Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Κορίτσια εγώ μπούκωμα έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης το λεγόμενο ρινίτιδα εγκυμοσύνης τους τελευταίους δυο μήνες μαζί με αιμορραγία από τη μύτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια εγώ μπούκωμα έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης το λεγόμενο ρινίτιδα εγκυμοσύνης τους τελευταίους δυο μήνες μαζί με αιμορραγία από τη μύτη.

κι εγω κοπελα μου και σε αυτη και στη προηγουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια! Ελπίζω όλες να είστε καλά! Γύρισα από τον υπέρηχο και όλα ήταν μια χαρά. Ζυγίζουμε 1450. Είμαστε γέροι και δυνατοί. Βγάλαμε και 4d φωτογραφίες. Βέβαια με τα χέρια στη μούρη όλη την ώρα. Αλλά είναι πολύ όμορφο ρε κορίτσια. Το παιδί μου πήρε σίγουρα από μένα. Φυσιολογική μυτούλα γιατί του καλού είναι εεεε. Την έχουμε λιγο μεγάλυτερη. Μου έφυγε ένα άγχος δεν φαντάζεστε! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rian είπε:

LondonBaby  Κοριτσάκι μου μπράβο!!!! Χαίρομαι τόσο πολύ!!!! Είδες σου έλεγα ότι όλα θα είναι τέλεια!!!❤

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Ναι είχες δίκιο και τώρα είμαι παρά πολύ ήρεμη. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια! Ελπίζω όλες να είστε καλά! Γύρισα από τον υπέρηχο και όλα ήταν μια χαρά. Ζυγίζουμε 1450. Είμαστε γέροι και δυνατοί. Βγάλαμε και 4d φωτογραφίες. Βέβαια με τα χέρια στη μούρη όλη την ώρα. Αλλά είναι πολύ όμορφο ρε κορίτσια. Το παιδί μου πήρε σίγουρα από μένα. Φυσιολογική μυτούλα γιατί του καλού είναι εεεε. Την έχουμε λιγο μεγάλυτερη. Μου έφυγε ένα άγχος δεν φαντάζεστε! ?????

Μπράβο!!το μωράκι μια χαρά τέλειο!!!να σου φύγει ένα άγχος,με τις μύτες γελάω πολύ ???όλες αυτό κοιτάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Μπράβο!!το μωράκι μια χαρά τέλειο!!!να σου φύγει ένα άγχος,με τις μύτες γελάω πολύ ???όλες αυτό κοιτάμε.

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Πήραμε όλες άντρες με «λεπτά» χαρακτηριστικά απ ότι φαίνεται! Χαχαχαχ! Πάντως εάν δεις όλοι οι πετυχημένοι άντρες είχαν μεγάλες μύτες. Βλέπε Ωναση, Νιάρχο! Ένας Σάκης Ρουβάς βρε αδερφέ! Έτσι παρηγορούμαστε εμείς!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ γέλασα πολύ με τις μύτες!!!? ακόμα δεν έχω δει μωρό με μεγάλη μύτη... Εμείς δεν έχουμε κανέναν με μεγάλη μύτη... Ο άντρας μου γερμανός με πολύ όμορφα χαρακτηριστικά κι εγώ φυσικά κουκλα είμαι!? οπότε κι τα μωρά είναι όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θυμήθηκα κάτι που διαβάσαμε χθες κι γελάσαμε... Μια κοπέλα στην Ισπανία γέννησε μωρό το οποίο ήταν έγχρωμο με αφρικανικά χαρακτηριστικά.  Όταν ο άντρας της της ζήτησε τον λόγο εκείνη του ορκίστηκε πως ποτε δεν τον είχε απατήσει κι μονο αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της... Το κορυφαίο? Το δικαιολόγησε  το χρώμα του δέρματος του μωρού από τον πολύ καφέ που έπινε ο άντρας της!? Ο τύπος το πίστεψε!!!! Κι δεν έκανε DNA! Παραδέχτηκε ότι η γυναίκα του έχει δίκιο όντως έπινε πολύ καφέ κι της ζήτησε κι συγγνώμη!!! 

Λιώσαμε στα γέλια!!! Μετά από κάποια ώρα λέει ο άντρας μου....

Αγάπη μου.... Εγώ δεν πίνω καφέ το ξέρεις κι ξανά μας πιάσανε τα γέλια!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rian είπε:

Τώρα θυμήθηκα κάτι που διαβάσαμε χθες κι γελάσαμε... Μια κοπέλα στην Ισπανία γέννησε μωρό το οποίο ήταν έγχρωμο με αφρικανικά χαρακτηριστικά.  Όταν ο άντρας της της ζήτησε τον λόγο εκείνη του ορκίστηκε πως ποτε δεν τον είχε απατήσει κι μονο αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της... Το κορυφαίο? Το δικαιολόγησε  το χρώμα του δέρματος του μωρού από τον πολύ καφέ που έπινε ο άντρας της!? Ο τύπος το πίστεψε!!!! Κι δεν έκανε DNA! Παραδέχτηκε ότι η γυναίκα του έχει δίκιο όντως έπινε πολύ καφέ κι της ζήτησε κι συγγνώμη!!! 

Λιώσαμε στα γέλια!!! Μετά από κάποια ώρα λέει ο άντρας μου....

Αγάπη μου.... Εγώ δεν πίνω καφέ το ξέρεις κι ξανά μας πιάσανε τα γέλια!!!???

Χαχαχχαχαχ!!! Ο δικός μου τα πίνει τα espressακια του!!! Θα έχω δικαιολογία λοιπόν σε περίπτωση που..... Χαχαχαχαχα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο άντρας μου πίνει γαλλικό πολύ τους τελευταίους μήνες...λέτε να μιλάει Γαλλικά το παιδί; pas mal! 

 Που θα κάνετε Ανάσταση και Πάσχα κοπέλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εμένα ο άντρας μου πίνει γαλλικό πολύ τους τελευταίους μήνες...λέτε να μιλάει Γαλλικά το παιδί; pas mal! 

 Που θα κάνετε Ανάσταση και Πάσχα κοπέλες;

Εμεις φέτος θα είμαστε τα δύο μας, δύο μισή μάλλον χεχε και θα τα περάσουμε στο κέντρο πρώτη φορά. Μάλλον πλάκα για ανάσταση. Σήμερα πήγα και ψώνισα πρώτη φορά αρνάκι και συκωταριά χεχε. Α έβαψα και αυγά! Είπα να αρχίζω να μαθαίνω λίγο σα μέλλουσα μαμά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια εμεις φετος ταξιδι εξπρες στη κυπρο

θα παμε σαββατο βραδυ και λιγο δυσκολα να προλαβουμε ανασταση κυριακη στο χωριο της υτυμαμας 

τη δευτερα σε ενα χωριο για φαγητο φανταζομια το απογευμα θα δουμε τλχ τη νοονα του μικρου και τριτη γυρναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εδώ κορίτσια μου. Θα πάμε μόνο σε μια ελληνική ορθόδοξη εκκλησία στην ανάσταση και αυτό θα είναι το Πάσχα για φέτος. Τίποτα αλλο παραδοσιακό. Δυστυχώς!! Θα χορτάσω από τις φωτο που θα μου στέλνουν από Ελλάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες! Εμείς θα πάμε στην μαγευτική Χαλκιδική μόλις σχολάσω και επιστρέφουμε την Δευτέρα.Τρίτη φυσικά δουλειά και Τετάρτη πάλι κάθομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! ? εγώ θα μείνω με τον άντρα μου θεσσαλονίκη κ θα μας φέρουν οι γονείς μου αύριο αρνάκι φρικασέ. Θα κάνουμε όμως κάποιες βόλτες, έχει κ καλό καιρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κι καλό Πάσχα γλυκές μανούλες σε σας κι τις οικογένειές σας!!! Μόνο τα καλύτερα εύχομαι κι να περάσετε πολύ όμορφα!!!❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση με υγεία και αγάπη για εσάς και τις οικογένειές σας κορίτσια μου!! Να περάσετε τέλεια!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Πάσχα κορίτσια!! Χριστός Ανέστη! Υγεία, αγάπη και με το καλο να έρθουν τα μωρακια μας σε εμάς που τα περιμένουμε και στις κοπέλες που τα επιθυμούν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση... Τις τελευταίες μέρες δεν κοιμάμαι πολύ και έχει μειωθεί η όρεξη μου, μέχρι κ νερό δεν πίνω εύκολα... Τώρα μετά το φαΐ έχω μια γεύση σαν πικρίλα στο στόμα (κοτόπουλο με ρύζι έφαγα)... Το έχει καμία σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια....μόλις παρέλαβα τα τέστ ωορρηξία!!  Δυστυχώς πήγα κ εχθές για υπέρηχο και δεν εντοπίσαμε τίποτα...δεν δείχνει να θέλει να κάνει ωορρηξία αυτός ο κύκλος! 😢 Να σημειώσω ότι είναι ο πρώτος κύκλος που παρακολουθούμε!  Είπα στη γυναικολόγο να ξεκινήσω τέστ σπίτι κ όταν εντοπίσω ότι κάτι πάει να γίνει να την πάρω να πάω να κάνουμε υπέρηχο για επιβεβαίωση!! Τελικά άδικα τόσα χρόνια προσπαθώ...γτ μάλλον δεν έκανα στοχευμένα και ίσως να μην γινόταν ωορρηξία όπως πίστευα!!  Θέλω μια βοήθεια με τα τεστακια παρακαλώ 🙏🙏🙏 ποτέ πρέπει να τα κάνω ς; Έχει ώρες συγκεκριμένα;; Και πόσο συχνά;; Ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ 
    • Υπομονή κορίτσι μου🙏 τι τραβαμεεεεε μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους🤪 εγώ μετράω τις μέρες για να γυρισει ο σύντροφος από την δουλειά και να φανταστείς χθες εφυγε 😩 επίσης δεν ξερω και ποτέ θα αδιαθετησω λόγω απόξεση α και είμαι στην τσίτα ! Εύχομαι την μεγάλη Παρασκευή να μας πεις τα ευχαριστα κορίτσι μου❤️
    • Κορίτσι μου για να θεωρηθεί ΣΠΩ πρέπει όπως σου είπε να έχεις υπερυχογραφικη εικόνα πολυκυστικών, ακανόνιστο κύκλο και οι ορμονολογικές να μην φυσιολογικές ! Όμως πρόσεξε τα ανδρογονα μπορεί είτε είναι αυξημένα είτε είναι χαμηλά ( εμένα ας πούμε έπεσαν το τελευταίο διάστημα ενώ ήταν στα φυσιολογικά ) και επίσης πρέπει να κανεις και καμπύλη ζαχαρου και ινσουλίνης ! Εμένα η καμπύλη ινσουλίνης δεν ήταν πολύ καλή καθώς είναι στο όριο για υπερινσουλιναιμια ! Δεν ξερω εν τις έχετε κάνει αυτές τις εξετάσεις ! Αν όχι καλό θα ήταν να τις κανεις γτ επηρεάζουν στη συληψη και την ποιότητα της ωορρηξιας! Εμένα λόγω του οτι έπεσαν τα ανδρογονα από πυι κατάλαβα θα μπυ δώσει κάποια αγωγη δεν ξερω ακόμη τι θα μου πει μετά το πασχα που έχω ραντεβού μαζί του! Τώρα δεν ήθελε να μου δώσει ακόμη λόγω του ότι οι ορμόνες είναι επηρεασμένες από την εγκυμοσυνη! Ααα επίσης έχω και αυξημένη ΑΜΗ λόγω ΣΠΩ !
    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...