Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ!!!!!! Μη στενοχωριεσαι! Το ξερω οτι σου βγαινει μια αυθορμητη στενοχωρια που σε κατακλυζει. Το καταλαβαινω αυτο. Κ γω ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα στον πρωτο μηνα. Πιστευα οτι θα επιανα με την πρωτη. Και να, εφτασα αισιως τον 4ο μηνα προσπαθειων και σε πληροφορω τωρα αρχιζω και νιωθω πιο χαλαρη. Και σκεφτομαι οταν ειναι να ρθει, θα ρθει! Και πιστευω μονο κ μονο λογω χαλαρωματος και ηρεμιας, αυξανονται οι πιθανοτητες συλληψης! Οποτε παμε γερα!!!
    • Τελεια τελεια!!! Μην πτοεισαι! Ηθικον ακμαιοτατον! Και γω στον 4 μηνα προσπαθειων ειμαι. Παμε δυναταααα
    • Νομίζω κ εγώ ότι δεν παίζει σημασία στη σύλληψη αν σηκώνεις βάρη κ η ορθοστασία. Όταν μάθεις εννοείται ότι είσαι εγκυος θα πρέπει να προσέχεις...Σου εύχομαι να έρθει το μπεμπακι σύντομα!!!🤱
    • Με το καλό μια τεραστίων διαστάσεων χοριακή!!!!!!😍😀
    • μια χαρά είναι 8 ώριμα ωάρια κορίτσι! Όμως στη θέση σου θα έκανα μια κουβέντα με το γιατρό να καταλάβω τι έγινε. Τα 30 που λες τα είδε την πρώτη μέρα και είναι πολύ λογικό πολλά να χαθούν (εγώ πχ ξεκίνησα με 22 για να πάρει 14). Όμως στο χαρτί που ανέβασες προχτές είχαν μετρήσει πολλά και θυμάμαι που λέγαμε ότι πολλά ήταν μεγάλα, πάνω από 10mm! Αυτά από την παρασκευή που μας είπες ως χτες έπρεπε όλα να μεγαλώσουν κ άλλο, θα περίμενε κανείς να σου πάρει τουλάχιστον 12. Σου λέω μια χαρά είναι τα 8 γιατί σημασία έχει να προχωράνε και να γίνονται έμβρυα όχι να κάνουμε συλλογή, απλά για σένα να ξέρεις τι έκαναν...
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...