Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια μου είμαι πολύ αγχωμένη. Ήμουνα από τις 6 το απόγευμα στον καρδιοτοκογραφο. 4 το μεσημέρι τελείωσε ο όρος με το τοκολυτικο και από τις 5.15 με πιάσανε πόνοι τοκετού. Μου δώσανε Adalat και πέσανε για λίγο, αλλά ξανά ξεκίνησαν. Μου βάλανε ένα υπόθετο πάλι τοκολυτικο και τώρα έχω ηρεμήσει λίγο γιατί θα με βάλουν τελικά αύριο το πρωί για καισαρική και ήθελε ο γιατρός μου να περάσει ένα 24ωρο από την τελευταία κορτιζόνη για να βοηθήσει τους πνεύμονες της μπέμπας. Η μικρή είναι 1600 γραμ και αγχώνομαι πάρα πολυ για το πως θα πάει. Εμένα δεν ξέρουν ακόμα αν θα μου κάνουν επισκληριδιο ή ολική λόγω των κηλων που έχω στη μέση μου και τρελαίνομαι ακόμα περισσότερο που μπορεί να μη την δω... Είμαι 4 μέρες με 5 ώρες ύπνο σύνολο, κουρασμένη και πολύ στρεσαρισμενη, αλλά κάναμε ότι είναι δυνατόν για να την κρατήσουμε ακόμα λίγο μέσα. Για κάποιο λόγο θέλει να βγει. Ίσως δεν περνάει καλά εκεί μέσα γιατί έχει πέσει και η ανάπτυξη της. Οπότε η φύση ξέρει καλύτερα από μένα και θα την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της... Και αυτό που της λέω από το απόγευμα είναι να βγει και εκείνη μαχητρια, αν και μας έχει αποδείξει ότι είναι, γιατί την περιμένουν πολλοί άνθρωποι που την αγαπάνε πολύ πολύ. Συγγνώμη αν σας κούρασα. Θα σας γράψω οπότε μπορέσω να σας ενημερώσω. Φιλιά σε όλες σας. 

Γλυκιά μου κοπέλα όλα θα πάνε τέλεια .Μια χαρά είναι η εβδομάδα που είσαι.γνωστη  μου πριν λίγους μήνες γέννησε μωράκι αρκετά νωρίτερα από ότι είσαι εσύ 1κιλο ακριβώς ...Και τώρα είναι στις παραλίες και πλατσουριζουν με το μικρούλι της.ΟΙ σκέψεις μας είναι μαζί σου..❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια μου είμαι πολύ αγχωμένη. Ήμουνα από τις 6 το απόγευμα στον καρδιοτοκογραφο. 4 το μεσημέρι τελείωσε ο όρος με το τοκολυτικο και από τις 5.15 με πιάσανε πόνοι τοκετού. Μου δώσανε Adalat και πέσανε για λίγο, αλλά ξανά ξεκίνησαν. Μου βάλανε ένα υπόθετο πάλι τοκολυτικο και τώρα έχω ηρεμήσει λίγο γιατί θα με βάλουν τελικά αύριο το πρωί για καισαρική και ήθελε ο γιατρός μου να περάσει ένα 24ωρο από την τελευταία κορτιζόνη για να βοηθήσει τους πνεύμονες της μπέμπας. Η μικρή είναι 1600 γραμ και αγχώνομαι πάρα πολυ για το πως θα πάει. Εμένα δεν ξέρουν ακόμα αν θα μου κάνουν επισκληριδιο ή ολική λόγω των κηλων που έχω στη μέση μου και τρελαίνομαι ακόμα περισσότερο που μπορεί να μη την δω... Είμαι 4 μέρες με 5 ώρες ύπνο σύνολο, κουρασμένη και πολύ στρεσαρισμενη, αλλά κάναμε ότι είναι δυνατόν για να την κρατήσουμε ακόμα λίγο μέσα. Για κάποιο λόγο θέλει να βγει. Ίσως δεν περνάει καλά εκεί μέσα γιατί έχει πέσει και η ανάπτυξη της. Οπότε η φύση ξέρει καλύτερα από μένα και θα την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της... Και αυτό που της λέω από το απόγευμα είναι να βγει και εκείνη μαχητρια, αν και μας έχει αποδείξει ότι είναι, γιατί την περιμένουν πολλοί άνθρωποι που την αγαπάνε πολύ πολύ. Συγγνώμη αν σας κούρασα. Θα σας γράψω οπότε μπορέσω να σας ενημερώσω. Φιλιά σε όλες σας. 

Κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά για σένα κ τη μικρή σου! Είστε κ οι 2 μαχητριες κ θα τα καταφέρετε μια χαρά! Σου στέλνουμε την θετική μας σκέψη κ ενέργεια! Μόνο θετικά να σκέφτεσαι. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου παραμενω ακομα στο νοσοκομειο με ορους...εχουν ηρεμησει λιγο οι συσπασεις αλλα ημαστε υπο παρακολουθηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Εγω κοριτσια μου παραμενω ακομα στο νοσοκομειο με ορους...εχουν ηρεμησει λιγο οι συσπασεις αλλα ημαστε υπο παρακολουθηση!!!!

Κοπέλα μου μακάρι να βγεις σύντομα, να πας σπιτάκι σου κ να είναι όλα τέλεια για σένα κ το μωράκι σου. Κάνε κουράγιο! Τουλάχιστον είναι θετικό ότι ηρέμησες λίγο από τις συσπάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geosid81 είπε:

Κοριτσάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Έκανες και την κορτιζόνη σου, μια χαρά θα πάει η μπεμποϋλα σου!!

Η βαφτιστήρα μου γεννήθηκε 1650 και είναι ένα αστεράκι τώρα!!!

Περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις...?

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου όλη η θετική μας ενέργεια σε εσένα και τη πεμπουλα σου 

Μη σε νοιάζει μια χαρά θα είναι η κόρη της ξαδέρφης μου έχει διδυμακια εφτα μηνών γέννησε και το ένα δεν ήταν ούτε κιλό 

Τώρα είναι δύο και είναι σκυλίτσα παντού περνάει το δικό της χιχιχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Εγω κοριτσια μου παραμενω ακομα στο νοσοκομειο με ορους...εχουν ηρεμησει λιγο οι συσπασεις αλλα ημαστε υπο παρακολουθηση!!!!

Αντε με το καλό να βγεις βρε κορίτσι μου! Τι λέει ο ιατρός? Εσύ πως νιώθεις? Ξεκουράζεται καθόλου ή δύσκολα τα πράγματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αντε με το καλό να βγεις βρε κορίτσι μου! Τι λέει ο ιατρός? Εσύ πως νιώθεις? Ξεκουράζεται καθόλου ή δύσκολα τα πράγματα? 

Εγω δεν νιωθω τοσο πολυ τις συσπασεις οπως στην αρχη...πιο ηπια...ο γιατρος ειναι πολυ ηρεμος και καθησυχαστικος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κοντεύω να τρελαθώ... Αρχικά να σας ευχαριστήσω όλες σας για την θετική σας ενέργεια. Με ετοιμάσανε από τις 6 τα ξημερώματα για την καισαρική. Κατά τις 8 με πάνε στον καρδιοτοκογραφο. Συσπάσεις λίγες χωρίς πόνο. Να μη σας τα πολυλογώ δεν γέννησα τελικά. Είμαι ακόμα στο νοσοκομειο και μου έχουν ξεκινήσει και άλλα τοκολυτικα και περιμένουν το απόγευμα να πάω ξανά για καρδιοτοκογραφημα. Οι συσπάσεις είναι πολυ πιο ήπιες. Έχω φάει το σοκ της ζωής μου. Ήρθα για ένα doppler, μου βρήκανε την ανεπάρκεια τραχήλου και το ανοιχτό έσω τραχηλικο στόμιο, ξεκίνησαν οι συσπάσεις, μου τις σταμάτησαν, ξανάρχισαν, πηγαίναμε για τοκετό και τώρα πάλι τίποτα. Έχω 3 μέρες που συνεχώς μπαινοβγαινω στην κατάσταση του γενναω - όχι δε γενναω ή του μπορεί να γεννήσω ανά πάσα ώρα και στιγμή ή και όχι. Η ψυχολογία μου είναι χάλια, δεν έχω κοιμηθεί καθόλου και όλο αυτό είναι ψυχοφθορο. Αν διακοπούν οι συσπάσεις αύριο πάω σπίτι σε κατάκλιση με την αγωνία του πότε θα σπάσουν τα νερά γιατί ο τράχηλος είναι πολύ μαλακός, κοντός και ανοιχτός ή αν δε βγει στις επόμενες 10 ημέρες, πάμε για καινούριο doppler να δούμε αν αναπτύσσεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Εγω δεν νιωθω τοσο πολυ τις συσπασεις οπως στην αρχη...πιο ηπια...ο γιατρος ειναι πολυ ηρεμος και καθησυχαστικος....

Χαίρομαι πολύ! Από τη στιγμή που ο τράχηλος σου είναι εντάξει θα αντέξεις γλυκιά μου και θα πάνε όλα καλά θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια κοντεύω να τρελαθώ... Αρχικά να σας ευχαριστήσω όλες σας για την θετική σας ενέργεια. Με ετοιμάσανε από τις 6 τα ξημερώματα για την καισαρική. Κατά τις 8 με πάνε στον καρδιοτοκογραφο. Συσπάσεις λίγες χωρίς πόνο. Να μη σας τα πολυλογώ δεν γέννησα τελικά. Είμαι ακόμα στο νοσοκομειο και μου έχουν ξεκινήσει και άλλα τοκολυτικα και περιμένουν το απόγευμα να πάω ξανά για καρδιοτοκογραφημα. Οι συσπάσεις είναι πολυ πιο ήπιες. Έχω φάει το σοκ της ζωής μου. Ήρθα για ένα doppler, μου βρήκανε την ανεπάρκεια τραχήλου και το ανοιχτό έσω τραχηλικο στόμιο, ξεκίνησαν οι συσπάσεις, μου τις σταμάτησαν, ξανάρχισαν, πηγαίναμε για τοκετό και τώρα πάλι τίποτα. Έχω 3 μέρες που συνεχώς μπαινοβγαινω στην κατάσταση του γενναω - όχι δε γενναω ή του μπορεί να γεννήσω ανά πάσα ώρα και στιγμή ή και όχι. Η ψυχολογία μου είναι χάλια, δεν έχω κοιμηθεί καθόλου και όλο αυτό είναι ψυχοφθορο. Αν διακοπούν οι συσπάσεις αύριο πάω σπίτι σε κατάκλιση με την αγωνία του πότε θα σπάσουν τα νερά γιατί ο τράχηλος είναι πολύ μαλακός, κοντός και ανοιχτός ή αν δε βγει στις επόμενες 10 ημέρες, πάμε για καινούριο doppler να δούμε αν αναπτύσσεται... 

Σε καταλαβαίνω αγάπη μου όντως είναι ψυχοφθόρο,τρεις μέρες μέχρι να γεννήσω με είχανε όλη μέρα στον καρδιοτοκογραφο σήμερα γέννας μετά γέννας αύριο γέννας όπως λες χωρίς ύπνο από το άγχος,κανε υπομονή για το μωρό σου και κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσια κοντεύω να τρελαθώ... Αρχικά να σας ευχαριστήσω όλες σας για την θετική σας ενέργεια. Με ετοιμάσανε από τις 6 τα ξημερώματα για την καισαρική. Κατά τις 8 με πάνε στον καρδιοτοκογραφο. Συσπάσεις λίγες χωρίς πόνο. Να μη σας τα πολυλογώ δεν γέννησα τελικά. Είμαι ακόμα στο νοσοκομειο και μου έχουν ξεκινήσει και άλλα τοκολυτικα και περιμένουν το απόγευμα να πάω ξανά για καρδιοτοκογραφημα. Οι συσπάσεις είναι πολυ πιο ήπιες. Έχω φάει το σοκ της ζωής μου. Ήρθα για ένα doppler, μου βρήκανε την ανεπάρκεια τραχήλου και το ανοιχτό έσω τραχηλικο στόμιο, ξεκίνησαν οι συσπάσεις, μου τις σταμάτησαν, ξανάρχισαν, πηγαίναμε για τοκετό και τώρα πάλι τίποτα. Έχω 3 μέρες που συνεχώς μπαινοβγαινω στην κατάσταση του γενναω - όχι δε γενναω ή του μπορεί να γεννήσω ανά πάσα ώρα και στιγμή ή και όχι. Η ψυχολογία μου είναι χάλια, δεν έχω κοιμηθεί καθόλου και όλο αυτό είναι ψυχοφθορο. Αν διακοπούν οι συσπάσεις αύριο πάω σπίτι σε κατάκλιση με την αγωνία του πότε θα σπάσουν τα νερά γιατί ο τράχηλος είναι πολύ μαλακός, κοντός και ανοιχτός ή αν δε βγει στις επόμενες 10 ημέρες, πάμε για καινούριο doppler να δούμε αν αναπτύσσεται... 

Αυτή η αβεβαιότητα είναι το κάτι άλλο!! Δεν το έχω περάσει αλλά φαντάζομαι πως νιώθεις! Από τη στιγμή που δεν σε έχουν βάλει μέσα αφήνουν λίγο χρόνο στη μπέμπα σου... Αυτό λογικά ειναι καλό! Δεν νομίζω να άφηναν να κινδυνεύει η μπεμπα ή εσύ! Προσπάθησε να ξεκουραστείς όσο μπορείς, κλείσε τα μάτια σου γιατί χρειάζεσαι δυνάμεις! Φαντάζομαι πως είσαι γιατι εδώ στο σπίτι καλά καλά και κάποιες μέρες δεν μπορούμε να κοιμηθούμε πόσο μάλλον στο νοσοκομείο! Αλλά προσπάθησε να ξεκουραστείς για να δουλεύει καλύτερα το σώμα σου, να βοηθηθεί και η μπέμπα... Στη χειρότερη ζητα κάνα χάπι αν στο επιτρέψουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Σε καταλαβαίνω αγάπη μου όντως είναι ψυχοφθόρο,τρεις μέρες μέχρι να γεννήσω με είχανε όλη μέρα στον καρδιοτοκογραφο σήμερα γέννας μετά γέννας αύριο γέννας όπως λες χωρίς ύπνο από το άγχος,κανε υπομονή για το μωρό σου και κουράγιο.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Έχω ξεκινήσει και Adalat τώρα και και από συσπάσεις λίγα πράγματα. Ευτυχώς δηλαδή μπας και με αφήσουν να πάω στο σπίτι μου τουλάχιστον... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αυτή η αβεβαιότητα είναι το κάτι άλλο!! Δεν το έχω περάσει αλλά φαντάζομαι πως νιώθεις! Από τη στιγμή που δεν σε έχουν βάλει μέσα αφήνουν λίγο χρόνο στη μπέμπα σου... Αυτό λογικά ειναι καλό! Δεν νομίζω να άφηναν να κινδυνεύει η μπεμπα ή εσύ! Προσπάθησε να ξεκουραστείς όσο μπορείς, κλείσε τα μάτια σου γιατί χρειάζεσαι δυνάμεις! Φαντάζομαι πως είσαι γιατι εδώ στο σπίτι καλά καλά και κάποιες μέρες δεν μπορούμε να κοιμηθούμε πόσο μάλλον στο νοσοκομείο! Αλλά προσπάθησε να ξεκουραστείς για να δουλεύει καλύτερα το σώμα σου, να βοηθηθεί και η μπέμπα... Στη χειρότερη ζητα κάνα χάπι αν στο επιτρέψουν! 

Εννοείται να μείνει η μπεμπούλα όσο το δυνατόν γίνεται παραπάνω!!!! Αυτή η αβεβαιότητα που είπες είναι που με τρελαίνει!!! Δεν έχω μπορέσει να κοιμηθώ... Μάλλον όταν πάω σπίτι θα το καταφέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Εγω δεν νιωθω τοσο πολυ τις συσπασεις οπως στην αρχη...πιο ηπια...ο γιατρος ειναι πολυ ηρεμος και καθησυχαστικος....

Κλαιρη μου εσένα τί σου είπανε; Σου έχουνε πει αν θα συνεχίσεις μετά κάτι από το στόμα σε χάπι; Θα βγεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Κλαιρη μου εσένα τί σου είπανε; Σου έχουνε πει αν θα συνεχίσεις μετά κάτι από το στόμα σε χάπι; Θα βγεις; 

Δεν ξερουμε ακομα....μου λεει να δουμε πως θα παμε και οταν θα ημαστε σιγουροι οτι ολα ειναι τελειως καλα τοτε θα βγεις....το ποτε αγνωστο....για το τι αγωγη θα ακολουθησει δεν εχουμε μιλησει....φανταζομαι οταν βγω με το καλο τοτε θα μου πει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Εννοείται να μείνει η μπεμπούλα όσο το δυνατόν γίνεται παραπάνω!!!! Αυτή η αβεβαιότητα που είπες είναι που με τρελαίνει!!! Δεν έχω μπορέσει να κοιμηθώ... Μάλλον όταν πάω σπίτι θα το καταφέρω... 

Θα το καταφέρεις κορίτσι μου! Να ησυχάσεις για να ησυχάσει το μυαλό και το σώμα σου και όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MariannakiMυπομονή! Έλα σκέψου ότι θα πάρει λίγο ακόμα η μικρούλα όσο κρατιεστε κσι οι δύο! Θα βγει μια μικρούλα τσαχπίνα! Καταλαβαίνω την κούραση σου και το να μη ξέρεις τι θα γίνει την επόμενη ώρα! Υπομονη όλα για καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήγαμε νοσοκομείο πάλι σήμερα, υπέρηχο και καρδιοτοκογραφο. Καμία σχέση με χτες και προχτές. Ενεργητική η μπέμπα σήμερα, το κατάλαβα και από το πρωί βεβαια. Δύο μέρες ήταν σαν κοιμισμένο το μικρούλι. Αφήστε που αρχίζει και παίρνει βάρος γρήγορα, μας είχαν πει ότι θα γεννηθεί στα 2.500 κσι τελικά τα έχει πιάσει τώρα που έχουμε ένα μήνα ακόμα. Οπότε μας στειλανε σπίτι και συνεχίζουμε οπως πριν. Σε μια βδομάδα επανέλεγχος. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Εννοείται να μείνει η μπεμπούλα όσο το δυνατόν γίνεται παραπάνω!!!! Αυτή η αβεβαιότητα που είπες είναι που με τρελαίνει!!! Δεν έχω μπορέσει να κοιμηθώ... Μάλλον όταν πάω σπίτι θα το καταφέρω... 

Αυτά είναι καλά νέα, ας μείνει η μπεμπούλα λίγο ακόμα στην κοιλίτσα της μαμάς. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες! Πωπω εχω να μπω μερες και εχουμε πολλα νεα! @Pralina να σου ζησει ο παιδαρος!!! Στα κοριτσια που παιδευονται με τα νοσοκομεια κουραγιο και να πανε ολα καλα!!! Εγω ηθελα να ρωτησω στα κοριτσια που γεννατε αυγουστο εχετε βρει παιδιατρο; ειναι περιεργο να τον δεις πριν γεννησεις για αποριες κτλ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Εννοείται να μείνει η μπεμπούλα όσο το δυνατόν γίνεται παραπάνω!!!! Αυτή η αβεβαιότητα που είπες είναι που με τρελαίνει!!! Δεν έχω μπορέσει να κοιμηθώ... Μάλλον όταν πάω σπίτι θα το καταφέρω... 

Πως είσαι κορίτσι μου; Τι νέα έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια έχω δύο τρεις μέρες που τα μεσημέρια με πιάνει ένας πονοκέφαλος μια δυσφορία στο στήθος σαν ταχυκαρδία  με τρέμουλο και ζαλάδα ...να ανησύχησω ?Η να είναι απ τη ζέστη ?Είμαι 30η εβδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα σε ολες! Πωπω εχω να μπω μερες και εχουμε πολλα νεα! @Pralina να σου ζησει ο παιδαρος!!! Στα κοριτσια που παιδευονται με τα νοσοκομεια κουραγιο και να πανε ολα καλα!!! Εγω ηθελα να ρωτησω στα κοριτσια που γεννατε αυγουστο εχετε βρει παιδιατρο; ειναι περιεργο να τον δεις πριν γεννησεις για αποριες κτλ; 

Γεια σου κοπέλα μου..Και εγώ που γεννάω τέλη Αυγούστου Ίσως και αρχές Σεπτέμβρη Θα αρχίσω να ψάχνω σιγα σιγα ...Δεν είναι καθόλου περίεργο γιατί έχουμε πολλές απορίες ..ίσα ίσα είναι απαραίτητο να βρούμε από πριν ,να έχουμε κάνει και έρευνα για τον καλύτερο για το παιδάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η efitta είπε:

Γεια σου κοπέλα μου..Και εγώ που γεννάω τέλη Αυγούστου Ίσως και αρχές Σεπτέμβρη Θα αρχίσω να ψάχνω σιγα σιγα ...Δεν είναι καθόλου περίεργο γιατί έχουμε πολλές απορίες ..ίσα ίσα είναι απαραίτητο να βρούμε από πριν ,να έχουμε κάνει και έρευνα για τον καλύτερο για το παιδάκι μας.

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα λεω μην γινομαι και υπερβολικη ? οσο για τις ζαλαδες που ειπες εχεις τσεκαρει την πιεση σου; εχεις καποιο κλιματιστικο να δροσιζεσαι; παντως εγω θα επαιρνα και ενα τηλεφωνο τον γιατρο να τον ενημερωσω ... Δεν χανεις και τιποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα λεω μην γινομαι και υπερβολικη ? οσο για τις ζαλαδες που ειπες εχεις τσεκαρει την πιεση σου; εχεις καποιο κλιματιστικο να δροσιζεσαι; παντως εγω θα επαιρνα και ενα τηλεφωνο τον γιατρο να τον ενημερωσω ... Δεν χανεις και 

Υπερβολικες εμεις οι νεες μαμαδες ??? Οοοοοοχι μη το λες αυτο χχαχαχ????Ναι με κλιματιστικό είμαι...πιεσόμετρο η αλήθεια ειναι ότι δεν έχω στο σπίτι..οπότε δε ξέρω αν οφείλεται εκει..συνήθως ομως εχω καλη πιεση.Τι να πω ..πήρα και το γιατρό και δε το σηκώνει γαμωτο.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...