Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Καλή χρονιά σε όλες κορίτσια!μακάρι να φέρει γούρι το νέο θεματάκι μας..το Νικονάκι που είναι εκγυούλα να μας φέρει γούρι σε όλες!!!!το νέο έτος να μας βρεί όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος για όλους!

@nikona μου με το καλό ο μπέμπης.

@Zeta. μου με το καλό το μωράκι.

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια η επόμενη προσπάθεια να γίνει σύντομα και να είναι η τυχερή για όλες μας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου!!!! Εύχομαι κάθε προσπάθεια που θα γινεται πλέον να είναι θετική!!! Τέλος η γρουσουζιά!!!! Πάνω απόλα υγεία βέβαια, σωματική κ ψυχική κ πολύ αγάπη ιδίως με τους συζύγους μας, που μας στηρίζουν τόσο στον αγώνα που δίνουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ή νέα χρονιά να μας φέρει τις πιο όμορφες στιγμές,με υγεία χαμόγελο και δυναμη ώστε όλα μας τα όνειρα να βγουν αληθινά.καλη χρόνια κορίτσια μου!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία.Εγκαινιασαμε βλέπω το καινούργιο θέμα μας.Άντε να μας φέρει γούρι.Φέτος θα είναι η χρονιά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ! Πάντα σας διαβάζω! Καλή και ευλογημένη η νέα χρονιά!!! Να γίνει το κοινό όνειρο μας πραγματικότητα! Και στις εγκυουλες μας, όλα με το καλό και με τα μωράκια τους στην αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Εδώ είμαι κι εγώ! Πάντα σας διαβάζω! Καλή και ευλογημένη η νέα χρονιά!!! Να γίνει το κοινό όνειρο μας πραγματικότητα! Και στις εγκυουλες μας, όλα με το καλό και με τα μωράκια τους στην αγκαλιά! 

Γεια σου jazz μου. 

Σε έχασα. Πώς είσαι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλά είμαι, είχα τόσο τρέξιμο στην δουλειά...... Σιγά σιγά να μπούμε στους ρυθμούς μας επιτέλους!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι το 2019 και το νεο μας θέμα να ειναι καλότυχο για όλες!!!

κ με πολλες πολλες ομορφες εγκυμονουσες γλυκιες μανουλες σαν εσενα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και το θεμα μου το βγαζει οτι ανοιχτηκε εντος του 2018, σας ευχομαι καλή χρονια με υγεια! Ο,τι ποθει η καθεμια ξεχωριστα. Ναι μεν ενα μωρακι, αλλα κυριως υγεια, οχι ατυχιες, αγαπη, ομορφες στιγμες και προσωπικη ηρεμια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλή χρονιά ξανά!!!

Καλη επιτυχία @antzy9 μου! Πότε θα κάνεις την χοριακη?

αυριο θα παω......αν κ δεν εχω καθολου καλη διαισθηση...αλλα μην αρχιζω κιολας τη μιζερια......αυριο μεσημερι λοιπον..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κ με πολλες πολλες ομορφες εγκυμονουσες γλυκιες μανουλες σαν εσενα!!!! 

Ευχαριστω αντζυ μου για τα λογια σου!

Κι εγω ευχομαι με το καλο αυριο να εχουμε τα πρωτα ευχαριστα νεα της χρονιας απο σενα!!! 

Πολυ θα χαρω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

αυριο θα παω......αν κ δεν εχω καθολου καλη διαισθηση...αλλα μην αρχιζω κιολας τη μιζερια......αυριο μεσημερι λοιπον..!!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

αυριο θα παω......αν κ δεν εχω καθολου καλη διαισθηση...αλλα μην αρχιζω κιολας τη μιζερια......αυριο μεσημερι λοιπον..!!!!

Καλή χρονιά κορίτσι.Σου εύχομαι καλή επιτυχία για αύριο,ο καινούργιος χρόνος να σου φέρει μία θετική χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

αυριο θα παω......αν κ δεν εχω καθολου καλη διαισθηση...αλλα μην αρχιζω κιολας τη μιζερια......αυριο μεσημερι λοιπον..!!!!

Με μία τεράστια χοριακή κορίτσι μου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω νοσοκομείο κ μεθαύριο θα κάνω το χειρουργείο,φοβαμαι πολύ.

Όλα καλά θα πάνε Μπλουμπλούκα μου!!! Θα περάσει κ αυτό... Μακάρι να είναι η τελευταία σου δοκιμασία πριν μείνεις εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όλα καλά θα πάνε Μπλουμπλούκα μου!!! Θα περάσει κ αυτό... Μακάρι να είναι η τελευταία σου δοκιμασία πριν μείνεις εγκυούλα!!!

Ευχαριστώ ζετακι! Τι κάνεις πως τα πας εσύ;το μπεμπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...