Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου ήρθα να κάνω τη κάμπυλη ήπια και τη γλυκοζη πω δε θυμόμουν ότι ήταν τοσο χάλια 

Έχει άλλη μια γυναίκα μαζί μου ξεκινήσαμε μαζί ευελπιστώ να μη μας μπερδέψουν?

Το πρωί στη στάση ζαλίστηκα και ευτυχώς που εκατσα ελπίζω να αντέξω μέχρι να πάω σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου ήρθα να κάνω τη κάμπυλη ήπια και τη γλυκοζη πω δε θυμόμουν ότι ήταν τοσο χάλια 

Έχει άλλη μια γυναίκα μαζί μου ξεκινήσαμε μαζί ευελπιστώ να μη μας μπερδέψουν?

Το πρωί στη στάση ζαλίστηκα και ευτυχώς που εκατσα ελπίζω να αντέξω μέχρι να πάω σπίτι 

Καλά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Θα έχω σήμερα τα αποτελέσματα πφ δεν θέλω 

Αχχχ μακάρι να είναι καλά βρε κορίτσι μου! Πως νιώθεις? Πήγες σπίτι σου? Για πες εντυπώσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αχχχ μακάρι να είναι καλά βρε κορίτσι μου! Πως νιώθεις? Πήγες σπίτι σου? Για πες εντυπώσεις.. 

Κοίτα αυτό το πράγμα είναι αηδία δεν θα πω ψέματα 

Γενικά καλά είμαι μια ζαλάδα πάει και έρχεται που και που.

Τώρα ήρθα να πάρω να φάω και να πάρω το μικρό από το σχολείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοίτα αυτό το πράγμα είναι αηδία δεν θα πω ψέματα 

Γενικά καλά είμαι μια ζαλάδα πάει και έρχεται που και που.

Τώρα ήρθα να πάρω να φάω και να πάρω το μικρό από το σχολείο

Άαα υπέροχα!! Θα καλόπεράσουμε! Εμένα πάλι δεν με αγχωνει καθόλου η καμπύλη για κάποιον λόγο! Εμένα μου είπαν όταν τη κάνω να έχω τοστ μαζί μου να το φάω πριν φύγω αλλιώς θα ζαλιστω! Οπότε έτσι θα το κάνω! :) περιμένουμε να μας πεις τα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στα κορίτσια!!!

@egw Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου. Πώς είσαι? Συνήλθες καθόλου?

Πωπω σήμερα έχω σίδερο τα σεντονακια του μικρού κ κάτι τελευταία ρουχαλάκια κ δεν έχω καθόλου όρεξη. Άργησα να σηκωθώ σήμερα. Δεν κοιμήθηκα καλά. Κ το πρωί γύρω στις 6 είχα πόνο χαμηλά σαν πόνο περιόδου και με πονάνε κ λίγο η ουρά μου πίσω. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα. Πρέπει να πάρω τις μαιες τηλέφωνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LondonBaby είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια!!!

@egw Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου. Πώς είσαι? Συνήλθες καθόλου?

Πωπω σήμερα έχω σίδερο τα σεντονακια του μικρού κ κάτι τελευταία ρουχαλάκια κ δεν έχω καθόλου όρεξη. Άργησα να σηκωθώ σήμερα. Δεν κοιμήθηκα καλά. Κ το πρωί γύρω στις 6 είχα πόνο χαμηλά σαν πόνο περιόδου και με πονάνε κ λίγο η ουρά μου πίσω. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα. Πρέπει να πάρω τις μαιες τηλέφωνο?

Εγώ παίρνω το χάπι του θυροειδή και δεν μπορούσα να φάω αμέσως 

Πριν άρχισα να τρέμω τώρα έφαγα είμαι οκ

Οποιαδήποτε απορία πάρε κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πάντως οκ δεν μπορώ να πω ότι χρειάζεται να είναι κάποιος μαζί μας για βοηθεια απλά κάτι να περνάει η ώρα σας ένα κινητό με ίντερνετ η κάποιο βιβλίο

Εγώ έψαχνα ιδέες για παπούτσια του γιου μου οπότε μάλλον καταλήξα και από που θα κοιτάξω εδώ στο Ρέθυμνο να του πάρω γιατί βρήκα τη μάρκα ε καπως έτσι πέρασε η ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια!!!

@egw Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου. Πώς είσαι? Συνήλθες καθόλου?

Πωπω σήμερα έχω σίδερο τα σεντονακια του μικρού κ κάτι τελευταία ρουχαλάκια κ δεν έχω καθόλου όρεξη. Άργησα να σηκωθώ σήμερα. Δεν κοιμήθηκα καλά. Κ το πρωί γύρω στις 6 είχα πόνο χαμηλά σαν πόνο περιόδου και με πονάνε κ λίγο η ουρά μου πίσω. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα. Πρέπει να πάρω τις μαιες τηλέφωνο?

Κι εμένα πονάει η ουρα πολύ την τελευταία εβδομάδα.. (σήμερα 35 εβδομάδων). Ρώτησα τη μαια και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό γιατί ανοίγει η λεκάνη και γίνονται αλλαγές στο σώμα! Εμένα εκτός από την ουρά πονάνε και τα κόκαλα της λεκάνης από κάτω αλλά όλα αυτά είναι φυσιολογικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Κι εμένα πονάει η ουρα πολύ την τελευταία εβδομάδα.. (σήμερα 35 εβδομάδων). Ρώτησα τη μαια και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό γιατί ανοίγει η λεκάνη και γίνονται αλλαγές στο σώμα! Εμένα εκτός από την ουρά πονάνε και τα κόκαλα της λεκάνης από κάτω αλλά όλα αυτά είναι φυσιολογικά! 

εμενα κοριτσι μου που ειναι  στενη η λεκανη μου καθε μηνα ποναω τη λεκανη και οι πολλοι πονοι ηταν μετα τη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια του αποτελέσματα 90,154,99 πως σας φαίνονται;

Μια χαρά πρέπει να ειναι απ ότι είδα στο google!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Να πάρεις Κ το γιατρό βέβαια. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LondonBaby είπε:

Μια χαρά πρέπει να ειναι απ ότι είδα στο google!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Να πάρεις Κ το γιατρό βέβαια. ??

ναι το οριο ειναι το πρωτο 95, το δευτερπ 180 και το τριτο 150

εστειλα και στους δυο γιατρους μου και περιμενω απαντηση,

και εκανα και το θυροειδη σημερα και ριξαμε το ενα χαπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα και εγώ σήμερα την καμπύλη..αποτελέσματα αυριο μου είπαν..ελπίζω να είναι όλα καλά.και εγώ ζαλιστικα στο τέλος υπερβολικα...και οσο για τον πονο που λετε στην ουρα εχει αρχισει και με ποναει και εμενα αρκετα....ανοίγουν τα καημένα τα κοκκαλακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Κορίτσια μου έκανα και εγώ σήμερα την καμπύλη..αποτελέσματα αυριο μου είπαν..ελπίζω να είναι όλα καλά.και εγώ ζαλιστικα στο τέλος υπερβολικα...και οσο για τον πονο που λετε στην ουρα εχει αρχισει και με ποναει και εμενα αρκετα....ανοίγουν τα καημένα τα κοκκαλακια μας.

κοριτσι μου καλα αποτελεσματα και σε σενα 

its chocolate party   το βραδυ λοιπον

εγω βγηκα ημουν καλα και οταν πηρα το λεωφορειο και πηγα σουπερ μετα οταν βγηκα ετρεμα εκατσα να φαω και μετα πηγα να παρω το μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο θα ανοίξουμε ακόμα?? ???

@efitta Καλά αποτελέσματα κ σε σένα κορίτσι μου. Όλα να πάνε καλά. 

@egw Γιόρτασε το σήμερα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ..Εμενα αυτή η εγκυμοσύνη κατέστρεψε την σχέση μου με τη σοκολάτα. ..χχαχαουτε να τη βλέπω.. Οπότε δεν έχει πάρτυ...Καλή απόλαυση σε σένα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..Εμενα αυτή η εγκυμοσύνη κατέστρεψε την σχέση μου με τη σοκολάτα. ..χχαχαουτε να τη βλέπω.. Οπότε δεν έχει πάρτυ...Καλή απόλαυση σε σένα ! 

καλα κι εγω μη φανταστεις ειναι μετρημενες που τη ζητω τις περισσοτερες δεν θελω αλλα σε γεινικες γραμμες με τη σοκολατα δεν προκειται να μας χωρισει κανεις χιχ 

το καλοκαιρι μουρμουριζε ο αντρας μου πως αντι για παγωτο παιρνω σοκολατες χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Πόσο θα ανοίξουμε ακόμα?? ???

@efitta Καλά αποτελέσματα κ σε σένα κορίτσι μου. Όλα να πάνε καλά. 

@egw Γιόρτασε το σήμερα!!! ?????

το καλο ειναι οτι κλεινουμε κιολας και φαντασου οταν γενναμε με καισαρικη τζαμοα ανοιγουμε χιχι ο σιγουρο εκει οτι επιστρεφουμε εκατο τα εκατο απλα θα δωσετε αρκετο καιρο 2-3 μηνες δεν θα απογοητευτειτε

τωρα στο φυσιολογικο δεν ξερω

πηρα και μια του αντρα μου και θα του πω να το γιορτασουμε απο αυριο ομως στη ρουτινα μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

καλα κι εγω μη φανταστεις ειναι μετρημενες που τη ζητω τις περισσοτερες δεν θελω αλλα σε γεινικες γραμμες με τη σοκολατα δεν προκειται να μας χωρισει κανεις χιχ 

το καλοκαιρι μουρμουριζε ο αντρας μου πως αντι για παγωτο παιρνω σοκολατες χιχι

Χχαχα...εγώ βρίσκω παρηγοριά σε κανένα παγωτάκι...Πάλι καλά που δε τρώω γλυκά γιατί αντί για +6 θα ήμουν +16 ..και ειμαι ακόμα στην 25η βδομ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Χχαχα...εγώ βρίσκω παρηγοριά σε κανένα παγωτάκι...Πάλι καλά που δε τρώω γλυκά γιατί αντί για +6 θα ήμουν +16 ..και ειμαι ακόμα στην 25η βδομ.

κι εμεις τωρα με το γιο μου λογικα θα αρχισουμεμεχρι τωρα φοβομουν και ice tea να πιω επινα η ετρωγα αλλα ενιωθα τψεις

καλα ειναι τα κιλα σου εγω ειμαι συν πεντε (σχεδον) στο γιο μου ομως ημουν συν εξι ιδιο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δεν είδε τίποτα...εχθές ήμουν 23 ημέρα....μου είπε ότι λογικά θα κάνω μεγάλο κύκλο πάλι!! Και πως η θα γίνει αργότερα η μπορεί κ καθόλου η ωορρηξία! 😢😢😢 Δεν έχω κάνει ποτέ τέστ! Και αγχώνομαι λίγο!! Από πότε να ξεκινήσω εφόσον εχθές δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο;;;
    • Η γιατρός ειπε οτι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη😇!! Οποτε εκλεισα και γω διακοπές στην Καραϊβική🏝️🥥🌴!!! Αλλωστε ποια είμαι εγώ  που θα παρακούσω τις οδηγίες της γιατρού😝!!! 
    • Αμαν ρε κοριτσακι μου γλυκο!!! Τωρα είσαι καλα; Να μην ακους κανεναν κ να κανεις ότι αισθανεσαι εσυ!!
    • έχω κάποια ανδρογόνα αυξημένα όχι όλα..δεν μου είπαν κάτι για καμπύλη ζαχάρου ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος..ίσως επειδή είχα σύλληψη ασχετα αν κατέληξε σε βιοχημική.. εσένα είναι πολύ κάτω από το όριο τα ανδρογόνα;
    • Και εμένα 2η χρόνια!! Και ακρινως όπως τα λες… αν εξαιρέσεις ανάμεσα στις γιορτές που αρρώστησε με γρίπη α και την πέρασε στο πόδι κατά τ αλλά μια χαρά! Ε μια που έλεγα τι ωραία χρόνια (πέρυσι όλο άρρωστος ήταν) Ε μια που αρρωστησαμε 😂😂😂. Κορίτσι μου μπράβο για το κουράγιο σου!!! Θα κρατήσω το θετικό της υπόθεσης ότι έμεινες φυσιολογικά έγκυος,,θα ξανά έρθει σίγουρα! Χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμές όπως λέγαμε και παλιά! εγώ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ λίγο μετά που γέννησα (ένα εξάμηνο αργότερα) μέχρι κι πρόσφατα με προβλήματα υγείας… είχα φτάσει σε σημείο που δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου και ήταν πολύ σοκαριστικό… δοξα Το θεό βρήκαν το πρόβλημα που έχω απλά άργησαν 2 χρόνια μωρέ! Ελλάς το μεγαλείο σου θα πω εγώ! Έχω πάρει πολύ μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και εννοείται έβαλα κιλά αλλά μου προκάλεσε και αλλά προβλήματα.., το χειρότερο ο καταρράκτης στο μάτι,, θα περάσει και αυτό εννοείται, έχω ξεκαθαρίσει πολύ κόσμο απο την ζωη μου., περάσαμε λίγο δύσκολα και με τον άντρα μου αλλά όλα καλά τώρα ! Με έχουν πρήξει όλοι για δεύτερο παιδί αλλά ενώ τα αγαπάω πολύ τα παιδιά σε αυτή τη φάση δεν θέλω! Δεν έχω χαρεί καθόλου το παιδάκι μου με όλα αυτά και  τώρα είμαστε σε πολύ καλή φάση που απλά θέλω να απολαύσω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...