Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς ειστε;  Εγω αυριο εχω την αυχενικη. Νομιζα οτι ειμαι χαλαρη,αλλα ολο το βραδυ εβλεπα εφιάλτες!  Χαχαχαχα χαλαρη τρομαρα μου!

Καλη επιτυχια!!!!!! 

Καλε οι υπολοιπες τι κανετε;; Τα νεα σας;;

εγω περπαταω την15η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς ειστε;  Εγω αυριο εχω την αυχενικη. Νομιζα οτι ειμαι χαλαρη,αλλα ολο το βραδυ εβλεπα εφιάλτες!  Χαχαχαχα χαλαρη τρομαρα μου!

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!Εγώ αύριο έχω γυναικολόγο και 25 Φεβρουαρίου β-επιπέδου και αγχώνομαι ήδη.                                          @ΚορταςΕγώ  20w4d περνάει ο καιρός σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς ειστε;  Εγω αυριο εχω την αυχενικη. Νομιζα οτι ειμαι χαλαρη,αλλα ολο το βραδυ εβλεπα εφιάλτες!  Χαχαχαχα χαλαρη τρομαρα μου!

Καλημέρα κοπέλα μου .όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς

Εμείς 18 την έχουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες! Εγώ την έκανα την αυχενική και βγήκε καλύτερη από της προηγούμενης εγκυμοσύνης και ανακουφιστηκα αρκετά. Β επιπέδου έχω 15 Απριλίου, μου φαίνεται πάρα πολύ μακριά ? Στο νοσοκομείο πάντως ξεαγχωθηκα τελείως γιατί είδα κοπέλες που νοσηλευόταν από τις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης και κατάλαβα την σημασία του να είσαι σπίτι σου, να πηγαίνεις στην δουλειά σου, να περνάς απλά μια εγκυμοσύνη από το να είσαι σε ένα νοσοκομείο μέχρι να γεννηθεί το παιδί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εχει κανει καμια σας το αντιγριπικο εμβολιο;

Αύριο που θα πάω στο γυναικολόγο θα τον ρωτήσω,αν μου πει να το κάνω θα το κάνω,Μια γνωστή μου που είναι στον 6 μήνα το έχει κάνει ήδη εδώ και ένα μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα κοπέλες! Εγώ την έκανα την αυχενική και βγήκε καλύτερη από της προηγούμενης εγκυμοσύνης και ανακουφιστηκα αρκετά. Β επιπέδου έχω 15 Απριλίου, μου φαίνεται πάρα πολύ μακριά ? Στο νοσοκομείο πάντως ξεαγχωθηκα τελείως γιατί είδα κοπέλες που νοσηλευόταν από τις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης και κατάλαβα την σημασία του να είσαι σπίτι σου, να πηγαίνεις στην δουλειά σου, να περνάς απλά μια εγκυμοσύνη από το να είσαι σε ένα νοσοκομείο μέχρι να γεννηθεί το παιδί σου

ειδες που ανησυχουσες ολα καλα κοπελα νου να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Αύριο που θα πάω στο γυναικολόγο θα τον ρωτήσω,αν μου πει να το κάνω θα το κάνω,Μια γνωστή μου που είναι στον 6 μήνα το έχει κάνει ήδη εδώ και ένα μήνα 

Εγώ το έκανα, η γυναικολόγος μου μου ήταν απόλυτη σε αυτό και εγώ συμφώνησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2019 at 12:17 ΜΜ, ο/η Kate99 είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου! Εγώ κάθε μέρα βλέπω τρελά όνειρα. Ότι να ναι λόγω των ορμονών! Πόσο εβδομάδων είσαι? 

Είμαι στη 13η εβδομάδα.ολα καλά με την εξέταση. Εσυ πόσο εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εχει κανει καμια σας το αντιγριπικο εμβολιο;

Κι εγώ σκέφτομαι να το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ το έκανα, η γυναικολόγος μου μου ήταν απόλυτη σε αυτό και εγώ συμφώνησα

Και εμένα μου είπε ο σήμερα ο γιατρός να το κάνω.θα πάω αύριο στο φαρμακείο να μου το κάνουνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που χαθήκαμε; Πως τα πάτε; Βρε κορίτσια, είμαι 13 εβδομάδων και άρχισαν τα όργανα με τον ύπνο και τις βραδινές επισκέψεις στην τουαλέτα...και όταν ξυπνάω δυσκολέυομαι να κοιμηθώ ξανά....Ώ  ρε, τι έχουμε να τραβήξουμε παρακάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλέ που χαθήκαμε; Πως τα πάτε; Βρε κορίτσια, είμαι 13 εβδομάδων και άρχισαν τα όργανα με τον ύπνο και τις βραδινές επισκέψεις στην τουαλέτα...και όταν ξυπνάω δυσκολέυομαι να κοιμηθώ ξανά....Ώ  ρε, τι έχουμε να τραβήξουμε παρακάτω!

Εγω μπηκα στην 16η εβδομαδα!! Αλλα ευτυχως μεχρι στιγμης δε μου χει τυχει να ξυπνησω τη νυχταα

αντε δεν περναει ο καιροοοος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω θέμα με την τουαλέτα και όλη μέρα και το βράδυ πολύ συχνοουρια λογικό βέβαια Γιατί έχω μπει κα στην 22η εβδομάδα,δυο βράδια δεν σηκώθηκα μέσα στη νύχτα αλλά σηκωθηκα κατά της 6 το πρωι,το προβλημα ειναι οτι μετα δεν μπορώ να ξανά κοιμηθώ εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Και εγώ έχω θέμα με την τουαλέτα και όλη μέρα και το βράδυ πολύ συχνοουρια λογικό βέβαια Γιατί έχω μπει κα στην 22η εβδομάδα,δυο βράδια δεν σηκώθηκα μέσα στη νύχτα αλλά σηκωθηκα κατά της 6 το πρωι,το προβλημα ειναι οτι μετα δεν μπορώ να ξανά κοιμηθώ εύκολα.

εγώ κορίτσια ενδέκατη εβδομάδα πήγα σήμερα επανάληψη αιματολογική και ούρων πφ μακάρι όλα να πάνε καλά 

Συμπτώματα τα ίδια ζαλάδες ανακατοσουρες καούρες τώρα από ύπνο κοιμάμαι αλλά αν με ξυπνήσουν απότομα μετά γυρίζουν όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν θυμάμαι αν έχουμε πει πότε ποιο μήνα του καλοκαιριού περιμένετε τα μωράκια σας,πότε έχετε πητ;Εγώ έχω πητ 22 Ιουνίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10 εγώ 19/08 σύμφωνα με την ΠΗΤ αλλά σύμφωνα με την αυχενική 18/08...αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής θα πάμε νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@vivika10 εγώ 19/08 σύμφωνα με την ΠΗΤ αλλά σύμφωνα με την αυχενική 18/08...αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής θα πάμε νωρίτερα!

Καλοκαιρινό καλοκαιρινό το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια δεν θυμάμαι αν έχουμε πει πότε ποιο μήνα του καλοκαιριού περιμένετε τα μωράκια σας,πότε έχετε πητ;Εγώ έχω πητ 22 Ιουνίου.

Εμενα μου εχουν δωσει 03/08!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Εμενα μου εχουν δωσει 03/08!!!!

Εμένα 15 Ιουλίου ???? κορίτσια sos sss s  s s    έχω σοβαρό πρόβλημα με τη δίσκοιλιότητα γνωρίζω να απαντώ από κάτω δε ξέρω πως να ανοίξω θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η katia267 είπε:

Εμένα 15 Ιουλίου ???? κορίτσια sos sss s  s s    έχω σοβαρό πρόβλημα με τη δίσκοιλιότητα γνωρίζω να απαντώ από κάτω δε ξέρω πως να ανοίξω θέμα 

Και εγώ έχω πολύ πρόβλημα με την δυσκοιλιότητα,μου έδωσε ο γιατρός τα effecol πινω δυο την ημέρα,επείσεις όταν έχω πολύ πρόβλημα βάζω και υποθετο   τα Eva lax 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Και εγώ έχω πολύ πρόβλημα με την δυσκοιλιότητα,μου έδωσε ο γιατρός τα effecol πινω δυο την ημέρα,επείσεις όταν έχω πολύ πρόβλημα βάζω και υποθετο   τα Eva lax 

@vivica10 περαστικά μας Πριν από μισάωρο ήρθα από το φαρμακείο effecol μου έδωσε μόλις το ξεκίνησα τα υπόθετα eva βάζω κ εγώ αλλά δε με βοήθησαν επίσης το microlax το οποίο θα το κάνω αύριο γενικά και noujol μου έδωσε δε με βοήθησε νιώθω μεγάλη δυσφορία .. ο χρόνος δράσης ποιος ήταν από τα effecol???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10 ε ναι, μετά τον γιό μου που γεννήθηκε Δεκέμβρη είπα να κάνω και ένα καλοκαιρινό μωρό, να βρίσκεται ? 

@katia267 και δαμάσκηνα να τρως, να πίνεις νεράκι, σαλάτες, φρούτα, όλα βοηθάνε όπως και το περπάτημα επίσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
    • Μακάρι κορίτσια μου!!! Να δω κ τα 2 θετικά🤞🏻🤞🏻🤞🏻 καλα αν είναι να γίνει θα γίνει… Κ γω με μια φορά έπιασα στη βιοχημική 
    • Και μένα είχε πρηστεί το στήθος πολύ νωρίτερα και τελικά ήμουν έγκυος...βέβαια εγώ το υποψιάστηκα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο επειδή είχα συχνοουρία.  Την Δευτέρα περιμένεις λογικά...οπότε ένα τεστ αύριο ή μεθαύριο θα δείξει πιστεύω.
    • Καλά...χαλάλι σου...να έχεις το χαρτί και να μην το κοιτάς!!!! Εγώ στα άλλα δεν έκανα γιατί τότε δεν τα ξέραμε αυτά...τώρα θέλει η μικρή να κάνουμε γιατί το είδε σε βιντεάκια και θα κάνουμε αλλά εγώ και ο άντρας μου θα το ξέρουμε. Ουσιαστικά θα γίνει για τα παιδιά και για το τζέρτζελο και το πείραγμα σε συγγενής και φίλους. 
    • Κορίτσι μου μιλά με τον γυναικολόγο σου για να επισκεφτείς οδοντίατρο! Μετά το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις πρόβλημα για σφραγίσματα κτλ και η τοπική αναισθησία είναι τοπική όπως το λέει και η λέξη! Είχα ρωτήσει οδοντίατρο σε πιθανή εγκυμοσυνη και κάποιο θέμα στα δοντια και μου είπε αυτό επακριβώς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...