Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερμα και περιττα κιλα


strumfitaa

Recommended Posts

κοπελες μου γεια σας και καλη χρονια..εχει τυχει το λιπος και τα περιττα κιλα σε εναν αντρα να μειωσει αρκεταα τα σπερματοζωαρια την κινητικοτητα τους και την μορφολογια τους ετσι ωστε το σπερμα να μην ειναι γονιμο και να λενε για εξωσωματικη ..και μολις χασει λιγα κιλα να σασει λιγο το σπερμα και να γινει γονιμο χωρις εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2019 at 1:27 ΜΜ, ο/η nektaria17 είπε:

κοπελες μου γεια σας και καλη χρονια..εχει τυχει το λιπος και τα περιττα κιλα σε εναν αντρα να μειωσει αρκεταα τα σπερματοζωαρια την κινητικοτητα τους και την μορφολογια τους ετσι ωστε το σπερμα να μην ειναι γονιμο και να λενε για εξωσωματικη ..και μολις χασει λιγα κιλα να σασει λιγο το σπερμα και να γινει γονιμο χωρις εξωσωματικη?

Καλησπέρα τα κιλά σίγουρα επηρεάζουν όμως όχι και σε βαθμό γονιμότητας ξεκινήστε εξετάσεις να δείτε τι συμβαίνει κυρίως οι ορμόνες επηρεάζουν για π.χ fsh τεστοστερόνη Κυστική ινώδη καρυτοτυπος .Το έζησα και εγώ με τον σύζυγό μου.επισης παίζει ρόλο δυστυχώς και το τσιγάρο.αν χρειαστείς κάτι άλλο στείλε μου καλή συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι? @Μπεμπελουκατι εννοείς κυστική ίνωση? Να νοσεις κ όχι ένας φορείς κυστικής να έχει θέμα με την γονιμότητα του!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/1/2019 at 10:45 ΜΜ, ο/η Scooby! είπε:

Να ρωτήσω κάτι? @Μπεμπελουκατι εννοείς κυστική ίνωση? Να νοσεις κ όχι ένας φορείς κυστικής να έχει θέμα με την γονιμότητα του!? 

Την κανεις για προληπτικούς λόγους να δουν ότι και οι 2 μελλοντικοί γονείς δεν νοσούν από αυτήν την ασθένεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Την κανεις για προληπτικούς λόγους να δουν ότι και οι 2 μελλοντικοί γονείς δεν νοσούν από αυτήν την ασθένεια !

Ναι αυτό το γνωρίζω! Απλά όπως το έγραψες κατάλαβα ότι αν είσαι φορεας παίζει ρόλο στη γονιμότητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Ναι αυτό το γνωρίζω! Απλά όπως το έγραψες κατάλαβα ότι αν είσαι φορεας παίζει ρόλο στη γονιμότητα! 

Αν είσαι φορέας φυσικά και παίζει ρόλο στη γονιμότητα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν είσαι φορέας φυσικά και παίζει ρόλο στη γονιμότητα .

Δεν παίζει ρόλο στ γονιμότητα αλλά στ να έρθει στον κόσμο ένα υγιεί παιδί! Όπως τα γράφεις καταλαβενει αλλά κάποιος π δεν γνωρίζει! Αν νοσεί κάποιος το γνωρίζει από μικρή ηλικία! την εξέταση την κάνεις για να δεις αν είσαι φορέας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...