Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Εκτός απ'αυτά που έγραψα πιο πάνω, είναι και η διαίσθηση! Χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη!!??

Τι 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Από χθές ξεπρηστηκε το στήθος μου όπως όταν μου έρχεται περίοδος.. οπότε υποθέτω ότι είναι στην αναμονή και την εμποδίζουν τα φάρμακα..

Τι να πω κι εγώ που δε μου πρηστηκε καθόλου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι 

 

Τι να πω κι εγώ που δε μου πρηστηκε καθόλου????

Χαχαχαχα είσαι τρελή...... Εύχομαι αυτό να κάνει την διαφορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Χαχαχαχα είσαι τρελή...... Εύχομαι αυτό να κάνει την διαφορά!!!

Για πόσα πρησμένα στήθη έχουμε ακούσει κορίτσια με αρνητικές χοριακές;;; Λίγες ώρες έμειναν κ θα ξέρουμε... υπομονή...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Με το καλο.αυριο κοριτσια!!!

@Bloublou85 και @jazz ολοψυχα καλη επιτυχια σας ευχομαι. Το ιδιο και στην @Magaiver μας!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου εσυ εδωσες δειγμα για τον Νικα?

Εδωσα το προηγουμενο Σαββατο. Τι πονος ηταν αυτος.... Στιγμιαιος μεν αλλα ... ΠΟΝΟΣ !!! Τωρα αναμενουμε το αποτελεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz @Bloublou85 ενδεικτικα να σας πω οτι στην τελευταια μας επιτυχημενη προσπαθεια , το στηθος μου στο πρωτο 5ημερο μετα την ετ , ηταν φουλ πρησμενο και μετα πιο flat πεθαινεις. Ειχα την ιδια απογοητευση με σας. Κι ομως η χοριακη μου θετικη !!! Μην απογοητευεστε κοριτσια μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@jazz @Bloublou85 ενδεικτικα να σας πω οτι στην τελευταια μας επιτυχημενη προσπαθεια , το στηθος μου στο πρωτο 5ημερο μετα την ετ , ηταν φουλ πρησμενο και μετα πιο flat πεθαινεις. Ειχα την ιδια απογοητευση με σας. Κι ομως η χοριακη μου θετικη !!! Μην απογοητευεστε κοριτσια μου ! 

Καπως ετσι ηταν κι εμενα. Το εγραψα στα κοριτσια τις προηγουμενες ημερες. 

Ευχομαι καλα αποτελεσματα Εμμανουηλ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου με το καλο να τα υποδεχτειτε αυριο τα εμβρυακια σας!

Ευχαριστώ νικονα μου. Ελπίζω όλα καλά να πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz Να αναφέρω ότι και εμένα το στήθος μου δεν ήταν καθόλου πρησμένο. Τώρα έχει αρχίσει να φουσκώνει σιγά σιγά.. Οπότε αυτό το επιχείρημα δεν μετράει. Ούτε ότι νιώθεις σα να είναι να έρθει η περίοδος γιατί και αυτό το είχα τις προηγούμενες μέρες. Τα έχω πολύ πρόσφατα και δεν το λέω για να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες. Έχουν δίκιο και τα κορίτσια @nikona και @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ που σου το λένε. Μην είσαι απαισιόδοξη! Μπορεί και να έχει γίνει το θαύμα!!! Εγώ κάνω την ευχή να ακούσουμε καταπληκτικά νέα αύριο και από τις δύο σας! Εντάξει για το τρελόμπλουμπλουκο @Bloublou85 τι να πω! Το στήθος δεν πρήστηκε άλλα μπορεί να πρηστεί ολόκληρη σε λιγες μέρες ? Τούμπανο θα γίνεις!

Κορίτσια εχω καλό προαίσθημα! Τι ώρα περίπου θα πάρετε τα αποτελέσματα ξέρετε?

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου ναι η μετρημένη μας χαρά συνεχίζεται! Ακόμα δεν μπορούμε να πετάξουμε στα σύννεφα. Ελπίζω εάν ανεβεί φυσιολογικά η χοριακη αυτή την εβδομάδα και εξάλειψουμε το ενδεχόμενο εξωμητριου να μας αφήσει ο γιατρός να το χαρούμε..

@Πιου-πιου ερωτική εμβρυομεταφορα λιγο πριν τον Βαλεντίνο. Ελπίζω ο γιατρουλης να είναι σβέλτος και να μην καθυστερήσει το πλάνο αεροπλάνο ?Πες στον κ. Πιου-πιου να κάνει την κουρσα γρήγορη αλλά και ρομαντική παρακαλώ! Με μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορα ας ξεκινήσει η εβδομάδα μας λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καπως ετσι ηταν κι εμενα. Το εγραψα στα κοριτσια τις προηγουμενες ημερες. 

Ευχομαι καλα αποτελεσματα Εμμανουηλ μου

Thanks nikonaki ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου με το καλό κοριτσάκι!!!!

Κορίτσια τρέχω ακόμη με τους γονείς και συγχρόνως κάνω διέγερση... η οποία δεν πάει καθόλου καλά,,, είχαμε 2 ωάρια την Παρασκευή 8αρια και ήταν η ενδέκατη μέρα περιόδου... θα δούμε τώρα και αύριο τι θα γίνει!!!

Προσπαθώ να διαβάσω νέα σας έχω χάσει πολλές συνέχειες ... @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου γλυκεία μου ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Εδωσα το προηγουμενο Σαββατο. Τι πονος ηταν αυτος.... Στιγμιαιος μεν αλλα ... ΠΟΝΟΣ !!! Τωρα αναμενουμε το αποτελεσμα. 

Πωπω βρε καημένο.. Τουλάχιστον να είναι τα αποτελέσματα ανώδυνα!!!

Σε πόσες μέρες βγαίνει η απάντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Πωπω βρε καημένο.. Τουλάχιστον να είναι τα αποτελέσματα ανώδυνα!!!

Σε πόσες μέρες βγαίνει η απάντηση?

Ευχαριστώ mag μου. Μας υποσχέθηκε αποτέλεσμα μέχρι τις 20/02 !

Καλά αποτελέσματα για σήμερα αγάπη !!!! Έδωσες αίμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@Πιου-πιου με το καλό κοριτσάκι!!!!

Κορίτσια τρέχω ακόμη με τους γονείς και συγχρόνως κάνω διέγερση... η οποία δεν πάει καθόλου καλά,,, είχαμε 2 ωάρια την Παρασκευή 8αρια και ήταν η ενδέκατη μέρα περιόδου... θα δούμε τώρα και αύριο τι θα γίνει!!!

Προσπαθώ να διαβάσω νέα σας έχω χάσει πολλές συνέχειες ... @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου γλυκεία μου ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!

Ελένη μου εύχομαι να πάνε όλα καλά !!!!!!!!!!!!!! Μήπως να αυξήσετε τη δόση ???

Μας λείπεις κορίτσι σε έχουμε χάσει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μεγάλη μέρα σήμερα !!!! Καλή επιτυχία σε όλες όλες !!!!!

@jazz @Bloublou85 @Magaiver καλά αποτελέσματα κορίτσια ! Θέλουμε να ακούσουμε τεράστια νουμερα !

@Πιου-πιου μου καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά !!!

@Eleni73 εύχομαι να μεγαλώσουν και να γίνουν ζουμερά ζουμερά !

@sansa μου μακάρι να ξεμπερδέψεις με τα θέματα ορμονών το συντομότερο ! Θα επαναλάβεις εξετάσεις να δεις αν έχει πέσει ?

@satya ??? Που είσαι κορίτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2019 at 5:14 ΜΜ, ο/η Ν_S είπε:

Καλησπέρα....λοιπόν 4 ωραριακια μου πήραν. Αύριο θα μάθουμε τα υπόλοιπα.....

Καλημέρα κορίτσι ! Πώς πήγε η γονιμοποίηση ? Καλή επιτυχία για αύριο με την εμβρυομεταφορά !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσάρες μεγάλη μέρα σήμερα !!!! Καλή επιτυχία σε όλες όλες !!!!!

@jazz @Bloublou85 @Magaiver καλά αποτελέσματα κορίτσια ! Θέλουμε να ακούσουμε τεράστια νουμερα !

@Πιου-πιου μου καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά !!!

@Eleni73 εύχομαι να μεγαλώσουν και να γίνουν ζουμερά ζουμερά !

@sansa μου μακάρι να ξεμπερδέψεις με τα θέματα ορμονών το συντομότερο ! Θα επαναλάβεις εξετάσεις να δεις αν έχει πέσει ?

@satya ??? Που είσαι κορίτσι ?

Εδώ είμαι κι εγώ!! Αναμένω περίοδο μήπως και πάρουμε άλλο ένα στον φυσικό και τα γονιμοποιήσουμε, εαν όλα καλά ξεπαγώνουμε και τα υπόλοιπα και προχωράμεεεεε!

Εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz@Bloublou85 @Magaiver Καλή σας επιτυχία με τεράαααστιες χοριακές! 

@Πιου-πιου μου να φωλιάσουν τα πιουπακια και να πιαστούν με όλη τους την δύναμη!

@sansa μου υπομονή λίγο έμεινε!

Κορίτσια με το καλό όλες όποια ξεχνάω! Έχουμε γίνει και πολλές :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η satya είπε:

Εδώ είμαι κι εγώ!! Αναμένω περίοδο μήπως και πάρουμε άλλο ένα στον φυσικό και τα γονιμοποιήσουμε, εαν όλα καλά ξεπαγώνουμε και τα υπόλοιπα και προχωράμεεεεε!

Εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου?

Άντε μπαίνουμε σε μια σειρά σιγά σιγά όλες !!!! 

Κι εγώ στην αναμονή... Περιμένω αποτελέσματα απ τον Νίκα τα οποία σίγουρα θα δείξουν λοίμωξη... Και βουρ στις αντιβιώσεις....... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Καλη επιτυχια στα κοριτσια μας για σημερα!!! Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας! Δώσατε αίμα? Τι ωρα σας είπαν τα αποτελέσματα???

Και στην Πιου πιου μας με το καλο!

@Eleni73 ελενιτσα μας μακαρι να ειναι αυτα τα δυο γερα και τυχερα!!! Υπομονη ισως ξεμυτισουν κι αλλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...