Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι. Τώρα ο σκοπός μας είναι να επεκταθουμε και στον τομέα κύηση. 

Καμπύλη σακχάρου, α και β επιπέδου, αιματολογικές κλπ. 

Σε θέλουμε για πρώτη μας πελάτισσα. 

Κανόνισε λοιπόν να μείνεις έγκυος τώρα !!!

Ότι καλύτερο έχω ακούσει το 2019!!!!

Έχω να σας πω ότι έχω κάνει ειδικά σεμινάρια για την βρεφική Διατροφή!!! Για το πρωτόγαλα,θηλασμό, βρεφικά γάλατα κτλ

Εύχομαι να με χρειαστείτε συντομα....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Νομίζω ότι μόνο το πρακτικό κομμάτι μας λείπει αλλιώς τα χουμε τα υπόλοιπα.λες να αγοράσουμε κ κανέναν υπέρηχο σπίτι να κοιταμε κι εμείς;

@Bloublou85και @Πιου-πιου

μην μπείτε σε έξοδα. Σας δίνουν και με leasing! Χι χι

έτοιμες είστε λέμε....έτοιμες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ν_S είπε:

@Bloublou85και @Πιου-πιου

μην μπείτε σε έξοδα. Σας δίνουν και με leasing! Χι χι

έτοιμες είστε λέμε....έτοιμες 

?? Όπως κ με τα αυτοκίνητα?? Να το κοιτάξουμε αυτό @Πιου-πιου ξεκινα τις νομικές διαδικασίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! @Πιου-πιου μου με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου!!! Αναμένεται δυνατή η Δευτέρα!!! @Magaiver μου θα περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακής σου... Πιστεύω πραγματικά οτι μπορεί να τα εχει καταφέρει το εμβρυάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85  @jazz  πέρασαν οι ημέρες! Το σαββατοκύριακο έμεινε μόνο!!!

@Ν_S καλή επιτυχία εύχομαι αύριο. Να πάρετε καλά ωαριακια που να γονιμοποιηθούν και να γίνουν εμβρυακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τί κάνετε;Έχω μέρες να μπω στο φόρουμ τρεξίματα πολλά και έχω χάσει επεισόδια.Πιου-πιου θα κάνεις ετ;Πότε βρε κορίτσι;Καλή επιτυχία εύχομαι.Magaiver  εύχομαι η χοριακή να έχει ανέβει και να πάνε όλα καλά.Τα υπόλοιπα κορίτσια bloublou85 και jazz πότε έχουν χοριακές;Συγχωρέστε με κορίτσια αλλά τρέχω και δε προλαβαίνω.Καλή επιτυχία εύχομαι προκαταβολικά.Εγώ κορίτσια δε μου έφταναν όλα αυτά που είχα ανέβηκε και η tsh,έχω χασιμότο πήγε στο 3.46,τρελλάθηκα,εχθές ήμουν στον ενδοκρινολόγο και ανέβασα το χάπι,έλεος πια.Δε με βλέπω να πηγαίνω σε ετ,θέλει τουλάχιστον 40 μέρες για να πέσει,δεν είμαι για να ρισκάρω.Ο Νίκας στο τηλέφωνο μου είπε ότι το βλέπει λίγο ύποπτο το δείγμα,μάλλον δεν είναι καθαρό,αλλά θα περιμένω το πόρισμα.Ακόμα και καθαρό να είναι που δε το βλέπω με εμποδίζει ο θυροειδής.Με βλέπω να κάνω και άλλη διέγερση κατά τις 19 του μηνός.Τί να πω,ελπίζω μόνο αν δεν είναι καθαρό το δείγμα να χρειαστεί λίγο καιρό αγωγή και όχι επανεξέταση.Άντε γιατί τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά τον τελευταίο καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Bloublou85  @jazz  πέρασαν οι ημέρες! Το σαββατοκύριακο έμεινε μόνο!!!

@Ν_S καλή επιτυχία εύχομαι αύριο. Να πάρετε καλά ωαριακια που να γονιμοποιηθούν και να γίνουν εμβρυακια. 

Εγώ ήθελα να πάω σήμερα για να μην κάνω τζάμπα δύο ενέσεις πρωί βράδυ αλλά μου είπαν όχι..για τα καφέ να κόψω το σαλοσπιρ ως την Δευτέρα και αναλόγως μετά βλέπουμε..

@sansa ο θυρεοειδής ανεβαίνει και με την διέγερση αλλά πέφτει γρήγορα μην ανησυχείς.. καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τί κάνετε;Έχω μέρες να μπω στο φόρουμ τρεξίματα πολλά και έχω χάσει επεισόδια.Πιου-πιου θα κάνεις ετ;Πότε βρε κορίτσι;Καλή επιτυχία εύχομαι.Magaiver  εύχομαι η χοριακή να έχει ανέβει και να πάνε όλα καλά.Τα υπόλοιπα κορίτσια bloublou85 και jazz πότε έχουν χοριακές;Συγχωρέστε με κορίτσια αλλά τρέχω και δε προλαβαίνω.Καλή επιτυχία εύχομαι προκαταβολικά.Εγώ κορίτσια δε μου έφταναν όλα αυτά που είχα ανέβηκε και η tsh,έχω χασιμότο πήγε στο 3.46,τρελλάθηκα,εχθές ήμουν στον ενδοκρινολόγο και ανέβασα το χάπι,έλεος πια.Δε με βλέπω να πηγαίνω σε ετ,θέλει τουλάχιστον 40 μέρες για να πέσει,δεν είμαι για να ρισκάρω.Ο Νίκας στο τηλέφωνο μου είπε ότι το βλέπει λίγο ύποπτο το δείγμα,μάλλον δεν είναι καθαρό,αλλά θα περιμένω το πόρισμα.Ακόμα και καθαρό να είναι που δε το βλέπω με εμποδίζει ο θυροειδής.Με βλέπω να κάνω και άλλη διέγερση κατά τις 19 του μηνός.Τί να πω,ελπίζω μόνο αν δεν είναι καθαρό το δείγμα να χρειαστεί λίγο καιρό αγωγή και όχι επανεξέταση.Άντε γιατί τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά τον τελευταίο καιρό.

Έλα βρε κορίτσι... εύχομαι να είναι όλα περαστικά.. Ας βγουν κ τα τελικά αποτελέσματα του Νίκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου @jazz δε θελωωωω να με δεσετε!

Θάρρος!!! Άμα βγει το θετικό θα πετάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@sansa η πιου έχει ετ την Δευτέρα όπως κ τα κορίτσια μας τος χοριακές τους...

Σ¨ευχαριστώ κορίτσι που μου το θύμισες.Κορίτσια εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και πιου με το καλό,καλή επιτυχία.;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου ενταξει δεν ειναι απαγορευτικη η tsh σου. Βεβαια ειναι κ ανάλογα τον γιατρο. Μην συγχυζεσαι και γι αυτο. Θα ρυθμιστει γρηγορα!με το καλο και το αποτελεσμα απο τον Νικα!

@Bloublou85 και @jazz με το καλο την Δευτερα!!! Υπομονη κοριτσια.

Η @Magaiver μας δεν μας εγραψε...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Ξέρω ότι το θέμα είναι για εξωσωματικές αλλά ίσως ξέρετε 1/2 έκανα σπερματεγχυση με ενέσεις και ovitrele! Παίρνω δύο utrogestan τη μέρα και σήμερα μόλις τώρα είδα στο σκούπισμα ελάχιστες ροζ κηλίδες μαζί με διάφανη βλέννη! Αγχώθηκα λίγο μη κ Μ έρθει περίοδος!έχει κάποια σχετική εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκεφτόσασταν όλη μέρα και για τις ευχές σας! Ήταν απίστευτα τρελή η σημερινή μέρα στο γραφείο και όταν έλεγα τώρα θα σας γράψω έμπαινε κάποιος μέσα στο γραφείο να συζητήσουμε κάτι...

Λοιπόν η χοριακη μεγάλωσε ? 250 ήταν σήμερα! Το είχα καταλάβει ότι μεγαλώνει γιατί είχα ξαφνικές εφιδρωσεις. Ο γιατρός ακόμα είναι σκεπτικός και δεν μας αφήνει να χαρούμε... Επειδή ήταν η τρελή μέρα δουλειάς δεν του μίλησα εγώ σήμερα. Μίλησε μόνο με τον άντρα μου. Αυτό που τον ανησυχεί είναι η πρώτη μικρή τιμή της προηγούμενης Παρασκευής και φοβάται μήπως είναι εξωμητριο. Μέχρι να δούμε σάκο είπε δεν μπορούμε να είμαστε αισιόδοξοι ότι θα προχωρήσει. Την Δευτέρα θα επαναλάβω το αίμα και θα κάνουμε και υπέρηχο μήπως και φανεί που βρίσκεται το έμβρυο. Θεωρητικά ξέρω μόνο με πάνω από 1000 φαίνεται ο σάκος.. Θα δούμε. Πάλι το Σαββατοκύριακο της αναμονής θα περάσουμε. Αλλά χαλάλι γιατί είμαστε χαρούμενοι που έστω έχουμε φτάσει στο σημείο να ελπίζουμε! Πριν μια εβδομάδα δεν υπήρχε περιθώριο ελπίδας. 

Πάνω από όλα τα κορίτσια μας για την χοριακη τους της Δευτέρας να είναι αισιόδοξα! Γίνονται απίστευτα πράγματα! Να το πιστέψετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μας πολυ ελπιδοφορα τα νεα σου! 

Ειμαστε λοιπον συγκρατημενες οπως ο γιατρος αλλα πολυ αισιοδοξες! Ας πιστεψουμε κι ας προσευχηθουμε για το εμβρυακι σας!!!

Με το καλο την Δευτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ξέρω ότι το θέμα είναι για εξωσωματικές αλλά ίσως ξέρετε 1/2 έκανα σπερματεγχυση με ενέσεις και ovitrele! Παίρνω δύο utrogestan τη μέρα και σήμερα μόλις τώρα είδα στο σκούπισμα ελάχιστες ροζ κηλίδες μαζί με διάφανη βλέννη! Αγχώθηκα λίγο μη κ Μ έρθει περίοδος!έχει κάποια σχετική εμπειρία;

Κανεις δεν ξερει με σιγουρια να σου απαντησει. 

Ελπιζω να ειναι απο εμφυτευση!!

Με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκεφτόσασταν όλη μέρα και για τις ευχές σας! Ήταν απίστευτα τρελή η σημερινή μέρα στο γραφείο και όταν έλεγα τώρα θα σας γράψω έμπαινε κάποιος μέσα στο γραφείο να συζητήσουμε κάτι...

Λοιπόν η χοριακη μεγάλωσε ? 250 ήταν σήμερα! Το είχα καταλάβει ότι μεγαλώνει γιατί είχα ξαφνικές εφιδρωσεις. Ο γιατρός ακόμα είναι σκεπτικός και δεν μας αφήνει να χαρούμε... Επειδή ήταν η τρελή μέρα δουλειάς δεν του μίλησα εγώ σήμερα. Μίλησε μόνο με τον άντρα μου. Αυτό που τον ανησυχεί είναι η πρώτη μικρή τιμή της προηγούμενης Παρασκευής και φοβάται μήπως είναι εξωμητριο. Μέχρι να δούμε σάκο είπε δεν μπορούμε να είμαστε αισιόδοξοι ότι θα προχωρήσει. Την Δευτέρα θα επαναλάβω το αίμα και θα κάνουμε και υπέρηχο μήπως και φανεί που βρίσκεται το έμβρυο. Θεωρητικά ξέρω μόνο με πάνω από 1000 φαίνεται ο σάκος.. Θα δούμε. Πάλι το Σαββατοκύριακο της αναμονής θα περάσουμε. Αλλά χαλάλι γιατί είμαστε χαρούμενοι που έστω έχουμε φτάσει στο σημείο να ελπίζουμε! Πριν μια εβδομάδα δεν υπήρχε περιθώριο ελπίδας. 

Πάνω από όλα τα κορίτσια μας για την χοριακη τους της Δευτέρας να είναι αισιόδοξα! Γίνονται απίστευτα πράγματα! Να το πιστέψετε!!! 

Αχ κοριτσάκι μου τι καλά!!!  Με 34 που είχες την Δευτέρα μια χαρά είναι τώρα 250!!! Εύχομαι οι φόβοι του γιατρού να διαψευστούν, αν κ  τον συγχέρω για την στάση του κ που σε προετοιμάζει για κάθε ενδεχόμενο... Μακάρι να ξεκαθαρίσει γρήγορα το τοπίο κ το μπαμπάκι σου να είναι καλά!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκεφτόσασταν όλη μέρα και για τις ευχές σας! Ήταν απίστευτα τρελή η σημερινή μέρα στο γραφείο και όταν έλεγα τώρα θα σας γράψω έμπαινε κάποιος μέσα στο γραφείο να συζητήσουμε κάτι...

Λοιπόν η χοριακη μεγάλωσε ? 250 ήταν σήμερα! Το είχα καταλάβει ότι μεγαλώνει γιατί είχα ξαφνικές εφιδρωσεις. Ο γιατρός ακόμα είναι σκεπτικός και δεν μας αφήνει να χαρούμε... Επειδή ήταν η τρελή μέρα δουλειάς δεν του μίλησα εγώ σήμερα. Μίλησε μόνο με τον άντρα μου. Αυτό που τον ανησυχεί είναι η πρώτη μικρή τιμή της προηγούμενης Παρασκευής και φοβάται μήπως είναι εξωμητριο. Μέχρι να δούμε σάκο είπε δεν μπορούμε να είμαστε αισιόδοξοι ότι θα προχωρήσει. Την Δευτέρα θα επαναλάβω το αίμα και θα κάνουμε και υπέρηχο μήπως και φανεί που βρίσκεται το έμβρυο. Θεωρητικά ξέρω μόνο με πάνω από 1000 φαίνεται ο σάκος.. Θα δούμε. Πάλι το Σαββατοκύριακο της αναμονής θα περάσουμε. Αλλά χαλάλι γιατί είμαστε χαρούμενοι που έστω έχουμε φτάσει στο σημείο να ελπίζουμε! Πριν μια εβδομάδα δεν υπήρχε περιθώριο ελπίδας. 

Πάνω από όλα τα κορίτσια μας για την χοριακη τους της Δευτέρας να είναι αισιόδοξα! Γίνονται απίστευτα πράγματα! Να το πιστέψετε!!! 

@Magaiver Με ηρεμία και αισιοδοξία Όλα θα γίνουν...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...