Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στις ποσες προσπαθειες;;


Happyhappy

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Εδω και 2 μηνες προσπαθουμε με τον αντρα μου για μωρακι!!!ακουγαμε απο αρκετους που εκαναν μωρακι ειτε τυχαια ειτε κατα λαθος οπως ειπαν!! Ετσι νομιζαμε και εμεις οτι θα ειναι ευκολο και οτι με την πρωτη θα πιασει...γιαυτο άογοητευτηκαμε και τις δυο φορες που προσπαθησαμε!! Εσεις στις ποσες προσπαθειες μεινατε εγκυες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Happyhappy είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Εδω και 2 μηνες προσπαθουμε με τον αντρα μου για μωρακι!!!ακουγαμε απο αρκετους που εκαναν μωρακι ειτε τυχαια ειτε κατα λαθος οπως ειπαν!! Ετσι νομιζαμε και εμεις οτι θα ειναι ευκολο και οτι με την πρωτη θα πιασει...γιαυτο άογοητευτηκαμε και τις δυο φορες που προσπαθησαμε!! Εσεις στις ποσες προσπαθειες μεινατε εγκυες;;

Εδώ μέσα θα ανακαλύψεις ότι αυτές οι περιπτώσεις που αναφέρεις είναι απλά τυχαία γεγονότα. Όλες οι υπόλοιπες προσπαθούμε πάρα πολύ καιρό...... Αν θες μπες στην ομάδα του πρώτος μήνας του 2019 είμαστε εκεί μπόλικες και λέμε τις αποριες μας.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από εμένα. Να σου πω και εγώ έτσι πίστευα.... Ότι με το που θα γίνει πρώτη φορά αμέσως θα πιάσει αλλά τελικά δεν ήταν έτσι... βεβαια εμείς Ήμασταν τυχεροί αλλά το διάστημα που θεωρείται φυσιολογικό να προσπαθείς χωρίς να χρειάζεται να ελέγξεις κάτι πρώτα( υπό φυσιολογικές συνθήκες) είναι ένας χρόνος. Από εκεί και πέρα λένε οι γιατροί να κάνεις κάποιες εξετάσεις... Στη φάση που είστε απλά απόλαυσε το γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτή η ελευθερία και η προσπάθεια για κάτι τόσο όμορφο είναι πολύ ωραία περιοδος και εύχομαι σύντομα ευχάριστα νέα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσι χρονια πολλα καλη χρονια.εγω προσπαθουσα 2χρονια.το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου ηταν μια χαρα.εμενα μου ειπαν πολυκυστικες οτι εχω.εκανα σαλπιγγογραφια και μου βρηκαν συμφυσεις στις σαλπιγγες.μετα την εξεταση αυτη και με χρηση τεστ ωορηξιας τον δευτερο μηνα εμεινα εγκυος.ειμαι 30 και ο συζηγος 40 .εγω θα σου πω να εισαι ηρεμη μην αγχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι.επισης ισως δεν εχεις πετυχει τις γονιμες.εγω με τα τεστ βρηκα οτι τον ενα μηνα εχω 13μερα και τον αλλο μηνα 16μερα.καλη επιτυχια κ συντομα με ενα σπορακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω πως χρειάζεται να απογοητεύεσαι με τόσο λίγο διάστημα που προσπαθείτε.εγω έμεινα μετά από ένα χρόνο ελεύθερων επαφών εντελώς τυχαία με μια επαφή μέσα στον κύκλο,και να φανταστείς ο κύκλος μου είναι ότι να ναι,μπορεί να έχω κύκλος 40 ημερών και κύκλο 15 ημερών επομένως δεν ήξερα πότε πότε είχα ωορρηξία,ήρθε απλά μόνο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι, καλή χρονιά! Δύο μήνες είναι υπερβολικά λίγος χρόνος για να αγχώνεσαι! Δεν θα σου πω να το βγάλεις από το μυαλό σου, γιατί ούτε εγώ το καταφέρνω πάντα, θα σου πω όμως να συνεχίσεις τις προσπάθειές σου στις γόνιμες και να έχεις υπομονή και θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!! Μακαρι το 2019 να φερει σε ολες ολες τις κοπελλες που επιθυμουν το μωρακι τους... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Happyhappy είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Εδω και 2 μηνες προσπαθουμε με τον αντρα μου για μωρακι!!!ακουγαμε απο αρκετους που εκαναν μωρακι ειτε τυχαια ειτε κατα λαθος οπως ειπαν!! Ετσι νομιζαμε και εμεις οτι θα ειναι ευκολο και οτι με την πρωτη θα πιασει...γιαυτο άογοητευτηκαμε και τις δυο φορες που προσπαθησαμε!! Εσεις στις ποσες προσπαθειες μεινατε εγκυες;;

Καλησπέρα μήπως είναι νωρίς για απογοητεύσεις; μήπως ποτέ να μην συγκρίνουμε τους άλλους με εμάς μπορεί να λένε Έτσι αλλά δεν ξέρεις ποτε; για αυτό ασ2 τις συγκρίσεις και το άγχος και θα δεις θα έρθει και στο εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα μήπως είναι νωρίς για απογοητεύσεις; μήπως ποτέ να μην συγκρίνουμε τους άλλους με εμάς μπορεί να λένε Έτσι αλλά δεν ξέρεις ποτε; για αυτό ασ2 τις συγκρίσεις και το άγχος και θα δεις θα έρθει και στο εύχομαι 

Σας ευχαριστω πολυ όλες...μακάρι όλες να τα καταφέρουμε πολύ σύντομα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Βρε, είναι πολύ νωρίς για να άγχεσαι. Εμείς ήμασταν τυχεροί γιατί έμεινα έγκυος μετα από 3 μήνες ελεύθερων επαφών (λίγο λιγότερο από 3 μήνες). 

Δε θέλει άγχος. Απολαύστε τον έρωτά σας και πρώτα ο Θεός θα έρθει και το μωράκι σας.

Σου εύχομαι το 2019 να σου φέρει ένα μωράκι! Και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Happyhappy είπε:

Σας ευχαριστω πολυ όλες...μακάρι όλες να τα καταφέρουμε πολύ σύντομα! ❤️

Εμείς για καλό στα λένε θα δεις θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...