Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Ναι ειναι πιο μεγαλος σε δύο ημέρες κλείνει τον όγδοο 

Και παλι να στηριζεται απο τωρα μπραβο του... Τον κοβω να σου ξεκιναει νωρις τις τσαρκες 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Και παλι να στηριζεται απο τωρα μπραβο του... Τον κοβω να σου ξεκιναει νωρις τις τσαρκες 😋

Τον βλέπω να περπατάει κατευθείαν για να μπουσουλησει ούτε λόγος ακόμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ειναι έξι και κάθεται κανονικά εδώ και αρκετο καιρό. Βέβαια τα έκανε πολύ νωρίς όλα νομίζω. Γενικά ακολουθούμε το μωράκι και τις δυνατότητες του δεν το πιέζουμε. Το tummy time βοηθάει πολύ. Γυμνάζονται οι ραχιαιοι του. Εγω της έκανα και από ξάπλα καθιστή και από καθιστη όρθια κρατοντας μόνο τα χεράκια της γιατί έβλεπα ότι ζοριζοταν να σηκωθεί μόνη της πολυ έντονα. Όλα θα γίνουν! Τώρα, είμαστε σε φάση όρθιες και να προσπαθεί να στηριχτεί!.. Καλό κυνηγι σε λίγο κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Εμένα ειναι έξι και κάθεται κανονικά εδώ και αρκετο καιρό. Βέβαια τα έκανε πολύ νωρίς όλα νομίζω. Γενικά ακολουθούμε το μωράκι και τις δυνατότητες του δεν το πιέζουμε. Το tummy time βοηθάει πολύ. Γυμνάζονται οι ραχιαιοι του. Εγω της έκανα και από ξάπλα καθιστή και από καθιστη όρθια κρατοντας μόνο τα χεράκια της γιατί έβλεπα ότι ζοριζοταν να σηκωθεί μόνη της πολυ έντονα. Όλα θα γίνουν! Τώρα, είμαστε σε φάση όρθιες και να προσπαθεί να στηριχτεί!.. Καλό κυνηγι σε λίγο κορίτσια! 

Καλα φυσικα δεν σκαω αλλα ειπα μηπως βρω κανένα κολπο να τον ξεγελασω λιγο γιατι φαινεται οτι ειναι καθαρα απο πεισμα... Απο tummy time αλλα τιποτα ολο βολτες στο χαλι κανει(δεν μπουσουλαει αλλα παει σερνοντας παντου χαχαχα)... Καλο αυτο με τα χερακια θα το δοκιμασω! Μας περιμενει παντως κυνηγι ουυυυυ... χαλαλι του εχω και 5 κιλακια να χασω ακομα μια χαρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...