Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Πήρα και εγώ τις εξετάσεις του μήνα μου ξεαγχωθηκα λίγο με αυτό το ζάχαρο! Ενώ από τότε που έμεινα έγκυος ήταν σταθερά 92, αυτή τη φορά με λίγο προσοχή ήταν 76! @KONSTANTIA το ίδιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rian είπε:

KONSTANTIA 5 είναι πολύ χαμηλά!!! Τι σου είπε ο γιατρός σου??? Εμένα με 9 την τελευταία φορά κι επέμενε ότι είναι επικίνδυνο κι οποσδηποτε πρέπει να την ανεβάσουμε.  Τώρα φτάσαμε τις 11 μονάδες...

Σκατά είναι πες, το χαμηλά είναι λίγο! Τις έστειλα με mail τα αποτελέσματα, περιμένω να μου πει τι να κάνω επιπλέον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ.Η αλήθεια είναι ότι θα ήταν καλό να μου τύχει γιατί έχω ήδη ένα αγοράκι τριών χρονών κ θα θέλαμε δεύτερο παιδάκι απλά δεν τό παίρνουμε απόφαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MissMary είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Πήρα και εγώ τις εξετάσεις του μήνα μου ξεαγχωθηκα λίγο με αυτό το ζάχαρο! Ενώ από τότε που έμεινα έγκυος ήταν σταθερά 92, αυτή τη φορά με λίγο προσοχή ήταν 76! @KONSTANTIA το ίδιο! 

Ξέρεις ποια είναι η βλακεία με το ζάχαρο; Εκεί που βλέπεις 76 και αναθαρρείς, κάνεις την ρημάδα την καμπύλη και σε βαράει στα αυτιά! Αυτό έπαθα εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και έχω πάρει φόβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΕλεναΠ είπε:

Σ ευχαριστώ.Η αλήθεια είναι ότι θα ήταν καλό να μου τύχει γιατί έχω ήδη ένα αγοράκι τριών χρονών κ θα θέλαμε δεύτερο παιδάκι απλά δεν τό παίρνουμε απόφαση.

Οπότε μην το λες "ατύχημα", να το λες ευτύχημα!!! Μακάρι να ήρθε η ώρα σας λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλεναΠ σύμφωνο με την KONSTANTIA!

Τώρα μένει να περιμένεις την αναμενόμενη ημέρα περιόδου να το τσεκάρεις. Από την στιγμή που έχεις ελεύθερη επαφή μπορεί να συλλάβεις οποιαδήποτε στιγμή.  Τυχαίνει να έχουμε κι περισσότερο από μια φορά ωορρηξία... Επίσης παίζει ρόλο κατά πόσο σταθερό κύκλο έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ξέρεις ποια είναι η βλακεία με το ζάχαρο; Εκεί που βλέπεις 76 και αναθαρρείς, κάνεις την ρημάδα την καμπύλη και σε βαράει στα αυτιά! Αυτό έπαθα εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και έχω πάρει φόβο!

Συμφωνώ,εγω έτσι την πάτησα σε όλες τις εξετάσεις που έκανα κάθε μήνα ήτανε στο 80-84 και στην καμπύλη ήρθε η λυπητερή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONSTANTIA αγχώθηκα για σένα κοπελα μου τώρα... Πρέπει να την ανεβάσεις οποσδηποτε.... Ίσως ν αλλάξεις κι το συμπλήρωμα που πέρνεις... Εισαι κι μονη σου αυτη την περιοδο, με ενα μωρο κι δουλευεις επισης... Ήρωας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Συμφωνώ,εγω έτσι την πάτησα σε όλες τις εξετάσεις που έκανα κάθε μήνα ήτανε στο 80-84 και στην καμπύλη ήρθε η λυπητερή 

Ναι ρε γαμωτο, αρχές του μήνα έχω ραντεβού να μου γράψει και την καμπύλη. Ελπίζω για το καλύτερο και συνεχίζουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rian είπε:

KONSTANTIA αγχώθηκα για σένα κοπελα μου τώρα... Πρέπει να την ανεβάσεις οποσδηποτε.... Ίσως ν αλλάξεις κι το συμπλήρωμα που πέρνεις... Εισαι κι μονη σου αυτη την περιοδο, με ενα μωρο κι δουλευεις επισης... Ήρωας!!!

Μόνη μου αν εννοείς ότι λείπει ο άντρας μου όχι δεν είμαι (μπορεί να με μπερδέυεις με κάποια άλλη κοπέλα) αλλά ότι δουλέυω και έχω ένα παιδί ισχύει. Δεν ξέρω, έχω στεναχωρηθεί και αγχωθεί ταυτόχρονα. Να δω τι θα μου πει να παίρνω και σε ποιες ποσότητες τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω σταθερό κύκλο... Οταν έχω ωορρηξία το αισθάνομαι πιο πολύ κ από οταν είναι να αδιαθετησω  τώρα δεν αισθάνομαι να έχω.Θα κάνω υπομονή . Ευχαριστώ για τίς απαντήσεις σας.Ευχομαι σε όλες να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και γέννα είναι η πιο ωραία περίοδο στη ζωή μιας γυναίκας.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MissMary είπε:

Ναι ρε γαμωτο, αρχές του μήνα έχω ραντεβού να μου γράψει και την καμπύλη. Ελπίζω για το καλύτερο και συνεχίζουμε! 

Εμένα θα μου την δώσουν την Μ. Δευτέρα και θα πρέπει να την κάνω μέχρι 17/5....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONSTANTIA ναι κοπέλα μου οτι λείπει ο άντρας σου εννοούσα. Δεν είναι εύκολο...  Να μην στεναχωριέσαι κι ούτε ν αγχώνεσαι! Είμαι σίγουρη θα την βρείτε την λύση με τον γιατρό σου. Απλά πρόσεχε λίγο περισσότερο τον εαυτό σου τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rian είπε:

KONSTANTIA ναι κοπέλα μου οτι λείπει ο άντρας σου εννοούσα. Δεν είναι εύκολο...  Να μην στεναχωριέσαι κι ούτε ν αγχώνεσαι! Είμαι σίγουρη θα την βρείτε την λύση με τον γιατρό σου. Απλά πρόσεχε λίγο περισσότερο τον εαυτό σου τώρα....

Όχι καλέ, εμένα ο άντρας μου εδώ είναι, δεν λείπει ? Εκτός αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω αχαχαχαχαχ. Πως να προσέχεις τον εαυτό σου με ένα μωρό 2,5 ετών; Τι να αφήσω πίσω μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rian είπε:

Αχ κορίτσια σε όλες μονο καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!!

Αυτό ακριβώς καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια,λίγο έμεινε ακόμη,αν και όσο πλησιάζει ο καιρός το άγχος αυξάνεται τουλάχιστον για μένα που είναι το πρωτο παιδι και δεν ξέρω τι να περιμένω στον τοκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10 δυστυχώς κάθε τοκετός είναι διαφορετικός ακόμα και στην ίδια γυναίκα οπότε κανείς δεν μπορεί να σε προετοιμάσει για τπτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΕλεναΠ είπε:

Νόμιζα ότι μόνο πρίν η κατά τη διάρκεια της ωορρηξίας μπορεί να υπάρξει σύλληψη δεν ήξερα ότι μπορεί να συμβεί κ σε άλλες μέρες του κύκλου. Ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες.Θα πρέπει να κάνω υπομονή τότε.

Λογικά δεν έχεις μείνει έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες! Η γιατρός μου απεφάνθη ότι από σήμερα και για έναν μήνα θα πρέπει να παίρνω 2 σίδηρα την ημέρα....ή θα γίνω Κουταλιανός δλδ ή θα παίρνω μετά 3! Ποιος ξέρει;!;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα κοπέλες! Η γιατρός μου απεφάνθη ότι από σήμερα και για έναν μήνα θα πρέπει να παίρνω 2 σίδηρα την ημέρα....ή θα γίνω Κουταλιανός δλδ ή θα παίρνω μετά 3! Ποιος ξέρει;!;!

Μια χαρα,Εγώ είμαι κουταλιανος από την αρχή της εγκυμοσύνης ?? ξεκίνησα με 2 και εδώ και ένα μήνα πινω 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONSTANTIA μην ανησυχείς δεν θα γίνεις!!!!??? κι εγώ από την αρχή δύο καμία φορά κι τρία χαπάκια την ημέρα πίνω! Όσο για το άλλο όντως θα σε έχω μπερδέψει με άλλη κοπέλα☺ μην με παρεξηγείς οι ορμόνες φταίνε... έχω χαζέψει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rian είπε:

KONSTANTIA μην ανησυχείς δεν θα γίνεις!!!!??? κι εγώ από την αρχή δύο καμία φορά κι τρία χαπάκια την ημέρα πίνω! Όσο για το άλλο όντως θα σε έχω μπερδέψει με άλλη κοπέλα☺ μην με παρεξηγείς οι ορμόνες φταίνε... έχω χαζέψει....

Καλέ δεν παρεξηγούμε, σιγά! Νομίζω με τα 2 θα πάρω τα πάνω μου! Σε έναν μήνα θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@vivika10   δλδ υπάρχει και η περίπτωση να παίρνω 3?????? Ωωωωωχχχ!!!

Ολα ειναι πιθανα,Δυστυχώς εγώ δεν παίρνω χάπια πινω σε υγρή μορφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...