Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια καλησπέρα! Ήθελα απλώς να σας πω την εμπειρία μου με τα τεστ ωορρηξίας. Μια μέρα πριν την μέρα περιόδου, επειδή είχα υποψίες ότι είμαι έγκυος και δεν είχα τεστ εγκυμοσύνης, έκανα τεστ ωορρηξίας clearblue και βγήκε χαμόγελο και οι γραμμές ήταν σχεδόν ίδιες όταν το άνοιξα. Μετά που επιβεβαίωσα την εγκυμοσύνη με τεστ εγκυμοσύνης, έκανα άλλα δύο τεστ ωορρηξίας τις επόμενες μέρες και βγήκαν πάλι θετικά! Οπότε ναι σας λέω με σιγουριά ότι (τουλάχιστον τα clearblue) τεστ ωορρηξίας δείχνουν και εγκυμοσύνη!!! (Αν και λίγο ανορθόδοξη πρακτική, θα έλεγα!). Καλές επιτυχίες και πολλή μπεμπεδίλα από μένα και το μπέμπη μου ❤
    • Αχ μωρε κοριτσάκι μου...κι εμενα με πιάνεξ αυτό και εχω τους δικους μου ολους κοντα. Είναι οι ορμόνες καλή μου, πόσο μάλλον αν αισθάνεσαι και μοναξιά είναι λογικό να ξεσπάς. Όπως είπε και η @Littleme μίλα με κάποια φίλη σου όποτε αισθανεσαι ετσι.
    • Τι ν πω σε νιώθω κ πολύ απλά βρε κορίτσια τι είναι αυτό που φτσει κ δεν γίνεται είναι ν τρελαίνεσαι λες φυσικά δεν μένω αλλά κ Μ την εξωσωματική τίποτα
    • Οι γιατροί δεν δέχονται ούτε το αποτέλεσμα της χοριακη πριν την καθυστέρηση πόσο μάλλον το τεστ. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορείτε να κάνετε 2-3 μερούλες υπομονή να έχετε πρώτα καθυστέρηση;; όταν έρθει το νινί έτσι ανυπομονεί θα είστε;;; 
    • Κορίτσια μου μέσα στην ημέρα τα μωρακια σας πρεπει να νιώθετε 8-10 κινήσεις είναι καλά μην περιμενετε να κάνουν και πάρτι θέλουν και αυτά να κοιμηθούν μπορεί να έχουν γυρισει με την πλάτη μπορεί να βαριουνται αλλά αν κάνετε ώρες πολλες και Εχετε νιώσει πολύ λιγες κινήσεις καλό είναι να το λέτε στον γιατρό η Παναγια μαζί σας 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...