Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ροζ στο χαρτί


Evoula4

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Τελειώνω την 10η εβδομάδα σε 2 μέρες. Τυχαίνει 1ή2 φορές τη βδομάδα να δω ροζ στο χαρτί υγείας. Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ, και πως η μήτρα είναι ευαίσθητη και σπάνε αγγεία. Σας έχει συμβεί εσας; Σταμάτησε ποτέ αυτό το σύμπτωμα; 

Ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα!

Τελειώνω την 10η εβδομάδα σε 2 μέρες. Τυχαίνει 1ή2 φορές τη βδομάδα να δω ροζ στο χαρτί υγείας. Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ, και πως η μήτρα είναι ευαίσθητη και σπάνε αγγεία. Σας έχει συμβεί εσας; Σταμάτησε ποτέ αυτό το σύμπτωμα; 

Ευχαριστώ. 

Καλησπέρα....με το καλό το μωρακι σου!!! σ έχει δώσει τίποτα χάπια  ο γιατρός για το ροζ που λες? Παίρνεις utrogestan?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'σαι καλά! Επαιρνα 3 φορές τη μέρα. Τώρα 2. Λέει να μην ανησυχώ...Έχω πάει εκτάκτως 2 φορές για αυτό το θέμα και όλα είναι μια χαρά. Τα ροζ υγρά τα  βλέπω μόνο μια φορά όταν σκουπιζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evoula4 είπε:

Να 'σαι καλά! Επαιρνα 3 φορές τη μέρα. Τώρα 2. Λέει να μην ανησυχώ...Έχω πάει εκτάκτως 2 φορές για αυτό το θέμα και όλα είναι μια χαρά. Τα ροζ υγρά τα  βλέπω μόνο μια φορά όταν σκουπιζομαι.

Ωραία αφού τα παίρνεις μια χαρά.. Απλά καλό είναι να ξεκουράζεσαι κ όσο μπορείς ξάπλα... Αφού σ ειπε ο γιατρος ότι είσαι οκ μην ανχωνεσαι!!! Ξεκούραση κ μόνο... Εύχομαι ότι καλύτερο για σένα κ το νινακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evoula4 όλα θα πάνε καλά φίλη μου! Να παίρνεις τα χάπια σου, να προσπαθείς να μην κουράζεσαι και να μην σηκώνεις βάρη άσκοπα και όλα θα σταματήσουν. Σκέψου ότι το σποράκι σου μεγαλώνει με τρελούς ρυθμούς και αυτό προκαλεί διόγκωση στην μήτρα και κάποιες φορές λίγο αιμορραγεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλξμερα κοριτσι κοιτα προς το παρον δεν μου εχει συμβει αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι καμια φορα συυμβαινει και αν γινει να παρω αυττο το χαπι και ναμην ανησχω δεν ειναι παθολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2019 at 9:21 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Evoula4 όλα θα πάνε καλά φίλη μου! Να παίρνεις τα χάπια σου, να προσπαθείς να μην κουράζεσαι και να μην σηκώνεις βάρη άσκοπα και όλα θα σταματήσουν. Σκέψου ότι το σποράκι σου μεγαλώνει με τρελούς ρυθμούς και αυτό προκαλεί διόγκωση στην μήτρα και κάποιες φορές λίγο αιμορραγεί.

Καλή εβδομάδα!  Ναι, αυτό σκέφτομαι... Σε ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2019 at 11:41 ΠΜ, ο/η egw είπε:

καλξμερα κοριτσι κοιτα προς το παρον δεν μου εχει συμβει αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι καμια φορα συυμβαινει και αν γινει να παρω αυττο το χαπι και ναμην ανησχω δεν ειναι παθολογικο

Όπως μου είχε πει και ο παθολόγος μου πιο παλια το δέρμα μου είναι υπερευαίσθητο, οπότε θα το ρίξω εκεί....χιχιχι. Καλή εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...