Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η Βδομάδα και είμαι φοβισμένη


Recommended Posts

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και συγχαρητηρια!

Καταλαβαινω το αγχος και τον φοβο σου. Ομως στην παρουσα φαση δεν ειναι απαραιτητο να εχεις συμπτωματα. Μονο να προσεχεις. Οχι βαρη, οχι βαριες δουλειες. 

Υπομονη να περασουν οι μερες και να κανετε τον επομενο σας υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πρωτο μου υπερηχο τον ειχα κανει 8η εβδομαδα και το σπορακι ηταν καπου 4χιλιοστα αν δεν κανω λαθος.... φαντασου ποσο μικρο. Μεχρι τωρα ειναι καλα αυτα που ειδατε. Επισης δεν ειχα κανενα συμπτωμα... μονο πρησμενο στηθος.... Δεν ειναι απαραιτητο οτι θα εχεις συμπτωματα. Εγω εφτασα 21η εβδομαδα δοξα τω θεω και δεν εχω συμπτωματα. Ξεαγχωσου.. προσεχε λιγο τωρα στις αρχες και ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Υπομονή είναι λίγο αγχωτικό στην αρχή καθώς δεν νιώθεις τίποτα! Εμένα αναγούλες ξεκίνησαν στο τέλος της 6ης εβδομάδας κατα τ άλλα τίποτα άλλο, είναι όμως και κοπέλες που δεν έχουν καθόλου συμπτώματα.

Όλα θα πανε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση!με τη διαφορά ότι εγώ δεν έχω κάνει ακόμα υπέρηχο.εχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου σε 10 μέρες και ελπίζω να ακούσω καρδούλα!έχω κι εγώ φοβερό άγχος!από συμπτώματα έχω κράμπες και πόνους περιόδου.επισης το στηθος μου νιώθω πρησμένο!επίσης κι εγώ δεν έχω πει πουθενά τίποτα πέρα από τον άντρα μου ακομα!ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και αν ακούσουμε καρδούλα τότε θα το πω σε λίγους και καλούς μόνο!!!από φάρμακα τι παίρνεις?εγώ φιλισιν και σαλοσπιρ λόγω κάποιων χημικών κυήσεων που είχα στο παρελθόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση!με τη διαφορά ότι εγώ δεν έχω κάνει ακόμα υπέρηχο.εχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου σε 10 μέρες και ελπίζω να ακούσω καρδούλα!έχω κι εγώ φοβερό άγχος!από συμπτώματα έχω κράμπες και πόνους περιόδου.επισης το στηθος μου νιώθω πρησμένο!επίσης κι εγώ δεν έχω πει πουθενά τίποτα πέρα από τον άντρα μου ακομα!ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και αν ακούσουμε καρδούλα τότε θα το πω σε λίγους και καλούς μόνο!!!από φάρμακα τι παίρνεις?εγώ φιλισιν και σαλοσπιρ λόγω κάποιων χημικών κυήσεων που είχα στο παρελθόν!

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!! πόνους περιόδου και μάλιστα έντονους είχα κι εγώ ως την 6η εβδομάδα!

Καλά κάνετε κορίτσια! Εμείς παρόλο που το είπαμε μόνο σε οικογένεια μαθεύτηκε από πολύ νωρίς και φοβόμουν πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!! πόνους περιόδου και μάλιστα έντονους είχα κι εγώ ως την 6η εβδομάδα!

Καλά κάνετε κορίτσια! Εμείς παρόλο που το είπαμε μόνο σε οικογένεια μαθεύτηκε από πολύ νωρίς και φοβόμουν πολύ.

Πόσο είσαι τώρα?όσο λιγότεροι το ξέρουν στην αρχή τόσο καλύτερα νομίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πόσο είσαι τώρα?όσο λιγότεροι το ξέρουν στην αρχή τόσο καλύτερα νομίζω!!!

Τώρα είμαι στη 19η , έκαναν το λάθος και το είπαν σε παιδάκι που από τη χαρά του το είπε πραγματικά σε όλο τον κόσμο, άσε είχα νευριάσει τόσο πολύ που είπα και στον άντρα μου στο 2ο παιδάκι μας πρώτα ο Θεός δεν το λεμε κυριολεκτικά πουθενά!! Στην αρχή δεν θες να το ξέρει κανείς, φοβόμουν και το ενδεχόμενο να πάει κάτι στραβά και να εξηγώ στον καθέναν μετά τι έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

Τώρα είμαι στη 19η , έκαναν το λάθος και το είπαν σε παιδάκι που από τη χαρά του το είπε πραγματικά σε όλο τον κόσμο, άσε είχα νευριάσει τόσο πολύ που είπα και στον άντρα μου στο 2ο παιδάκι μας πρώτα ο Θεός δεν το λεμε κυριολεκτικά πουθενά!! Στην αρχή δεν θες να το ξέρει κανείς, φοβόμουν και το ενδεχόμενο να πάει κάτι στραβά και να εξηγώ στον καθέναν μετά τι έγινε!

Ακριβώς αυτό!συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!

Με το καλό το μωράκι σου!!!έχει αρχίσει να κλοτσαει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!το ότι δεν έχεις συμπτώματα δεν χρειάζεται να σε αγχώνει,εγώ βρίσκομαι στην 17 εβδομάδα και δεν είχα καθόλου συμπτώματα πάρα μόνο πονακια στην κοιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ακριβώς αυτό!συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!

Με το καλό το μωράκι σου!!!έχει αρχίσει να κλοτσαει??

ευχαριστώ πολύ, κάτι νιώθω αυτήν την εβδομάδα και πιστεύω πως είναι αυτό! Σαν κάτι να με σπρώχνει! Αλλά δεν το καταλαβαίνω συχνά. Για παράδειγμα τελευταία φορά το ένιωσα χθες το πρωί και με τρώει το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

ευχαριστώ πολύ, κάτι νιώθω αυτήν την εβδομάδα και πιστεύω πως είναι αυτό! Σαν κάτι να με σπρώχνει! Αλλά δεν το καταλαβαίνω συχνά. Για παράδειγμα τελευταία φορά το ένιωσα χθες το πρωί και με τρώει το άγχος!

Αχ τι ωραίααααα!!!!σιγά σιγά θα το καταλαβαίνεις όλο και περισσότερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ τι ωραίααααα!!!!σιγά σιγά θα το καταλαβαίνεις όλο και περισσότερο!!!!!

αυτό περιμένω, τουλάχιστον να το νιώθω να καταλαβαίνω πως είναι όλα καλά! Από την αρχή της εγκυμοσύνης κάθε φορά άγχος μέχρι το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

αυτό περιμένω, τουλάχιστον να το νιώθω να καταλαβαίνω πως είναι όλα καλά! Από την αρχή της εγκυμοσύνης κάθε φορά άγχος μέχρι το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό!

Έτσι είναι ναι!!!κι εγώ θυμάμαι στις προηγούμενες εγκυμοσυνες μου έκανα το πρωί υπέρηχο και το βράδυ νόμιζα ότι κάτι κακό έγινε...άγχος φουλ!!!τώρα ακόμα χειρότερα γιατί μετά τις επιτυχημένες είχα και δύο βιοχημικές.καταλαβαινεις πως είμαι!σε αναμμένα κάρβουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έτσι είναι ναι!!!κι εγώ θυμάμαι στις προηγούμενες εγκυμοσυνες μου έκανα το πρωί υπέρηχο και το βράδυ νόμιζα ότι κάτι κακό έγινε...άγχος φουλ!!!τώρα ακόμα χειρότερα γιατί μετά τις επιτυχημένες είχα και δύο βιοχημικές.καταλαβαινεις πως είμαι!σε αναμμένα κάρβουνα!!!

πωπω καταλαβαίνω! όλα θα πάνε καλά ! εγώ μετά την επίσκεψη στον γιατρί ησυχάζω και αργότερα όλο και κάτι θα βρεθεί να με βασανίσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

πωπω καταλαβαίνω! όλα θα πάνε καλά ! εγώ μετά την επίσκεψη στον γιατρί ησυχάζω και αργότερα όλο και κάτι θα βρεθεί να με βασανίσει!!

Αδιορθωτες είμαστε!!!!!!,????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Καλημέρα, όλες είμαστε γεμάτες αγωνία και ένα σωρό ανάμεικτα συναισθήματα μαζί με τον ενθουσιασμό μας. Προσπάθησε ωστόσο να χαλαρώσεις και να μη σκέφτεσαι πολύ. Ο γιατρός ξέρει. Στην περίπτωσή μου κατάλαβα στην 7η εβδομάδα ότι είμαι έγκυος οπότε τότε ακούσαμε κ καρδούλα. Σου εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια κ σε δύο εβδομάδες ν ακούσετε καρδούλα! Μόνο θετικές σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

πωπω καταλαβαίνω! όλα θα πάνε καλά ! εγώ μετά την επίσκεψη στον γιατρί ησυχάζω και αργότερα όλο και κάτι θα βρεθεί να με βασανίσει!

Τελικά δεν είμαι μόνο εγώ έτσι! Μετά τη Β επιπέδου μπορώ να πω πως ηρέμησα περισσότερο από κάθε άλλη φορά. Μάλλον έχει να κάνει κ με τις κλωτσιές που έγιναν πιο αισθητές εκείνη την περίοδο! κ Ειδικά όταν το νιώθετε να κλωτσά συχνά δε φοβάστε τίποτα, ξέρετε ότι είναι εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

Γεια σας κ από μένα κορίτσια.

Είμαι στην 5η εβδομάδα κ γω...Βασικά σχεδόν στην 6η. Έκανα πρώτο υπέρηχο πριν 2 μέρες ο οποίος εδειξε ενδομήτρια σάκο, καλή μήτρα , χωρίς έμβρυικα στοιχεία όμως. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης πέρα απ το πρησμένο στήθος.

Μου είπαν να ξαναπάω σε 1 με 2 εβδομάδες.  Είμαι πολύ φοβισμένη. Γράφω γιατί δεν ξέρει κανείς για την εγκυμοσύνη μου πέρα απ τον άντρα μου κ απλά θέλω να βγάλω τους φόβους μου. Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες μια υπέροχη τυχερή εύκολη εγκυμοσύνη με υγεία. Τα φιλιά μου.

Κοριτσάκι μου μην ανχωνεσαι κ εγω έτσι ήμουν στην Άρχη κ ακόμα χειρότερα φοβόμουν με το παραμικρό(βέβαια είχα κ 2 αποβολες) γιαυτό σιγουρα ειχα παραπάνω ανχος!!!!Εγώ το έμαθα όταν ήμουν στην 4η με 5η εβδομάδα αυτά που αισθάνομουν ήταν πόνοι περιόδου δλδ πρησμενο στηθος και μέση δεν είχα άλλο σύμπτωμα μέχρι την 9η εβδομάδα εκεί άρχισαν μετά αλλά εμετοι κ ζαλάδες κ πολλές παρα πολλες ανακατοσουρες...Αλλά μην ανχωνεσαι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός μπορεί να μην αισθάνθεις τίποτα  σε όλη την εγκυμοσύνη καλυτερα ακόμα!!! Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε ❤✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evi'sBaby είπε:

Τελικά δεν είμαι μόνο εγώ έτσι! Μετά τη Β επιπέδου μπορώ να πω πως ηρέμησα περισσότερο από κάθε άλλη φορά. Μάλλον έχει να κάνει κ με τις κλωτσιές που έγιναν πιο αισθητές εκείνη την περίοδο! κ Ειδικά όταν το νιώθετε να κλωτσά συχνά δε φοβάστε τίποτα, ξέρετε ότι είναι εκεί! 

Άντε κοντεύει κ σε μένα η β επιπέδου. Προς τα τέλη του μήνα. Ελπίζω να είναι όλα καλά να χαλαρώσω, και να αρχίσω να το νιώθω καθημερινά να ηρεμώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Άντε κοντεύει κ σε μένα η β επιπέδου. Προς τα τέλη του μήνα. Ελπίζω να είναι όλα καλά να χαλαρώσω, και να αρχίσω να το νιώθω καθημερινά να ηρεμώ !

Έτσι θα γίνει μη φοβάσαι τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! κοπελες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη σας και τα καλα σας λόγια! Αυτο που με στεναχωρει περισοτερο ομως ειναι αυτο οτι δεν ειδαμε εμβρυικα στοιχεια.  ελπιζω οντως να δω κατι στον επομενο υπερηχο...!!  Αντε ευχομαι σε όλες να νικαμε καθε φοβο που θα μας μπαινει στο μυαλο ευκολα ασε που δεν νομιζω οτι αυτοι οι φοβοι θα φυγουν κ ποτε, μετα που θα τα παρουμε στην αγκαλια μας, θα ξεκινησουν αλλλοι φοβοι!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση!με τη διαφορά ότι εγώ δεν έχω κάνει ακόμα υπέρηχο.εχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου σε 10 μέρες και ελπίζω να ακούσω καρδούλα!έχω κι εγώ φοβερό άγχος!από συμπτώματα έχω κράμπες και πόνους περιόδου.επισης το στηθος μου νιώθω πρησμένο!επίσης κι εγώ δεν έχω πει πουθενά τίποτα πέρα από τον άντρα μου ακομα!ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και αν ακούσουμε καρδούλα τότε θα το πω σε λίγους και καλούς μόνο!!!από φάρμακα τι παίρνεις?εγώ φιλισιν και σαλοσπιρ λόγω κάποιων χημικών κυήσεων που είχα στο παρελθόν!

και εσυ σε 10 μερες? και εγω!!! ουυφφφ !! ειναι ψυχοφθορο!! και εγω αυτο σκεφτομαι αν τελικα αυτην τη φορα δουμε εμβρυακι στον σακο, θα το πουμε σε μερικους καλους φιλους, μετρημενοι στα δακτυλα που λεμε. απο φαρμακα δεν παιρνω τιποτα εγω, μονο βιταμινες κ φυσικα το χαπακι του θυρεοειδη μου. εχω υποθυρ. ρυθμισμενο τα τελευταια 4 χρονια. ο προγεννητικος ηταν ολα οκ....!! Αυτα κ περιμενουμε!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Τώρα είμαι στη 19η , έκαναν το λάθος και το είπαν σε παιδάκι που από τη χαρά του το είπε πραγματικά σε όλο τον κόσμο, άσε είχα νευριάσει τόσο πολύ που είπα και στον άντρα μου στο 2ο παιδάκι μας πρώτα ο Θεός δεν το λεμε κυριολεκτικά πουθενά!! Στην αρχή δεν θες να το ξέρει κανείς, φοβόμουν και το ενδεχόμενο να πάει κάτι στραβά και να εξηγώ στον καθέναν μετά τι έγινε!

Εγω φαντασου δεν θελω να το μαθει ο μπαμπας μου.....! αυτον φοβαμαι οτι θα το πει σε ολον το κοσμο, επισης ειναι κ τοσο ανχωδης σαν ανθρωπος που μονο καλο δεν θα μου κανει να το μαθει. σκεφτομαι να του το πω καπου στον 8ο ???.  δυστυχως, μενω εξωτερικο οποτε δεν θα γινει αντιληπτη η κοιλιτσα μου ευκολα.  Δεν ειμαστε υπερβολικες, οπως ακριβως ειπες στο ενδεχομενο να παει κατι στραβα ποιος τους εξηγει μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η neraidoula86 είπε:

και εσυ σε 10 μερες? και εγω!!! ουυφφφ !! ειναι ψυχοφθορο!! και εγω αυτο σκεφτομαι αν τελικα αυτην τη φορα δουμε εμβρυακι στον σακο, θα το πουμε σε μερικους καλους φιλους, μετρημενοι στα δακτυλα που λεμε. απο φαρμακα δεν παιρνω τιποτα εγω, μονο βιταμινες κ φυσικα το χαπακι του θυρεοειδη μου. εχω υποθυρ. ρυθμισμενο τα τελευταια 4 χρονια. ο προγεννητικος ηταν ολα οκ....!! Αυτα κ περιμενουμε!! ?

Πώς και πώς περιμένω το ραντεβού!προγεννητικό δεν έχω κάνει ακόμα αλλά οι περισσότερες εξετάσεις υπάρχουν ήδη από τα μεγαλύτερα παιδάκια μου!!!όπως κι εσύ περιμένουμε!!!προσέχουμε όσο μπορούμε και ανυπομονούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...