Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Μήπως λέω μήπως είναι αίμα εμφυτευσης;; 
    • Με το καλό να υποδεχτείτε την κούκλα σας!! Λογικό να τρελαθείς!! Μεγαλώνουν τόσο πολύ από υπέρηχο σε υπέρηχο που είναι απίστευτο!! 
    • Δόξα τω Θεω όλα καλά!! Σταμάτησαν και τα καφέ εχθές.. Εμείς διακοπές δε θα πάμε. Ένα ακόμα ΣΚ Χαλκιδική θα πάμε και μετά πίσω. Βασικά και με την έξαρση κρουσμάτων που υπάρχει και με τις αποκολλησούλες που έχω κάθε τρεις και δυο ψιλό φοβάμαι να σου πω την αλήθεια. Άσε που έρχονται πολλά έξοδα και θέλει και λίγο οικονομία. Εσείς θα πάτε; 
    • Μπράβο @Lily94 και @Sunshine 88 τέλεια νέα!  @Vivi.Nik. περιμένουμε τώρα και τα δικά σου ευχάριστα να μας φεύγουν σιγά σιγά τα πρώτα άγχη!  Το δικό μου ένστικτο ως προς το φύλο πάντως είναι τελείως λανθασμένο. Πιο πιθανό είναι να πέφτουν μέσα τα χρώματα των τεστ εγκυμοσύνης 🤣 Τώρα νιώθω ότι έχω ένα κι ένα
    • Και εγώ τον Ιανουάριο είχα παλλιδρομη στην 12εβδομαδα και έχω πει ότι θα πάρω ανάσα μόλις περάσω την 12η εβδομάδα.  Καταφέραμε και οι δύο να ξεπεράσουμε τα άσχημα και δημιουργούμε αυτή την στιγμή. Θετική σκέψη και όλα θα είναι υπέροχα
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...