Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου να στε καλά χαίρομαι που και άλλες μανούλες κ μη σκέφτονται του ίδια και δεν είμαι η μόνη!! 
    • Βασικά όταν πήγα για το Ντοπλερ μου είπε "όλα είναι καλά, από εμένα να φύγετε ήσυχοι και δε θα τα ξαναπούμε".  Τέλος πάντων, δε θέλω να σε κοιτάζω κι εσένα... Θα κάνω τις εξετάσεις την Τρίτη και την άλλη Δευτέρα θα πάω στο μαιευτήρα μου να δω πως θα πορευτούμε.  Εσείς τι νέα, κορίτσια;;
    • Καλησπέρα κορίτσια! Εγω αδιαθέτησα εχθές βράδυ... οπότε συνεχίζουμε κ παμε για τον 5 μήνα προσπαθειών. Ποιά κοπέλα έχει αναλάβει το πινακάκι; Αν θέλει ας με αλλάξει, 6/7 περιμένω πάλι
    • κοριτσάκι μου μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... οκ ο εξωσωματικός σου απαράδεκτος ειδικά που έχετε και οικογενειακές σχέσεις... θα έπρεπε να είναι δίπλα σου να σε στηρίζει... η καισαρική επιλέγεται στις εξωσωματικές αλλά ο κυριότερος λόγος είναι η συνήθης μεγάλη ηλικία της επιτόκου και οι συχνες πολύδυμες κυήσεις... ή όταν υπάρχουν θέματα υπέρτασης και διαβήτη... εσύ δεν πληρείς καμία από τις παραπάνω προϋποθέσεις για να μην δοκιμάσεις τον φ.τ... οπότε θα σου έλεγα προχώρα με τον μαιευτήρα αλλά απλώς να μην βιαστείς... δώσε χρόνο... και αφού έχει 2 βδομάδες να σας δει ο εμβρυομητρικός σημαίνει ότι θα σε ξαναδεί πολύ σύντομα... επίσπευσε το για να ησυχάσεις... τουλάχιστον 2-3 βδομαδούλες μπορείς να κάνεις υπομονή, αν σε καθησυχάσει ξανά για το βάρος...
    • Οχι καλέ μια βδομαδα καθυστερηση ειναι πολυ!!! Και σε σενακαλη επιτυχια ! Να πανε ολα κάλά!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...