που θα έκανες την αυχενική ?

Ζωηρουλα απο τωρα η μικρη Ε;;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efitta είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μου δίνεις δύναμη.Μου έχει δώσει και σίδηρο και μαγνήσιο και ασβέστιο και παίρνω και κολπικα το utrogestan .Μονο που επειδή είχα θέμα με πολλούς εμετούς για αρχή παίρνω μόνο το σίδηρο.Σιγα σιγα θα πάρω και μαγνήσιο και ασβεστιο.Ευχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας.

Καλέ φυσικά και όλα θα πάνε καλά είναι κοινο πρόβλημα αυτό με τον τραχηλο απλα θέλει ξεκούραση και φάρμακα αυτό μόνο και σιγά χαχαχχαχαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο πριν την αυχενική την οποία την Εχω στις 20 του μηνός και είναι όλα πολύ καλααα το μωρο είναι καλα πολύ καλά ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η earrp είπε:

Μπράβο όλα μια χαρά? από συμπτώματα πως τα πας? Εγώ χοριακη δεν εχω κάνει καθόλου είναι 50 λιρες το λιγότερο κάθε φορά που κάνεις οπότε πάω κατευθείαν για υπέρηχο! 

Μόνο πονακια περιόδου έχω αλλά πίνω utrogestan μου τα έδωσε ο γιατρός. Κ κάτι ζαλάδες που και που. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Γεια σου @andy2019 μου.Σε ειχα στο νου μου σημερα που θα έκανες την αυχενική ?

Ζωηρουλα απο τωρα η μικρη Ε;;;?

Την βλέπω για ποδοσφαιρίστρια ??? Μου λέει μάλλον έφαγες κάτι πριν που της άρεσε πολύ λέω ναι κρουασάν σοκολάτας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο πριν την αυχενική την οποία την Εχω στις 20 του μηνός και είναι όλα πολύ καλααα το μωρο είναι καλα πολύ καλά ... 

Τέλειαααα.!!! Όλα θα πάνε πολύ καλά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα εκανα υπέρηχο πριν την αυχενική την οποία την Εχω στις 20 του μηνός και είναι όλα πολύ καλααα το μωρο είναι καλα πολύ καλά ... 

Τέλεια...!Στην Αυχενική λογικά θα σου δώσουν Κ ποσοστό για το φύλλο....με το καλό!Εμένα μου είπαν 90% για κοριτσάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η andy2019 είπε:

Την βλέπω για ποδοσφαιρίστρια ??? Μου λέει μάλλον έφαγες κάτι πριν που της άρεσε πολύ λέω ναι κρουασάν σοκολάτας ?

Αχ να μπορούσα να έτρωγα ενα κρουασάν με σοκολάτα που το εχω πεθυμησει.Ετσι οπως ειμαι τωρα με τις ναυτίες και τους εμετούς δεν μπορω με τιποτα να φάω σοκολάτα και Βασικα οτιδήποτε γλυκό με ανακατεύει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2019 at 12:48 ΠΜ, ο/η Mommy 6 είπε:

Χαχαχα κοριτσια να δείτε που και εγω παω για το έκτο κοριτσακι.Ειναι ενα σάιτ που χρησιμοποιούμε εδω ετσι για πλάκα και στέλνεις φωτογραφία απο τον υπέρηχο σου και σου κάνουν διάγνωση βάση της θεσης του πλακούντα. Το έκανα ετσι για πλάκα σημερα και βγήκε κοριτσι ?Το ειχα κανει και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και ειχε πεσει μέσα.

Όταν λες 6ο κοριτσάκι; Οτι τι, έχεις ακόμα 5 παιδιά;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy 6 είπε:

Ναι γιατι;Που ειναι το περίεργο;

Όχι, είναι πολύ πολύ σούπερ!!!! Να τα χαίρεσαι και με το καλό το 6ο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Όχι, είναι πολύ πολύ σούπερ!!!! Να τα χαίρεσαι και με το καλό το 6ο!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου.Και εσυ εγκυουλα είσαι;Θα σε έχουμε στην παρέα μας;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy 6 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου.Και εσυ εγκυουλα είσαι;Θα σε έχουμε στην παρέα μας;?

Είμαι έγκυος στο 2ο και είμαι στις καλοκαιρινές μανούλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είμαι έγκυος στο 2ο και είμαι στις καλοκαιρινές μανούλες! 

Με το καλο και εσένα το μωράκι σου ?Αχ άντε να φτάσουμε και εμεις που υποφέρουμε απο εμετούς στους μήνες αυτούς να ηρεμήσουμε λιγακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mommy 6 είπε:

Εσεις τα κοριτσια που μένετε στην Ελλαδα σε δημόσιο η ιδιωτικό θα γεννησετε;Τι τιμές επικρατούν τωρα στην Ελλαδα για γεννα;

Σε ιδιωτικο αν και δεν ειμαι ακομα 100% σιγουρη αλλα ο γιατρος μου ειναι στο γεννεσις θεσσαλονικη....γυρω στα 2500€ μου ειπε να υπολογιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efitta είπε:

Τέλεια...!Στην Αυχενική λογικά θα σου δώσουν Κ ποσοστό για το φύλλο....με το καλό!Εμένα μου είπαν 90% για κοριτσάκι?

Ααααα δεν με νοιάζει καθόλου αλήθεια γερο θέλω να είναι σε είναι οτι θέλει χαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Suxumuxu είπε:

Σε ιδιωτικο αν και δεν ειμαι ακομα 100% σιγουρη αλλα ο γιατρος μου ειναι στο γεννεσις θεσσαλονικη....γυρω στα 2500€ μου ειπε να υπολογιζω!!

Καλα νομιζω ειναι για ιδιωτικό ε;Εγω πριν χρόνια ειχα γεννήσει στο Μητέρα και ειχε παει παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy 6 είπε:

Καλα νομιζω ειναι για ιδιωτικό ε;Εγω πριν χρόνια ειχα γεννήσει στο Μητέρα και ειχε παει παραπάνω 

Δεν ξερω κοριτσι μου,δεν εχω κανει ερευνα για να δω τι τιμες παιζουν γενικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, ειμαι στη 13βδομαδα +1μ.ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μετα απο δεκα χρόνια προσπάθειας. Εχω ενα γιο δεκα ετων κ ήθελα σα τρελη ακόμα ενα μωρό μα δεν ερχοταν. Κ ηρθε τωρα...... Εχω αρκετά θέματα οπως θρομβοφιλια κ γενικά οχι πολυ άνετη εγκυμοσύνη αλλα θελω ολααα να παν καλά..... Την Τετάρτη εχ ω αυχενική διαφάνεια στο νοσοκομείο κ θα σπασει η καρδιά μου. Ειμαι 36 βλεπετε. Την τρίτη θα κανω το papp a και τη χοριακη γιανα τα δωσω στην αυχενική........ Φοβάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Termi είπε:

Γεια σας, ειμαι στη 13βδομαδα +1μ.ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μετα απο δεκα χρόνια προσπάθειας. Εχω ενα γιο δεκα ετων κ ήθελα σα τρελη ακόμα ενα μωρό μα δεν ερχοταν. Κ ηρθε τωρα...... Εχω αρκετά θέματα οπως θρομβοφιλια κ γενικά οχι πολυ άνετη εγκυμοσύνη αλλα θελω ολααα να παν καλά..... Την Τετάρτη εχ ω αυχενική διαφάνεια στο νοσοκομείο κ θα σπασει η καρδιά μου. Ειμαι 36 βλεπετε. Την τρίτη θα κανω το papp a και τη χοριακη γιανα τα δωσω στην αυχενική........ Φοβάμαι 

Καλημέρα και καλωσήρθες! Με το καλό όλα να σου πάνε υπέροχα ❤️ Γενικά από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα δεν είσαι και τόσο μεγάλη βρε μην το σκέφτεσαι ! Όσο για τα θέματα εφόσον τα εχεις βρει όλα είναι ελεγχόμεναΖ  Θα έρθει το δεύτερο παιδάκι σου και ο γιος σου θα είναι ο μεγάλος αδελφός :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...