Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Μπράβο τι ωραία!! Εγώ τα έχω φορτώσει στη πεθερά αυτά... Αχαχχα 

Σήμερα με 39 βαθμούς εγώ σπίτι και πάλι σπίτι με κλιματιστικό, δεν ξέρω αν παλεύεται έξω! 

Αν έβαζα την πεθερά μου να μου τα κάνει μπορεί να τα έβαζε και σε κλίβανο, τόσο της υπερβολής! Αφού τα βρίσκεται σε αυτά τα πράγματα, όλα καλά!

Περιμένω να στεγνώσει το πάτωμα του μπάνιου γιατί το σφουγγάρισα και βουρ για ντουζ, δεν παλέυεται καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αν έβαζα την πεθερά μου να μου τα κάνει μπορεί να τα έβαζε και σε κλίβανο, τόσο της υπερβολής! Αφού τα βρίσκεται σε αυτά τα πράγματα, όλα καλά!

Περιμένω να στεγνώσει το πάτωμα του μπάνιου γιατί το σφουγγάρισα και βουρ για ντουζ, δεν παλέυεται καθόλου!

Εγώ εδω με το κλιματιστικο, σφιξανε οι ζεστές δυστυχώς! Άαα εμένα η πεθερά μου ειναι οκ! Ο, τι της λέω κανει, δεν έχω παράπονο! Η μάνα μου πάλι όχι αχαχαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Αχαχα μια χαρά τότε!! Τέλεια! Υπομονή κορίτσι μου γλυκό! Οι μέρες περνάνε και το μωράκι σου μεγαλώνει! Κάθε μέρα είναι μια μάχη που κερδίζετε, μέχρι να κερδίσετε σίγουρα και τον πόλεμο! 

Ναι! Κάναμε βέβαια πριν 3 μέρες μια έκτακτη επίσκεψη τα ξημερώματα στο μαιευτηριο γιατί ειχα παλι συσπάσεις ανά λεπτό, ευτυχώς χωρίς διαστολή. Μου βάλανε ένα τοκολυτικο υπόθετο και πάλι πίσω. Καρδιακια θα με κάνει αυτή η κόρη πχια. Έχω και 3 μέρες τώρα σκούρο αίμα. Μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να ξεκινάει διαστολή σιγά σιγά ή είναι από την κολπική εξέταση. Θα δούμε. Τρίτη ξανά επαναληπτικο doppler να δούμε τί βάρος έχει πάρει και σταματάω και όλα τα χάπια. Εσύ όλα καλά κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Εγώ εδω με το κλιματιστικο, σφιξανε οι ζεστές δυστυχώς! Άαα εμένα η πεθερά μου ειναι οκ! Ο, τι της λέω κανει, δεν έχω παράπονο! Η μάνα μου πάλι όχι αχαχαχαχα!! 

Τυχερή... Για ρώτα κι εμάς τις άλλες... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA Κορίτσι μου βούτα κ για μας στη θάλασσα. Να περάσεις τέλεια με το γιόκα σου κ να χαλαρώσεις όσο μπορείς. 

Ευτυχώς τη ζέστη της Ελλάδας δεν την έχουμε νιώσει. Αλλά έχω τις έχω τις καψες μου. Κάθε βράδυ γίνομαι μούσκεμα. Δεν ξέρω τι με πιάνει. Ο άντρας μου είναι κουκουλωμενος με σεντόνι κ ένα πικε κουβερτάκι κ γω δεν ακουμπάω τίποτα πάνω μου. Χθες σηκώθηκα στις 4 κ έκανα ντουζ.

@joy2 Τυχερή με την πεθερά. ??

Εγώ τώρα τις έχω κ τις 2 πάνω από το κεφάλι μου κ κορίτσια ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ!!!! ??

Δεν βγαίνει κ αυτός ο εγγονός τους να τον δουν να ησυχάσουν κ να φύγουν.

@MariannakiM Κοπέλα μου κρατά γερά με τσαμπουκά!! Να πας την Τρίτη κ να είναι όλα τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Ναι! Κάναμε βέβαια πριν 3 μέρες μια έκτακτη επίσκεψη τα ξημερώματα στο μαιευτηριο γιατί ειχα παλι συσπάσεις ανά λεπτό, ευτυχώς χωρίς διαστολή. Μου βάλανε ένα τοκολυτικο υπόθετο και πάλι πίσω. Καρδιακια θα με κάνει αυτή η κόρη πχια. Έχω και 3 μέρες τώρα σκούρο αίμα. Μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να ξεκινάει διαστολή σιγά σιγά ή είναι από την κολπική εξέταση. Θα δούμε. Τρίτη ξανά επαναληπτικο doppler να δούμε τί βάρος έχει πάρει και σταματάω και όλα τα χάπια. Εσύ όλα καλά κορίτσι μου; 

Με το καλό κορίτσι μου! Να πάνε όλα κατ'ευχην! Εγώ καλά μέχρι στιγμής, έχω Τετάρτη το ντοπλερ κ ελπίζω όλα καλά :) αν σταματήσεις τα χάπια όμως δεν θα προκληθεί τοκετός? Ειναι οκ δηλαδή και να προκληθεί αν έχει καλό βάρος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

@KONSTANTIA Κορίτσι μου βούτα κ για μας στη θάλασσα. Να περάσεις τέλεια με το γιόκα σου κ να χαλαρώσεις όσο μπορείς. 

Ευτυχώς τη ζέστη της Ελλάδας δεν την έχουμε νιώσει. Αλλά έχω τις έχω τις καψες μου. Κάθε βράδυ γίνομαι μούσκεμα. Δεν ξέρω τι με πιάνει. Ο άντρας μου είναι κουκουλωμενος με σεντόνι κ ένα πικε κουβερτάκι κ γω δεν ακουμπάω τίποτα πάνω μου. Χθες σηκώθηκα στις 4 κ έκανα ντουζ.

@joy2 Τυχερή με την πεθερά. ??

Εγώ τώρα τις έχω κ τις 2 πάνω από το κεφάλι μου κ κορίτσια ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ!!!! ??

Δεν βγαίνει κ αυτός ο εγγονός τους να τον δουν να ησυχάσουν κ να φύγουν.

@MariannakiM Κοπέλα μου κρατά γερά με τσαμπουκά!! Να πας την Τρίτη κ να είναι όλα τέλεια!! 

Ναι ναι είμαι πολύ τυχερή ευτυχώς σε αυτό το θέμα! Αχχ υπομονή με τις μανουλες/ πεθερές! Θα περάσει κ αυτό... Καλά ναι θα έχεις εξάψεις, λογικό είναι, εγώ τις είχα έντονες τον προηγουμενο μήνα και από ο, τι ξέρω αν τις έχεις, και να χιονίζει έξω και να κάνει 40 βαθμούς το ίδιο ειναι... Ορμόνες βλέπεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Να πάνε όλα κατ'ευχην! Εγώ καλά μέχρι στιγμής, έχω Τετάρτη το ντοπλερ κ ελπίζω όλα καλά :) αν σταματήσεις τα χάπια όμως δεν θα προκληθεί τοκετός? Ειναι οκ δηλαδή και να προκληθεί αν έχει καλό βάρος? 

Ευχαριστώ καλό μου. Και σε σένα! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

Κανείς δεν ξέρει... Μου είπε ότι δεν μπορώ να τα πάρω από την 34η και μετά. Ναι υπάρχει περίπτωση να προκληθεί, υπάρχει περίπτωση και να αντέξει ακόμα λίγο ο τράχηλος (αν και απορώ βέβαια πόσο να αντέξει και αυτός ο καημένος με τα 8 χιλιοστά). Είναι πιο οκ από ότι θα ήταν αν έβγαινε στην 32η. Δεν είναι κάτι που θέλουμε, ούτε που θα το προκαλέσουμε. Ελπίζω από τα 1600 που ήταν να έχει πάει τουλάχιστον 1900 - 2000. Έτσι κι αλλιώς αν δεν εχει πάρει βάρος, θα πρέπει να μου την πάρουνε γιατί σημαίνει ότι ο πλακούντας δεν την τρέφει πια. Οπότε η τρίτη γενικά είναι το επόμενο μαξιλαράκι μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariannakiM είπε:

Ευχαριστώ καλό μου. Και σε σένα! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

Κανείς δεν ξέρει... Μου είπε ότι δεν μπορώ να τα πάρω από την 34η και μετά. Ναι υπάρχει περίπτωση να προκληθεί, υπάρχει περίπτωση και να αντέξει ακόμα λίγο ο τράχηλος (αν και απορώ βέβαια πόσο να αντέξει και αυτός ο καημένος με τα 8 χιλιοστά). Είναι πιο οκ από ότι θα ήταν αν έβγαινε στην 32η. Δεν είναι κάτι που θέλουμε, ούτε που θα το προκαλέσουμε. Ελπίζω από τα 1600 που ήταν να έχει πάει τουλάχιστον 1900 - 2000. Έτσι κι αλλιώς αν δεν εχει πάρει βάρος, θα πρέπει να μου την πάρουνε γιατί σημαίνει ότι ο πλακούντας δεν την τρέφει πια. Οπότε η τρίτη γενικά είναι το επόμενο μαξιλαράκι μας. 

Σε ευχαριστώ Μαριαννακι μου μακάρι!! Ναι τότε έτσι πρέπει να γίνει!! Εγώ πάλι νομίζω ο τράχηλος θα αντεξει, έχω ακούσει και άλλες τέτοιες περιπτώσεις με λεπτό τράχηλο! Το σοβαρό θέμα είναι όντως να τρεφεται η μικρή! Αυτό ναι! Ειναι πολύ σοβαρό!! Μακάρι μακάρι η Παναγία να σας προσεχει και να γινει το καλύτερο για σας κορίτσια μου, μεγάλη και μικρούλι!!! ❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!

Εμένα ο πλακούντα μου τα έπαιξε νωρίς και η μικρη δεν παιρνει βάρος...είναι περιπου 1.900 και είμαι 34+3. Αύριο το μεσημέρι πάμε για καρδιοτοκογράφο και αν το μωρό την παλεύει θα πηγαίνω κάθε μέρα για έλεγχο,διαφορετικά αν δούμε αύριο ότι ζορίζεται μπαίνω καπάκι για καισαρική. Το έμαθα πριν 2 μερες και τα έπαιξα.  Ευτυχώς από υγρό είμαι πολύ καλά και η μπέμπα κουνιέται σαν τρελή. Αυτά είναι 2 καλά στοιχεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!

Εμένα ο πλακούντα μου τα έπαιξε νωρίς και η μικρη δεν παιρνει βάρος...είναι περιπου 1.900 και είμαι 34+3. Αύριο το μεσημέρι πάμε για καρδιοτοκογράφο και αν το μωρό την παλεύει θα πηγαίνω κάθε μέρα για έλεγχο,διαφορετικά αν δούμε αύριο ότι ζορίζεται μπαίνω καπάκι για καισαρική. Το έμαθα πριν 2 μερες και τα έπαιξα.  Ευτυχώς από υγρό είμαι πολύ καλά και η μπέμπα κουνιέται σαν τρελή. Αυτά είναι 2 καλά στοιχεία. 

Γιατί βρε κορίτσι μου τόσο απότομα? Τι βαθμό γήρανσης έχει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@joy2 ήξερα ότι θα συμβεί απλώς υπολόγιζα ότι θα έχω πατήσει την 36η εβδομάδα. Εχει φτασει 2-3,είναι θέμα κατασκευαστικό είπε ο γιατρός. Το πολυ 4 μερες να το καθυστερησουμε ακόμα. Θα δούμε αύριο. Υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

@joy2 ήξερα ότι θα συμβεί απλώς υπολόγιζα ότι θα έχω πατήσει την 36η εβδομάδα. Εχει φτασει 2-3,είναι θέμα κατασκευαστικό είπε ο γιατρός. Το πολυ 4 μερες να το καθυστερησουμε ακόμα. Θα δούμε αύριο. Υπομονή.

Κοίτα αν το μωρό δεν τρέφεται σωστά ναι, έχει δίκιο, αλλά μόνο από το βαθμό 2-3 δεν είναι υψηλός βαθμός! Το ξέρω γιατί υπάρχει κ βαθμός 4 γήρανσης! Κοίτα μη σε βάλει για καμιά καισαρική για να φύγει διακοπές γιατί έχω ακούσει κ τετοια δυστυχώς! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου από καρδιάς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κοίτα αν το μωρό δεν τρέφεται σωστά ναι, έχει δίκιο, αλλά μόνο από το βαθμό 2-3 δεν είναι υψηλός βαθμός! Το ξέρω γιατί υπάρχει κ βαθμός 4 γήρανσης! Κοίτα μη σε βάλει για καμιά καισαρική για να φύγει διακοπές γιατί έχω ακούσει κ τετοια δυστυχώς! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου από καρδιάς!!! 

Οχι, ευτυχώς, δεν ειναι τέτοιος. Το μωρο επρεπε να είναι 2300 περίπου και είναι 1900.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evoula4 είπε:

Οχι, ευτυχώς, δεν ειναι τέτοιος. Το μωρο επρεπε να είναι 2300 περίπου και είναι 1900.

Κατάλαβα... Μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχην βρε κορίτσια που ταλαιπωρειστε τόσο πολύ! Να μας ενημερώνετε να ξέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!

Εμένα ο πλακούντα μου τα έπαιξε νωρίς και η μικρη δεν παιρνει βάρος...είναι περιπου 1.900 και είμαι 34+3. Αύριο το μεσημέρι πάμε για καρδιοτοκογράφο και αν το μωρό την παλεύει θα πηγαίνω κάθε μέρα για έλεγχο,διαφορετικά αν δούμε αύριο ότι ζορίζεται μπαίνω καπάκι για καισαρική. Το έμαθα πριν 2 μερες και τα έπαιξα.  Ευτυχώς από υγρό είμαι πολύ καλά και η μπέμπα κουνιέται σαν τρελή. Αυτά είναι 2 καλά στοιχεία. 

Αχχχχ σε νιώθω... Τί πάθαμε βρε κορίτσια; Ποιος μας μάτιασε;;; Έρχονται τα χαστούκια απανωτά... Στείλε μας να μας πεις τι έγινε με το nst! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2019 at 9:49 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σήμερα επιστρέφω στην θάλασσα και στον γιό μου που μου έλειψε πάρα πολύ αυτές τις μέρες που κατέβηκα στην Θεσσαλονίκη ? Του αγόρασα και ένα φουσκωτό μηχανάκι από τα jumbo γιατί του είχα τάξει δώρο για να μην αρχίσει να κλαίει που φύγαμε και ανυπομονώ να του το φουσκώσουμε να το χαρεί! Σε 10 μέρες πάλι πίσω να ξεκινήσω τα πλυσίματα των μωρουδιακών και την προετοιμασία για τον τοκετό! 

Κοριτσια εσεις βαλατε βρεφικο μαλακτικο ή δεν κανει οταν ειναι μικρουλια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Κοριτσια εσεις βαλατε βρεφικο μαλακτικο ή δεν κανει οταν ειναι μικρουλια; 

Εγώ δεν χρησιμοποιώ μαλακτικό ,η πεθερά μου μια μέρα που πήγαμε και είχα αφήσει κάτι ρουχαλάκια του μωρού και τα έβαλε στο πλυντήριο έβαλε και μαλακτικό προδερμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ θα βάλω μαλακτικό, γενικά θέλω όσο γίνεται όλα πιο φυσικά, και με μαλακτικό, κρέμες κτλ θεωρώ επιβαρύνουμε το δέρματακι τους, έτσι δεν είναι? @MariannakiM ναι βρε συ πρέπει να είμαστε το μόνο γκρουπ με κοπελες εγκυμονουσες με τόσο σοβαρά προβλήματα! Και υποτίθεται λέει είναι καλό να γέννας καλοκαίρι γιατί έχει προνοησει η φύση να είναι ζεστά... Εδώ οι πιο πολλές κοπέλες είστε με προβλήματα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

Κοριτσια εσεις βαλατε βρεφικο μαλακτικο ή δεν κανει οταν ειναι μικρουλια; 

Εγώ μαλακτικό δεν έβαλα στο μεγάλο μου ούτε και τώρα θα βάλω... Όσο πιο φυσικά γίνεται. Με υγρό πράσινο σαπούνι αρκάδι θα τα πλένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Οχι, ευτυχώς, δεν ειναι τέτοιος. Το μωρο επρεπε να είναι 2300 περίπου και είναι 1900.

Τι κάνεις κορίτσι μου,πως πήγε η εξέταση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

 

 

Και εγω αυτο της προδερμ ειδα και αναρρωτηθηκα κατα ποσο χρειαζεται... Λεω απτην μια αυτο που λετε καλυτερα πιο φυσικα αλλα απτην αλλη μηπως ειναι πολυ σκληρα τα ρουχα χωρις; αλλα για να το λετε ολες κατι παραπανω θα ξερετε θα σας εμπιστευτω χαχα ευχαριστω για την βοηθεια!!! @vivika10 @geosid81  @joy2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Ούτε εγώ θα βάλω μαλακτικό, γενικά θέλω όσο γίνεται όλα πιο φυσικά, και με μαλακτικό, κρέμες κτλ θεωρώ επιβαρύνουμε το δέρματακι τους, έτσι δεν είναι? @MariannakiM ναι βρε συ πρέπει να είμαστε το μόνο γκρουπ με κοπελες εγκυμονουσες με τόσο σοβαρά προβλήματα! Και υποτίθεται λέει είναι καλό να γέννας καλοκαίρι γιατί έχει προνοησει η φύση να είναι ζεστά... Εδώ οι πιο πολλές κοπέλες είστε με προβλήματα :(

Τί να πω... Εγώ πλέον με παίρνουν τηλέφωνο και λέω μη με ρωτάτε τίποτα. Θα σας ενημερώσω όταν είναι να γεννήσω! Έχει καταντήσει κωμικοτραγικο... Είμαι και δύσκολα πάλι από χτες με συνεχόμενες συσπάσεις, πόνους και σκούρο αιμα και το μόνο που σκέφτομαι είναι να αντέξω μέχρι την Τρίτη να δω και τί θα δείξει το doppler, να τη δω ότι είναι καλά και παρακαλαω να έχει πάρει τουλάχιστον 300 γραμ για να πάει στα 1900. Έχω πάρει ημερολόγιο και σβηνω μέρες. Ευχές σε όλα τα κορίτσια να ξεπεραστούν όλα τα προβλήματα και να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

 

Και εγω αυτο της προδερμ ειδα και αναρρωτηθηκα κατα ποσο χρειαζεται... Λεω απτην μια αυτο που λετε καλυτερα πιο φυσικα αλλα απτην αλλη μηπως ειναι πολυ σκληρα τα ρουχα χωρις; αλλα για να το λετε ολες κατι παραπανω θα ξερετε θα σας εμπιστευτω χαχα ευχαριστω για την βοηθεια!!! @vivika10 @geosid81  @joy2

Και εγώ προδερμ πήρα, από άλλες μανούλες που ρώτησα ειναι το μόνο που αφαιρεί λεκέδες από κακάκια, επίσης κορίτσια όχι πολύ σίδερο τα ρούχα τους! Μη τα μεγαλώνουμε σε αποστειρωμενο περιβάλλον γιατί γίνονται πολύ ευαίσθητα μετά τα μωρά! Κ όχι μόνο ευαίσθητα, αλλά το υπερβολικά καθαρό κ αποστειρωμενο περιβάλλον που μεγαλώνουν τα παιδιά θεωρείται ένοχο κ για αρρώστιες όπως λευχαιμία παιδιών, αλλεργίες κτλ, οπότε και λίγα μικρόβια καλά ειναι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Τί να πω... Εγώ πλέον με παίρνουν τηλέφωνο και λέω μη με ρωτάτε τίποτα. Θα σας ενημερώσω όταν είναι να γεννήσω! Έχει καταντήσει κωμικοτραγικο... Είμαι και δύσκολα πάλι από χτες με συνεχόμενες συσπάσεις, πόνους και σκούρο αιμα και το μόνο που σκέφτομαι είναι να αντέξω μέχρι την Τρίτη να δω και τί θα δείξει το doppler, να τη δω ότι είναι καλά και παρακαλαω να έχει πάρει τουλάχιστον 300 γραμ για να πάει στα 1900. Έχω πάρει ημερολόγιο και σβηνω μέρες. Ευχές σε όλα τα κορίτσια να ξεπεραστούν όλα τα προβλήματα και να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας! 

Αχχχ βρε κορίτσι μου Γολγοθά τραβάς μα τω Θεώ... Να είσαι καλά βρε κορίτσι μου! Και για σένα το ίδιο Παναγία μου! Να ειναι γερό το μωράκι σου και να έρθει δυναμικά και δυνατά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...