Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις On 26/6/2019 at 1:04 ΜΜ, ο/η MissMary είπε:

Λοιπόν γύρισα από το νοσοκομείο, έκανα υπερηχο και 2 φορές καρδιοτοκογραφο, ενώ οι νοσοκόμες μου λέγανε ολα καλά φαίνονται, συνάντησα τον γιατρό μου λει μου είπε ότι το μωράκι φαίνεται να ζορίζεται λίγο, και να πάω αύριο πάλι το πρωί να το ξανακουσουμε.. Μου έδωσε να κάνω και κάτι ενέσεις κορτιζόνης που ενισχύουν τα πνευμόνια του. Φοβάται για περιτυλιξη.. Μου ειπε ότι μπορεί και να μου κάνει εισαγωγη.. Ανάλογα τι θα δούμε αύριο.. 

Κοπέλα μου, τώρα είδα το μνμ σου, ελπίζω να είσαι καλά, να έχεις ηρεμήσει και να μην χρειάστηκε να νοσηλευτεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου; Τι νέα έχεις; 

Έχω έρθει σπίτι αλλά είμαι εδώ περίπου και 1.30 ώρα με συσπάσεις ανα 3'. Έχω πάρει το τοκολυτικο και περιμένω να δω αν θα με πιάσει. Μου είπε ο γιατρός να μιλήσουμε σε 1 ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efitta  λογικό είναι να ψάχνεις από τώρα για παιδίατρο, να δεις τι προσφέρει ο καθένας όπως κάποιες κατ'οικον επισκέψεις, πόσο χρεώνει ανά επίσκεψη και αν έχει διαφορά με την κατ'οικον και την επίσκεψη στο ιατρείο, αν σηκώνει τηλέφωνο ή τον ψάχνεις και ποια είναι η άποψη του για τον θηλασμό και τον εμβολιασμό. Αν βρεις και με ΕΟΠΠΥ ακόμα καλύτερα γιατί οι επισκέψεις στην αρχή είναι πολλές και κοστίζουν.

@Κλαιρη.κ  εύχομαι να βγεις συντομα και να πας στο σπίτι σου μέχρι να έρθει η ώρα του αληθινού τοκετού!

Εγώ έχω doppler την Τετάρτη και ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Υπερβολικες εμεις οι νεες μαμαδες ??? Οοοοοοχι μη το λες αυτο χχαχαχ????Ναι με κλιματιστικό είμαι...πιεσόμετρο η αλήθεια ειναι ότι δεν έχω στο σπίτι..οπότε δε ξέρω αν οφείλεται εκει..συνήθως ομως εχω καλη πιεση.Τι να πω ..πήρα και το γιατρό και δε το σηκώνει γαμωτο.???

Μηπως βοηθησει αν πιεις και λιγο παραπανω νερακι; Ε τωρα ειπα μηπως και ειναι η πιεση ξερειςμαντεψιες κανουμε ολη την ωρα χαχα... Θα σου πει καλυτερα και ο γιατρος μολις τον βρεις. Παντως δεν υπαρχει λογος να καθεσαι και να αγχωνεσαι μονη σου, με το που σε ανησυχει κατι να τον παιρνεις τηλεφωνο δεν ειναι κατι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariannakiM είπε:

Έχω έρθει σπίτι αλλά είμαι εδώ περίπου και 1.30 ώρα με συσπάσεις ανα 3'. Έχω πάρει το τοκολυτικο και περιμένω να δω αν θα με πιάσει. Μου είπε ο γιατρός να μιλήσουμε σε 1 ώρα. 

Εύχομαι το καλύτερα για εσένα και το μωρό σου! Σημασία έχει να έρθει ένα γερό παιδί στον κόσμο έστω και πρόωρα. Να είσαι ήρεμη και να μας ενημερώνεις όσο μπορείς

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@efitta  λογικό είναι να ψάχνεις από τώρα για παιδίατρο, να δεις τι προσφέρει ο καθένας όπως κάποιες κατ'οικον επισκέψεις, πόσο χρεώνει ανά επίσκεψη και αν έχει διαφορά με την κατ'οικον και την επίσκεψη στο ιατρείο, αν σηκώνει τηλέφωνο ή τον ψάχνεις και ποια είναι η άποψη του για τον θηλασμό και τον εμβολιασμό. Αν βρεις και με ΕΟΠΠΥ ακόμα καλύτερα γιατί οι επισκέψεις στην αρχή είναι πολλές και κοστίζουν.

@Κλαιρη.κ  εύχομαι να βγεις συντομα και να πας στο σπίτι σου μέχρι να έρθει η ώρα του αληθινού τοκετού!

Εγώ έχω doppler την Τετάρτη και ανυπομονώ!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Μηπως βοηθησει αν πιεις και λιγο παραπανω νερακι; Ε τωρα ειπα μηπως και ειναι η πιεση ξερειςμαντεψιες κανουμε ολη την ωρα χαχα... Θα σου πει καλυτερα και ο γιατρος μολις τον βρεις. Παντως δεν υπαρχει λογος να καθεσαι και να αγχωνεσαι μονη σου, με το που σε ανησυχει κατι να τον παιρνεις τηλεφωνο δεν ειναι κατι! 

Θα πάω το απόγευμα σε ένα φαρμακείο να μου πάρουν τη πίεση..Και όσο για τον γιατρό η αλήθεια ειανι ότι δεν τον παίρνω εύκολα...αν και αυτός λέει να μη ρισκάρω τίποτα τώρα και να τον παίρνω.Θα προσπαθήσω πάλι αργότερα μπας και τον βρω .Σε ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Θα πάω το απόγευμα σε ένα φαρμακείο να μου πάρουν τη πίεση..Και όσο για τον γιατρό η αλήθεια ειανι ότι δεν τον παίρνω εύκολα...αν και αυτός λέει να μη ρισκάρω τίποτα τώρα και να τον παίρνω.Θα προσπαθήσω πάλι αργότερα μπας και τον βρω .Σε ευχαριστώ πολυ

Νομίζω ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά, τώρα που μεγαλώνουμε καταπονείται ο οργανισμός. Να πίνεις νερό, να τρως σωστά, να είσαι στη δροσιά και να ξεκουράζεσαι...Θα σοθ πει κι ο γιατρός σου βέβαια. Να μετράς και καμιά πίεαη γιατί τώρα το καλοκαίρι πέφτει.

Χαλάρωσε και όλα καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Έχω έρθει σπίτι αλλά είμαι εδώ περίπου και 1.30 ώρα με συσπάσεις ανα 3'. Έχω πάρει το τοκολυτικο και περιμένω να δω αν θα με πιάσει. Μου είπε ο γιατρός να μιλήσουμε σε 1 ώρα. 

Πως είσαι τώρα κορίτσι μου; Σε έπιασε το adalat; Ηρέμησες καθόλου;

Πάντως συγγνώμη που το λέω αλλά αν χρειάζεται μήπως να έμενες λίγο περισσότερο στο νοσοκομείο;;  Ξέρω από πρώτο χέρι οτι δεν παλεύεται εκεί μέσα, έκατσα 2 μήνες με ενδοφλέβια μέχρι να γεννήσω τον 1ο μου, απλά μέσα είσαι πιο ασφαλής και σίγουρα το ενδοφλέβιο πιάνει καλύτερα..

Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις. Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efitta είπε:

Βρε κορίτσια έχω δύο τρεις μέρες που τα μεσημέρια με πιάνει ένας πονοκέφαλος μια δυσφορία στο στήθος σαν ταχυκαρδία  με τρέμουλο και ζαλάδα ...να ανησύχησω ?Η να είναι απ τη ζέστη ?Είμαι 30η εβδ.

Εμένα με έπιανε ταχυκαρδία από τη ζέστη, μετά όταν άναβα κλιματιστικό μου περνουσε, γιατί γενικά το αποφεύγω κ προσπαθώ να χρησιμοποιώ ανεμιστήρα! Κάποιες φορές κ εμένα με έπιανε ελαφρά ζάλη, όχι κάτι τρομερό όμως... Πονοκέφαλο είχα και εγώ χτες ελαφρύ μέχρι το πρωί... Εγώ καλού κακού πήγα στον καρδιολόγο τη προηγούμενη εβδομάδα κ ηρέμησα :) γενικά να μετράς τη πίεση σου και καλή ενυδάτωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

Πως είσαι τώρα κορίτσι μου; Σε έπιασε το adalat; Ηρέμησες καθόλου;

Πάντως συγγνώμη που το λέω αλλά αν χρειάζεται μήπως να έμενες λίγο περισσότερο στο νοσοκομείο;;  Ξέρω από πρώτο χέρι οτι δεν παλεύεται εκεί μέσα, έκατσα 2 μήνες με ενδοφλέβια μέχρι να γεννήσω τον 1ο μου, απλά μέσα είσαι πιο ασφαλής και σίγουρα το ενδοφλέβιο πιάνει καλύτερα..

Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις. Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Οι συσπάσεις συνεχίζονται με up και downs. Ξαναέκανα πολύ μεγάλες για κανένα 2ωρο περίπου ανά 4 λεπτά χτες το βράδυ. Τελικά παίρνω glopir των 20 και μου τα αύξησε σε 4 την ημέρα. Επειδή είδα ότι παίρνεις κι εσύ πόσα σου δίνει την ημέρα; Γενικά είμαι πολύ αγχωμένη. Σκέφτομαι αν είναι το καλύτερο αυτό που κάνουμε για το μωράκι. Μήπως είναι καλύτερα να βγει για αυτό και το προσπαθεί τόσο; Έχουμε και το θέμα με την ανάπτυξη που μου είπανε ότι μπορεί ο πλακούντας να μην έχει να του δώσει άλλο. Μήπως το κρατάμε με το ζόρι μέσα και θα ήταν καλύτερα να τραφεί έξω; Δεν ξέρω βρε κορίτσια τί να σκεφτώ και αν κάνουμε το σωστό... Για μένα αυτή η εγκυμοσύνη ήταν ένα θαύμα με το πως έγινε και επειδή είναι δύσκολη από την αρχή της, τρέμω στην ιδέα ότι τώρα που εχω φτασει τόσο κοντά, μπορεί να μην παίρνουμε τις σωστες αποφάσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2019 at 5:27 ΜΜ, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Δεν ξερουμε ακομα....μου λεει να δουμε πως θα παμε και οταν θα ημαστε σιγουροι οτι ολα ειναι τελειως καλα τοτε θα βγεις....το ποτε αγνωστο....για το τι αγωγη θα ακολουθησει δεν εχουμε μιλησει....φανταζομαι οταν βγω με το καλο τοτε θα μου πει....

Κορίτσι μου τί νέα έχεις; Πως πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MariannakiM κορίτσι μου γλυκό οι ιατροί δεν θα το ρίσκαραν αν ήταν έτσι! Έχε τους λίγη εμπιστοσύνη γιατί σίγουρα κάνουν ο, τι καλύτερο για το μωράκι σου!! Σωματικά πως νιώθεις με τα χάπια? Ξεκουραστηκες καθόλου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Οι συσπάσεις συνεχίζονται με up και downs. Ξαναέκανα πολύ μεγάλες για κανένα 2ωρο περίπου ανά 4 λεπτά χτες το βράδυ. Τελικά παίρνω glopir των 20 και μου τα αύξησε σε 4 την ημέρα. Επειδή είδα ότι παίρνεις κι εσύ πόσα σου δίνει την ημέρα; Γενικά είμαι πολύ αγχωμένη. Σκέφτομαι αν είναι το καλύτερο αυτό που κάνουμε για το μωράκι. Μήπως είναι καλύτερα να βγει για αυτό και το προσπαθεί τόσο; Έχουμε και το θέμα με την ανάπτυξη που μου είπανε ότι μπορεί ο πλακούντας να μην έχει να του δώσει άλλο. Μήπως το κρατάμε με το ζόρι μέσα και θα ήταν καλύτερα να τραφεί έξω; Δεν ξέρω βρε κορίτσια τί να σκεφτώ και αν κάνουμε το σωστό... Για μένα αυτή η εγκυμοσύνη ήταν ένα θαύμα με το πως έγινε και επειδή είναι δύσκολη από την αρχή της, τρέμω στην ιδέα ότι τώρα που εχω φτασει τόσο κοντά, μπορεί να μην παίρνουμε τις σωστες αποφάσεις... 

Ναι παίρνω κι εγώ glopir αλλά παίρνω 2 των 10mg προς το παρόν αλλά είμαι και για τρίτο γιατί δε με καλύπτει απ'ότι φαίνεται. Απλά εμενα μου ρίχνει την πίεση και μου κάνει ταχυκαρδία και δεν ξέρω αν θα το αντέξω...Εσένα ο τράχηλος πως ήταν πριν; Στον εϊχαν μετρήσει στη β επιπέδου;

Τώρα για το αν παίρνουμε τις σωστές αποφάσεις, εμείς δεν είμαστε γιατροί, αυτοί είναι οι ειδικοί και εμείς να κάνουμε ότι μας λένε και να προσέχουμε. Κι εγώ έχω πολλές φορές τις ίδιες σκέψεις με σένα.Σε νοσοκομείο ή σε ιδιωτική κλινική σε παρακολουθούν; Αν ήθελε ο γιατρός να γεννήσεις γιατί το μωρό σου δεν τρέφεται σωστά και κινδυνεύει, θα σε άφηνε να γεννήσεις, δε θα σου έδινε φάρμακα! 

Τώρα πως είσαι; Σε πιάνουν τα glopir;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Οι συσπάσεις συνεχίζονται με up και downs. Ξαναέκανα πολύ μεγάλες για κανένα 2ωρο περίπου ανά 4 λεπτά χτες το βράδυ. Τελικά παίρνω glopir των 20 και μου τα αύξησε σε 4 την ημέρα. Επειδή είδα ότι παίρνεις κι εσύ πόσα σου δίνει την ημέρα; Γενικά είμαι πολύ αγχωμένη. Σκέφτομαι αν είναι το καλύτερο αυτό που κάνουμε για το μωράκι. Μήπως είναι καλύτερα να βγει για αυτό και το προσπαθεί τόσο; Έχουμε και το θέμα με την ανάπτυξη που μου είπανε ότι μπορεί ο πλακούντας να μην έχει να του δώσει άλλο. Μήπως το κρατάμε με το ζόρι μέσα και θα ήταν καλύτερα να τραφεί έξω; Δεν ξέρω βρε κορίτσια τί να σκεφτώ και αν κάνουμε το σωστό... Για μένα αυτή η εγκυμοσύνη ήταν ένα θαύμα με το πως έγινε και επειδή είναι δύσκολη από την αρχή της, τρέμω στην ιδέα ότι τώρα που εχω φτασει τόσο κοντά, μπορεί να μην παίρνουμε τις σωστες αποφάσεις... 

Μην σκέφτεσαι έτσι οι γιατροί ξέρουν τι κάνουνε κανε υπομονή και όλα καλά θα πάνε,νομίζω πως αν έβλεπαν οι γιατροί ότι το μωρο δεν αντέχει θα σε είχανε βάλει για γέννα ήδη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Οι συσπάσεις συνεχίζονται με up και downs. Ξαναέκανα πολύ μεγάλες για κανένα 2ωρο περίπου ανά 4 λεπτά χτες το βράδυ. Τελικά παίρνω glopir των 20 και μου τα αύξησε σε 4 την ημέρα. Επειδή είδα ότι παίρνεις κι εσύ πόσα σου δίνει την ημέρα; Γενικά είμαι πολύ αγχωμένη. Σκέφτομαι αν είναι το καλύτερο αυτό που κάνουμε για το μωράκι. Μήπως είναι καλύτερα να βγει για αυτό και το προσπαθεί τόσο; Έχουμε και το θέμα με την ανάπτυξη που μου είπανε ότι μπορεί ο πλακούντας να μην έχει να του δώσει άλλο. Μήπως το κρατάμε με το ζόρι μέσα και θα ήταν καλύτερα να τραφεί έξω; Δεν ξέρω βρε κορίτσια τί να σκεφτώ και αν κάνουμε το σωστό... Για μένα αυτή η εγκυμοσύνη ήταν ένα θαύμα με το πως έγινε και επειδή είναι δύσκολη από την αρχή της, τρέμω στην ιδέα ότι τώρα που εχω φτασει τόσο κοντά, μπορεί να μην παίρνουμε τις σωστες αποφάσεις... 

Κουράγιο κοριτσάκι μου!! Δεν ξέρω εάν μπορώ να φανταστώ πως νιώθεις. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Είναι σημαντικό να έχεις εμπιστοσύνη στους γιατρους σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσι μου τί νέα έχεις; Πως πας; 

Ακομα μεσα με ορους ειμαι...θα κανουμε τη δευτερα μαλλον υπερηχο και μετα θα αρχισουμε να μειωνουμε σταδιακα το φαρμακο να δουμε πως θα παει και βλεπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Ακομα μεσα με ορους ειμαι...θα κανουμε τη δευτερα μαλλον υπερηχο και μετα θα αρχισουμε να μειωνουμε σταδιακα το φαρμακο να δουμε πως θα παει και βλεπουμε!!!

Να είναι όλα καλά μέχρι τη Δευτέρα και να βγεις σιγά σιγά κορίτσι μου!!! 

Σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2019 at 4:14 ΜΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Κοπέλα μου, τώρα είδα το μνμ σου, ελπίζω να είσαι καλά, να έχεις ηρεμήσει και να μην χρειάστηκε να νοσηλευτεις

Όχι όλα καλά, πήγα την επόμενη και μας έστειλαν σπίτι, την Τρίτη πάλι γιατρό. Για κάνα δυο μέρες ήταν λίγο κοιμισμένο το μπεμπακι γιαυτό ανυσηχησαμε την επόμενη επανήλθε.. Αλλά βέβαια είναι πιο ησυχουλα και παίρνει βάρος πιο γρήγορα γενικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

Να είναι όλα καλά μέχρι τη Δευτέρα και να βγεις σιγά σιγά κορίτσι μου!!! 

Σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα;

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...ειμαι 31+2 τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...ειμαι 31+2 τωρα...

Άντε προχωράμε σιγά σιγά....Να περάσει ο καιρός, να πάνε όλα καλά και περασμένα ξεχασμένα όλα μετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Μου έχουν παίξει τα νεύρα σήμερα με φώναξε ο μικρός που κάτι ήθελε στις 430 και από τότε δεν μπορώ να κοιμηθώ η μικρή με πονάει .δεν είναι συσπάσεις αλλά οι κινήσεις της με πονάνε τωρα σηκώθηκα. 

Και όχι τίποτα άλλο έχουμε τάξει μονοήμερη με τα γειτονακια μας στα παιδιά Χανιά και το πρόγραμμα έχει και θάλασσα άντε να δούμε πως θα αντέξω 

Βρε κορίτσια ερώτηση όταν γέννησα το μικρό το αμάξι μας δεν είχε osofix το κάθισμα του αμαξιού το δεναμε στο κέντρο με τις ζώνες αυτές της μέσης 

Το καινούργιο αμάξι μου δεν θα έχει ζώνες στο κέντρο από ότι θυμάμαι γιατί το πήρα πιο μικρό έχει όμως isofix.καμια ελπίδα να ταιριάζει το καθισματακι που έχω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Μου έχουν παίξει τα νεύρα σήμερα με φώναξε ο μικρός που κάτι ήθελε στις 430 και από τότε δεν μπορώ να κοιμηθώ η μικρή με πονάει .δεν είναι συσπάσεις αλλά οι κινήσεις της με πονάνε τωρα σηκώθηκα. 

Και όχι τίποτα άλλο έχουμε τάξει μονοήμερη με τα γειτονακια μας στα παιδιά Χανιά και το πρόγραμμα έχει και θάλασσα άντε να δούμε πως θα αντέξω 

Βρε κορίτσια ερώτηση όταν γέννησα το μικρό το αμάξι μας δεν είχε osofix το κάθισμα του αμαξιού το δεναμε στο κέντρο με τις ζώνες αυτές της μέσης 

Το καινούργιο αμάξι μου δεν θα έχει ζώνες στο κέντρο από ότι θυμάμαι γιατί το πήρα πιο μικρό έχει όμως isofix.καμια ελπίδα να ταιριάζει το καθισματακι που έχω ε;

Δεν ξέρω εγώ και στα δύο αμάξια έχω isofix, μόλις πάρεις το αμάξι θα το δοκιμάσεις και θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Μου έχουν παίξει τα νεύρα σήμερα με φώναξε ο μικρός που κάτι ήθελε στις 430 και από τότε δεν μπορώ να κοιμηθώ η μικρή με πονάει .δεν είναι συσπάσεις αλλά οι κινήσεις της με πονάνε τωρα σηκώθηκα. 

Και όχι τίποτα άλλο έχουμε τάξει μονοήμερη με τα γειτονακια μας στα παιδιά Χανιά και το πρόγραμμα έχει και θάλασσα άντε να δούμε πως θα αντέξω 

Βρε κορίτσια ερώτηση όταν γέννησα το μικρό το αμάξι μας δεν είχε osofix το κάθισμα του αμαξιού το δεναμε στο κέντρο με τις ζώνες αυτές της μέσης 

Το καινούργιο αμάξι μου δεν θα έχει ζώνες στο κέντρο από ότι θυμάμαι γιατί το πήρα πιο μικρό έχει όμως isofix.καμια ελπίδα να ταιριάζει το καθισματακι που έχω ε;

Κι εγώ δεν έχω ιδέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλό μήνα κοπέλες! Πως είμαστε; Εγώ σήμερα πήγα στο ΙΚΑ να καταθέσω τα χαρτιά της άδειας τοκετού και δεν είχαν σύστημα ? αλλά παρόλα αυτά η κοπέλα που τα παρέλαβε ήταν πολύ καλή και εξυπηρετική, με είδε που έχω γίνει σαν κινητή ντουλάπα και μου είπε θα με ειδοποιήσει τηλεφωνικά να πάω να πάρω την απόφαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...