Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλησπερα σας,αυτη την στιγμη ειμαι 29εβδομαδες κ 5ημερων..εχω ακομα καιρο μεχρι την γεννα,αλλα συνεχεια σκεφτομαι το ιδιο πραγμα τι θα γινει οταν γεννησω λογο του ιου!Φανταζομαι ο αντρας μου θα επιτραπει να ειναι εκει,αλλα θα μπορει να ειναι μεσα στον τοκετο?Θα μπορουν να ερθουν εστω οι γονεις μας?Ειναι κ η πρωτη μου γεννα κ με στεναχωρει παρα πολυ να μην εκει οι δικοι μου ανθρωποι!!Υπαρχει καποια κοπελα που γεννησε προσφατα?ή καποια που απλως γνωριζει να μου πει τι γινεται?κ αν ναι σε ποιο μεαυτηριο?εγω θα ειμαι στο μητερα!!Να χουμε ολο το αγχος,να χουμε κ τον ιο!
    • Και τι θα κανεις?θα κατσεις να στεναχωριεσαι?και θα χαλας την ωραιοτερη περιοδιο της ζωης σου??Να παρεις τηλ τον γιατρο σου κ να του πεις οτι σε ανησυχει μηπως κατι δε παει καλα κ γεννησεις νωριτερα,για να δεις τι θα σου πει ( ετσι ουτε τον γιατρο σου προσβαλεις,ουτε αυτην δινεις).Κ οσο για το τοφαλος που σου ειπε να μην στεναχωριεσαι!!κ αμα σου ξαναπει καμια κατι τετοιο να της πεις εμενα ο αντρας μου ετσι με γουσταρει γι αυτο μου εκανε κ παιδι!!Τι περιμενεις να ακουσεις καλο απο γυναικα?Εισαι πολυ ελαστικη,αμα τα ειχε πει σε μενα θα την ειχα κανει να πει το πατερ ημων αναποδα!Συνελθε σε παρακαλω κ μη χαλας αυτες τις υπεροχες στιγμες,γιατι ετσι χαλας κ τις στιγμες του αντρα σου!!κ ολα αυτο περναει στο παιδι σου!!
    • Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές και τις σκέψεις σας..κι εγώ σαν χθες το θυμάμαι που ανέβασα το θετικό τεστακι μου..δεν το πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός να την πάρω αγκαλιά..με το καλό εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα και οι εγκυουλες μας να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη και να περιμένουμε μέρα μέρα και τα δικά σας μωρά..θα σας ενημερώσω όταν γενναμε να μας στείλετε λίγη θετική ενέργεια που έχει μπόλικη η ομάδα μας..
    • Ε δεν γίνεται αλλιώς ! Ειδικά αν σε ρωτάνε συνέχεια και πότε και γιατί και αν! Τώρα που είναι και Αύγουστος και φεύγουν είναι καλύτερα :)))
    • Πωπω αγάπη τι κορίτσαρος ειν αυτοος 3μιση κιλά φτου φτου...εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό 2700 ο δικός μου!! Ανυπομονώ κ εγώ, με ένα πόνο γλυκούλα μου 💗💗💗🥰
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...