Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ γέννησα σήμερα το πρωί!!!!! Ευτυχώς είναι παραπάνω κιλά 2300,υγιέστατη και φωνακλού!!!! Καλή συνέχεια στις επόμενες!!!!!

ααααααα τι χαρα??????Να σου ζήσει κοπέλα μου...Να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Καλή ανάρρωση σε εσένα.❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!! Τι ευχάριστα νέα!!! Στην έχουνε βάλει θερμοκοιτίδα; Αν μπορείς δώσε λεπτομέρειες και στην ερμη μάνα που έχω κι εγω θέματα. Έχω κι εγω το επαναληπτικό doppler αύριο στις 9 και δε με βλέπω μα κλείνω μάτι όλο το βράδυ!!! Και πάλι να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!!! 

Καλη επιτυχία κοπέλα μου..Περιμένουμε νέα σου..όλα τέλεια θα πανε.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποιες εχουν σειρα τωρα;;; Σε οσες γεννησατε, να σας ζησουν τα μωρακια σας να ειναι υγιη και καλοτυχα! Εγω μεχρι τις 26 ιουλιου.. ειμαι 36+3 εχω μπει δηλαδη στην 37η.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ γέννησα σήμερα το πρωί!!!!! Ευτυχώς είναι παραπάνω κιλά 2300,υγιέστατη και φωνακλού!!!! Καλή συνέχεια στις επόμενες!!!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!Μια χαρά είναι και στα κιλά του και ένα Α 2600 γεννήθηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elen81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. ☺️ στην αλλαγή πάνας, όταν το μωράκι έχει κάνει μόνο τσίσα πως το καθαρίζετε; εμένα μ είπαν με βαμβάκι κ νερό κ όχι μωρομάντηλο. Εσείς;

Επίσης, όταν το πιάνει λόξυγγας, κάνετε κάτι για να σταματήσει;

Καλημέρα,και εγώ στη αρχή με βαμβάκι και νερο μετα το μηνα αρχισα τα μωρομάντηλα,για τον λοξυγγα δεν υπάρχει κάτι να τον σταματάει νομίζω,τον δικό μου τον πιάνει και συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ γέννησα σήμερα το πρωί!!!!! Ευτυχώς είναι παραπάνω κιλά 2300,υγιέστατη και φωνακλού!!!! Καλή συνέχεια στις επόμενες!!!!!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!Να είναι πάντα γερή και τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε από γιατρό.. Το πρώτο nst τίποταααα, μου δώσανε ζάχαρη και έκανα δεύτερο και κάπως καλύτερο! Ο υπέρηχος μια χαρά! Είδα το μουτράκι της καλέ πρώτη φορά το ξεχώρισα! Σε μια βδομάδα πάλι. Ο γιατρός μου είπε πάμε για φυσιολογικό οπότε.. Πολύ περπάτημα.. Πολύ sex... Πολύ νερό.. Κόβουμε μαγνήσιο και ένα buscopan κάθε βράδυ βοηθάει να χαλαρώσει ο τράχηλος.. Όλα καλά αλλά, αυτό το πολύ sex δύσκολο το κόβω πρέπει να αρχίσω να τον κυνηγάω.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2019 at 9:01 ΠΜ, ο/η LondonBaby είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες από καρδιάς. Κ εύχομαι σύντομα να έχετε κ σεις τα μωράκια σας στις αγκαλίτσες σας. ?? Ειμαι πολυ ευτυχισμένη!!! Δεν μπορώ να περιγράψω τι νιώθω. 

39 ώρες τοκετού έκλεισα από τότε που έσπασαν τα νερά μέχρι που τον ένιωσα για πρώτη φορά πάνω μου. Δεν ηταν ευκολα γενικότερα τα πράγματα, κατεληξα με υποβοηθούμενη φυσιολογικη γεννα. Είμαι εξαντλημένη όσο δεν πάει. Το θηριακι μου μας βγηκε 3.900, 56 εκ.

@Elen81 Κοπέλα μου να σου ζήσει Κ σένα το αντράκι σου. Να είστε γεροί κ δυνατοί. ??

Θα σας στείλω νεότερα Μόλις μπορέσω. Τα φιλιά μου σε όλες!!!????

Τι κανει η νεα μανουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ερώτηση: σαν να νιώθω τα χέρια μου από χτες πιο πρησμένα. Επίσης αν τα έχω κάτω πολύ κοκκινιζουν ελαφρά μέχρι τη μέση των δαχτύλων και αν τα σηκώνω όρθια έχουν το κανονικό χρώμα! Είναι από τη ζέστη και κατακράτηση υγρών λέτε? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια ερώτηση: σαν να νιώθω τα χέρια μου από χτες πιο πρησμένα. Επίσης αν τα έχω κάτω πολύ κοκκινιζουν ελαφρά μέχρι τη μέση των δαχτύλων και αν τα σηκώνω όρθια έχουν το κανονικό χρώμα! Είναι από τη ζέστη και κατακράτηση υγρών λέτε? :(

Είναι συνδυασμός μάλλον. Δικαιολογημένα που νιώθεις έτσι, έχεις και 2 μωρά μέσα στην κοιλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είναι συνδυασμός μάλλον. Δικαιολογημένα που νιώθεις έτσι, έχεις και 2 μωρά μέσα στην κοιλιά σου!

Άστα να πάνε... Τα έχω κανένα μήνα έτσι αλλά τις μέρες αυτές με τη ζέστη βλέπω πιο έντονο το θέμα... Για να δούμε τώρα που θα δροσίσει πως θα πάει :) πως τα πας εσύ κορίτσι μου? Πως νιώθεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ γέννησα σήμερα το πρωί!!!!! Ευτυχώς είναι παραπάνω κιλά 2300,υγιέστατη και φωνακλού!!!! Καλή συνέχεια στις επόμενες!!!!!

Να σου ζήσει η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!! Να είστε γερές κ δυνατές!!!! Ότι πιο όμορφο εύχομαι στην οικογένεια σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Ναι ευτυχώς τα χάπια και η ξαπλα λειτούργησαν! Σήμερα το βράδυ βέβαια πηρα το τελευταίο. Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια έρχονται και συνέχεια αναποδιες. Ο πατέρα μου τρέχει σε γιατρούς γιατί του βρήκαν υγρό στον εγκέφαλο και σήμερα μπήκε και ο πεθερός μου στην εντατική με καρδιά. Δεν ξέρω τί μουτζα έχει πέσει... Προσπαθώ να μη με επηρεαζουν αλλά δεν είναι πολύ εύκολο... Τουλάχιστον να πάνε όλα καλά με την μπεμπούλα! 

Κοριτσάκι μου όλα καλά θα πάνε με τη μικρή σου! Μην αγχώνεσαι! Να είσαι γερή για το παιδάκι σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τους μπαμπάδες. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

Τι κανει η νεα μανουλα;;

Προσπαθεί να συνέλθει!! Χαχαχα!! Ακόμα είμαι πολύ εξαντλημένη. Ο μικρός είναι σχετικά καλοβολος! Μην τον ματιάσω. Το πρώτο βράδυ μας ήταν σχετικά καλό. Θα δούμε απόψε πως θα πάει. Έχω αρκετούς πόνους αλλά θα την παλέψω με φουλ παυσίπονα. Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Άστα να πάνε... Τα έχω κανένα μήνα έτσι αλλά τις μέρες αυτές με τη ζέστη βλέπω πιο έντονο το θέμα... Για να δούμε τώρα που θα δροσίσει πως θα πάει :) πως τα πας εσύ κορίτσι μου? Πως νιώθεις? 

Εγώ διανύω την 34η εβδομάδα και όταν κουράζομαι με πιάνει πόνος χαμηλά και πρέπει να ξαπλώσω. Κατά τα άλλα, είμαι ακόμα στην θάλασσα η οποία είναι η μόνη μου παρηγοριά σε αυτή την ζέστη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ διανύω την 34η εβδομάδα και όταν κουράζομαι με πιάνει πόνος χαμηλά και πρέπει να ξαπλώσω. Κατά τα άλλα, είμαι ακόμα στην θάλασσα η οποία είναι η μόνη μου παρηγοριά σε αυτή την ζέστη! 

Άαα μια χαρά! Εγώ δνε μπορώ στον ήλιο ούτε ένα λεπτό! Για φέτος δεν έχει θάλασσα! Καλά κάνεις και να προσέχεις! Εντάξει και εμένα με πιάνουν πόνοι που κ που, φυσιολογικό πρέπει να είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Προσπαθεί να συνέλθει!! Χαχαχα!! Ακόμα είμαι πολύ εξαντλημένη. Ο μικρός είναι σχετικά καλοβολος! Μην τον ματιάσω. Το πρώτο βράδυ μας ήταν σχετικά καλό. Θα δούμε απόψε πως θα πάει. Έχω αρκετούς πόνους αλλά θα την παλέψω με φουλ παυσίπονα. Εσύ πως είσαι?

Μια χαρα κορίτσι μου!Βαδίζω προς τον 4ο μηνα εγκυμοσυνης .Ολα πηγαινουν καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MariannakiM τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι; Πήγες στο γιατρό χθες, τι σου είπε;

@Κλαιρη.κ εσύ πως πας, σου άλλαξαν τελικά κάτι στην αγωγή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geosid81 είπε:

@MariannakiM τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι; Πήγες στο γιατρό χθες, τι σου είπε;

@Κλαιρη.κ εσύ πως πας, σου άλλαξαν τελικά κάτι στην αγωγή σου;

Οχι κοριτσι μου δεν την αλλαξαμε....συνεχιζουμε με τους ορους και προχωραμε....να δουμε τι θα γινει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

@MariannakiM τι κάνεις κορίτσι μου; Πως είσαι; Πήγες στο γιατρό χθες, τι σου είπε;

@Κλαιρη.κ εσύ πως πας, σου άλλαξαν τελικά κάτι στην αγωγή σου;

Καλησπέρα κορίτσια. Κάναμε χτες το πρωί το επαναληπτικό doppler. Η μπεμπούλα έχει πάει 2 κιλά οπότε δε θα μου την πάρουνε γιατί είναι μεν κάτω από τον μέσο όρο αλλά έχει έναν σταθερό ρυθμό ανάπτυξης. Οπότε συνεχίζουμε ξάπλα και όσο αντέξει ο τράχηλος. Από χτες έκοψα τα τοκολυτικα και έχω έντονες συσπάσεις, πότε με πόνο ποτέ χωρίς, οπότε είναι καθαρά πόσο θα αντέξει ο καημένος ο τράχηλος. Κάθε μέρα που περνάει όμως η μπεμπα παίρνει βάρος οπότε έχω ελπίδες να γλιτώσουμε θερμοκοιτίδα και να την έχω κοντά μου! Εσύ @geosid81 κορίτσι μου πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Οχι κοριτσι μου δεν την αλλαξαμε....συνεχιζουμε με τους ορους και προχωραμε....να δουμε τι θα γινει!!!!

Το μωράκι το έχετε δει; Από βάρος πως είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @MariannakiM τι όμορφα νέα!! Θα αντέξει κορίτσι μου θα δεις! Έκανες τόσο αγώνα που όλα θα πάνε καλά! @Κλαιρη.κ και εσύ θα αντεξεις κορίτσι μου γλυκό! Απλά πρέπει να είναι ταλαιπωρία το νοσοκομείο για σένα φαντάζομαι! Και εγώ μόλις γύρισα από το ντοπλερ! Τα μικρά είναι μια χαρά! Το βάρος τους από 1800... Τα περίμενα πιο μεγάλα μωρε, βεβαια για διδυμα στην 33 εβδομάδα καλά πρέπει να ειναι! Οι συσπασεις που στο 8%, οπότε ουσιαστικά είναι σαν να μην κάνω! Ο τράχηλος είχε πάει 1.7 από 3.2 πριν ένα μήνα κ οι μητριαιες αρτηρίες μου είναι λίγο κουρασμένες, αλλά κ πάλι για διδυμα μου είπε ο ιατρός είναι εντός ορίων... Αυτά! Σήμερα θα πάρω τη ιατρό να κλείσουμε Ρντβ να τη δω από κοντά να κλείσουμε την ημερομηνία :) μέχρι τότε προσεύχομαι να κατσουν φρόνιμα τα αγοράκια μου και να μην βιαστούν να έρθουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Μπράβο @MariannakiM τι όμορφα νέα!! Θα αντέξει κορίτσι μου θα δεις! Έκανες τόσο αγώνα που όλα θα πάνε καλά! @Κλαιρη.κ και εσύ θα αντεξεις κορίτσι μου γλυκό! Απλά πρέπει να είναι ταλαιπωρία το νοσοκομείο για σένα φαντάζομαι! Και εγώ μόλις γύρισα από το ντοπλερ! Τα μικρά είναι μια χαρά! Το βάρος τους από 1800... Τα περίμενα πιο μεγάλα μωρε, βεβαια για διδυμα στην 33 εβδομάδα καλά πρέπει να ειναι! Οι συσπασεις που στο 8%, οπότε ουσιαστικά είναι σαν να μην κάνω! Ο τράχηλος είχε πάει 1.7 από 3.2 πριν ένα μήνα κ οι μητριαιες αρτηρίες μου είναι λίγο κουρασμένες, αλλά κ πάλι για διδυμα μου είπε ο ιατρός είναι εντός ορίων... Αυτά! Σήμερα θα πάρω τη ιατρό να κλείσουμε Ρντβ να τη δω από κοντά να κλείσουμε την ημερομηνία :) μέχρι τότε προσεύχομαι να κατσουν φρόνιμα τα αγοράκια μου και να μην βιαστούν να έρθουν ???

Αντε κορίτσια κουράγιο και φτάνουμε σιγά σιγά... Σαν ψεμα μου φαίνεται! Θα πάνε όλα καλά για όλες μας! Μια χαρά τα διδυμακια σου!!! Αντε να περάσουν γρήγορα οι μέρες για όλες μας! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Το μωράκι το έχετε δει; Από βάρος πως είναι; 

Το μωρο ειναι θηριακι ???....πριν 10 μερες που καναμε υπερηχο ηταν 2.300 οποτε τωρα θα ειναι παραπανω...την παρασκευη θα ξανακανουμε να δουμε ποσο ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...