Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εχω πολλά τέτοια χάχα απλά δεν το ήξερα!! Μια χαρά με κατατοπησες πλήρως! Να σαι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Εχω πολλά τέτοια χάχα απλά δεν το ήξερα!! Μια χαρά με κατατοπησες πλήρως! Να σαι καλά! 

Αυτά ούτως ή άλλως δεν είναι για πολλές χρήσεις, θα το διαπιστώσεις και από μόνη σου...Άμα λερωθούν με κακά, άντε να τα καθαρίσεις! Λες και τα κακά των μωρών είναι διαβρωτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Τι ωραία σε ευχαριστώ πολύ!! Εγώ πάλι την άρπαξα και έχω μπουκωμένη μύτη, δακρυσμένα ματια και δεν με. Βλέπω καλά αύριο.. Δεν θέλω να πάρω και τίποτα ενώ είμαι έγκυος οπότε άστα να πάνε.. Ύπνο με μπουκωμένη μύτη και κοιλιά τούμπανο.. Χαχαχα αυπνη θα μείνω! 

Περαστικά κοπέλα μου 

Εγώ μπουκωμενγ μύτη έχω από τότε που έμεινα έγκυος με αίμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα κοριτσια!!

Εσείς με τα κιλά πως τα πάτε? Είμαι στον 6ο και έχω ήδη πάρει 8 κιλά ?..

Φοβάμαι πως στο 3ο 3μηνο που λένε οτι παίρνεις και τα περισσότερα θα ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Ο γιατρός μου είπε οτι πρέπει να κάνω διατροφή και να προσέχω αλλα με όλους τους συγγενείς να σε ταίζουν δεν είναι και εύκολο.

Εσείς πως τα πάτε με το θέμα διατροφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat90 είπε:

Χαιρετώ όλα τα κοριτσια!!

Εσείς με τα κιλά πως τα πάτε? Είμαι στον 6ο και έχω ήδη πάρει 8 κιλά ?..

Φοβάμαι πως στο 3ο 3μηνο που λένε οτι παίρνεις και τα περισσότερα θα ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Ο γιατρός μου είπε οτι πρέπει να κάνω διατροφή και να προσέχω αλλα με όλους τους συγγενείς να σε ταίζουν δεν είναι και εύκολο.

Εσείς πως τα πάτε με το θέμα διατροφή?

Εγώ γενικά από την αρχή τρώω ότι θέλω.. Δεν έχω βάλει όρια. Στην αρχή όμως έχασα 6 κιλά από τους εμετούς. Στους 5 τα είχα πάρει πίσω τα 6! Και για ένα μισή μήνα έβαζα ένα κιλό την εβδομάδα! Τώρα είμαι στην 30 εβδομάδα κι έχω πάρει 8 ? καο συνεχίσω χάχα.. Το μόνο που έκανα είναι να ελαττωσω τα αναψυκτικά και όντως είδα διαφορά στα κιλά που παίρνω ανά βδομάδα.. Τώρα θα δείξει πόσα θα πάρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημασία είναι όχι να μην τρως αλλά να μην τρως πολλές βλακείες σε μια εβδομάδα. Δλδ θα πιεις και αναψυκτικό και θα φας και γλυκό αλλά με μέτρο. Τα κιλά κορίτσια φεύγουν από πάνω μας αργά ή γρήγορα, μην προβληματίζεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat90 είπε:

Χαιρετώ όλα τα κοριτσια!!

Εσείς με τα κιλά πως τα πάτε? Είμαι στον 6ο και έχω ήδη πάρει 8 κιλά ?..

Φοβάμαι πως στο 3ο 3μηνο που λένε οτι παίρνεις και τα περισσότερα θα ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Ο γιατρός μου είπε οτι πρέπει να κάνω διατροφή και να προσέχω αλλα με όλους τους συγγενείς να σε ταίζουν δεν είναι και εύκολο.

Εσείς πως τα πάτε με το θέμα διατροφή?

Καλημέρα! Εγώ στην αρχή είχα πάρει αρκετά είχα αφεθεί πολύ! Με το που πρόσεξα 2-3 πραγματάκια έχω σταθεροποιηθει κάπως ανεβαίνω λίγο κάθε μήνα. Έκοψα την πρωινή επίσκεψη στο φούρνο, τη Βραδυνή στο περίπτερο και γενικά όλα τα έξτρα!και αύξησα τις σαλάτες! Ειμαι 24 εβδομάδα με +10 κιλά.. Θα μπορούσα και καλύτερα.. Αλλά το σημαντικό είναι ότι ενώ με είχε πάρει από κατω με αυτό το θεμα αλλά τώρα έχω πολύ ανεβασμένη ψυχολογία! Και έχω τρελαθεί στις βόλτες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Καλημέρα! Εγώ στην αρχή είχα πάρει αρκετά είχα αφεθεί πολύ! Με το που πρόσεξα 2-3 πραγματάκια έχω σταθεροποιηθει κάπως ανεβαίνω λίγο κάθε μήνα. Έκοψα την πρωινή επίσκεψη στο φούρνο, τη Βραδυνή στο περίπτερο και γενικά όλα τα έξτρα!και αύξησα τις σαλάτες! Ειμαι 24 εβδομάδα με +10 κιλά.. Θα μπορούσα και καλύτερα.. Αλλά το σημαντικό είναι ότι ενώ με είχε πάρει από κατω με αυτό το θεμα αλλά τώρα έχω πολύ ανεβασμένη ψυχολογία! Και έχω τρελαθεί στις βόλτες! ?

Και πολυ καλά κάνεις!

Φυσικά το σημαντικό είναι να γεννηθούν γερα τα μωράκια και τα κιλά έρχονται και φεύγουν ?

Εγω αγχώθηκα γιατί δεν τρώω junk καθόλου, μονο σπιτικό φαγητό και πολυ καλό βραδινό (οι μερίδες έχουν αηξηθεί βέβαια..) και δεν το περίμενα να βάλω τόσα κίλα απο τώρα.

Είναι εντυπωσιακό πόσο εύκολα ανεβαίνει το νούμερο της ζυγαριάς στην εγκυμοσύνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kat90 είπε:

Χαιρετώ όλα τα κοριτσια!!

Εσείς με τα κιλά πως τα πάτε? Είμαι στον 6ο και έχω ήδη πάρει 8 κιλά ?..

Φοβάμαι πως στο 3ο 3μηνο που λένε οτι παίρνεις και τα περισσότερα θα ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Ο γιατρός μου είπε οτι πρέπει να κάνω διατροφή και να προσέχω αλλα με όλους τους συγγενείς να σε ταίζουν δεν είναι και εύκολο.

Εσείς πως τα πάτε με το θέμα διατροφή?

Εγώ είμαι στης 30η εβδομάδα και έχω πάρει 6 κιλά.πριν ένα μήνα ήμουν +8 Αλλά λογο διατροφής που κάνω για το ζάχαρο έχασα 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Pralina μπορείς να κάνεις πλύσεις με Physiomer, υπάρχει ένα με μεγάλη πίεση στο στόμιο και βοηθά να καθαρίσει η μύτη. Εμένα όταν είχε φτάσει στο απροχώρητο το μπούκωμα με είχε αφήσει να βάλω otrivin παιδικό, αλλά μόνο για 4 μέρες.

Είμαι 23+4 και έχω βάλει 9 κιλά. Δεν έχω αυξήσει τις ποσότητες του φαγητού και προσέχω τι τρώω ωστόσο κάθε φορά που ανεβαίνω στη ζυγαριά τσουπ, μισό κιλό πάνω! @vivika10 αν επιτρέπεται τι διατροφή κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Καλημέρα! Εγώ στην αρχή είχα πάρει αρκετά είχα αφεθεί πολύ! Με το που πρόσεξα 2-3 πραγματάκια έχω σταθεροποιηθει κάπως ανεβαίνω λίγο κάθε μήνα. Έκοψα την πρωινή επίσκεψη στο φούρνο, τη Βραδυνή στο περίπτερο και γενικά όλα τα έξτρα!και αύξησα τις σαλάτες! Ειμαι 24 εβδομάδα με +10 κιλά.. Θα μπορούσα και καλύτερα.. Αλλά το σημαντικό είναι ότι ενώ με είχε πάρει από κατω με αυτό το θεμα αλλά τώρα έχω πολύ ανεβασμένη ψυχολογία! Και έχω τρελαθεί στις βόλτες! ?

Πάνω σε αυτό το θέμα με τις βολτες!! 

Μία γνωστή μου που γέννησε πριν ένα μήνα, ενώ εγώ πίστευα ότι το περπάτημα κάνει καλό και επειδή μένω παραλιακά πήγαινα για περπάτημα, μου είπε ότι ο γιατρός της είχε πει ότι η γυμναστική κάνει καλό στον ένατο μήνα, αλλά στους προηγούμενους όχι τόσο λέει, γιατί σπρώχνει το μωρό προς τα κάτω και υπάρχει πιθανότητα να ανοίγει ο τράχηλος παραπάνω. Μου φάνηκε κουλό, δεν το ακολουθώ αλλά ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις πάνω σε αυτό! Γενικά τους προηγούμενους μήνες λέει να μην περπατάμε πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Πάνω σε αυτό το θέμα με τις βολτες!! 

Μία γνωστή μου που γέννησε πριν ένα μήνα, ενώ εγώ πίστευα ότι το περπάτημα κάνει καλό και επειδή μένω παραλιακά πήγαινα για περπάτημα, μου είπε ότι ο γιατρός της είχε πει ότι η γυμναστική κάνει καλό στον ένατο μήνα, αλλά στους προηγούμενους όχι τόσο λέει, γιατί σπρώχνει το μωρό προς τα κάτω και υπάρχει πιθανότητα να ανοίγει ο τράχηλος παραπάνω. Μου φάνηκε κουλό, δεν το ακολουθώ αλλά ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις πάνω σε αυτό! Γενικά τους προηγούμενους μήνες λέει να μην περπατάμε πολύ. 

Νομίζω ότι αφορά περιπτώσεις που ο τράχηλος είναι κοντός και υπάρχει κάποιο θέμα. Γενικά ξέρω ότι κάνει καλό να περπατάμε, ήρεμα βέβαια και όχι πολύ μεγάλες αποστάσεις και να κουραζόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Νομίζω ότι αφορά περιπτώσεις που ο τράχηλος είναι κοντός και υπάρχει κάποιο θέμα. Γενικά ξέρω ότι κάνει καλό να περπατάμε, ήρεμα βέβαια και όχι πολύ μεγάλες αποστάσεις και να κουραζόμαστε

Τώρα πήρα τον γιατρό μου για να ρωτήσω αυτά τα δύο! 

Μου είπε για το κρύωμα να πάρω physiomer κι αν δεν κάνει δουλειά το παιδικό otrivin, ακριβώς όπως είχε πει και στην @anna_! Και ντεπον μέχρι και χιλιαρι αν δεν αισθάνομαι καλά!

Ρώτησα και για τις βόλτες και μου είπε ότι μπορώ να πηγαίνω κάθε μέρα αλλά με μέτρο. Δηλαδή ένα μισάωρο άνετα.. Αλλά χαλαρό όχι κάτι υπερβολικό! Ναι ίσως έχει να κάνει με την κάθε γυναίκα γιατί όλες οι εγκυμοσύνες είναι διαφορετικές. Αλλά και αυτό που ο κάθε γυναίκολογος λέει αλλά, μπορεί να με τρελάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_ είπε:

@Pralina μπορείς να κάνεις πλύσεις με Physiomer, υπάρχει ένα με μεγάλη πίεση στο στόμιο και βοηθά να καθαρίσει η μύτη. Εμένα όταν είχε φτάσει στο απροχώρητο το μπούκωμα με είχε αφήσει να βάλω otrivin παιδικό, αλλά μόνο για 4 μέρες.

Είμαι 23+4 και έχω βάλει 9 κιλά. Δεν έχω αυξήσει τις ποσότητες του φαγητού και προσέχω τι τρώω ωστόσο κάθε φορά που ανεβαίνω στη ζυγαριά τσουπ, μισό κιλό πάνω! @vivika10 αν επιτρέπεται τι διατροφή κάνεις?

Μου έδωσε συγκεκριμένη η ενδοκρινολογος.κρεας με σαλάτα και ψωμί το μεσημέρι το ίδιο και το βράδυ το πρωί τοστ απόγευμα γιαούρτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Μου έδωσε συγκεκριμένη η ενδοκρινολογος.κρεας με σαλάτα και ψωμί το μεσημέρι το ίδιο και το βράδυ το πρωί τοστ απόγευμα γιαούρτι 

Όσπρια; Φασολάκια, μπάμιες τπτ? Ψάρι; Φρούτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικά με το περπάτημα το να πω ρε κορίτσια, εγώ περπατάω αρκετά, χαλαρά βέβαια... Είμαι τυχερή έχω φυσιολογική εγκυμοσυνη, τράχηλοι κλπ όλα κομπλέ. Είχα την εντύπωση ότι κάνει και καλό. Πάντως ο γιατρός δεν μου έχει πει κάτι. Σίγουρα προσέχω πάντα να μην κουράζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Σχετικά με το περπάτημα το να πω ρε κορίτσια, εγώ περπατάω αρκετά, χαλαρά βέβαια... Είμαι τυχερή έχω φυσιολογική εγκυμοσυνη, τράχηλοι κλπ όλα κομπλέ. Είχα την εντύπωση ότι κάνει και καλό. Πάντως ο γιατρός δεν μου έχει πει κάτι. Σίγουρα προσέχω πάντα να μην κουράζομαι. 

Κι εγώ έτσι ήξερα!! Ίσως έχει να κάνει με την κάθε εγκυμοσύνη! Κι εγώ έχω ευτυχώς μια εύκολη εγκυμοσύνη και κάνω δουλειές στο σπίτι, πάω βόλτες κλπ! Αφού πήρα τον γιατρό και το επιβεβαίωσα συνεχίζω ακάθεκτη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Όσπρια; Φασολάκια, μπάμιες τπτ? Ψάρι; Φρούτα;

Ναι καλέ απλά δεν τα έγραψα αναλυτικά ένα σκελετό εδωσα,3 φρούτα την ημέρα,1 μέρα ψάρι,1 μέρα οσπρια,1 μέρα αρακά η φασολάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat90 είπε:

Χαιρετώ όλα τα κοριτσια!!

Εσείς με τα κιλά πως τα πάτε? Είμαι στον 6ο και έχω ήδη πάρει 8 κιλά ?..

Φοβάμαι πως στο 3ο 3μηνο που λένε οτι παίρνεις και τα περισσότερα θα ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Ο γιατρός μου είπε οτι πρέπει να κάνω διατροφή και να προσέχω αλλα με όλους τους συγγενείς να σε ταίζουν δεν είναι και εύκολο.

Εσείς πως τα πάτε με το θέμα διατροφή?

Γεια σου ..Μην ανησυχείς και τα +8 καλά είναι...Εγώ είμαι στον 5ο και έχω πάρει 2,5 .Εχω όμως τρομερή αποστροφή προς τα πάντα..κρέατα γαλακτοκομικά αναψυκτικά γλυκά και ίσως γιαυτο ακόμη δεν έχω πάρει πολλά και ευτυχώς γιατί λόγω μικρού τραχηλου είμαι ξάπλα..Αν θες μια συμβουλή θα σου πω να προσέχεις το βραδινό (κανει ζημια χχαχα) τα αναψυκτικα και με μετρο τα γλυκα.Αν και πραγματικά πιστεύω όσα και να πάρουμε θα τα χάσουμε γρήγορα μετα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσο για το περπάτημα που λέτε εμένα ο γιατρός μου το έχει απαγορέψει λόγω μικρου τραχηλου ..ειναι πολυ χαμηλα το μωρακι ..Οσες όμως έχετε καλή εγκυμοσύνη μπορείτε να περπατάτε ένα μισαωρακι Χαλαρό. Υπερβολες δε χρειάζονται...Κάντε βολτίτσες και για μένα.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Πάνω σε αυτό το θέμα με τις βολτες!! 

Μία γνωστή μου που γέννησε πριν ένα μήνα, ενώ εγώ πίστευα ότι το περπάτημα κάνει καλό και επειδή μένω παραλιακά πήγαινα για περπάτημα, μου είπε ότι ο γιατρός της είχε πει ότι η γυμναστική κάνει καλό στον ένατο μήνα, αλλά στους προηγούμενους όχι τόσο λέει, γιατί σπρώχνει το μωρό προς τα κάτω και υπάρχει πιθανότητα να ανοίγει ο τράχηλος παραπάνω. Μου φάνηκε κουλό, δεν το ακολουθώ αλλά ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις πάνω σε αυτό! Γενικά τους προηγούμενους μήνες λέει να μην περπατάμε πολύ. 

Σε μένα συνέβει το αντίθετο πάντως. Γυμναζόμουν από την 16η εβδομάδα μέχρι μια μέρα πριν γεννήσω. Πιλάτες. Κολύμβηση. Περπάτημα. Μιλάμε για γυμναστική, όχι αστεία!!! Ήρθε η ώρα να γεννήσω. Ο τράχηλος δεν άνοιγε με τίποτα. Μετά από 9 ώρες έφαγα την καισαρική και ακόμη το χωνεύω. Οπότε νομίζω είναι όλα σχετικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Πάνω σε αυτό το θέμα με τις βολτες!! 

Μία γνωστή μου που γέννησε πριν ένα μήνα, ενώ εγώ πίστευα ότι το περπάτημα κάνει καλό και επειδή μένω παραλιακά πήγαινα για περπάτημα, μου είπε ότι ο γιατρός της είχε πει ότι η γυμναστική κάνει καλό στον ένατο μήνα, αλλά στους προηγούμενους όχι τόσο λέει, γιατί σπρώχνει το μωρό προς τα κάτω και υπάρχει πιθανότητα να ανοίγει ο τράχηλος παραπάνω. Μου φάνηκε κουλό, δεν το ακολουθώ αλλά ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις πάνω σε αυτό! Γενικά τους προηγούμενους μήνες λέει να μην περπατάμε πολύ. 

εγω ειμαι αναγκασμενη να περπατω πολυ γιατι δεν εχω αμαξι και στη μια εγκυμοσυνη και στην αλλη και ουτε προοδο ειδα να κατεβει το παιδι στο ενατο ουτε θεμα να μη περπαταω πιο πριν

ο γιατρος μου ειπε που ειχα μαλιστα και θεμα με το πλακουντα να περπαταω αλλα να φοραω καλα παπουτσια και γενικα να ακουω το σωμα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Τώρα πήρα τον γιατρό μου για να ρωτήσω αυτά τα δύο! 

Μου είπε για το κρύωμα να πάρω physiomer κι αν δεν κάνει δουλειά το παιδικό otrivin, ακριβώς όπως είχε πει και στην @anna_! Και ντεπον μέχρι και χιλιαρι αν δεν αισθάνομαι καλά!

Ρώτησα και για τις βόλτες και μου είπε ότι μπορώ να πηγαίνω κάθε μέρα αλλά με μέτρο. Δηλαδή ένα μισάωρο άνετα.. Αλλά χαλαρό όχι κάτι υπερβολικό! Ναι ίσως έχει να κάνει με την κάθε γυναίκα γιατί όλες οι εγκυμοσύνες είναι διαφορετικές. Αλλά και αυτό που ο κάθε γυναίκολογος λέει αλλά, μπορεί να με τρελάνει! 

α καλα ασε τις διαφορετικες αποψες των γιατρων τις εχω βιωσει κατα πολυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efitta είπε:

Κορίτσια όσο για το περπάτημα που λέτε εμένα ο γιατρός μου το έχει απαγορέψει λόγω μικρου τραχηλου ..ειναι πολυ χαμηλα το μωρακι ..Οσες όμως έχετε καλή εγκυμοσύνη μπορείτε να περπατάτε ένα μισαωρακι Χαλαρό. Υπερβολες δε χρειάζονται...Κάντε βολτίτσες και για μένα.??

σε ποιο μηνα τρεμω να μου κοψουν το περπατημα αλλιως ο μικρος πως θα πηγαινει σχολειο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

α καλα ασε τις διαφορετικες αποψες των γιατρων τις εχω βιωσει κατα πολυ 

Κι εγώ πέρασα αρκετά στις αρχές. Πήρα την απόφαση να αλλάξω γυναικολογο δύο μήνες πριν μείνω έγκυος. Ο οποίος ήμουν έγκυος και επειδή το κατάλαβα νωρίς και η χοριακη ήταν αρνητική μου έλεγε ότι δεν είμαι έγκυος και να πάρω κάτι χάπια για να αδιάθετησω.. Άσε.. Έχω περάσει πολλά κι εγώ και έχω χάσει πάσα ιδέα.. Ευτυχώς γύρισα στο παλιό μου γυναικολόγο που ο μόνος λόγος που άλλαξα ήταν γιατι ξεγενναει ο άλλος σε δημόσιο νοσοκομείο.. Να γλιτωσω κάποια χρήματα.. Πίκρα μεγάλη! Τέσπα τέλος καλό όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...