Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Έκανα καλλιέργεια κολπικού και έβγαλε το αντιβιογραμμά τι πρέπει να πάρω..έχει να κάνει με τη διατάραξη της φχ του κόλπου, δεν είναι κάποιο εξωτερικό μικρόβιο μου είπε...Ξεκίνησα και προβιοτικά, τα prodilac, βάζω και ένα lady balance κολπικό υπόθετο..τι άλλο πια!!!???

Μία χαρά το πας! Μη σε ανησυχεί! Δεν θα τη βάζεις και για πολύ χρονο φαντάζομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Ωχ περαστικά βρε κοριτσάκι μου. Εγώ δεν ξέρω ακόμα τι έχω κ τι θα πάρω. Περιμένω τα αποτελέσματα για να μου πουν. Πάντως δεν νιώθω καμία ενόχληση.

Σε ευχαριστω πολύ! Θυμάμαι στην 1η μου εγκυμοσϋνη που είχα ογρολοίμωξη δεν είχα κι εγώ κανένα σϋμπτωμα...Και τώρα με την κολπίτιδα πάλι τίποτα δεν είχα....

Περαστικά μας λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι και περαστικά σας

Εμείς χθες πήγαμε στο γιατρό ναι ακόμη και ο γιατρός μου είπε είναι η μικρή η κοιλιά μου χιχι αλλά όλα καλά με το μωρό οπότε εντάξει είναι 1124 γραμμάρια ο νεφρουλης μας είναι αρκετά καλος και βγαίνει λέει τέσσερις μέρες ποιο μικρό αλλά δεν είναι κάτι είναι κόρη χιχι

Επόμενο ραντεβού οκτώ Ιουλίου το ντοπλερ τώρα τη Τετάρτη θα πάω και για τις γενικές 

Κάναμε και κουβέντα για φυσιολογικο αλλά θα δούμε όταν μπω στο μήνα μου 

Του είπα αν δεν έχω ελπίδες δε θέλω να φάω ταλαιπωρία είπε θα μου πει

έχω πάρει 5,5 κιλά αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κορίτσι και περαστικά σας

Εμείς χθες πήγαμε στο γιατρό ναι ακόμη και ο γιατρός μου είπε είναι η μικρή η κοιλιά μου χιχι αλλά όλα καλά με το μωρό οπότε εντάξει είναι 1124 γραμμάρια ο νεφρουλης μας είναι αρκετά καλος και βγαίνει λέει τέσσερις μέρες ποιο μικρό αλλά δεν είναι κάτι είναι κόρη χιχι

Επόμενο ραντεβού οκτώ Ιουλίου το ντοπλερ τώρα τη Τετάρτη θα πάω και για τις γενικές 

Κάναμε και κουβέντα για φυσιολογικο αλλά θα δούμε όταν μπω στο μήνα μου 

Του είπα αν δεν έχω ελπίδες δε θέλω να φάω ταλαιπωρία είπε θα μου πει

έχω πάρει 5,5 κιλά αυτα

Και εμένα η κοιλιά μου ήταν πολύ μικρή,όταν πήγα να γεννήσω μου λέει ο γιατρός φαίνεσαι λες και είσαι 6 μηνών να φανταστείς απορούσα μετά που γέννησα πως χώραγε τι μωρό εκεί μέσα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι @vivika10 η κοιλιά μου είναι τεράστια, κοιτάζομαι στον καθρέφτη από πίσω και είμαι νορμάλ και με το που γυρίζω στο πλάι πετάγεται μια κοιλάρα! Ούτε στον 9ο δεν ήμουν έτσι στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, δεν ξέρω που θα φτάσεις αυτό! Και η ζέστη έχει αυξηθεί και χωρίς κλιματιστικό δεν ζεις! 

Χθες το βράδυ ξύπνησα στις 4, πήγα τουαλέτα και προσπαθούσα να κοιμηθώ και δεν με χωρούσε ο τόπος, ένιωθα τα σεντόνια πολύ ζεστά (εννοείται με ανεμιστήρα κοιμάμαι) οπότε πήγα στο σαλόνι και είδα τηλεόραση μέχρι τις 5:30 και μετά σαν να κοιμήθηκα αλλά στις 7 ξύπνησε ο μικρός ταρζάν και έπρεπε να ξυπνήσω και εγώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εμένα πάλι @vivika10 η κοιλιά μου είναι τεράστια, κοιτάζομαι στον καθρέφτη από πίσω και είμαι νορμάλ και με το που γυρίζω στο πλάι πετάγεται μια κοιλάρα! Ούτε στον 9ο δεν ήμουν έτσι στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, δεν ξέρω που θα φτάσεις αυτό! Και η ζέστη έχει αυξηθεί και χωρίς κλιματιστικό δεν ζεις! 

Χθες το βράδυ ξύπνησα στις 4, πήγα τουαλέτα και προσπαθούσα να κοιμηθώ και δεν με χωρούσε ο τόπος, ένιωθα τα σεντόνια πολύ ζεστά (εννοείται με ανεμιστήρα κοιμάμαι) οπότε πήγα στο σαλόνι και είδα τηλεόραση μέχρι τις 5:30 και μετά σαν να κοιμήθηκα αλλά στις 7 ξύπνησε ο μικρός ταρζάν και έπρεπε να ξυπνήσω και εγώ ?

Αυτό με τη ζεστή δεν παλεύεται,Εγώ από τότε που γέννησα υποφέρω ζεσταίνομαι υπερβολικά μάλλον οι ορμόνες φταίνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! Πωπωωω μιλάτε για ζέστη Κ έχω να την νιώσω από τότε που έφυγα από την Αθήνα. Εμείς εδώ σταθερά στα κρύα μας κ στις συννεφιες μας! Βέβαια από τη μια καταλαβαίνω ότι είναι καλό. Γιατί με πιάνουν μέσα στο σπίτι οι εξαψεις μου ώρες ώρες κ δεν την παλευω. Φαντάσου να έκανε κ έξω 30 βαθμούς. Τέλος πάντων. Όσο να ναι μου λείπει το καλοκαιράκι κ ο ήλιος. 

Εδώ κ 2 μέρες έχω Κ τον καλό μου με 39 πυρετό. Πφφφφφ!! Προσπαθώ να κάνω τη νοσοκόμα, όσο μπορώ με την κοιλιά στο στόμα. Είμαι αυπνη κ πτώμα! ??

Όσο για τις μικρές κοιλιές σας! ?? Μην παιζετε με τον πόνο μας. Δεν ξερω που να την βολέψω τη δικιά μου. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ρε κοριτσια που δεν εχω παρει κιλα,η κοιλια μου ειναι μεγαλη!!!Αφου με βλεπουνε και μου λενε κοντευετε ε;;;εχετε μπει στο μηνα σας;;;και οταν τους λεω οτι γενναω αυγουστο με κοιτανε.....αρα να μην ανησυχω...δεν ειμαι η μονη...????

Παντως με τη ζεστη οντως δεν παλευεται!!!Υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις τώρα ανέβηκα στη ζυγαριά,7 κιλά είχα πάρει τα έχασα ήδη μέσα σε 15 ημέρες 

Τι είναι 7 κιλά; Πταίσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τι είναι 7 κιλά; Πταίσμα!

Τίποτα απλά Γιατί από τη μέρα που βγήκε από το νοσοκομείο τρώω σαν βόδι δεν περίμενα ότι τα έχασα ήδη όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Τίποτα απλά Γιατί από τη μέρα που βγήκε από το νοσοκομείο τρώω σαν βόδι δεν περίμενα ότι τα έχασα ήδη όλα 

Νομίζεις ότι τρως σαν βόδι, μάλλον συγκρίνεις με την φάση της πείνας λόγω του διαβήτη και σου φαίνεται πολύ. Ειδικά αν θηλάζεις, όλα γίνονται γαλατάκι για το μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις τώρα ανέβηκα στη ζυγαριά,7 κιλά είχα πάρει τα έχασα ήδη μέσα σε 15 ημέρες 

7 κιλα????? Ειπα μην παίζεις με τον πόνο μας. Χαχαχαχα!! Έχω φτάσει τα 12!!!! Κ δεν ξέρω εάν έχω κ συνέχεια μέχρι να αποφασίσει να βγει αυτό το παιδί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Αυτό με τη ζεστή δεν παλεύεται,Εγώ από τότε που γέννησα υποφέρω ζεσταίνομαι υπερβολικά μάλλον οι ορμόνες φταίνε 

Υπέροχα, άρα ούτε όταν γεννησουμε θα επανέλθουμε στα φυσιολογικά μας... Μάλλον με τη πρώτη περίοδο εεε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

7 κιλα????? Ειπα μην παίζεις με τον πόνο μας. Χαχαχαχα!! Έχω φτάσει τα 12!!!! Κ δεν ξέρω εάν έχω κ συνέχεια μέχρι να αποφασίσει να βγει αυτό το παιδί!!

Πήρα τόσο λίγα Γιατί από την καμπύλη και μετά έκανα διατροφή αλλιώς πιστεύω πως 15 σίγουρα θα είχα παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

7 κιλα????? Ειπα μην παίζεις με τον πόνο μας. Χαχαχαχα!! Έχω φτάσει τα 12!!!! Κ δεν ξέρω εάν έχω κ συνέχεια μέχρι να αποφασίσει να βγει αυτό το παιδί!!

Θα τα χάσεις, μην ανησυχείς! Δεν θα καταλάβεις πότε θα φύγουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Πωπωωω μιλάτε για ζέστη Κ έχω να την νιώσω από τότε που έφυγα από την Αθήνα. Εμείς εδώ σταθερά στα κρύα μας κ στις συννεφιες μας! Βέβαια από τη μια καταλαβαίνω ότι είναι καλό. Γιατί με πιάνουν μέσα στο σπίτι οι εξαψεις μου ώρες ώρες κ δεν την παλευω. Φαντάσου να έκανε κ έξω 30 βαθμούς. Τέλος πάντων. Όσο να ναι μου λείπει το καλοκαιράκι κ ο ήλιος. 

Εδώ κ 2 μέρες έχω Κ τον καλό μου με 39 πυρετό. Πφφφφφ!! Προσπαθώ να κάνω τη νοσοκόμα, όσο μπορώ με την κοιλιά στο στόμα. Είμαι αυπνη κ πτώμα! ??

Όσο για τις μικρές κοιλιές σας! ?? Μην παιζετε με τον πόνο μας. Δεν ξερω που να την βολέψω τη δικιά μου. ???

Περαστικά στον σύζυγο κορίτσι μου! Άσε καλέ ποιοι 30 βαθμοί? 35 κ πάνω ειναι εδώ κ μέρες και έτσι θα συνεχίσει! Επιασαν νωρίς οι ζεστές! Πολλή γκαντεμιά! Καλά αν έχεις εξάψεις είτε χειμώνας ειναι είτε καλοκαίρι το ίδιο ειναι οπότε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Υπέροχα, άρα ούτε όταν γεννησουμε θα επανέλθουμε στα φυσιολογικά μας... Μάλλον με τη πρώτη περίοδο εεε? 

Ακόμη δεν επανήλθα στα φυσιολογικά μου,ίσως όπως είπες με την πρώτη περίοδο επανέλθουν και οι ορμόνες στα φυσιολογικά τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Πήρα τόσο λίγα Γιατί από την καμπύλη και μετά έκανα διατροφή αλλιώς πιστεύω πως 15 σίγουρα θα είχα παρει

Άρα κάτι καλό κάνει αυτή η καμπύλη. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Θα τα χάσεις, μην ανησυχείς! Δεν θα καταλάβεις πότε θα φύγουν!

Το εύχομαι κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Περαστικά στον σύζυγο κορίτσι μου! Άσε καλέ ποιοι 30 βαθμοί? 35 κ πάνω ειναι εδώ κ μέρες και έτσι θα συνεχίσει! Επιασαν νωρίς οι ζεστές! Πολλή γκαντεμιά! Καλά αν έχεις εξάψεις είτε χειμώνας ειναι είτε καλοκαίρι το ίδιο ειναι οπότε... 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Άρχισαν από τώρα οι καύσωνες! Κουράγιο κοριτσιαααααα!!! Εκτιμήστε τη θαλασσίτσα κ κάντε βουτιτσες οσο μπορείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Ακόμη δεν επανήλθα στα φυσιολογικά μου,ίσως όπως είπες με την πρώτη περίοδο επανέλθουν και οι ορμόνες στα φυσιολογικά τους.

Εε σίγουρα απλά όσο θηλάζεις αυτό νομίζω θα καθυστερήσει! Αχχχ κουράγιο κουράγιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Άρχισαν από τώρα οι καύσωνες! Κουράγιο κοριτσιαααααα!!! Εκτιμήστε τη θαλασσίτσα κ κάντε βουτιτσες οσο μπορείτε!!

Καλά θα ήταν, αλλά εγώ με το που βγω από το σπίτι νιώθω ότι πνίγομαι και θα λιποθύμησω από τη ζέστη... Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω θάλασσα, δεν αντεχω τη διαδρομή με το αμάξι τώρα ούτε τον ήλιο! Άστα να πάνε! Είσαι μια χαρά εκεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Μία χαρά το πας! Μη σε ανησυχεί! Δεν θα τη βάζεις και για πολύ χρονο φαντάζομαι! 

Ναι για 6 μέρες θα πιω αντιβίωση και μετά επανέλεγχος! Ελπίζω να περάσει κι αυτό....Εσύ πως πας, όλα καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...