Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Εγώ κορίτσια Pampers παίρνω απ το ίντερνετ..με 70% η 50% ή 1+1 δεν εχω παρει ποτε απο σουπερ μαρκετ.!

Έχεις συγκεκριμένο site? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή το έχω ψάξει πιο πολύ απ όλα συμφέρει το 1+1 στο σούπερ.  Στο ίντερνετ η μεγαλυτερη εκπτωση εινσι το 50% αλλα εχει πάντα μεταφορικά και αν πάρεις πχ 4 πακέτα κ έχει πάνω από κάποιο βαρος κ όγκο έχει κ extra χρέωση οπότε πάει παραπάνω  . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω πού μένετε αλλά εμείς είμαστε κοντά στο panesgiaolous στο Χολαργό και παίρνουμε τις pampers premium care no3 10€ τις 60. Δε νομίζω να τις έχω πετύχει κάπου φθηνότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Narcissa είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω πού μένετε αλλά εμείς είμαστε κοντά στο panesgiaolous στο Χολαργό και παίρνουμε τις pampers premium care no3 10€ τις 60. Δε νομίζω να τις έχω πετύχει κάπου φθηνότερα. 

Εγώ μένω Άλιμο οπότε πέφτει μακριά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Narcissa είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω πού μένετε αλλά εμείς είμαστε κοντά στο panesgiaolous στο Χολαργό και παίρνουμε τις pampers premium care no3 10€ τις 60. Δε νομίζω να τις έχω πετύχει κάπου φθηνότερα. 

Από εκεί έπαιρνα κι  εγώ !πλέον παίρνω μόνο από  το Σκλαβενίτη όταν τα έχει 1+1  γιατί βγαίνει 9.25 το πακέτο!θα μου πεις σιγά τη διαφορά απλά εγώ έπρεπε να κάνω κ μια απόσταση για το μαγαζί αυτό, ενώ Σκλαβενίτη έχω δίπλα!

Κ να ξέρετε σχεδόν κάθε μήνα τις βάζει προσφορά 1+1 Η με 50% έκπτωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Έχεις συγκεκριμένο site? 

Όχι ,μπαίνω στο skroutz.gr και κανω αναζήτηση τη μάρκα που θέλω  και κάθε φορά βρίσκω και διαφορετική ιστοσελίδα γιατί κάθε εβδομάδα αλλάζουν οι προσφορές τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Όχι ,μπαίνω στο skroutz.gr και κανω αναζήτηση τη μάρκα που θέλω  και κάθε φορά βρίσκω και διαφορετική ιστοσελίδα γιατί κάθε εβδομάδα αλλάζουν οι προσφορές τους.

Και εγώ τα βλέπω άλλα καμία φορά τα βάζουν προσφορά αλλά η τιμή πάνας λλόγω μεταφορικών είναι πιο ακριβή...μου είχε πει μια φίλη να το βλέπω έτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχετε καμία συμβουλή για να ξεβουλωσει η μυτούλα με τον φυσιολογικό ορο; η γιατρός μου είπε να μην πάρω αποφρακτηρα. Βάζω βάζω και τίποτα ούτε κατεβαίνουν να φανούν μόνο ακούγεται το μωρό φουλ μπουκωμενο. Αμάν ακόμα δεν χειμωνιασε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

Κορίτσια έχετε καμία συμβουλή για να ξεβουλωσει η μυτούλα με τον φυσιολογικό ορο; η γιατρός μου είπε να μην πάρω αποφρακτηρα. Βάζω βάζω και τίποτα ούτε κατεβαίνουν να φανούν μόνο ακούγεται το μωρό φουλ μπουκωμενο. Αμάν ακόμα δεν χειμωνιασε... 

Εγώ δεν είχα πάρει στον πρώτο μου αλλά τώρα πήρα και έχω δει μεγάλη διαφορά. Πρώτα με φυσιολογικό ορό και μετά τις ρουφαω και βγαίνει πράγμα....Ούτε όλα του γιατρού ούτε του πνευματικού έλεγε η γιαγιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ δεν είχα πάρει στον πρώτο μου αλλά τώρα πήρα και έχω δει μεγάλη διαφορά. Πρώτα με φυσιολογικό ορό και μετά τις ρουφαω και βγαίνει πράγμα....Ούτε όλα του γιατρού ούτε του πνευματικού έλεγε η γιαγιά μου!

Να σου πω την αληθεια και εγω για εκει με βλεπω αν δεν καλυτερεψει και σημερα γιατι εχει ποσες μερες δεν μπορει να κοιμηθει το καημενο, πνιγεται οταν τρωει κτλ... Και νομιζω ειναι πιο ασφαλες να κανω μια με τον αποσυμφορητη πριν κοιμηθει παρα να τον βαλω να κοιμηθει στο πλαι, γιατι εκει θα καταληξω αλλιως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

Να σου πω την αληθεια και εγω για εκει με βλεπω αν δεν καλυτερεψει και σημερα γιατι εχει ποσες μερες δεν μπορει να κοιμηθει το καημενο, πνιγεται οταν τρωει κτλ... Και νομιζω ειναι πιο ασφαλες να κανω μια με τον αποσυμφορητη πριν κοιμηθει παρα να τον βαλω να κοιμηθει στο πλαι, γιατι εκει θα καταληξω αλλιως... 

Πήγαινε πάρε ένα αποσυμφόρητη να βοηθήσεις το μωρό,και εμένα μπουκωμενος είναι εδώ και αρκετές ημέρες του βάζω όρο και τις ρουφάω αλλά δυστυχώς δεν βγαίνουν,αν και παίρνει αέρα από τη μύτη θα πάμε γιατρό μέσα στην εβδομάδα να μας δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Πήγαινε πάρε ένα αποσυμφόρητη να βοηθήσεις το μωρό,και εμένα μπουκωμενος είναι εδώ και αρκετές ημέρες του βάζω όρο και τις ρουφάω αλλά δυστυχώς δεν βγαίνουν,αν και παίρνει αέρα από τη μύτη θα πάμε γιατρό μέσα στην εβδομάδα να μας δει

Ετσι λεω να δοκιμασω σημερα το βραδυ μετα το μπανακι αν και νομιζω και σε εμας δεν θα βγει τιποτα... Μα ουτε φαινονται οι ατιμες. Αν συνεχιστει μερες και εγω θα παω γιατι φοβαμαι μην μας κανει καμια ωτιτιδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2019 at 11:44 ΜΜ, ο/η stasa199 είπε:

Και εγώ τα βλέπω άλλα καμία φορά τα βάζουν προσφορά αλλά η τιμή πάνας λλόγω μεταφορικών είναι πιο ακριβή...μου είχε πει μια φίλη να το βλέπω έτσι.. 

Ναι έτσι εινσι το καλύτερο για να ξέρεις, εγώ που δούλευω σε σούπερ και φτιάχνω τις προσφορές ότι και να σου γράφουν με μεγάλα γράμματα για να σε πείσουν, πάντα να κοιτάς τιμή τμχ, τιμή μεζουρας, τιμή κιλού που έχει σε κάθε ταμπελακι με μικρά γράμματα κάτω κατω.Καμία φορά τα χωρίς προσφορά ειναι φτηνότερα από τη προσφορά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Ναι έτσι εινσι το καλύτερο για να ξέρεις, εγώ που δούλευω σε σούπερ και φτιάχνω τις προσφορές ότι και να σου γράφουν με μεγάλα γράμματα για να σε πείσουν, πάντα να κοιτάς τιμή τμχ, τιμή μεζουρας, τιμή κιλού που έχει σε κάθε ταμπελακι με μικρά γράμματα κάτω κατω.Καμία φορά τα χωρίς προσφορά ειναι φτηνότερα από τη προσφορά! ?

Αχαχαχα ο άντρας μου λου είναι μαθηματικός έτσι τα κοιτάζει!!! Εω πήγα Σκλαβενίτη κ έκανα στοκ που είχε το 1+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Πως πατε με τα μπουκωματα; εμεις εδω ακομα ροχαλιζουμε... Τουλαχιστον εχει δυο μερες κοιμαται δεν τον ενοχλει τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Πως πατε με τα μπουκωματα; εμεις εδω ακομα ροχαλιζουμε... Τουλαχιστον εχει δυο μερες κοιμαται δεν τον ενοχλει τοσο

Εμείς έχουμε ακόμη αλλά όχι πολύ ευτυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Εμείς έχουμε ακόμη αλλά όχι πολύ ευτυχώς 

Αντε ωραια... Και εμεις καλυτερα ευτυχως, ακουγεται ακομα αλλα καταλαβαίνω απο την συμπεριφορά του οτι δεν τον ενοχλει τοσο. Θα φυγει που θα παει... Πρωτη φορα μαμα πανικοβληθηκα με το μπουκωμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2019 at 10:05 ΠΜ, ο/η MissMary είπε:

Καλοκαιρινά bebe! Χειμωνιαζουμε σιγά σιγά! ?? Ποτε ημασταν με τις κοιλιές και αγχωνομασταν για τις καμπύλες? ??

Πραγματικά !!Χαχαχα.Τι ωραία έχουμε αγκαλιτσα τα μωράκια μας τώρα.Εμεις στις 6 του μήνα γίναμε δύο μηνών..κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο εχθές!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κορίτσια πώς είστε;  κανένα νεο;

Καλά κοπέλα μου, στο τρέξιμο με 2 παιδιά! Εσύ πως τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κορίτσια πώς είστε;  κανένα νεο;

Εμεις τις τελευταίες 2 βδομάδες τα πάμε εξαιρετικά το βράδυ και χάλια την μέρα ? φυσικά το προτιμώ αλλά πολύ κλάμα μέσα στην μέρα... Θα μάθει να κοιμάται μόνος του που θα πάει; εσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Εμείς έχουμε βρει μια σχετική ισορροπία. Αλλά ποτέ δεν παύει να διαταράσσεται κάποιες φορές. Σε γενικές γραμμές είναι καλουλης. Κάτι περίεργα μου κάνει με το φαγητο τον τελευταίο καιρό και δεν μου τρώει ποσότητα. Θα δούμε στην πορεία. @eirini2 @Evoula4 πόσο είστε εσείς? Εμείς κλείσαμε 4 μήνες.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...