Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Μπορεί όντως να είναι από τα μάτια σου και εμένα τώρα τρεις ημέρες με έχει πεθάνει το κεφάλι και τα μάτια μου,εμένα βέβαια είναι από την αϋπνία ???αλλά είναι πολύ ενοχλητικό 

Είναι πολύ ενοχλητικό όντως σε καταλαβαίνω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοπέλες μου τι κανετε σημερα;

εγω σημερα ξεκιναω 28η εβδομαδα

και εχθες ημουν χαλια δεν μπορουσα να βαλω τιποτα στο στο στομα μου δεν ζοριζομουν πολυ οι κινησεις του μωρου ηταν μονκοματες και πονουσαν δεν ξερω τι ακριβως γινοταν σημερα καλυτερα τα πραγματα βεβαια το νιωθω μεγαλο πια

λεω να περιπιηθω τον εαυτο μου λιγο σημερα αυριο ειναι η εκδρομη με το σχολειο μας και θα παμε ολοι οικογενειακα με τα παιδια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου! Καμία δεν περνάει όμορφα προς το τέλος! Να σκέφτεσαι ότι τελειώνει όλο αυτό σε λίγο!! Κ πάλι κουράγιο! 

Η αλήθεια είναι ότι το τέλος είναι το πιο δύσκολο δεν το περίμενα αλλά εντάξει αξίζει!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate99 είπε:

Από Λάρνακα εσύ;;;?

εγω απο λεμεσο μενω κρητη ομως αλλα εχω και εκει γιατρο χιχι

λαρνακα εμενα παιδακι για τρια χρονια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate99 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι το τέλος είναι το πιο δύσκολο δεν το περίμενα αλλά εντάξει αξίζει!!!!! ?

Όντως το τέλος είναι το πιο δύσκολο τις τελευταίες 2 εβδομάδες ένιωθα ράκος πονούσα παντού και όλα.με ενοχλούσαν αλλά πραγματικά άξιζε και με το παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω απο λεμεσο μενω κρητη ομως αλλα εχω και εκει γιατρο χιχι

λαρνακα εμενα παιδακι για τρια χρονια 

Ααα τέλεια εγώ είμαι μισή κρητικά μισή κύπρια! Που μένεις στην Κρήτη;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Όντως το τέλος είναι το πιο δύσκολο τις τελευταίες 2 εβδομάδες ένιωθα ράκος πονούσα παντού και όλα.με ενοχλούσαν αλλά πραγματικά άξιζε και με το παραπάνω 

Έτσι ακριβώς νιώθω και εγώ! Διαλυμένη χρειάζομαι συναρμολόγηση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kate99 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι το τέλος είναι το πιο δύσκολο δεν το περίμενα αλλά εντάξει αξίζει!!!!! ?

Ωωω ναι... Εδώ εγώ αναπολώ το πρώτο τρίμηνο! Μια χαρά ήταν η κόπωση και οι αναγούλες καλέ :):):) εννοείται αξίζει!! Θα δούμε τα μικρά μας, λίγο έμεινε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate99 είπε:

Ααα τέλεια εγώ είμαι μισή κρητικά μισή κύπρια! Που μένεις στην Κρήτη;;; 

σαν τα παιδακια μου δηλαδη:)

μενω ρεθυμνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Ωωω ναι... Εδώ εγώ αναπολώ το πρώτο τρίμηνο! Μια χαρά ήταν η κόπωση και οι αναγούλες καλέ :):):) εννοείται αξίζει!! Θα δούμε τα μικρά μας, λίγο έμεινε!! 

χαχα εμενα ο πρπηγουμενος μηνας ηταν ο καλυτερος:) εγω θα το φαω και ολο το καλοκαιρι 

παντως στο γιο μου ηταν ολα πιο ευκολα στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

χαχα εμενα ο πρπηγουμενος μηνας ηταν ο καλυτερος:) εγω θα το φαω και ολο το καλοκαιρι 

παντως στο γιο μου ηταν ολα πιο ευκολα στην εγκυμοσυνη

Ναι βρε κορίτσι μου, η κάθε εγκυμοσύνη τελικά είναι διαφορετική! Καλά εσύ έχεις και τον γιο σου και σε τρέχει! Εεε εμένα και αυτός ο μήνας και ο Ιούλιος έμεινε, όχι ότι ο Αύγουστος θα ειναι εύκολος! Υπομονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Ναι βρε κορίτσι μου, η κάθε εγκυμοσύνη τελικά είναι διαφορετική! Καλά εσύ έχεις και τον γιο σου και σε τρέχει! Εεε εμένα και αυτός ο μήνας και ο Ιούλιος έμεινε, όχι ότι ο Αύγουστος θα ειναι εύκολος! Υπομονή... 

ποτε γεννας;

ναι ασε χθες το βραδυ ξαπλωσα με το σπιτι τελειο το πρωι ξυπνησε ο μικρος πιο νωρις απο μενα και ειναι χαλια

επισης θελει τα παιχνιδια του τις βολτες 22 ιουλιου θα του κανω παρτυ γενεθλιων 

ο αντρας μου στη δικη του κοσμαρα και αυτος αστα να πανε:) δε λεω οτι δεν με προσεχει και δε βοηθα αλλα επειδη εχει τα δικα του δεν ειναι εδω και ψυχολογικα οσο θα τον ηθελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η egw είπε:

ποτε γεννας;

ναι ασε χθες το βραδυ ξαπλωσα με το σπιτι τελειο το πρωι ξυπνησε ο μικρος πιο νωρις απο μενα και ειναι χαλια

επισης θελει τα παιχνιδια του τις βολτες 22 ιουλιου θα του κανω παρτυ γενεθλιων 

ο αντρας μου στη δικη του κοσμαρα και αυτος αστα να πανε:) δε λεω οτι δεν με προσεχει και δε βοηθα αλλα επειδη εχει τα δικα του δεν ειναι εδω και ψυχολογικα οσο θα τον ηθελα

Εγώ με το καλό τέλος Ιουλίου μπαίνω για καισαρική :) άσε αν είχα κ άλλο παιδί δεν ξέρω πως θα τη πάλευα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

ποτε γεννας;

ναι ασε χθες το βραδυ ξαπλωσα με το σπιτι τελειο το πρωι ξυπνησε ο μικρος πιο νωρις απο μενα και ειναι χαλια

επισης θελει τα παιχνιδια του τις βολτες 22 ιουλιου θα του κανω παρτυ γενεθλιων 

ο αντρας μου στη δικη του κοσμαρα και αυτος αστα να πανε:) δε λεω οτι δεν με προσεχει και δε βοηθα αλλα επειδη εχει τα δικα του δεν ειναι εδω και ψυχολογικα οσο θα τον ηθελα

Αυτό που λες για τις βόλτες και εγώ αναγκαστικά του το στερώ, δεν μπορώ να τον κυνηγάω και έτσι δεν βασίζομαι να τον βγάλω βόλτα μόνη μου. Ούτε να κάτσω κάτω μπορώ όπως καθόμουν και παίζαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αυτό που λες για τις βόλτες και εγώ αναγκαστικά του το στερώ, δεν μπορώ να τον κυνηγάω και έτσι δεν βασίζομαι να τον βγάλω βόλτα μόνη μου. Ούτε να κάτσω κάτω μπορώ όπως καθόμουν και παίζαμε. 

Βρε κορίτσια μου έχει ζέστη... Ας τα πάνε βόλτα οι μπαμπάδες! Εγώ εδώ στο σπίτι και δεν τη παλεύω πόσο μάλλον να βγω απαπαπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Βρε κορίτσια μου έχει ζέστη... Ας τα πάνε βόλτα οι μπαμπάδες! Εγώ εδώ στο σπίτι και δεν τη παλεύω πόσο μάλλον να βγω απαπαπα 

Ναι..σημερα Αθηνα εχει παααρα πολυ ζεστη. Κι εγω δεν την παλευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Ναι..σημερα Αθηνα εχει παααρα πολυ ζεστη. Κι εγω δεν την παλευω!!!

Το βλέπω να είναι άγριο καλοκαιρι... Έχουμε 35 και την άλλη εβδομάδα! Να δούμε ο Ιούλιος πως θα είναι αν πάει έτσι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Το βλέπω να είναι άγριο καλοκαιρι... Έχουμε 35 και την άλλη εβδομάδα! Να δούμε ο Ιούλιος πως θα είναι αν πάει έτσι... :(

Λες;;;;κι εγω μεχρι τον Αυγουστο εχω οοολο το καλοκαιρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Λες;;;;κι εγω μεχρι τον Αυγουστο εχω οοολο το καλοκαιρι!!!

Άσε σε καταλαβαίνω... Υπομονή κορίτσια μου! Ούτε οι πρώτες είμαστε ούτε οι τελευταίες! Θα περάσει κ αυτό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Εγώ με το καλό τέλος Ιουλίου μπαίνω για καισαρική :) άσε αν είχα κ άλλο παιδί δεν ξέρω πως θα τη πάλευα.. 

γιατι ειπαμε καισαρικη;

εγω θα φαω και τον αυγουστο , δεν αντεχω σημερα με εχει πρηξει ο μεγαλος μιλαει non stop 

εντωμεξυ για το μωρο που ερχεται δεν εχω ετοιμασει τιποτα μονο οτι ρουχα εφερε η μαμα ε και επλυνα και τα δικα του μικρου

πηγα για πανες σημερα σε δυο σουπερ και δε βρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αυτό που λες για τις βόλτες και εγώ αναγκαστικά του το στερώ, δεν μπορώ να τον κυνηγάω και έτσι δεν βασίζομαι να τον βγάλω βόλτα μόνη μου. Ούτε να κάτσω κάτω μπορώ όπως καθόμουν και παίζαμε. 

στεναχωριεμαι λιγο αλλα τι να κανω

μπροω να παρω το λεωφορειο και να το παω στη παιδικη χαρα να παιξει αλλα δνε καθεται πολυ και δεν αξιζει το κοπο 

επισης πχ σημερα του ελεγα να βγουμε εξω να παιξει με το ποδηλατο του δεν ηθελε 

δεν μπορω να παιξω αυτα που θελει ακπμη και εγκυος να μην ημουν δε γινεται να σερνομαι στο πατωμα και να παιζω οπλα συνεχεια βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Βρε κορίτσια μου έχει ζέστη... Ας τα πάνε βόλτα οι μπαμπάδες! Εγώ εδώ στο σπίτι και δεν τη παλεύω πόσο μάλλον να βγω απαπαπα 

ναι αλλα εκει ειναι τωρα το θεμα ολο θα αρχισει μετα να ζηλευει το αλλο παιδι απο την κοιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

ναι αλλα εκει ειναι τωρα το θεμα ολο θα αρχισει μετα να ζηλευει το αλλο παιδι απο την κοιλια

εμενα σχολαει στις 5 και τον παει αλλα θελει και εμενα οποτε παμε μαζι το πρωι τι θα κανουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Μπορεί όντως να είναι από τα μάτια σου και εμένα τώρα τρεις ημέρες με έχει πεθάνει το κεφάλι και τα μάτια μου,εμένα βέβαια είναι από την αϋπνία ???αλλά είναι πολύ ενοχλητικό 

Αϋπνία... Όλους τους μήνες είχα δυσκολία αλλά ειδικά τον τελευταίο η λέξη ζόμπι είναι πιο κοντά απο ποτέ!!! ?‍♀️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate99 είπε:

Ααα τέλεια εγώ είμαι μισή κρητικά μισή κύπρια! Που μένεις στην Κρήτη;;; 

Κορίτσια μου κι εδώ μισή Κυπραια από Λευκωσία που γεννήθηκε Γερμανία και ζει Αθήνα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...