Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες φθινοπώρου 2019 ?


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ κ μπανακι. ? Είμαι στην 25η εβδομάδα!!!! ? Αλλά περπατάω μήπως βοηθήσω κ λίγο τη μέση κ τα κιλά.. 

Περνάει ο καιρός όντως!!!!! Έφτασες κιόλας 25η????? Καλά κάνεις και περπατάς!!! Κι εγώ περπατάω αρκετά από την αρχή σχεδόν. Για να δούμε τώρα τα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Κορίτσια μέχρι ποτέ σας επέτρεψαν τα μπάνια στην θάλασσα;;

Εμένα κανονικά μου έχουν πει να κάνω μπανάκια. Δεν μου είπαν να τα σταματήσω. Κι εγώ παω μέρα παρά μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμένα κανονικά μου έχουν πει να κάνω μπανάκια. Δεν μου είπαν να τα σταματήσω. Κι εγώ παω μέρα παρά μέρα!

Και μένα οπότε θέλω. Μέχρι όσο θέλω... Αν δω βέβαια διαφορετικά πχ υγρά. Να επικοινωνήσω μαζί του για καλλιέργεια. Αυτό μόνο. Κατά τα άλλα κ ηλιοθεραπεία έκανα μέχρι τώρα. ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια γεια σας! Εχετε ετοιμασει τα παντα για την ελευση των μικρουληδων?Γιατι εγω νιωθω οτι εχω μεινει λιγο πισω σ αυτο το θεμα...Ειμαι 30η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η z1989 είπε:

Κοριτσια γεια σας! Εχετε ετοιμασει τα παντα για την ελευση των μικρουληδων?Γιατι εγω νιωθω οτι εχω μεινει λιγο πισω σ αυτο το θεμα...Ειμαι 30η εβδομαδα

Και εγώ κορίτσι είμαι στην 28η εβδομάδα. Βαλίτσα έχεις φτιάξει? Θα γεννήσεις ιδιωτικά η δημόσια?. Εγω ιδιωτικά οπότε θέλω μόνο τα δικά μου. Από βδομάδα θα πάω να πάρω κάτι ρούχα που θέλω για μένα. Κ μετά πλύσιμο κ βαλίτσα.... Κ τέλος έχω να πάρω σερβιέτες, κρέμες, αφρόλουτρο, για τις θηλες. Κ κάπου εκεί νομίζω θα είναι έτοιμη... Θα φτάσω δηλ κάπου τις 32 εβδομάδες για να την τελειοποιησω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ κορίτσι είμαι στην 28η εβδομάδα. Βαλίτσα έχεις φτιάξει? Θα γεννήσεις ιδιωτικά η δημόσια?. Εγω ιδιωτικά οπότε θέλω μόνο τα δικά μου. Από βδομάδα θα πάω να πάρω κάτι ρούχα που θέλω για μένα. Κ μετά πλύσιμο κ βαλίτσα.... Κ τέλος έχω να πάρω σερβιέτες, κρέμες, αφρόλουτρο, για τις θηλες. Κ κάπου εκεί νομίζω θα είναι έτοιμη... Θα φτάσω δηλ κάπου τις 32 εβδομάδες για να την τελειοποιησω ??

Καλησπερα :) Θα γεννησω ιδιωτικα και δεν εχω παρει κατι για μενα ακομα .Επειδη καθομαι και ασχολουμαι με το ζαχαρο εγκυμοσυνης που μου προεκυψε δεν ειχα χρονο να ασχοληθω ενδελεχως.Τι ακριβως χρειαζομαστε για την κλινικη??επισης για το μωρο τα ψωνισες ολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η z1989 είπε:

Καλησπερα :) Θα γεννησω ιδιωτικα και δεν εχω παρει κατι για μενα ακομα .Επειδη καθομαι και ασχολουμαι με το ζαχαρο εγκυμοσυνης που μου προεκυψε δεν ειχα χρονο να ασχοληθω ενδελεχως.Τι ακριβως χρειαζομαστε για την κλινικη??επισης για το μωρο τα ψωνισες ολα?

Για τη βαλίτσα μας εγώ θα βάλω 2 πιτζάμες, ένα φορεματάκι-νυχτικια κ ένα παντελόνι μακρύ κ κοντομάνικο μπλουζάκι.... Για τις θηλες επιθέματα κ κρέμα... Σερβιέτες... Αφρόλουτρο... Καλλυντικά... Εσώρουχα... Παντόφλες για το μπανιο(γιατί σιχαίνομαι να ακουμπάω στη μπανιέρα)... Κ παντόφλες ανετες με τις πιτζάμες.... Μια ρόμπα... Εμάς είναι 5 λεπτά από το μαιευτήριο οποτε ότι θελήσω θα πετάγεται ο άντρας μου. Θα του τα χω έξω από τη ντουλάπα για πιο εύκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Καλησπερα :) Θα γεννησω ιδιωτικα και δεν εχω παρει κατι για μενα ακομα .Επειδη καθομαι και ασχολουμαι με το ζαχαρο εγκυμοσυνης που μου προεκυψε δεν ειχα χρονο να ασχοληθω ενδελεχως.Τι ακριβως χρειαζομαστε για την κλινικη??επισης για το μωρο τα ψωνισες ολα?

Για το μωρό μου χουν πάρει πεθερά κ μαμά. Σεντόνια κουβερτακια σελτεδακια είμαι φουλ από αυτά... Έχω πάρει 2 καπες, κ φορμακια, κορμακια κ σετακια από 50 εκ έως 62..λιγα όμως κομμάτια..... Θέλω ακόμη κι άλλα. Αλλά περίμενα να βγουν κ τα νέα κομμάτια στα μαγαζιά. Μου είπαν γύρω στα 5 πιτζαμακια, κ 7 κορμακια πρέπει να χω.... Οπότε κάπου τόσα θα πάρω λέω. Κ 2 σετακια πιο καλά στην ουσία από το κάθε νούμερο.... 50εκ...56 εκ... 62 εκ.... Οιχ όταν θα πάμε πολλές βόλτες καταχείμωνο..... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Για τη βαλίτσα μας εγώ θα βάλω 2 πιτζάμες, ένα φορεματάκι-νυχτικια κ ένα παντελόνι μακρύ κ κοντομάνικο μπλουζάκι.... Για τις θηλες επιθέματα κ κρέμα... Σερβιέτες... Αφρόλουτρο... Καλλυντικά... Εσώρουχα... Παντόφλες για το μπανιο(γιατί σιχαίνομαι να ακουμπάω στη μπανιέρα)... Κ παντόφλες ανετες με τις πιτζάμες.... Μια ρόμπα... Εμάς είναι 5 λεπτά από το μαιευτήριο οποτε ότι θελήσω θα πετάγεται ο άντρας μου. Θα του τα χω έξω από τη ντουλάπα για πιο εύκολο. 

Ωραια νομιζω πως ηρθε η ωρα να ετοιμαζομαι...πολυ χαλαρη με βρισκω!αχαχα τυχερη εισαι που ειναι κοντα το μαιευτηριο κατευθειαν ετοιμαζεσαι και πας! Και μενα ειναι κοντα  αλλα οχι τοσο..Ποτε εχεις ΠΗΤ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για το μωρό μου χουν πάρει πεθερά κ μαμά. Σεντόνια κουβερτακια σελτεδακια είμαι φουλ από αυτά... Έχω πάρει 2 καπες, κ φορμακια, κορμακια κ σετακια από 50 εκ έως 62..λιγα όμως κομμάτια..... Θέλω ακόμη κι άλλα. Αλλά περίμενα να βγουν κ τα νέα κομμάτια στα μαγαζιά. Μου είπαν γύρω στα 5 πιτζαμακια, κ 7 κορμακια πρέπει να χω.... Οπότε κάπου τόσα θα πάρω λέω. Κ 2 σετακια πιο καλά στην ουσία από το κάθε νούμερο.... 50εκ...56 εκ... 62 εκ.... Οιχ όταν θα πάμε πολλές βόλτες καταχείμωνο..... ???

Ναι με τα φορμακια δε μπορεις να υπολογισεις τι θελεις ακριβως.Παιζει ρολο το ποσο θα γεννηθει το μωρο ποτε θα γεννηθει κλπ..και μενα μου ειπανε να παω αφοτου φερουν τη νεα κολεξιον!οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας. Εμενα παλι μου ειπανε για περισσοτερα φορμακια και πιτζαμακια οτι θα χρειαστει..αλλα τα περαιτερω  αγοραζονται και στην πορεια νομιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η z1989 είπε:

Ωραια νομιζω πως ηρθε η ωρα να ετοιμαζομαι...πολυ χαλαρη με βρισκω!αχαχα τυχερη εισαι που ειναι κοντα το μαιευτηριο κατευθειαν ετοιμαζεσαι και πας! Και μενα ειναι κοντα  αλλα οχι τοσο..Ποτε εχεις ΠΗΤ??

Μέσα Νοεμβρίου... Θεωρώ κάπου εκεί θα μας έρθει. Εκτός απροόπτου. ? Γιατί κάνω κ συσπάσεις... Κ παίρνω προγεστερόνη να δούμε πως θα πάνε.. Πόσα κιλακια είναι το δικό σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η z1989 είπε:

Ναι με τα φορμακια δε μπορεις να υπολογισεις τι θελεις ακριβως.Παιζει ρολο το ποσο θα γεννηθει το μωρο ποτε θα γεννηθει κλπ..και μενα μου ειπανε να παω αφοτου φερουν τη νεα κολεξιον!οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας. Εμενα παλι μου ειπανε για περισσοτερα φορμακια και πιτζαμακια οτι θα χρειαστει..αλλα τα περαιτερω  αγοραζονται και στην πορεια νομιζω..

Ναι... Αυτό ακριβώς. Επίσης δεν θέλω να μαζέψω πάρα πολλά. Γιατί σκέφτομαι πως όλο κ κάποιος φίλος θα φέρει κάποιο ρούχο.... Οπότε δεν θέλω να τρέχω να τα αλλάζω όλα.!!!!.. Τα 50αρια τα παίρνω περισσότερο μονόχρωμα κ διαφορά χρώματα όχι μονο μπλε. Για να τα έχω κ σε επόμενα.. Γιατί μπορεί κ να μην τα βάλει καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μέσα Νοεμβρίου... Θεωρώ κάπου εκεί θα μας έρθει. Εκτός απροόπτου. ? Γιατί κάνω κ συσπάσεις... Κ παίρνω προγεστερόνη να δούμε πως θα πάνε.. Πόσα κιλακια είναι το δικό σου? 

Εχω να τον δω δυο εβδομαδες.την τελευταια φορα ηταν ενα κιλο.Νομιζω 27η εβδομαδα..εσενα?Συσπασεις κοριτσι μου κανουν πολλες κοπελες ειναι συνηθες φαινομενο...και γω εχω καποιες μερες.αχ αυτη η προγεστερονη την επαιρνα στην αρχη..κανει θαυματα παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι... Αυτό ακριβώς. Επίσης δεν θέλω να μαζέψω πάρα πολλά. Γιατί σκέφτομαι πως όλο κ κάποιος φίλος θα φέρει κάποιο ρούχο.... Οπότε δεν θέλω να τρέχω να τα αλλάζω όλα.!!!!.. Τα 50αρια τα παίρνω περισσότερο μονόχρωμα κ διαφορά χρώματα όχι μονο μπλε. Για να τα έχω κ σε επόμενα.. Γιατί μπορεί κ να μην τα βάλει καν

Ναι επισης συμφωνω σε αυτο που λες για τα ρουχαλακια..Δε μπορει θα μας γεμισουν φορμακια!Αν εχουμε και μεις ηδη τι θα τα κανουμε τοσα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η z1989 είπε:

Εχω να τον δω δυο εβδομαδες.την τελευταια φορα ηταν ενα κιλο.Νομιζω 27η εβδομαδα..εσενα?Συσπασεις κοριτσι μου κανουν πολλες κοπελες ειναι συνηθες φαινομενο...και γω εχω καποιες μερες.αχ αυτη η προγεστερονη την επαιρνα στην αρχη..κανει θαυματα παντως..

Ναι κάνει θαύματα αλλά είμαι σα ζόμπι μετά!!!!!. Κ εμείς χθες 1.100 ειμασταν!!!. Τώρα ξανά έχω μέσα Σεπτεμβρίου ξανά ραντεβού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η z1989 είπε:

Ναι επισης συμφωνω σε αυτο που λες για τα ρουχαλακια..Δε μπορει θα μας γεμισουν φορμακια!Αν εχουμε και μεις ηδη τι θα τα κανουμε τοσα??

Θα τρέχουμε να τα αλλάζουμε....... Άστα...... Γι αυτό δε θέλω να πάρω πολλά... Αν και έχω φτιάξει λίστα γέννας.... Οπότε δεν νομίζω να χω δώρα ρουχαλάκια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κάνει θαύματα αλλά είμαι σα ζόμπι μετά!!!!!. Κ εμείς χθες 1.100 ειμασταν!!!. Τώρα ξανά έχω μέσα Σεπτεμβρίου ξανά ραντεβού. 

Τα έπαιρνα και θυμάμαι...μετά έπεφτα σαν το κοτόπουλο..υπνηλία και κατάπτωση αρκετή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια ?

Νομίζω με αγχωσατε λίγο εγώ είμαι 35 εβδομάδων  και 4ημερών και δεν έχω ετοιμάσει την βαλίτσα .

Εγώ θα γεννήσω σε δημόσιο όποτε πρέπει να πάρω πολλά μαζί μου αν και έχω την λίστα. Έχω ετοιμα σιδερομενα τα ρούχα της μπέμπας βέβαια αλλά πέρα από αυτό δεν έχω κάνει τπτ ούτε βαλίτσα έχω βρει ούτε πανες έχω αγοράσει. Έχω την μητέρα μου συνέχεια και μου λέει μην αγχώνεσαι έχεις χρόνο και τέτοια και ούτε που  κατάλαβα πότε πέρασε ο καιρός. 

Αν κάποια θέλει την λίστα που μου έδωσαν από το μαιευτήριο να μου το πει. 

Επισεις έχω να προτείνω σε όλες ανεπιφύλακτα να κάνουν μαθήματα ανωδυνου τοκετού. Εμένα το νοσοκομείο που θα γεννήσω  μου τα παρείχε δωρεάν και ήρθε και ο άντρας μου μαζί. Θα σας βοηθήσουν πολύ να ηρεμησετε και να προετοιμαστείτε κατάλληλα και να ρωτήσετε ότι απορίες έχετε σχετικά με την γέννα, με την φροντίδα του μωρού, τον θηλασμό και τις πρώτες μέρες μετά την γέννα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το ΙΚΑ έχει δωρεάν μαθήματα κ είναι πολύ καλά... ? Εσύ που θα γεννήσεις δημόσια πάρε μεγάλη βαλιτσουλα. ? Εγώ θα την έφτιαχνα σιγά σιγά. Για να μην ξεχάσω τίποτα. Γιατί όλο το χω άγχος αν ξεχνάω κάτι να πάρω...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και το ΙΚΑ έχει δωρεάν μαθήματα κ είναι πολύ καλά... ? Εσύ που θα γεννήσεις δημόσια πάρε μεγάλη βαλιτσουλα. ? Εγώ θα την έφτιαχνα σιγά σιγά. Για να μην ξεχάσω τίποτα. Γιατί όλο το χω άγχος αν ξεχνάω κάτι να πάρω...... 

Εγώ έχω την μάνα μου να μου λέει συνέχεια μην αγχώνεσαι έχεις χρόνο και τέτοια. Το καλό με εμένα είναι ότι δεν μένω πολύ μακριά από το νοσοκομείο όποτε αν χρειαστώ τπτ έξτρα θα μου το φέρουν.

Το αστείο είναι ότι εγώ έχω αγοράσει μόνο δύο φαρμάκια και όλα τα υπόλοιπα μου τα έχουν φέρει δώρο και δεν έχω γεννήσει ακόμα δλδ φαντάσου τι θα γίνει με τα δώρα π θα μ φέρουν στο μαιευτήριο  .Οποτε κορίτσια μου μην αγχώνεστε και μην αγοράζετε πολλά έχετε χρόνο θα δείτε τι χρειάζεστε πραγματικά   όταν έχετε γεννήσει και μετά. 

Έχει αγοράσει κάποια καρότσι να μου πει πρώτες εντυπώσεις και ποιο αγόρασε . Γιατί υπάρχουν τόσα διαφορετικά και η πωλήτρια απλά θέλει να πουλήσει το πιο ακριβό. Οπότε μπερδεύτηκα και εγω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rachel.a είπε:

Εγώ έχω την μάνα μου να μου λέει συνέχεια μην αγχώνεσαι έχεις χρόνο και τέτοια. Το καλό με εμένα είναι ότι δεν μένω πολύ μακριά από το νοσοκομείο όποτε αν χρειαστώ τπτ έξτρα θα μου το φέρουν.

Το αστείο είναι ότι εγώ έχω αγοράσει μόνο δύο φαρμάκια και όλα τα υπόλοιπα μου τα έχουν φέρει δώρο και δεν έχω γεννήσει ακόμα δλδ φαντάσου τι θα γίνει με τα δώρα π θα μ φέρουν στο μαιευτήριο  .Οποτε κορίτσια μου μην αγχώνεστε και μην αγοράζετε πολλά έχετε χρόνο θα δείτε τι χρειάζεστε πραγματικά   όταν έχετε γεννήσει και μετά. 

Έχει αγοράσει κάποια καρότσι να μου πει πρώτες εντυπώσεις και ποιο αγόρασε . Γιατί υπάρχουν τόσα διαφορετικά και η πωλήτρια απλά θέλει να πουλήσει το πιο ακριβό. Οπότε μπερδεύτηκα και εγω. ?

Εμένα θα μου δώσουν το καρότσι... Οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό.... Εμενα μου χουν φέρει 2 παντελονακια...... Εγώ δεν νομίζω να χω δώρα σε ρούχα. Γιατί έχω κάνει λίστα γέννας.... Οπότε όσοι με ρωτούν τους λέω κ θα πάρουν από κει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/8/2019 at 11:55 ΠΜ, ο/η Rachel.a είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια ?

Νομίζω με αγχωσατε λίγο εγώ είμαι 35 εβδομάδων  και 4ημερών και δεν έχω ετοιμάσει την βαλίτσα .

Εγώ θα γεννήσω σε δημόσιο όποτε πρέπει να πάρω πολλά μαζί μου αν και έχω την λίστα. Έχω ετοιμα σιδερομενα τα ρούχα της μπέμπας βέβαια αλλά πέρα από αυτό δεν έχω κάνει τπτ ούτε βαλίτσα έχω βρει ούτε πανες έχω αγοράσει. Έχω την μητέρα μου συνέχεια και μου λέει μην αγχώνεσαι έχεις χρόνο και τέτοια και ούτε που  κατάλαβα πότε πέρασε ο καιρός. 

Αν κάποια θέλει την λίστα που μου έδωσαν από το μαιευτήριο να μου το πει. 

Επισεις έχω να προτείνω σε όλες ανεπιφύλακτα να κάνουν μαθήματα ανωδυνου τοκετού. Εμένα το νοσοκομείο που θα γεννήσω  μου τα παρείχε δωρεάν και ήρθε και ο άντρας μου μαζί. Θα σας βοηθήσουν πολύ να ηρεμησετε και να προετοιμαστείτε κατάλληλα και να ρωτήσετε ότι απορίες έχετε σχετικά με την γέννα, με την φροντίδα του μωρού, τον θηλασμό και τις πρώτες μέρες μετά την γέννα. ?

Καλημερα :) Νομιζω οτι πρεπει να ετοιμασεις τη βαλιτσουλα σου ηρθε η ωρα.Οσον αφορα τα ρουχαλακια του μωρου εχεις δικιο δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουρες για την ποσοτητα..

Αν εχεις τη λιστα του μαιευτηριου θα την ηθελα! Μου ειπε βεβαια και η κοπελα περιπου τι θελουμε..Επισης εγω ξεκιναω τωρα τα μαθηματα!Ελπιζω οντως να βοηθησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/8/2019 at 1:51 ΜΜ, ο/η Rachel.a είπε:

Εγώ έχω την μάνα μου να μου λέει συνέχεια μην αγχώνεσαι έχεις χρόνο και τέτοια. Το καλό με εμένα είναι ότι δεν μένω πολύ μακριά από το νοσοκομείο όποτε αν χρειαστώ τπτ έξτρα θα μου το φέρουν.

Το αστείο είναι ότι εγώ έχω αγοράσει μόνο δύο φαρμάκια και όλα τα υπόλοιπα μου τα έχουν φέρει δώρο και δεν έχω γεννήσει ακόμα δλδ φαντάσου τι θα γίνει με τα δώρα π θα μ φέρουν στο μαιευτήριο  .Οποτε κορίτσια μου μην αγχώνεστε και μην αγοράζετε πολλά έχετε χρόνο θα δείτε τι χρειάζεστε πραγματικά   όταν έχετε γεννήσει και μετά. 

Έχει αγοράσει κάποια καρότσι να μου πει πρώτες εντυπώσεις και ποιο αγόρασε . Γιατί υπάρχουν τόσα διαφορετικά και η πωλήτρια απλά θέλει να πουλήσει το πιο ακριβό. Οπότε μπερδεύτηκα και εγω. ?

Oσον αφορα το καροτσι εγω τωρα θα καταληξω σ ενα της kikkaboo.Οικονομικα ελαφρια και ομορφα..Ψαξε να τα δεις σε καποιο σαιτ.Δε ξερω απο που εισαι να σε παραπεμψω σε αντιστοιχο καταστημα να τα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...