Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αξιοπιστία χοριακης


Annachan

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας κ πάλι... Ήθελα να ρωτήσω υπήρχε ποτέ κάποια κοπέλα που έκανε χοριακη πριν την καθυστέρηση 3 με 4 μέρες να της βγήκε αρνητική κ όταν είχε καθυστέρηση να της έδειξε ένα θετικό αποτέλεσμα?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Κορίτσια γειά σας κ πάλι... Ήθελα να ρωτήσω υπήρχε ποτέ κάποια κοπέλα που έκανε χοριακη πριν την καθυστέρηση 3 με 4 μέρες να της βγήκε αρνητική κ όταν είχε καθυστέρηση να της έδειξε ένα θετικό αποτέλεσμα?? ?

Γεια σου κοπέλα μου! Δεν γνωρίζω κάποια αντίστοιχη ιστορία. Συνήθως η χοριακη δείχνει κ τότε απλώς είναι σε σχετικά χαμηλές μονάδες . Τώρα εάν έγινε καθυστερημένη σύλληψη υπάρχει μια πιθανότητα να μην δείξει αλλά όχι κ τόσο υψηλή .. εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Meli_aa είπε:

Γεια σου κοπέλα μου! Δεν γνωρίζω κάποια αντίστοιχη ιστορία. Συνήθως η χοριακη δείχνει κ τότε απλώς είναι σε σχετικά χαμηλές μονάδες . Τώρα εάν έγινε καθυστερημένη σύλληψη υπάρχει μια πιθανότητα να μην δείξει αλλά όχι κ τόσο υψηλή .. εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Κορίτσια γειά σας κ πάλι... Ήθελα να ρωτήσω υπήρχε ποτέ κάποια κοπέλα που έκανε χοριακη πριν την καθυστέρηση 3 με 4 μέρες να της βγήκε αρνητική κ όταν είχε καθυστέρηση να της έδειξε ένα θετικό αποτέλεσμα?? ?

Κορίτσι μου εγω προσωπικα πριν την καθυστέρηση είχα κάνει 2 τεστ εγκυμοσυνης τα οποία βγήκανε αχνά θετικά τα οποία προφανώς έδειχναν ότι εντοπιζοταν η ορμονη αλλά σε χαμηλούς αριθμους. Χοριακή έκανα με μια ημέρα καθυστέρηση και βγήκε σχεδόν 150. Οπότε θεωρώ ότι θα δείξει μάλλον και 2-3 μέρες πριν την καθυστέρηση αλλά θα είναι χαμηλή. Εκτός κι αν έγινε καθυστερημενη σύλληψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Κορίτσι μου εγω προσωπικα πριν την καθυστέρηση είχα κάνει 2 τεστ εγκυμοσυνης τα οποία βγήκανε αχνά θετικά τα οποία προφανώς έδειχναν ότι εντοπιζοταν η ορμονη αλλά σε χαμηλούς αριθμους. Χοριακή έκανα με μια ημέρα καθυστέρηση και βγήκε σχεδόν 150. Οπότε θεωρώ ότι θα δείξει μάλλον και 2-3 μέρες πριν την καθυστέρηση αλλά θα είναι χαμηλή. Εκτός κι αν έγινε καθυστερημενη σύλληψη. 

Στη πρώτη εγκυμοσύνη είχα πολύ καθυστερημένη σύλληψη. Είχα με 4 μέρες καθυστέρηση 19. Οπότε έχω κάποια ελπίδα μέσα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annachan είπε:

Στη πρώτη εγκυμοσύνη είχα πολύ καθυστερημένη σύλληψη. Είχα με 4 μέρες καθυστέρηση 19. Οπότε έχω κάποια ελπίδα μέσα μου... 

Εννοείται να έχεις ελπίδες. Τίποτε δεν αποκλειεται. Άλλωστε για αυτό λένε η χοριακή δείχνει από την πρώτη μετά καθυστερησης. Αλλιώς θα έλεγαν κι από πριν. Προσωπικά σου εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακή είναι η πιο αξιόπιστη μέθοδος επιβεβαίωσης μιας εγκυμοσύνης αρκεί να γίνει τουλάχιστον την μέρα της αναμεννόμενης περιόδου και έπειτα. Καλά αποτελέσματα να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...